לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 27 באפר׳ 2008

פומיקי

*מנגינה*{התווים שלו} • 27 באפר׳ 2008
קלעת בול
אין כמו TEACHER
גם לי הוא עזר בפן האישי מאוד ואפילו העמיד אותי במקום כשכמעט התמסרתי לדום שבדיעבד הבנתי שהוא מסוכן ומוכר ככזה
אם כבר רוצים להתייעץ עם מישהו אין ספק שהוא האדם המתאים ומורה אמיתי בנבכי העולם הזה
אבל לא כל אחת מכירה אותו וגם הוא לא מכיר את כולם
לכן אי אפשר להסתמך רק על זה
רצה עם זאבים​(נשלטת)

Re: דום בעייתי או מסוכן

רצה עם זאבים​(נשלטת) • 27 באפר׳ 2008
[quote
לא תמיד מעגל החברות שלך נושק למעגלים אחרים.
לא יכול להיות שיכריזו כל שני וחמישי, לכן צריך להביא את זה לפני כולן.
כל אחת תחליט עם עצמה, או בעזרת הדיון שיתפתח מה דעתה על מה שקרה.

מלודי ונריסה הן מספיק מנוסות, ואני לא חושבת שהפורום הסגור משרת את טובתן.
הן מקבלות משכורת על זה, או שזה נעשה מתוך התנדבות?
זה גם לא כזה דבר קל לנהל דבר כזה. זה מצריך המון זמן מסביב למחשב, זמן יקר
שהן מוכנות להקדיש על חשבון דברים אחרים שלהן.[/quote]

אהה... לא ידעתי שנריסה מנהלת שם, אז זה כבר יותר טוב....(עליה אני סומכת)
אנימה

Re: אמוץ

אנימה • 27 באפר׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
מכל הסיפור הלא נעים שתארת פה צד את עיני משפט אחד שכתבת:
"וחוץ מיזה נשים נועדו לזה שנהנה מהן. "
כשגבר המתאר את עצמו כדום בא עם משפט כזה זו נורת האזהרה הראשונה שהוא מאותת לעבר כולם.
גם בשיחה הפרטית שהיתה לי כיום שמעתי משפטים דומים לזה:
"אעשה בה כרצוני, להנאתי , לטובתי. אנצלה ואאלפה בכל דרך.
אצליף, אסטור אשפיל וכך הלאה.."
אני ידעתי לזהות פה סיכון מצד אותו דום
ומסתבר שבדיעבד התברר לי שצדקתי
לא כל אחת היתה רואה במילים אלו סכנה וזו הבעיה!

נכון, לא כל אחת הייתה רואה בזה סכנה. יש כאלו שמתחברות לזה.
כאן לא הסכנה מנגינה.
השאלה אם אחרי כל זה הוא יתגאה בה, או ימחוק את נשמתה.
כאן טמון ההבדל.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 27 באפר׳ 2008
אם כבר מזכירים פה שמות של דומים שיכולים לשמש כ "מורה נבוכים" בעולמנו, לדעתי אין כמו דן קאפ.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 27 באפר׳ 2008
אגב, אנימה, אין רק פורום סאביות סגור אחד, שהוא "ה- פורום הסגור". יש מספר פורומים סגורים, במספר אתרים, ובניהול של סאביות שונות. גם הרכב הנשים בכל פורום כזה הוא שונה.

אני תוהה אם ניתן היה לפרסם כאן באתר את רשימת הפורומים הסגורים.
BlackHard​(שולט)

אבל שוב מה זה מסוכן?

BlackHard​(שולט) • 27 באפר׳ 2008
זה כל כך סובייקטיבי.

אני קראתי את התיאור של מנגינה וצר לי אבל אני לא מבין מה הבעיה???
אוקי מישהו ניסה לפתות אותה, חפר לה במוח ובדק אם אפשר לטפטף לה פנימה את האג'נדה ה"מיוחדת" שלו. והיא היתה מספיק מנוסה להתעשת ולקלוט שזה בולשיט.

אולי זה בגלל שאני רחוק קצת מהקטע המנטלי אבל צר לי, אני לא מבין מה מסוכן ובעייתי פה.
סה"כ יש כאן סוג של משחק חיזור ויש שכר לימוד. צעירים וצעירות חדשים וחדשות תמיד יפגעו קצת עד שילמדו בדיוק כמו שילד לומד ולא לנו לעטוף אותם בצמר גפן.

