אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

עוגיעוגי​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 29 באפר׳ 2008

Re: חואן דה לה שמטה וקצת לעוגי

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 29 באפר׳ 2008
IvoryDom כתב/ה:
huan כתב/ה:
בודי....כשלמישהי אין שמץ של מושג איזה קרטריונים לבדוק, מה הם סימני אזהרה בין היתר מפני שאתה ואחרים מתנגדים והתנגדתם נחרצות לכל אקט שנועד לספק לכל חבר חדש את הידע המאוד בסיסי הזה עליו אתה מדבר הרי שדבריך ריקים מתוכן והדבר דומה לכך שתגיד שאתה בעד שהעניים יקבלו משכורת גדולה בהייטק אבל תשכח לספר להם מה זה ההייטק הזה, איך מגיעים אליו ותיתן להם את הכלים לעשות זאת.

וזאלו, עם אנשים מתעקשים לא לקרוא ולפעול מיד, שזו אכן בעיה. אז צריך לדחוף להם את הידע הזה לתוך הגרון בגישה הפטרנליסטית ביותר שאפשר, על טיב הידע הנדחף והדרך בה הדבר יעשה כמובן ניתן להתווכח אך אני חושב שהחקיקה הנוגעת לחינוך, גם עם בכפיה (כפי שעושים בכל בתי הספר, התיכונים והמשפחות) הוא אמצעי שהוכיח את עצמו בטווח בינוני-רחוק.
ויותר מכך, כל אדם שלא יקח על עצמו את האחריות להכריח את האדם שאותו הוא מסשן לקרוא קצת חומר בנושא, צריך להיות מוקע שכן הוא מסייע בדבר עבירה - והוא אף הרשע בכל הסיפור שכן בניגוד לאותה אחת שרצתה אקשן בלי לחשוב, אותו אדון או גברת יודעים טוב מאוד (בתקווה) מה הם עושים ואת שלל המיתוסים הנוגעים לנושא - ובמידה ולא...דרשני.

וזאלו, זה מאוד אצילי מצידך לרכז דברים בפרופיל שלך - כמה חבל שלא כולם, שלא להגיד הרוב, לא יגיעו אליו בחיים ויש צורך בצעדים דרסטיים יותר ומאורגנים יותר - אמצעים שבודי וחבורותו ויש לציין שגם אתה מתנגדים אליהם בתוקף.

נראה שאתה צריך זיון דחוף, לסדר לך?
אחרת אין הסבר מה אתה עושה במיטה של כל אחד ואחת שמגיעים לכלוב.
אני מציע באמת שתתרכז בבדס"מ שלך
תפסיק לשניה לחשוב שאתה או שכמותך יודעים את התורה ואחראים לבטיחות הנכנסים בשער.
תערבב את הכוס תה שלך בלבד, אם יש לך מחשבות נוגות לערבב את הכוס תה שלי
כדאי שתתאמן בניס.
ויאללה רד מBG אמנם הוא גדול ודובי כזה, אבל כמה אפשר להתלות עליו כמו תינוק.

ועוגי יקירה
על הפרליטות ובתי המשפט מופעל לחץ משדולת הנשים להיות רגישים וקשובים לתקיפות מיניות.
אם הפרקליטה החליטה לא להגיש כתב אישום ותרצה את זה בכל מיני סיפורים
אזי בהחלט יש אפשרות שבעיניה לא התקיים אונס או לחילופין בהבנתה אין שום אפשרות להרשעה.
אינני מכיר את המקרה שלך, אבל אני בהחלט סומך על מערכת המשפט בישראל.
<דר"א זריקת כוס מים על הפרקליטה אולי מסביר את התנהגותך והתנהלותך>

יקירה?
נשמה שכמוך...זהב טהור אתה באמת, כי הרי אנחנו כל כך קרובים...
אז רק חיזקת את הטיעון שלפיו מה שאתה יודע הוא הרלוונטי, שזה נחמד אבל לא מעיד על איזה חיבור למציאות או על אינטליגנציה מי יודע מה.
(אה כלובי, איזה חמודה אני ומתנסחת, זה בסדר להעליב כל עוד זה מנוסח היטב, נכון?)

