לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה

mind games​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 2 במאי 2008

Re: מה זה כבר משנה?

mind games​(מתחלפת) • 2 במאי 2008
נילי ונילי כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
תנו לכלבים ובעיקר לכלבלבות לנבוח, אחרי הכל יש צדק בפחד שלהם, הם ייעלמו מהנוף הבלייני של הקהילה, זה ברור, תנו להם לנבוח, לאלה שממילא לא התכוונו לבוא לדנג'ן באם זה כי הם גורשו בבושת פנים ובאם כי הם לא מתאימים.
תנו להם לנבוח, לצווח ולקלס.
תנו להם להתבזות בעצמם.

עשו אתם את שלכם ואל תתנו לכל זבוב להפריע לכם.

ברור?

כיוון שאני באמת מחבבת אותך חיבה כנה ואמיתית, ארשה לעצמי להגיד את הדברים הבאים:

חמוד, אתה צריך להרגיע. ורצוי שתעשה את זה ממש ממש מהר.

במחילה מכבודו של אדוני, לא זכורה לי שום דרישה מהגולשים לאשר את דיעותיהם איתך בכניסה לכלוב או ליישר קו עם התפיסות שלך.

רוצה ללכת לדאנג'ן ולבלות בסבבה? סחתיש עליך, אח שלי, תעשה חיים. אל תשתיק ביקורת מוצדקת או דיון שעולה, רק כי הוא מפריע לך להצדיע כל בוקר לתמונה של רוני גלילי.

בנוסף, הזלזול שלך במביעות הביקורת היא לא רק מעליבה, אלא גם מעלה את השאלה- האם אתה בכלל מודע למחירים הכלכליים שעולה ההשתקה הברוטאלית שלך?

למיטב ידיעתי (והיא לא רבה), מועדון (סטרייטי) לא יכול להתקיים על טהרת המין הגברי בלבד וכל מועדון צריך בלייניות בתוכו. מעבר לכך, תרצה או לא תרצה, בלייניות קבועות מושכות בליינים אחריהן למקומות הבילוי, והן הגורם שמניע את המועדון.

אתה יכול להתייחס לזה כאל: "כוסיות הן כוח קנייה" ואם ספרתי ארבע כוסיות (הכותבת אינה מחשיבה את עצמה כאחת מהן, כמובן) שמתנגדות להגיע אל הדאנג'ן- אז הדאנג'ן בבעיה. יש פה מרד צרכניות שצריך להתייחס אליו ולא יעזור לטמון את הראש בחול ולתת לקטסטרופה להשתיק את הדיון בעלבונות ובכינויי גנאי. זה פשוט לא מסחרי, להתעלם מהן, אלא אם כן אתה מתכוון לממן את כל המועדון כולו לגמרי בעצמך.

ולאורלי ולסע"ע- תודה על ההבהרה. היא, כמובן, לא מספקת ולא מניחה את הדעת ואשמח לשמוע (לקרוא) הרחבה בנושא.

מסכימה על כל מילה של נילי.
קטסטרופה{Adonai}

קטסטרופה{Adonai} • 2 במאי 2008
mind games כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
תנו לכלבים ובעיקר לכלבלבות לנבוח, אחרי הכל יש צדק בפחד שלהם, הם ייעלמו מהנוף הבלייני של הקהילה, זה ברור, תנו להם לנבוח, לאלה שממילא לא התכוונו לבוא לדנג'ן באם זה כי הם גורשו בבושת פנים ובאם כי הם לא מתאימים.
תנו להם להתבזות בעצמם.

ברור?

במחילה מכבודו של אדוני, לא זכורה לי שום דרישה מהגולשים לאשר את דיעותיהם איתך בכניסה לכלוב או ליישר קו עם התפיסות שלך.

רוצה ללכת לדאנג'ן ולבלות בסבבה? סחתיש עליך, אח שלי, תעשה חיים. אל תשתיק ביקורת מוצדקת או דיון שעולה, רק כי הוא מפריע לך להצדיע כל בוקר לתמונה של רוני גלילי.

בנוסף, הזלזול שלך במביעות הביקורת היא לא רק מעליבה, אלא גם מעלה את השאלה- האם אתה בכלל מודע למחירים הכלכליים שעולה ההשתקה הברוטאלית שלך?

