ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Dungeon - There Is No Place Like Home

Tish Adams
לפני 16 שנים • 24 באפר׳ 2008
Tish Adams • 24 באפר׳ 2008
[quote="The Dungeon"]
מוקדש לטיש:

rffl.gif rffl.gif
אין שם 1234
לפני 16 שנים • 25 באפר׳ 2008
אין שם 1234 • 25 באפר׳ 2008
[quote="Tish Adams"]
The Dungeon כתב/ה:
מוקדש לטיש:

rffl.gif rffl.gif

אמממממממממממממ......שמעתי שלא מחלקים יותר כוסות בדאנג'ן!!!!!

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
סדום והמורה​(מתחלפת)

אני אמרתי קודם!! :P

איך שאמרו שמשפצים את השירותים אמרתי שאולי סוף סוף היא תפסיק להשתין בכוסות...
פריקשןן יא מדהימה געגעתי לך !!!
Hell Fire​(מתחלף){שיר כאב}

Re: הצעות....

submissive כתב/ה:
( 1 ) מערכת מיזוג ראויה לשמה - שאפשר יהיה לבוא בלייטקס גם באמצע אוגוסט.
( 2 ) מלתחה / חדרי הלבשה עם כסאות ומראות (ובכלל זה גם לוקרים) - מאותה סיבה... [שירותים זה לא חדרי הלבשה]
( 3 ) ציוד BDSM: צלבי קשירה, כלובים, ווים בקירות ובתקרה, כננת למשחקי suspention, ספסלים, סדים וכו' - כל המרבה הרי זה משובח.
( 4 ) חדר התארגנות למי שמופיע (כסאות, מראה גדולה).
( 5 ) במה להופעות.
( 6 ) מערכת סאונד (4 קופסאות מחרישות אוזניים בגודל של מקרר זה לא מע' סאונד, 15~20 רמקולים טובים וממוקמים נכון עושים עבודה הרבה יותר טובה, ומאפשרים שלמוע מוסיקה וגם לנהל שחה מבלי לחזור צרוד/חרש.
( 7 ) כללי התנהגות SSC לאלו שעוד לא יודעים ולאלו שהספיקו לשכוח. גם בכניסה וגם במספר מקומות בולטים.
( 8 ) לפעול גם, אבל לא רק בימי שישי.
( 9 ) כרטיס מועדון בעיצוב דיסקרטי.
( 10 ) השכרת / מכירת ציוד וגם כרטיסי מנוי לאתר הכלוב.

וחוץ מזה - ברכות על היוזמה והמון בהצלחה
submissive

מה זה כרטיס בעיצוב דיסקרטי???
מה שכן אולי השירותים יפסיקו להוות מעין אנדרטת זיכרון לשירותים של הפינגווין תנצב"ה
נאכטגייסט​(שולט)
לפני 16 שנים • 27 באפר׳ 2008

פיזדץ בלאט סוקה נחוי!!!!!!!!!!!!!!!!!

נאכטגייסט​(שולט) • 27 באפר׳ 2008
אני לא אהיה בארץ למסיבת הפתיחה המחודשת! איזה תזמון! לסע"ע מתבקש לשמור לי כרטיס חבר.

בכל מקרה, אם זה נתון בידיו הנאמנות של לסע"ע אני סמוך ובטוח שהכל ילך כדת וכדין ולא יסגרו את המקום לעולם.

שיהיה בהצלוחס, אני אגיע מיד אחרי הנחיתה.

נ.ב - הכרס של הבחור המשפץ מוכרת לי מאיפשהו... icon_wink.gif
Christine Daae
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008

Re: פיזדץ בלאט סוקה נחוי!!!!!!!!!!!!!!!!!

Christine Daae • 28 באפר׳ 2008
Nachtgeist כתב:
ציטוט: אני לא אהיה בארץ למסיבת הפתיחה המחודשת! איזה תזמון! לסע"ע מתבקש לשמור לי כרטיס חבר.

בכל מקרה, אם זה נתון בידיו הנאמנות של לסע"ע אני סמוך ובטוח שהכל ילך כדת וכדין ולא יסגרו את המקום לעולם.

מה שהוא אמר... goodluck.gif dance.gif
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 28 באפר׳ 2008
הפורפליי הזה מתחיל להציק לי.

קדימה. לעסק לעסק.
סוטהמהדרך​(שולט)

Its about TIME

סוטהמהדרך​(שולט) • 28 באפר׳ 2008
ובצ'רקסית - הגיע הזמן בלאט!

יעלי תוציאי את חליפת האיומים הדאנג'ן חזר מאי המתים...

