שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני אוהב אשכנזיות.

מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 22 באפר׳ 2008
מלך הארץ​(לא בעסק) • 22 באפר׳ 2008
אמוץ כתב/ה:
שאתה אומר גזענות זה בדרך כלל קודם כל שנאה לאיזשהו אדם.
אני לא שונא אף אחד.כל עוד הוא לא פגע בי.
שאני מתכוון שיש להן מניפולציות ככול הנראה בעבר שלהן החיים במזרח אירופה היו מסוכנים והן סיגלו לעצמם השרדות מסויימת שזה איזשהי חוכמה מסויימת.

אם היה דור של מרוקאים שהיה גדל בפולין גם הוא היה רוכש אותה סוג של השרדות.

...........................
...........................................

.

שוב,

גזענות ושנאה הם שני דברים שונים גם אם לרוב הם באים יחד או מובילים אחד לשני.

יש גזענים מוצהרים שטוענים שאינם שונאים אף אחד, אלא רק מעדיפים את הגזע שלהם לטוב ולרע - זו למשל גזענות בלי שנאה. בד"כ הם יטענו שהרצון לשמר את הגזע שלהם נובע בעיקר מהרצון לשמר את תכונות האופי הייחודיות לו.

כמו שקלולס ציינה יש גזענים שטוענים שהמוח היהודי - גנטית- מפותח יותר, ואם או בלי לשנוא אותנו (ואולי אפילו מאוד להעריך ולאהוב אותנו) לא רוצים אותנו בסביבתם כדי שלא ננצל אותם (או את תמימותם).

אתה טוען שהתכונות האשכנזיות לכאורה נוצרו בשל תנאי הגלות באירופה -

זה גם מחזק תיאוריות גזעניות הבנויות על התפתחות עפ"י ברירה טבעית כלומר - במקרה הנ"ל - בהתאם לטענתך - נוכח התנאים הקשים בגולה האירופית בקרב האשכנזים שרדו והתרבו בעיקר אלו החכמים והקשוחים יותר בעוד הפחות מוצלחים התבוללו או חוסלו בפרעות לפני שהעמידו צאצאים.

תשומת לבך לכל עניין ייחוס אינטילגנציה לגנטיקה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_intelligence
http://en.wikipedia.org/wiki/James_D._Watson

ציטוט: שלא נדבר על פוגרום קישנב בתקופה של סופות בנגב!!

הפחד שהיהודים חיו שם חייב אותם להתפתח בכיוון ההישרדות.

יש תרבות של עדות עדיין אני מניח שבעוד כמה עשרות שנים כולנו ניהיה עדה אחת ישראלית.

יש סוגי חוכמה יש אנשים שחזקים בתחום מסויים.

אז אני אמרתי שלאשכנזיות יש תחום מסויים שהן טובות בו ולא אמרתי משפט "כל האשכנזיות"
לכן לא הכללתי אמרתי יש אשכנזיות.

ואותן אלה שיש בהן את התכונות האלה זה מאוד מרשים אותי.

מצד שני יש במרוקאיות משהו שאני אוהב במילות חיבה שלהן ובחום שהן מוציאות החוצה אבל זה לא לדיון כי פה הסברתי את העדפותי המ
יניות

קישינב זה לפני מאתיים שנה בערך, לא מספיק דורות כדי ליצור שינויים אבולוציונים מהותיים עפ"י הדעה המקובלת.
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

אמוץ....

באמא שלך....אתה חייב להגיד לי.....זה כואב מה שיש לך icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

חיברתי לכבודך שיר לפסח. מאחר ואני מרוקאי, לקח לי המון זמן לכתוב אותו, לכן נא הערכתך למאמץ.

זה שאתה דפוק..........דינו
זה שאתה גזעני..........דינו
זה שאתה מכוער..........דינו
זה שאתה מחמיא לעצמך..........דינו
זה שאתה כותב כמו ילד מפגר..........דינו
זה שבכלל אתה מפגר מנטאלי..........דינו
זה שאתה מנגן ללא שמץ של תיחכום..........דינו
זה שצורת ההתבטאות שלך מעוררת שאט נפש..........דינו
זה שהאנטיליגנציה הרגשית שלך היא כמו של ילד בן ארבע..........דינו

ורבי בן זומא דרש במיוחד על כך: עכשיו לך תלחין את זה....ותזדיין לנו מהעיניים....ויפה שעה אחת קודם.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
החיים טובים!! icon_razz.gif

ללקק כוס נקי וצעיר !כוס צעיר שעוד לוחץ בזין חזק .פחחחחחחחחחחחח

אחרי זה אני מראה לה את הדחקות פה והיא נופלת.