למיטב ידיעתי (והיא לא רבה), מועדון (סטרייטי) לא יכול להתקיים על טהרת המין הגברי בלבד וכל מועדון צריך בלייניות בתוכו. מעבר לכך, תרצה או לא תרצה, בלייניות קבועות מושכות בליינים אחריהן למקומות הבילוי, והן הגורם שמניע את המועדון.

אתה יכול להתייחס לזה כאל: "כוסיות הן כוח קנייה" ואם ספרתי ארבע כוסיות (הכותבת אינה מחשיבה את עצמה כאחת מהן, כמובן) שמתנגדות להגיע אל הדאנג'ן- אז הדאנג'ן בבעיה. יש פה מרד צרכניות שצריך להתייחס אליו ולא יעזור לטמון את הראש בחול ולתת לקטסטרופה להשתיק את הדיון בעלבונות ובכינויי גנאי. זה פשוט לא מסחרי, להתעלם מהן, אלא אם כן אתה מתכוון לממן את כל המועדון כולו לגמרי בעצמך.

ולאורלי ולסע"ע- תודה על ההבהרה. היא, כמובן, לא מספקת ולא מניחה את הדעת ואשמח לשמוע (לקרוא) הרחבה בנושא.

מה מסכימה מה?
היא דיברה על כוסיות אמיתיות, לא עלייך.

וואלה את מוזרה.
נילי ונילי

נילי ונילי • 2 במאי 2008
קטסטרופה כתב/ה:
mind games כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
תנו להם להתבזות בעצמם.

ברור?

מה מסכימה מה?

וואלה את מוזרה.

מ.ש.ל
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

Re: למגיבות לעיל

נילי ונילי כתב/ה:
bael כתב/ה:
נילי ונילי מאחר והצהרת שאת לא "כוסית" אז וואלה.....תמשיכי עם החרם. ואת פרלין יכולה להצטרף אליה מאחר ועשן הסיגריות מפריע לך את יכולה להצטרף לחרם.

ומעל שירשור זה אני מבקש מכל אלו שלא מרידות את השערות בבית השחי \ כונפות למינהן \ קרנפיות (או איך שלא קוראים לקרנף ממין נקבה) \ נשים בשחור \ נשים בירוק וכאלה שעשן סיגריות מפריע להן...להמשיך להצביע ברגליים.

ועד הנשים הכעורות מעניק בזאת את תואר "יקיר הקהילה" ל bael, על תרומתו הנהדרת לדיון ועל המחשה מצויינת של האופן שבו אלימות מילולית משמשת כסוג של אלימות מינית ומזדחלת בעקביות מחליאה אל תוך הבדסמ, שאין לו ולו כלום עם שתי אלה.

מנימוקי הוועדה-
bael הדגים כיצד, אישה, ברגע שאובחנה כאישה כעורה, הרי שדמה הותר, בטלו טיעוניה ואפסו דיעותיה והנה מטרה כשרה להשפלה מילולית, התעללות מינית וביזוי הגוף.

בהודעה של מספר שורות מועט הצליח העילוי, נ"י, להראות כיצד אלימות מינית מזדחלת ומכלה כל חלקה טובה בתוך הבדסמ, כיצד היא משתיקה, וכיצד היא מונעת אפילו ניהול של דיון וירטואלי מילולי.

ובנימה אישית אוסיף- אם אי אפשר אפילו לנהל פה דיון, בגלל האלימות המינית שמשפריצה פה ארס לכל עבר, איך בדיוק אתה מצפה לנהל מועדון בילויים?

הגיע הזמן שהקהילה תתחיל לסמן הבדלים ברורים בין אלימות ובין בדסמ, והדיון הזה בפורום הוא מקום נהדר להתחיל בו.
אחר כך אולי נמשיך לדאנג'ן ונדבר קצת על ההבדלים בין "אונס" ובין "בדסמ" וכמה אנחנו שמחים לראות אבחנה חד משמעית בין השניים, גם בדרגי הניהול והבעלות, ואחר כך- מי יודע- אולי נכבוש את ברלין.

לוועדה שלום.

אם מי מחלקיה של הוועדה נפגע מתגובתי. אתנצל אישית בפני החלק הנעלב.

המילה "כוסית" הינה ציטוט מהתגובה הראשונה שלך ולכן המרכאות בטקסט שלי. מתי המעט שמכירים אותי יודעים שאנשים נמדדים אצלי ע"פ אופיים ולא ע"פ המראה החיצוני שלהם. וה"אלימות המילולית" שלי הינה תגובה לאלימות המילולית שלך. בעייני כתיבתך בוטה לא פחות מכתבתי.

