ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש בעיה עם הבלוגים?

Madame T​(שולטת)
לפני 16 שנים • 29 באפר׳ 2008

מספר התגובות הרשום בפוסט

Madame T​(שולטת) • 29 באפר׳ 2008
הגבתי כעת לשני אנשים שהגיבו לפוסט האחרון בבלוג שלי, כך שסך התגובות הכולל לאותו פוסט אמור להראות '4', אך משום מה רשום כי ישנן רק 2 תגובות לאותו פוסט. כשלוחצים על התגובות רואים את שתי התגובות שלי, אך המיספור החיצוני לא משתנה. האם יש איזו בעיה בבלוגים כרגע?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
נכון, גם אצלי הייתה את הבעיה הזאת אתמול. ואגב, יש בעיה גם עם ההודעות היוצאות. לפעמים כששולחים הודעה, המערכת נתקעת, ההודעה כביכול לא נשלחת, וגם לא נשמרת בתיבת ההודעות היוצאות.
Madame T​(שולטת)
amy כתב/ה:
נכון, גם אצלי הייתה את הבעיה הזאת אתמול. ואגב, יש בעיה גם עם ההודעות היוצאות. לפעמים כששולחים הודעה, המערכת נתקעת, ההודעה כביכול לא נשלחת, וגם לא נשמרת בתיבת ההודעות היוצאות.

אכן, תופעות משונות לאחרונה. כך גם לגבי ההודעות היוצאות, שלחתי הודעה היום למישהו ובאמת כשבדקתי אחרי זה התברר שלא נשלחה בכלל icon_confused.gif מקווה שכלובי מודע ל'באגים' הנ"ל.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2008
Madame T כתב/ה:
amy כתב/ה:

אכן, תופעות משונות לאחרונה. כך גם לגבי ההודעות היוצאות, שלחתי הודעה היום למישהו ובאמת כשבדקתי אחרי זה התברר שלא נשלחה בכלל icon_confused.gif מקווה שכלובי מודע ל'באגים' הנ"ל.

זהו, אחר כך כשבדקתי עם הנמען, הסתבר שכן קיבל את ההודעה, רק שאצלי לא נרשם כך, וההודעה גם לא נשמרה בהודעות יוצאות...
לא ברור icon_confused.gif
כלובי
כלובי • 29 באפר׳ 2008
היו תקלות שנבעו מכמה שדרוגים שערכתי אתמול בקוד של האתר.
נכון לשעה זאת שתי התקלות שאתן מתארות נפתרו.
אם יתגלו תקלות חדשות עדכנו אותי בבקשה.
Madame T​(שולטת)
כלובי כתב/ה:
היו תקלות שנבעו מכמה שדרוגים שערכתי אתמול בקוד של האתר.
נכון לשעה זאת שתי התקלות שאתן מתארות נפתרו.
אם יתגלו תקלות חדשות עדכנו אותי בבקשה.

חןחן, כלובי, על הטיפול המהיר. במידה וניתקל בתקלות נוספות אכן נעדכן. תודה icon_razz.gif
בת ירח
לפני 16 שנים • 30 באפר׳ 2008
בת ירח • 30 באפר׳ 2008
אין אפשרות למחוק תמונה מהפרופיל ולא להעלות תמונות באלבומים.
יש בעיה עם זה?
כלובי
כלובי • 30 באפר׳ 2008
עכשיו אפשר למחוק גם תמונה בפרופיל (הבאג תוקן)
תמונות לאלבומים אפשר להעלות, לא צריכה להיות כל בעיה עם זה.
Madame T​(שולטת)

רשימת קשר

Madame T​(שולטת) • 30 באפר׳ 2008
יש עדין בעיה עם 'רשימת הקשר' - אותה בעיה שציינתי אתמול בפרטי - לא ניתן לערוך בה שינויים. icon_confused.gif
כלובי
כלובי • 30 באפר׳ 2008
אני יודע שרשימת הקשר לא מוצגת טוב כרגע בעמוד רשימת הקשר.
אבל אני כן מצליח לערוך בה שינויים. מה את מנסה בדיוק לעשות שיוצר את הודעת השגיאה?