אם מישהו אנס מישהי, אישפז אותה בבית חולים, רצח לה את החתול והצית לה את הבית אז אולי שווה להזהיר את כולם. אפילו רצוי לצעוק את זה.

אבל אם מישהו מנסה לעשות שטיפות מוח, מי שחכמה ולא בקטע לא תיפול, ומי שנופלת סביר להניח שיש בה משהו שרוצה ליפול. ואז או שהיא תקום או שלא ותפסיקו כבר להרגיש שכולנו צריכים להיות הבייביסיטר של כל העולם ואחותו.
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008

Re: אבל שוב מה זה מסוכן?

*מנגינה*{התווים שלו} • 28 באפר׳ 2008
BlackHard כתב/ה:
זה כל כך סובייקטיבי.

אני קראתי את התיאור של מנגינה וצר לי אבל אני לא מבין מה הבעיה???
אוקי מישהו ניסה לפתות אותה, חפר לה במוח ובדק אם אפשר לטפטף לה פנימה את האג'נדה ה"מיוחדת" שלו. והיא היתה מספיק מנוסה להתעשת ולקלוט שזה בולשיט.

אולי זה בגלל שאני רחוק קצת מהקטע המנטלי אבל צר לי, אני לא מבין מה מסוכן ובעייתי פה.
סה"כ יש כאן סוג של משחק חיזור ויש שכר לימוד. צעירים וצעירות חדשים וחדשות תמיד יפגעו קצת עד שילמדו בדיוק כמו שילד לומד ולא לנו לעטוף אותם בצמר גפן.

אם מישהו אנס מישהי, אישפז אותה בבית חולים, רצח לה את החתול והצית לה את הבית אז אולי שווה להזהיר את כולם. אפילו רצוי לצעוק את זה.

אבל אם מישהו מנסה לעשות שטיפות מוח, מי שחכמה ולא בקטע לא תיפול, ומי שנופלת סביר להניח שיש בה משהו שרוצה ליפול. ואז או שהיא תקום או שלא ותפסיקו כבר להרגיש שכולנו צריכים להיות הבייביסיטר של כל העולם ואחותו.

הלואי שיכולתי להסכים איתך שכל החכמות לא יפלו למלכודת החיזור הזו
לצערי הרבה כן נופלות לשם
ולא
אין מקום בבדסמ להפגע ולהבין מתוך זה
בדסמ זה לא כמו ילד שגדל מתחנך ולומד מטעויות
בבדסמ אסור לטעות כי אז הפגיעה גדולה יותר
ואני בטוחה שכולם יודעים למה אני מתכוונת
ולכן אין מקום לתת לסאבית להתנסות ליפול ולהבין
צריך לעזור לה לא להכנס לבורות האלו שכורים אותם דומים בעייתיים.
הם מחכים לנפילות האלו, הם נהנים מזה
אנו לא נספק להם את ההנאה הזו!
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 28 באפר׳ 2008
האמת שהיום הדבר המפחיד ביותר זה שמס הכנסה יחליט להתיחס לדומיות בתור עבודה שניה.
אנשים כותבים ומתיחסים לדומים כאילו זה איזה מקצוע.

דומים הם בני אדם ( לפחות אמורים להיות כאלה ) יש פה אנשים מסוכנים והגישה אליהם צריכה
להיות לא שונה מהגישה שאנשים נוקטים נגד אדם מסוכן כזה או אחר שהם שומעים מכירים באוניברסיטה בעבודה או בכל מקום אחר.