תשמעו מה שמשנה זה הסולו והכוונה כי הרי בלי פיל אין שום משמעות בקטע מסויים.

אתם יודעים יש לי בעיה בשעורי בית יש פה אנשים שבקיאים בכוח לורנץ?

יש לי בעיה עם שדה מגנטי.

קבלו את ריצ'י קוטזאן : (הוא בין הגיטריסטים ההכי טובים בעולם)

http://www.youtube.com/watch?v=NeIQIqPsLrw
.
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

מה לא עושים עבור מוגבלים?

אמוץ כתב/ה:
החיים טובים!! icon_razz.gif

ללקק כוס נקי וצעיר !כוס צעיר שעוד לוחץ בזין חזק .פחחחחחחחחחחחח

אחרי זה אני מראה לה את הדחקות פה והיא נופלת.

תשמעו מה שמשנה זה הסולו והכוונה כי הרי בלי פיל אין שום משמעות בקטע מסויים.

אתם יודעים יש לי בעיה בשעורי בית יש פה אנשים שבקיאים בכוח לורנץ?

יש לי בעיה עם שדה מגנטי.

קבלו את ריצ'י קוטזאן : (הוא בין הגיטריסטים ההכי טובים בעולם)

http://www.youtube.com/watch?v=NeIQIqPsLrw
.

מאחר ואני אדם טוב שאוהב לעזור. במיוחד למוגבלים. טרחתי ומצאתי עבורך את האתר הבא: http://www.physics4all.co.il/
אתה מוזמן להעלות שם את בעיות ההבנה\הקליטה בתחום שאתה לומד וכך לחסוך מאיתנו את רפיון השכל שלך.

בכל מקרה, שיהיה לך חג שמח ומי ייתן וירחמו עליך מלמעלה וישלחו לך ישועה.

נ.ב. אם החברה (אם יש אחת כזאת...גם לי היו חברים דמיוניים בגיל 3) שלך צוחקת מהדחקות (שכולם עליך) אתם ממש מתאימים...היא לא פחות קשת הבנה וקליטה ממך.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
החשמל הוא כוח רב עוצמה המשמש לקשת רחבה של שימושים בעולם המודרני. בשימושים אזרחיים כקירור, חימום, בישול, תאורה, ניקוי, תיקון, שיפוץ, תקשורת, בידור, ומערכות היסע. בשימושים תעשייתים כשאיבה, ניקוז, הפעלת מנופים, הפעלת מכונות ייצור ורובוטים מסוגים שונים, ציפוי מתכות והפקת גזים (כמימן וחמצן). שימושים רפואיים כמו טיפול החייאה בהלם חשמלי, טיפול בנזעי חשמל לאנשים מדוכאים, משגוחים, מערכות הנשמה, וביצוע סריקות שונות. שימושים משטרתיים כבשוקרים ואקדחי הלם. שימושים בטחוניים כמו חיישנים שונים, שערים חשמליים וגדרות חשמליות ואלקטרוניות. ובשימושים צבאיים כמו במכ"םים מהסוגים השונים והפעלת לווינים. אף קיימת שיטה של הוצאה להורג בכסא חשמלי. למעשה החשמל הוא הכוח הפיסיקלי שהאדם רתם אותו לצרכים הרבים והמגוונים ביותר.

אתם חייבים לאכול כוס אשכנזי.

מי שאמר שפוגרום קישנב זה מלפני 200 שנה טעה כי הפוגרום היה ב-1903 .זה 105 שנים.

השיר "בעיר ההריגה" הודפס לראשונה תחת השם "משא נמירוב" בעיתון "הזמן" בעריכת בן ציון כ"ץ, בעיר פטרבורג. שינוי השם והשמטת מספר שורות בשיר היו דרושים על מנת לקבל את אישור הצנזור, היהודי המומר לנדאו, לפרסום השיר. בתחילה הגיב ביאליק בכעס רב על השמטת השורות, ובהמשך קיבל את השינוי בהבנה ואישר את פרסום השיר. השיר תורגם לרוסית על ידי זאב ז'בוטינסק, וכך הגיע לידיעת הקהל הרחב כולל הקהל היהודי שאינו קורא עברית. בספרו של דן מירון אפשר למצוא את שני נוסחי השיר והשוואה בינהים.