ולגבי המשפט האחרון שלך, אני מאד שמחה שכתבת אותו דווקא בפוסט הזה שמתעסק בדומים מסוכנים, כי מבחינתי אם אתה מהדומים "המחנכים" את הנאנסת שזו אשמתה - נתת כאן מסמך מרשיע, לבן על גבי שחור, המעיד על כך שאתה לא אשם אף פעם וזו הסאבית הקטנונית שהביאה זאת על עצמה ואני מאמינה שרק מלקרוא אותך, יבינו כאן הרבה נשים שכדאי להתרחק ממך.
ע מ י ת​(נשלטת)

Re: חואניקו החזיר אותי לעוד תגובונת...

ע מ י ת​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
זרה מוכרת כתב/ה:
כמו שאמרו רבים וטובים לפניי,
אחת לתקופה עולה שרשור חדש בנושא דומים מסוכנים, האנשים, ההתרעות ודרך הטיפול בהם.

איכשהו,
תמיד זה נפתח על ידי מישהו אחר ש"רק" רוצה לשאול שאלה מהותית,
ואיכשהו,
תמיד השרשור הזה מאבד מכיוונו המקורי והולך לאיבוד בתוך הירידות האישיות, ההשמצות ושיחות הסרק.

אז אם לקחת את הדבר הכי נכון שנכתב כאן, להוציא ממנו את ההקדמות המיותרות, זו התשובה שלי.

ציטוט: אם אדם בגיר לא מסוגל לקחת אחריות על עצמו שלא ינסה להתקרב לאותה אחריות.

אם מישהי חושבת שלקפוץ לבריכה עמוקה מבלי לדעת לשחות זה נכון,ובהמשך היא

תילמד- היא טועה.

אין קשר עדיין לדום מסוכן. אתה עוקב ד''ר חואן? יופי, נמשיך.

אני ממשיך לטעון על אותו קו "אידיוטי" כדבריך, שנשלטת צריכה לעשות כל בדיקה אפשרית,

להתייעץ,לשאול,לחקור - הכל לפני שמניחה את נפשה וגופה מול שולט.

כעת מגיעה הסיפא:

אם לאחר כל אלה, אותו דום חרג מחוקי ה-SSC, נהג שלא כדין- הרי הוא דום מסוכן ויש

לעשות הכל על מנת לחשוף ולהוקיע אותו.

אונס אינו מעשה של הסכמה. אונס אינו בדס''מ. לעולם לא יהיה.

אם מישהי נאנסה במהלך אקט בדס''מי כביכול הרי היא בבחינת הקורבן, שום אצבע

מאשימה אסור שתופנה אליה בשום צורה ואופן.

ועדיין- אונס הוא אונס הוא אונס וזה לא שייך לבדס''מ.

מקווה שכעת עזרנו לכל מי שטרח לפקוק את אוזניו ולא להבין.

אין הצדקה והגנה לדומים מסוכנים.

ועדיין יש אחריות אישית לכל אדם לנקוט בכל צורה ,דעת ועמדה להביא את עצמו למקום

הכי בטוח שרק יכול.

אם קרה משהו שמעבר, הרי שיש רשויות חוק לטיפול בזה וכמובן מוסדות מתאימים

כמו המרכז לטיפל בנפגעות אונס וכו'.

(נכתב במקור ע"י בודיגארד.)

בנות ובנים.
הרבה לפני שאתם סאביות, סאבים, נשלטות ונשלטים
אתם קודם כל בני אדם.

כאלו שצריך להיות להם שיקול דעת בראש ובראשונה.

או במילים אחרות,
לפני שמתחילים לרוץ, צריך ללמוד לעמוד, וללכת.

לפני שמתחילים לעסוק בבדס"מ, אולי כדאי לקרוא יותר ולהכיר יותר.

שיהיה לילה טוב לכולם.