שימי לב......
"אלימות מינית".....ועל שום מה? על כך שציטטתי אותך?
השתקה?...אשמח באם תאירי את עיני הסומאות הכין ומתי ניסיתי להשתיק מישהו....לשקר בפרהסיה זאת אלימות.

מהיכן ההבחנה החדה שאני קשור למעודון הנ"ל?...אז בכדי להרגיע אותך לעולם לא הייתי, אינני ולא אהיה קשור לתחום ניהול והפעלת המועדונים.

מיותר לציין שאנני חוזר בי ממה שכתבתי.....אינני אוהב "כונפות" והכוונה לנשים לא נחמדות כמו...
אינני אוהב להמצא בחברת אנשים שהעישון שלי מפריע להם וזאת זכותי המלאה, אני לא אוהב קיצוניים ולכן אני לא אוהב את נשים בשחור מהשמאל ונשים בירוק מהימין ו....כן.....שערות בבית השכי...זה מגעיל.....אז היכן האלימות?......היא בריגשי הנחיתות? בדימוי העצמי? היכן?

וכן כן כן....הייתי שמח לכבוש את ברלין ולהרוס מחדש את דרזדן.
מסובב ומושך​(שולט)

נילי ונילי כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
mind games כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
תנו להם להתבזות בעצמם.

ברור?

מה מסכימה מה?

וואלה את מוזרה.

מ.ש.ל

והנה עוד דמגוגיה: זה מאבק של נשים, מה אכפת לנו אנחנו.
ואם כבר, אז נשים שמעזות לומר את שעל ליבן הן לא כוסיות אמיתיות.

אז מה אני עושה עושה פה?
אני מניח שהטיעון יהיה שאני לא גבר גבר.
הרייני ואחסוך לכם את הטרחה, אם ככה צריך להתנהג גבר גבר,
אני סתם זכר אחד.

אלא שההסכמה היא נשמת אפו של הBDSM.
בניגוד ל'שפוי' שניתן לומר על רוב הדברים שאנו עושים שהם מה-זה-לא-שפויים,
בניגוד ל'בטוח' שאפילו להחזיר חיוך ברחוב למישהו יכול להיות לא בטוח בכלל,
בלי ההסכמה זו סתם אלימות.
הקו המפריד צריך להיות ברור גם למען השולט.
בשביל שיוכל להסתכל על עצמו בראי ולהגיד לעצמו בכנות שמה שהוא עושה בסדר.

הלגיטימיציה של מה שאנחנו עושים, בעצם הלגיטימציה שלנו להיות מה שאנחנו,
תלויה בהפרדה הברורה הזו.
בספר 'ללא מילים' כתבה עטליה רוזנבלום:
'אנחנו משלמים מחיר נוסף, ממשי ביותר, על הפורנוגרפיה והאלימות סביבנו - והמחיר הוא בחיי המין שלנו, בחופש שלנו ליהנות באמת ממין שיש בתוכו גילויים של תוקפנות מבחירה.
מפני שהמקום לאלימות בסקס אפשרי רק בין שני סובייקטים, בין שני אנשים שכל אחד מהם מכיר במלאות ובעצמאות של זולתו. רק אז אפשר לומר על הסטירה, הקשירה, או הקללה, שהם בהסכמה. ובעצם רק אז אפשר לומר על המין בכלל שהוא בהסכמה.
כי בחברה שלנו אין אפשרות לדבר על יחסים בין גבר לאישה כיחסים בין שני סובייקטים, עקב התרבות הפטריאכלית והשתלטות הפורנוגרפיה - גם באמצעות כתיבה עיתונאית מהסוג המדובר. כל עוד יש 'שפחות מין' בעיתון, אני לא יכולה להיות שפחת מין במיטה. '

אבל אני דום ואני לא מוכן לוותר על זה.
ולפעמים זה נמנע מאידאולוגיה ולפעמים מטראומה שכל כך קשה לנטרל וכל מי שאי פעם נתקל בהתנתקויות, בפחדים, באפשרויות המיניות ולפעמים אפילו האפשרות לקשר בכלל שלא יכולים להתקיים בגלל אלימות מינית שהיתה פעם ולא היתה בהסכמה, כל מי שראה בליבו, בעיניו, באזניו, בגופו, את ההתקשחות המפוחדת, את אי האפשרות של יקרה לו להיות במיטה מי שהיא, אחד כזה לא יכול להסכים שזה יחשב לאיזה 'עוד קישקוש כזה, של פמיניסטיות מכוערות'.
קהילה שלא תעמוד בכל כוחה על גבול ההסכמה,
לא יכולה להיות הקהילה שלי.