נ.ב מונה ה"סלקטורית" כולי געגועים לחיוך הכובש שלך ( מאחורי הסורגים כמובן...) icon_razz.gif

יאללה שיהיה בהצלחה והרבה קרחנות !
לא סתם עוד עבד

Re: פיזדץ בלאט סוקה נחוי!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא סתם עוד עבד • 28 באפר׳ 2008
Nachtgeist כתב/ה:
אני לא אהיה בארץ למסיבת הפתיחה המחודשת! איזה תזמון! לסע"ע מתבקש לשמור לי כרטיס חבר.

דר מייסטר ידידי (בשבילי תמיד תישאר דר מייסטר icon_smile.gif ), טוס לך בשלום לארה"ב, תהנה שם, אל תשכח לבקר במועדוני סאדו בניכר, ואנחנו נחכה לך כאן כשתחזור. טיסה נעימה!

פלאשי, כשאני חושב על זה, זה לא נשמע לי כזה נורא שתתבשלי עוד קצת, אם זה אומר שאני אקבל אותך חמה ומבושלת היטב במסיבת הפתיחה.

אגב, מי זה העבד הסקסי הזה בתמונות? אני חושק בו.
פומיקי

מפריע לי מאוד...

פומיקי • 28 באפר׳ 2008
בשנה שבה הייתי פעילה בקהילה, הדאנג'ן היה עבורי בית שני. ביליתי שם הרבה, והעברתי ערבים רבים בכיף גדול.
כמו כולכם, גם אני חיכיתי בציפייה מתוחה לראות מה יקרה עם המקום, קיוויתי מאוד שתהיה לי ההזדמנות להציג בפני גרגמל שלי את המקום, ובכלל, שתהיה לי ההזדמנות לפגוש אנשים ישנים וחדשים מהקהילה.
אבל בשנתיים שלא הייתי פה, אני רואה שינוי עצום, והיות וראיתי שאף אחד לא קם להגיד את הדברים חשוב לי להגיד אותם.
בסופו של דבר, אני רוצה להאמין, שכל מי שנכנס לכאן, לקהילה, או לכלוב, או לאחד המועדונים, הוא אכן סוטה. סוטים זה דבר חיובי בעיניי בסך הכל, והבדס"מ מאפשר להמונים להגשים פנטזיות ולחיות חיים מספקים תחת כללי הבטיחות, השפיות, וההסכמה.
מדהים אותי שבמקביל לשרשורים כמו "מי דום מסוכן", ישנה חגיגה שלמה מסביב להעלאה מחודשת של הדאנג'ן, שעבר לבעלות של רוני גלילי, שהרחיב את פעילות הנו לימיט.

מדהים אותי שאף אחד לא קם ואומר, שמדובר באנס.

ישנם דיונים רבים על מיהו אנס, ומהו אונס, ומתי אנסת, מתי היא משקרת. אלוהים יודע שאני בקיאה בפרטים המשפטיים של ענינים כאלה.
לא קל להוכיח אונס בבתי המשפט שלנו. אנס שהורשע וישב בכלא חוזר לחיי שגרה מסוימים אחרי שריצה את עונשו (שלא כמו בארה"ב למשל שמודיעים לאזרחים שקיים עבריין מין באזוריהם), ולכל אחד דעותיו ומשנותיו בנושא - לא זה העניין.
בקהילה שמעלה על נס את האפשרות שקיימת לכל אחד להגשים את סטיותיו ומאוויו, גם אם קימים כאן צביעות וענינים מלוכלכים, כמו בכל מקום, דברים שאני באופן אישי השתדלתי להמנע מהם, בעניין זה אני מרגישה שאני לא מסוגלת לשתוק.
הבעלים החדש של הדאנג'ן, בין אם ינהלו אותו אחרים ובין אם לא, בסופו של יום ישלשל לכיסיו את מעותינו בין אם נעשה כרטיס חבר ובין אם לאו. ועם זאת, הרשעתו וישיבתו בכלא הן עניין ידוע, ואין בעיה למצוא אותם באינטרנט, היות והוא מתפרסם בשמו. מדובר, בסופו של יום באדם, באנס בחורה באופן ברוטלי, והיום הוא נושא על דגל את הקהילה שמצהירה כ י"בהסכמה" הוא אחד מעקרונות התווך שלה?!
לא נראה לי.
אני לא יוצאת כאן למלחמה או למאבק אישי באף אחד. לא מכירה את רוני, לא מכירה את המנהלים החדשים, לא מכירה את המגיבים כאן עד כה, אבל זה לא משנה לי.
אני לא אממן אנס מורשע. זה יהיה קשה, אני אוהבת את המקום, את האנשים, את העניין, כן רציתי להיות שם.
אבל אני כותבת, בצער רב, בשם אדוני ובשמי כשאני אומרת, שכף רגלנו לא תדרוך במקום.