אני חדשה כאן ובבדסמ.
הגעתי לכאן לאחר שיטוט מאסיבי ברחבי הנט נרשמתי והתחלתי לקרוא,ויש המון לקרוא.
המון דברים לא הבנתי ולא כל כך ידעתי את מי לשאול אז כמו חוקרת טובה התחילתי בבלוגים
לאתר מקורות ידע על התנהלות,ידע וגישה .נתקלתי בו במקרה ופניתי אליו ברעידות כי אני
ושנותיי זה בערך השנים שלו בבדסמ.להפתעתי ענה לי אדם שרחוק מלהיות נפוח,רחוק מלהיות
מחזיק בקו אידיוטי,אני מדברת גם ובעיקר אליך חואן,לאיש הזה יש סבלנות מלאה,כבוד מלא לנשים
ולא משנה כמה הצקתי לו בשאלות תמיד היה שם כדי לענות במתינות.אפילו הציע לי שאם ארגיש לא בנוח שאפנה לנשלטת שלו נסיכת החלומות וגם היא תענה לי בשמחה . מיותר לציין שהתרשמתי מאד מהאדם שאתה נלחם בו,נכנס בו.לא רואים ממך מילה חיובית אחת ואולי עדיף לשתוק.לימים התחברתי לבת גילי כאן בכלוב שחוותה בעברה אונס.היא לא פנתה לאף אחד בעולם
כי נורא התבישה,כמעט הפסיקה תקשורת עם העולם הגברי עקב הסיפור הזה אז הצעתי לה לה לפנות לאותו אדם.היא חששה שהוא ינסה דרך מניפולציה להעביר אותה חוויה מתקנת וזה נורא הצחיק אותי כי לא יכול להיות שאיש כזה יהיה כזה.אולי אני צעירה ולא מבינה כלום אבל כשהייתי צריכה פניתי לאדם הנכון.אני יודעת שגם החברה פנתה והוא הקשיב תמך ולקח אותה יד ביד למרכז הטיפול בנפגעות תקיפה מינית.
אז חואן,אולי תספר לנו במה אתה תורם חוץ מלחכות לאותו אדם במארבי פורומים?

זה המקום הפומבי לומר לך תודה,באדיגארד,לפחות בשמי.לא נפגשנו מעולם אבל אני יודעת על מי אני יכולה לסמוך אם אכנס לבעיה ולא אדע מה לעשות.
IvoryDom

אז לא יקירה

IvoryDom • 29 באפר׳ 2008
עוגיעוגי כתב/ה:

יקירה?
נשמה שכמוך...זהב טהור אתה באמת, כי הרי אנחנו כל כך קרובים...
אז רק חיזקת את הטיעון שלפיו מה שאתה יודע הוא הרלוונטי, שזה נחמד אבל לא מעיד על איזה חיבור למציאות או על אינטליגנציה מי יודע מה.
(אה כלובי, איזה חמודה אני ומתנסחת, זה בסדר להעליב כל עוד זה מנוסח היטב, נכון?)

ולגבי המשפט האחרון שלך, אני מאד שמחה שכתבת אותו דווקא בפוסט הזה שמתעסק בדומים מסוכנים, כי מבחינתי אם אתה מהדומים "המחנכים" את הנאנסת שזו אשמתה - נתת כאן מסמך מרשיע, לבן על גבי שחור, המעיד על כך שאתה לא אשם אף פעם וזו הסאבית הקטנונית שהביאה זאת על עצמה ואני מאמינה שרק מלקרוא אותך, יבינו כאן הרבה נשים שכדאי להתרחק ממך.

אני בהחלט אשמח שתסתופפו יחדיו כמה סאביות ותכריזו עלי דום מסוכן ותתרחקו ממני.

אבל אם נשים את העובדות על פני השטח
1. בחרת דום שבעיניך גרוע והתעלל בך
2. הצלחת להכיר גם את מאסטר אור היטב.
3. הגשת תלונה כביכול על אונס
4. הפרקליטות סרבה להגיש כתב אישום <אכלו לך שתו לך>
5. תקפת את הפרקליטה.
6. עכשיו את רוצה להיות שומרת הכלוב ומגינת הסאביות החדשות.

פספסתי משהו בהתגלגלות הדברים ?

כמו שאמר הוא ידידי, אותן רימות נמשכות תמיד לאותו בשר רקוב.
עוגיעוגי​(לא בעסק)
עוגיעוגי​(לא בעסק) • 29 באפר׳ 2008
כן כפרה, נשמה, עיניים-ריסים-בית שחי,
כן תמשיך...
ככה,
בדיוק,
שם...

עובדות?
עובדות שאתה המצאת ובחרת לקרוא להן ככה,
אתה רק מחזק את הטיעונים שלי היטב,
העובדה היחידה היא שאתה עושה עבודה מצויינת בלהוכיח את טיעוני.

