לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המכה האחת עשרה - Air & Master F מציגים: 24.04.08

Master F​(אחר)
לפני 16 שנים • 20 באפר׳ 2008

הסר דאגה מליבך

Master F​(אחר) • 20 באפר׳ 2008
red-cell כתב/ה:
אף, בלי כל ספק אתה המכה ה- 12.

יומיים אחרי שאני טס? icon_eek.gif

רד, אל דאגה אנחנו דואגים לך...
ציטוט: עובדי רשות שדות התעופה החליטו אתמול שנמאס להם: למשך שלוש שעות הם שבתו ויצרו שיבושים קשים בנמל התעופה בן-גוריון. העובדים האטו את העמסת ופריקת המטוסים, וכתוצאה מכך נפגעו כ-1600 נוסעים ונוצרו עיכובים ב-10 טיסות. סיבת המאבק: לא מפספסים מסיבה טובה.

העובדים החלו בשביתה אחר-הצהריים אך העיצומים מתוכננים להחמיר לקראת חג שני, ולדברי יו"ר הועד : "אף אחד לא יצא מהארץ כל עוד אוכלים כאן מצות!"

כתוצאה מההשבתה נגרמו שיבושים בפריקת המטוסים ובהטענתם. וכך, למשך שלוש שעות שובש לוח הטיסות היוצאות, דבר שגרם ל-10 טיסות להמריא באיחור רב מהזמן המתוכנן. לא זאת בלבד אלא שהטיסות שהמריאו עשו סיבוב מעל הים וחזרו ונחתו בנמל התעופה בן גוריון!
ברשות מיהרו להתנצל אך תקפו את העובדים השובתים. "רשות שדות התעופה מצרה על התנהלותו של הוועד הכללי, אשר בניגוד להסכמים חתומים עד שנת 2009 מציג תביעות חדשות", אמרו בהנהלת החברה. "רשות שדות התעופה עושה כל שביכולתה כדי למנוע פגיעה בנוסעים, הנגרמת עקב עיצומי הוועד השביתה נועדה לפגוע אישית ברד סל המתכנן לעזוב את הארץ בחג!".

נתב"ג עדיין לא חזר לפעילות מלאה ונראה כי עדיין חוששים מהתפרצות מחודשת של האטת הפעילות. "אנו מקווים שלאחר חג הפסח תחזור העבודה בנמל התעופה לתיקנה".

ותודה שטסתם נתיבי אויר F. icon_cool.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 20 באפר׳ 2008
אז מה, לא לטרוח להגיע לשדה? עוד יומיים בארץ? זה מה שאתה מאחל לי? לא יכולת להקדים את המסיבה להיום למשל? מה יש? מה ביקשתי? רק טחורים אני מקבל ממך, פויה, תתבייש.

אכלתי עוד פיתה icon_eek.gif
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 20 באפר׳ 2008
תתבייש לך, אני משאיר בארץ אלפי ישראלים חפים מפשע רק שתוכל להגיע למסיבה ואתה מקטר, מתלונן, ואוכל פיתות! icon_eek.gif בושה
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 20 באפר׳ 2008
upsidedown.gif יש מסיבה ויש מסיבה.

ווהווווווווווווווו!!

upsidedown.gif
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 20 באפר׳ 2008
Master F כתב/ה:
כללי המכירה

הפעם בסגנון שונה, לא ימכרו עבדים...

ולא בדיוק שולטים.

המכירה הינה מכירת שרותים שמציעים שולטים ונשלטים.

המבקשים להשתתף במכירה, מתבקשים להציע את מרכולתם.

שרותים לדוגמא:

סשן שעווה.

שרות פוט פטיש.

סשן קשירות.

מאפרה לערב...

12 הצלפות בקיין.

הדום לשעה. (הדום לרגלים שום קשר לדומים!!)

וכדומה icon_smile.gif

קניית השרותים תערך במכירה פומבית שתתבצע בתחילת המסיבה בפליי רום, התשלום יבוצע ב"פרעונים" שיקבל כל אחד עם כרטיס הכניסה...

בהתאם להוראות האחראי על הגבלים עסקיים, יוטל על מר קטסטרופה פיקוח קפדני באחריותה של הגברת אתי אלון ובחסות הבנק למסחר.

הרוכש ימלא טופס קנייה שבו יגדיר את גבולותיו ואז יוכלו הצדדים לממש את העסקה. הרוכש יהיה רשאי לצרף מפקח מטעמו.

מכירת השרותים וקנייתם נועדה לצורך שעשוע בלבד, ואינה מחייבת, כל צד רשאי לבטל את מימוש העסקה בכל שלב.

קנו ותהנו!

הכללים נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחות והם כמובן מיועדים לשני המינים.

כמובן שיש לציין שכל הכסף מהמכירה הפומבית ילך למטרות צדקה,
מי שמעוניין להשתתף במכירה , נא להגיע מוקדם .