במקום שאנשים ילמדו לבחון את מי שאיתם כאדם בדיוק באותם כלים שיש לכל אחד בחיים מחוץ לכלוב
אז כמות הפגיעות להערכתי תרד. עדין אנשים רעים ומסוכנים יהיו ויש בכל מקום שום פורום סגור
שום אדם עם נסיון לא יכול להחליף את השכל הישר וההגיון אז נכון שמחשבה והגיון לפעמים פוגמות בפנטזיות ועדין הם הכלים העקרים להתמודדות.
אין דרך להגן הרמטית על אף אדם ( וגם לא אמורה להיות ) יש הבדל גדול בין התנסות רעה
שכול אדם כמעט עובר בחייו שהיא חלק מהלימוד של החיים והעיצוב שלנו לבין דברים פלילים
כל שאר התחום "האפור" שכל הזמן מנסים לתת לו יותר נפח ממה שהוא אנשים חיבים קודם כל ללמוד להתמודד בעצמם
ולהבין שהאחריות לחייהן רובצת עליהם גם אחרי שהשקיעו מאמץ והצמידו נשלטת לנייק שלהם.
אנשים מוניפלטיבים תחמנים רמאים שקרנים נצלנים קימים גם מחוץ לכלוב ולא ראיתי
שכולם רצים כל היום להקים מנגנוני הגנה לאזרחים .

אז כן למהות השאלה הפתרונות כבר נאמרו עם כמה שהם בנאלים לשוחח עם חברים
להתיעץ עם אנשים שאנחנו סומכים עליהם וקודם כל להפעיל את ההגיון והשכל הישר
גם במחיר אובדן הפנטזיות.

בוקר אור
*מנגינה*{התווים שלו}
amy כתב/ה:
אגב, אנימה, אין רק פורום סאביות סגור אחד, שהוא "ה- פורום הסגור". יש מספר פורומים סגורים, במספר אתרים, ובניהול של סאביות שונות. גם הרכב הנשים בכל פורום כזה הוא שונה.

אני תוהה אם ניתן היה לפרסם כאן באתר את רשימת הפורומים הסגורים.

אני לא חושבת שיש אישור לפרסם כאלו אתרים
אבל זה היה בהחלט רצוי כי לא כל סאבית מודעת לקיום פורומים כאלו בכלל
*מנגינה*{התווים שלו}
[quote="Mpro"]האמת שהיום הדבר המפחיד ביותר זה שמס הכנסה יחליט להתיחס לדומיות בתור עבודה שניה.
אנשים כותבים ומתיחסים לדומים כאילו זה איזה מקצוע.

דומים הם בני אדם ( לפחות אמורים להיות כאלה ) יש פה אנשים מסוכנים והגישה אליהם צריכה
להיות לא שונה מהגישה שאנשים נוקטים נגד אדם מסוכן כזה או אחר שהם שומעים מכירים באוניברסיטה בעבודה או בכל מקום אחר.

במקום שאנשים ילמדו לבחון את מי שאיתם כאדם בדיוק באותם כלים שיש לכל אחד בחיים מחוץ לכלוב
אז כמות הפגיעות להערכתי תרד. עדין אנשים רעים ומסוכנים יהיו ויש בכל מקום שום פורום סגור
שום אדם עם נסיון לא יכול להחליף את השכל הישר וההגיון אז נכון שמחשבה והגיון לפעמים פוגמות בפנטזיות ועדין הם הכלים העקרים להתמודדות.
אין דרך להגן הרמטית על אף אדם ( וגם לא אמורה להיות ) יש הבדל גדול בין התנסות רעה
שכול אדם כמעט עובר בחייו שהיא חלק מהלימוד של החיים והעיצוב שלנו לבין דברים פלילים
כל שאר התחום "האפור" שכל הזמן מנסים לתת לו יותר נפח ממה שהוא אנשים חיבים קודם כל ללמוד להתמודד בעצמם
------------------------------
בוקר נפלא גם לך
אנייודעת בודאות לפחות על דום אחד שהואשם בפלילים ובכל זאת ממשיך להסתובב פה עם אגו נפוח ולעשות מניפולציות ורצח אופי לסאביות שפונות אליו!!!
בכחיים כשאדם מואשם בפלילים או מהווה מקור רוע דואגים לפרסם אותו באמצעי התקשורת השונים
פה יש איסור פירסום מעל גבי הפורום
אוקי אני מבינה שזה לא אתי ועלול להביא לתביעת דיבה
אז אני שואלת שוב ושוב
איך כן אפשר לדעת על כזה דום ועל שכמותו?
למה לתת לאחרות ליפול ברשתו? הוא הרי מת לזה למה שנספק לו את ההנאה הזו בגלל קשר השתיקה שלנו?