החיים טובים!
קלולס
קלולס • 22 באפר׳ 2008
אמוץ, רק לידיעתך לפי מחקר מדעי בגנטיקה כל האבחנה שלך בין אשכנזים, ספרדים, מרוקאים, תימנים, וכל העדות לא נכונה כי התגלה במחקר של בדיקת רקמות וגנטיקה שיהודים אשכנזים קרובים ליהודים מרוקאים, תימנים, ספרדים ואחרים יותר מלקבוצות אחרות של לא יהודים.

התגלה שליהודים עם שמות כמו כהן, כהנא, קגן יש גן מיוחד שנמצא בשכיחות גבוהה רק אצלם ועובר מאבות לבנים בכרומוזום הy.

המחקר נערך ע''י ד''ר גולדשטיין מאוניברסיטת אוקספורד, ודר' בן עמי מבי''ח רמב''ם בחיפה.
ראש הפרויקט בארץ היה פרופסור סקורצקי, ראש המחלקה לנפרולוגיה בבי''ח רמב''ם, חיפה, והשתתף גם ד"ר אברהם עמר מנהל המחלקה לסיווג ותאום רקמות בבי"ח הדסה עין כרם.
המחקר התפרסם בכתב העת המדעי ''NATURE''. המחקר מוכר ע"י כל המדענים בגנטיקה.

המחקר לא אומר שהיהודים חכמים יותר או עם תכונות מיוחדות אלא שהם קרובים גנטית. האשכנזים והמרוקאים, התימנים והסורים, כולם הגיעו ממוצא משותף.
מחקרים על קרבה גנטית עורכים כשצריך השתלות או תרומת מח עצם וליהודים יש קשר גנטי כמו שלמשפחה יש קשר גנטי אבל פרעות מלפני 100 שנים לא משפיעות במחקרים גנטיים.

אני לא מבינה איך אחרי שנים בישראל אתה מפריד בין העדות.

לדעתי לא צריך לשאול על מוצא.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
קלולס את בחורה חכמה ואינטילגנטית ללא קשר למוצא שלך.

מותק אף אחד לא מפריד בין עדות סתם אני נמשך למיזרח אירופאיות.זה הכל בראש.

ניסתי להסביר ובגלל שלא הבינו אז למה לדבר ברור הרי גם ככה הם מצחיקים אותי אם לא אדבר בצורה כזו הם לא יצחיקו אותי .

היא פה לידי נופלת מיצחוק הילדה כולה בת 20 היא אוהבת את זה .אז יאלה נצחיק קצת את המתוקה ונזכה ללילה יותר חריף.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: אוי אמוץ אתה..

godisafemale כתב/ה:
איך להגיד.. קצת דביל אבל כפרה עליך תהיה בריא! וחג פסח שמייח.

אם זה מה שעושה לך שימותו הקנאים!

אבל בנינו... מי באמת שמה עליך?

פולניה אתיופית, תימניה, רק אחת שיש לה לב רחום וחנון.

חחח את יודעת חברה שלי צוחקת על הסמל האישי שלך .חחח

של אישה כזו שנראת בדיחה טובה.פחחחחחחחחחח גדול

אז אמרתי לחברה שלי שאת גם באמת בדיחה טובה.חחח

גודיס תמיד מנסה להראות חכמה בזמן שכולנו יודעים שהיא בסך הכל בדיחה.פחחחחחחחח
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
זה לא השד העדתי
שמהצד מצחיק אותי
זה השרשור הכה מופתי
אשר ממחיש לדעתי
שגם בתוך היגד שטותי
טמון בידור די איכותי
icon_lol.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008
שיהיה לך חג שמח חתול צללים!

אם אתה רוצה לצחוק באמת תתמקד בסמל האישי של גודיס .

אם גם תראה אילו דברים היא כותבת בשרשורים ואתה תבין את הבעיה שלה אתה תצחק הרבה יותר עד שהבית ירעד. icon_razz.gif