נא להירשם : http://www.thecage.co.il/events/?events_users_concept=view_date&d=2008/4/24
Breathless{VIP}
Breathless{VIP} • 20 באפר׳ 2008
Avalon כתב/ה:
תגידו מה אני שומעת השנה מכירת שולטים
ואני כבר פינטזתי לקנות את Breathless icon_evil.gif

אומרים שלפנטז זה בריא icon_wink.gif

rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif
יאללה כבר מתיי מתחילים... יצאה נשמתי
מוכנה אני ומזומנה לשרת נאמנה
את כל מי ומה שרק יחפוץ בו אדוני
AIR​(נשלט)
לפני 16 שנים • 21 באפר׳ 2008
AIR​(נשלט) • 21 באפר׳ 2008
air כתב/ה:
Master F כתב/ה:
כללי המכירה

הפעם בסגנון שונה, לא ימכרו עבדים...

ולא בדיוק שולטים.

המכירה הינה מכירת שרותים שמציעים שולטים ונשלטים.

המבקשים להשתתף במכירה, מתבקשים להציע את מרכולתם.

שרותים לדוגמא:

סשן שעווה.

שרות פוט פטיש.

סשן קשירות.

מאפרה לערב...

12 הצלפות בקיין.

הדום לשעה. (הדום לרגלים שום קשר לדומים!!)

וכדומה icon_smile.gif

קניית השרותים תערך במכירה פומבית שתתבצע בתחילת המסיבה בפליי רום, התשלום יבוצע ב"פרעונים" שיקבל כל אחד עם כרטיס הכניסה...

בהתאם להוראות האחראי על הגבלים עסקיים, יוטל על מר קטסטרופה פיקוח קפדני באחריותה של הגברת אתי אלון ובחסות הבנק למסחר.

הרוכש ימלא טופס קנייה שבו יגדיר את גבולותיו ואז יוכלו הצדדים לממש את העסקה. הרוכש יהיה רשאי לצרף מפקח מטעמו.

מכירת השרותים וקנייתם נועדה לצורך שעשוע בלבד, ואינה מחייבת, כל צד רשאי לבטל את מימוש העסקה בכל שלב.

קנו ותהנו!

הכללים נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחות והם כמובן מיועדים לשני המינים.

כמובן שיש לציין שכל הכסף מהמכירה הפומבית ילך למטרות צדקה,
מי שמעוניין להשתתף במכירה , נא להגיע מוקדם .

נא להירשם : http://www.thecage.co.il/events/?events_users_concept=view_date&d=2008/4/24

הוחלט שלא תהיה מכירה על כסף אמיתי אלה על כסף וירטואלי שינתן בכניסה
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 21 באפר׳ 2008
Breathless כתב/ה:
Avalon כתב/ה:

rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif rollingeyes-024.gif

baby,
be carefull what you wish for... icon_cool.gif
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 21 באפר׳ 2008
flashback כתב/ה:
Breathless כתב/ה:
Avalon כתב/ה:

baby,
be carefull what you wish for... icon_cool.gif

פלאשי, אני איתך icon_cool.gif
ובכלל, שמתי עין על כמה וכמה אנשים שהייתי עושה להם "נחת"...
ג'ולי​(לא בעסק)

Re: הסר דאגה מליבך

ג'ולי​(לא בעסק) • 21 באפר׳ 2008
Master F כתב/ה:
red-cell כתב/ה:
אף, בלי כל ספק אתה המכה ה- 12.

יומיים אחרי שאני טס? icon_eek.gif

רד, אל דאגה אנחנו דואגים לך...
ציטוט: עובדי רשות שדות התעופה החליטו אתמול שנמאס להם: למשך שלוש שעות הם שבתו ויצרו שיבושים קשים בנמל התעופה בן-גוריון. העובדים האטו את העמסת ופריקת המטוסים, וכתוצאה מכך נפגעו כ-1600 נוסעים ונוצרו עיכובים ב-10 טיסות. סיבת המאבק: לא מפספסים מסיבה טובה.

העובדים החלו בשביתה אחר-הצהריים אך העיצומים מתוכננים להחמיר לקראת חג שני, ולדברי יו"ר הועד : "אף אחד לא יצא מהארץ כל עוד אוכלים כאן מצות!"

כתוצאה מההשבתה נגרמו שיבושים בפריקת המטוסים ובהטענתם. וכך, למשך שלוש שעות שובש לוח הטיסות היוצאות, דבר שגרם ל-10 טיסות להמריא באיחור רב מהזמן המתוכנן. לא זאת בלבד אלא שהטיסות שהמריאו עשו סיבוב מעל הים וחזרו ונחתו בנמל התעופה בן גוריון!
ברשות מיהרו להתנצל אך תקפו את העובדים השובתים. "רשות שדות התעופה מצרה על התנהלותו של הוועד הכללי, אשר בניגוד להסכמים חתומים עד שנת 2009 מציג תביעות חדשות", אמרו בהנהלת החברה. "רשות שדות התעופה עושה כל שביכולתה כדי למנוע פגיעה בנוסעים, הנגרמת עקב עיצומי הוועד השביתה נועדה לפגוע אישית ברד סל המתכנן לעזוב את הארץ בחג!".

נתב"ג עדיין לא חזר לפעילות מלאה ונראה כי עדיין חוששים מהתפרצות מחודשת של האטת הפעילות. "אנו מקווים שלאחר חג הפסח תחזור העבודה בנמל התעופה לתיקנה".

ותודה שטסתם נתיבי אויר F. icon_cool.gif

רד...אם בגללך אני מאחרת את הטיסה לפוקט...

יצטרכו לפתוח קטגוריה חדשה של "דומיות מסוכנות מאד מאד"

ו...F אני עוד אתחשבן איתך על התאריך.