תמשיך כך מותק,
גאה בך!
אנימה

Re: לפורום הסגור יש רק בעיה אחת

אנימה • 29 באפר׳ 2008
Nymphaea כתב/ה:
amy כתב/ה:
אנימה כתב/ה:

הפורום הסגור הוא צומת מידע מאוד חשוב שלסאביות אסור לפספס.

.

הוא מחייב השתתפות פעילה. מי שלא רוצה לכתוב שם מועפת ממנו. לכן אם יש מישהי שרוצה רק לקרוא ולא להגיב או לכתוב רק פעם בכמה חודשים ולא כל יום או יומיים - היא לא יכולה להיות חברה בפורום.

חבל.

חואן- אני לא חושבת שלבודי ולזאלו לא אכפת. אני חושבת שמאוד אכפת להם- הם רק מבינים
דבר אחד בסיסי- שבכוח לא ילך כלום. ברגע שאתה מכריח לעשות, אתה גורם לאנשים
שיברחו או יתנגדו. זה משיג תוצאה הפוכה.
אתה יכול לתת כלים, אבל אתה לא יכול להכריח אף אחד להשתמש בהם.
גם הרעיון בוא נכריח אותם ללמוד מביע רעיון של אני לוקח אחריות גם על כאלו
שלא יודעים לעשות את זה בעצמם.
אל תיקח אחריות על החלטות של אחרים. תעשה מה שאתה חושב שאתה צריך
לעשות, במסגרת האחריות שלך: תייעץ לחדשים, תכתוב דברים למגזין, שים לינקים.
אבל אף פעם, אף פעם לא בכוח.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 29 באפר׳ 2008
Nymphaea כתב/ה:
amy כתב/ה:
אנימה כתב/ה:

.

הוא מחייב השתתפות פעילה. מי שלא רוצה לכתוב שם מועפת ממנו. לכן אם יש מישהי שרוצה רק לקרוא ולא להגיב או לכתוב רק פעם בכמה חודשים ולא כל יום או יומיים - היא לא יכולה להיות חברה בפורום.

הסבו את תשומת ליבי שעל הסאביות לכתוב שם רק פעם בחודש.
לטעמי, לא משנה את הבעיה. לא כל אחת רוצה לכתוב גם לא אחת לחודש.
amy​(נשלטת)

amy​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
Nymphaea כתב/ה:
Nymphaea כתב/ה:
amy כתב/ה:
אנימה כתב/ה:

.

הסבו את תשומת ליבי שעל הסאביות לכתוב שם רק פעם בחודש.
לטעמי, לא משנה את הבעיה. לא כל אחת רוצה לכתוב גם לא אחת לחודש.

שווה לבדוק האם הכללים זהים בכ ל הפורומים הסגורים. אולי תמצאי פורום סגור שיתאים לך.
אנימה
אנימה • 29 באפר׳ 2008
זה לא נשמע מוגזם אחת לחודש. לי זה נשמע הוגן.
מצד שני שחשבתי על התגובה שלך הקודמת, חשבתי שבמקום כל כך אינטימי רצוי
שכולם ישתתפו, כדי לא לתת את ההרגשה שחלק נחשפות, וחלקן יושבות על תקן
משקיפות.
זה יכול אולי לשרת את מי שלא כותבת, מבחינת המידע, אבל עלול לגרום לשאר לחוש
לא בנוח. כי בסגור באופן טבעי מדברים על דברים אישיים ואינטימים.
מאחר וצריך לחשוב על כולן, כנראה שאין ברירה אלא לבקש שלפחות אחת לחודש
ישמעו את דעתה של כל אחת ואחת.
huan
huan • 29 באפר׳ 2008
אנימה, זה לב העניין...כלים לא נותנים פה, ואלה עם כן יצא לך ליפול על בודי, זאלו או אחרים נוספים בפרטי שם הם בתקווה יספרו לך דבר אחד או שניים (ואינני מטיל ספק באכפתיות שלהם במימד הזה).
הבעיה היא שבודי, זאלו ואחרים ממניעים שונים ומשונים מתנגדים ליצור מנגנונים שיאפשרו מתן הכלים לכל אחד שנכנס לכלוב.
ניתן להכריח אנשים ללמוד כלים, ניתן להטיל סנקציות על מי שאיננו ישם כללי התנהגות מאוד בסיסיים וכך אכן נוהגים בכל מקום החל מהתהליך שאת עוברת בכדי לקבל רישיון נהיגה ועד לתואר/תעודת בגרות /הכשרה שבעלדיהם לא יתנו לך להתעסק בדברים שאין לך מושג בהם.
ניתן תמיד לחשוב בקטן ברמת האני והעסק שלי ושכל האשר ילך לעזעזל וניתן לפעול בדרך אחרת ולעשות שינוי כללי שיספק פיתרון כולל, במקום כיבוי שרפות אקראי.
אפרופו לזכותי יאמר שאף פעם לא השתמשתי בכוח או איומים על מישהו כאן בכדי לקדם את ענייני או אגנדות אחרות - זאת בניגוד למספר אנשים אחרים.