אורלי ולא סתם עוד עבד, גם אם יש טענה על מתחרים שמפרסים עכשיו מידע שמפריע לכם,
ההתקפה על הלגיטימיות של הדיון היא נסיון לא מוצלח לנטרל אותו.
אין ולא היה מעולם כל קשר ביני לבין הפקת מסיבות למיניהן,
אבל עדיף שתסבירו היטב את בחירתכם לנהל מועדון שקבוצת הבעלים שלו כוללת עבריין מין סדרתי.
בין אם מדובר באחוזי בעלות אפסיים ונטולי השפעה (שעוד לא ראיתי שום הוכחה למצב הזה),
ובין אם מדובר השליטה מלאה בפועל (למשל דרך משקיעים אחרים)
יש בציבור אנשים שהמידע (או היעדרו) ישפיע על תפיסתם את הלגיטימיות של המועדון.

רע בעיני אם מועדון הנשלט או נמצא בבעלות בפועל של אנס ימשיך להקרא הבית של הBDSM.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 2 במאי 2008
תיקון-

שיפוץ, שיקום, אוברול; שיפור, השבחה, הטבה, חידוש, שכלול, השתבחות, הפיכה לטוב יותר; שינוי, רפורמה
אסור לשפוט אדם, במיוחד במקום בו אתה עלול למצוא את עצמך, שזה כל מקום.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 2 במאי 2008
עלומה כתב/ה:
תיקון-

שיפוץ, שיקום, אוברול; שיפור, השבחה, הטבה, חידוש, שכלול, השתבחות, הפיכה לטוב יותר; שינוי, רפורמה

בהחלט עלומה...
אסור לשפוט אדם? למה? ומה אנחנו עושים רוב הזמן אם לא לשפוט אנשים? לא ברורה לי התגובה הזו. בכלל.

ואני חייבת לציין שהייתי שמחה לראות פה עוד גברים בדיון הזה. ובעיקר לשמוע את המנהלים בתגובה קצת פחות לאקונית.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 2 במאי 2008
פרלין כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
תיקון-

בהחלט עלומה...
אסור לשפוט אדם? למה? ומה אנחנו עושים רוב הזמן אם לא לשפוט אנשים? לא ברורה לי התגובה הזו. בכלל.

ואני חייבת לציין שהייתי שמחה לראות פה עוד גברים בדיון הזה. ובעיקר לשמוע את המנהלים בתגובה קצת פחות לאקונית.

זה שאנחנו עושים זאת, אין זה אומר שזה נכון, אבל לפעמים זה גם נחוץ, בשביל להמשיך בסדר היום.
מרצדת
מרצדת • 2 במאי 2008
עלומה כתב/ה:
תיקון-

תסלחי לי מאוד, אבל מ-ה?!

כן, את יודעת מה? את צודקת. הרי אני כל יום, בדרך חזרה מהעבודה, עוברת ליד "המקום" של האנס. icon_twisted.gif

הרי כל מה שאנחנו עושים כאן, תלוי ועומד על השליטה.
אדם ש"מוצא את עצמו" במקום של אנס, לא רק שאשפוט אותו, אלא גם אוקיע אותו.
ואנשים שמסכימים להקל ראש בדבר כזה ולטעון שזהו מדרון חלקלק ואפשר "למצוא" את עצמך שם, נותנים יד למקרה האלימות הבא.

אני לא מקלה ראש בתיקון, אנא, אל תקלי ראש בדבר שדרש את התיקון, כי אנחנו לא מתבכיינים סתם. יש בזה סכנה.
העבירה עצמה מטרידה אותי, אבל הרבה יותר מדאיג עבורי היחס המשתמע שמוצג כאן לעבירות של חציית גבול.
אנשים שמקלים ראש בגבולות ההסכמה- איך אפשר לעשות איתם BDSM בטוח? זו התאבדות.
האמפרי

ממש לא לקחת אישית. זה רק אני והאסוציאציות שלי.

האמפרי • 2 במאי 2008