שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דעתכם על גימיקים שיווקיים של מלכות "בתשלום"

עבד גברי ושרירי​(נשלט)
לפני 16 שנים • 26 באפר׳ 2008

דעתכם על גימיקים שיווקיים של מלכות "בתשלום"

לא אחת נתקלתי במלכות שאינן מגדירות עצמן כמלכות בתשלום ולא בדיוק מלכות לתמיכה כספית אבל כל אחד יגדיר אותן כרואות עיניו.

הן לא מציינות בפרופיל לרוב את עניין התשלום אלא מחפשות עבד למטרת קשר שליטה .
ברגע שיוצרים איתן קשר, הן מציינות את התנאים שלהן, בין היתר שמפגש ראשון הוא מעין ראיון קבלה והעבד יצטרך לשלם סכום כסף מסויים עבור הפגישה שתכלול גם סשן , סכום שהולם אולי מחיר של סשן ממוצע, עד כאן הכל טוב ויפה, הכל ברור וידוע מראש גם אם לא נכתב בכרטיס שלה מראש שהמפגש יהיה כרוך בתשלום.
היא אינה מתחייבת כמובן להמשיך את הקשר עם העבד אבל מציינת שאם יתאים לה אז פגישות הבאות יעלו פחות או שלא יעלו בכלל והוא יהפוך להיות עבדה האישי, גם הוגן כל עוד סוכם מראש.
אבל, ברגע שאני שם לב שהמלכה ממשיכה זמן רב בחיפושיה באתר אחר עבד אישי ולכן ממשיכה לתאם עוד "ראיונות" בתשלום, אז האם היא באמת מחפשת עבד אישי ? או שמא היא בעצם מלכה בתשלום לכל דבר רק שעושה גימיק שיווקי מתוחכם למשוך לקוחות שכל מטרתם זה קשר אמיתי אך מוכנים לשלם עבור מפגש ראשון עבור הסיכוי להיות עבדים אישיים בהמשך ובסוף זה לא קורה בטענה שהם לא מתאימים.

דעתכם.
cai
cai
cai • 26 באפר׳ 2008
דעתי היא שאם זו דרך הפעולה, היא לא מאוד מתוחכמת.
בשיטה שציינת אפשר להוציא כמה? 500 שקל מכמה הזויים שמוכנים לשלם תמורת מפגש? והמידע עובר בניהם גם ככה (נגיד, דרך הפוסט שפרסמת הרגע וההודעות הפרטיות שתקבל מהקולגות שלך בעקבותיו) והכל יתפוצץ מאוד מהר.
זה לא רציני בכלל.
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
אני בספק אם הפוסט או השיחות יצמצמו לה את העבודה, כי תמיד מצטרפים חדשים יש, יהיו כאלו שיפספסו את הפוסט או נאיביים מידי ומעגל הלקוחות יישמר אולי במתכונת מצומצמת אבל יישמר ולכן לדעתי זו דרך מתוחכמת, אולי לא מתוחכמת דיו לעשות מליונים, אבל מתוחכמת דיו למשוך לקוחות.
ואפרופו רכילויות, אם היא טובה לפחות בסשנים שלה אז הלקוחות יעבירו רשמים חיוביים מפה לאוזן, בין ציבור הלקוחות שצורך סשנים בתשלום ולא מחפש קשרי שליטה.

500 שקל אמרת ? אולי כן, ליום אחד לא רע בכלל .

יש פה מאות ואולי אלפי עבדים, מתוכם בהשערה גסה 50 אחוז צורך מלכות בתשלום ו-50 אחוז נניח מחפש קשר שליטה. היא בעצם פונה לציבור שני סוגי העבדים.
מי שצורך סשנים בתשלום יבוא אליה מתוך סקרנות, הרי כסף קונה גם חופש, הוא ישלם, מכסימום לא יהיה המשך.
וכמובן עבד שמחפש קשר שליטה גם יפנה אליה (לא כל אחד כמובן) מתוך שאיפה שתקח אותו.
ואולי בעצם היא גם רוצה עבד אישי וגם להמשיך לעשות כסף, להנות משתי העולמות.

בכל אופן אני נאלץ לכנותה מלכה בתשלום icon_cool.gif
cai
cai
לפני 16 שנים • 27 באפר׳ 2008
cai • 27 באפר׳ 2008
אין לי שום בעיה עם זה שאתה מכנה אותה "מלכה בתשלום". מבחינתי אתה גם יכול לכנות אותה "אישה מתוחכמת ביותר" או לחילופין "תפרנית שעושה כסף על גבם של גברים חלשים שלא שולטים בזין שלהם". זה ממש לא משנה.

ביקשת את דעת אנשי הפורום על השיטה. אמרתי לך מה אני חושבת עליה. זה בכלל לא מעניין אותך, הרי כל מה שרצית זה לגיטימציה להגיד שהיא מלכה בתשלום (אולי גם לפרוק קצת תסכול, אני לא יודעת).

נו, טוב.
Madame T​(שולטת)

דעתי

Madame T​(שולטת) • 27 באפר׳ 2008
שנושא המלכות בתשלום, ה'מלכות בתשלום', המלכות הנצלניות וכן הלאה והלאה נטחן כאן כבר עד דק באין ספור שרשורים.
Blood​(אחר)

Re: דעתי

Blood​(אחר) • 27 באפר׳ 2008
Madame T כתב/ה:
שנושא המלכות בתשלום, ה'מלכות בתשלום', המלכות הנצלניות וכן הלאה והלאה נטחן כאן כבר עד דק באין ספור שרשורים.

נטחן, לא נטחן - תוצאה לא נראת ומסקנה לא נשמעת.
דרך אגב אני פרו מלכות בתשלום.
אנדרפוט
אנדרפוט • 27 באפר׳ 2008
זה רק מראה לך שכסף זה דבר מלוכלך, אפילו יותר מסקס.
SideWinder
SideWinder • 27 באפר׳ 2008
מקצוען, הצצתי בפרופיל שלך וראיתי שאתה לא פוסל קשר מהסוג עליו אתה מלין.
אבל אם בקשר אמיתי הדדי ובריא אתה חפץ, אתה בוגר מספיק לדעת להתרחק
מכל מה שמדיף ריח של כסף, אפילו מופיע כרמז בפרופיל. דרך צלחה
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 27 באפר׳ 2008
היות וממילא אני מזה זמן לא מתחיל עם בנות אני לא נתקל בתופעות אלו ,

אך עצתי לך ולכל הנשלטים בכלל, היא ליצור איזה שהוא מנגנון של העברת מידע בין עבדים על המלכות,

אולי אפילו לשקול לפתוח איפשהו פורום סגור או העברת הודעות,
בהם מידע על תופעות כאלה יועיל לכולם.

בכלל פורום כזה נשמע רעיון לא רע לתוספת עניין!
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008
אנדרפוט • 28 באפר׳ 2008
אתה נאלץ לכנות אותה מלכה בתשלום? מה מאלץ אותך בדיוק? העובדה שישנן זונות וספקיות מין היא ברכה גדולה למין האנושי כבר מאות שנים - ואני מדבר על זנות מבחירה ולא על חטיפות, סחר בנשים ושאר עבירות פליליות בזויות - נורא קל גם לזהות את ההבדל בין אישה שמחפשת עבד לשעשועי מין או הקמת משפחה לבין אישה שמחפשת כסף. זה קל כמו להבדיל בין אהבה אמיתיתלפורנוגרפיה, רק במקרה אחד אתה נדרש לשלם בעבור נשיקה.