על טיב הכלים והכללים ניתן להווכח - אדם שכותב מילים נמחק מהכלוב, אדם שעושה מעשים גרועים בהרבה חוזר עם הניק הישן בלי בעיות.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני מספר ימים נתקלתי ביוזמה אינטרנטית שרוצה לכפות על הורים לעתיד להשתתף בסדנת הורות בדיוק באותה טענה - אפילו לרשיון מכשירים, אז להורות לא? תהיתי לעצמי - אם וחלילה וחס היוזמה תתקבל, מי יהיה הזוכה הגדול שיחנך את הדור הבא של ילדים על פי תורתו, ומה הסיכוי שהוא לא ד"ר ספוק הבא?

כאשר אדם בוחר בנרטיב מסוים כנרטיב שלו, הוא בוחר אותו לאחר בחינת נרטיבים אחרים ושלילתם, ולכן גם אם הוא יציג אותם לאחרים, הוא ייחס להם פחות משקל, לגיטימציה, או ערך מאשר לנרטיב המוביל שלו. החונכות ובשמה החדש "המנגנון", הם בעצם חיזוק נרטיב בדס"מי אחד על פני האחרים, אני מניחה גם שמי שיבחר לקחת חלק במנגנון שכזה כ"חונך" יהיה בוודאי מי שמאמין בנרטיב הספציפי הזה. כתוצאה מכך, תיווצר השתקה של האלטרנטיבות הבדס"מיות בשם אותו החינוך מחדש והחדשים לא יוכלו לבחור לעצמם את השקפת העולם שבאמת מתאימה להם אלא יאלצו להתאים עצמם להשקפה שתוכתב להם. כלים אחרים יהיה מאד קשה ללמד, כיוון שמי שלא סמך על האינטואיציה והקומון סנס שלו בונילה, לא יצליח לפתח כזה גם בבדס"מ, ומי שכן, היה לומד גם כך מהר מאד לסמוך על חושיו וההיגיון שלו.

אני לא חושבת שלאיש מאיתנו, יהא הוותק שלו ככל שיהא, אין שום סמכות לבוא ולהחליט עבור החדשים ו/או הסאביות מה טוב עבורן וכיצד עליהן לחשוב, רק מכיוון שאנחנו גילינו את הכלוב כמה שנים קודם לכן. יש הבדל תהומי בין להזמין מישהו להתייעץ ולשמוע דעה לבין לכפות אותה עליו. חואן, אני יודעת שאתה מגיע ממקום טוב, אבל הכיוון שאתה הולך אליו הוא לדעתי קיצוני וחודרני מדי.
ולגבי -
ציטוט: אדם שכותב מילים נמחק מהכלוב, אדם שעושה מעשים גרועים בהרבה חוזר עם הניק הישן בלי בעיות
אין ביכולת ה"קהילה" להקים גוף שיטור ומשפט אלטרנטיבי ולכן אין שום כלי שיכול למנוע ממי שפגע לחזור בניק אחר, עם מנגנון או בלעדיו.

לבעלי הסבלנות והמעוניינים להתעדכן בפרטים הבקודמים של סאגת החונכות, אני ממליצה לקרוא את הלינקים הבאים ואת הטיעונים בעד ונגד שהובאו בהם:

הצעה לסדר היום - http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14882&postdays=0&postorder=asc&start=0

התנצלות-
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=16145&view=next

חונך- http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=5252&postdays=0&postorder=asc&start=0