אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה

ע מ י ת​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 4 במאי 2008
ע מ י ת​(נשלטת) • 4 במאי 2008
niki 666 כתב/ה:
את דעתי בנושא כבר הבעתי מספר פעמים במהלך השרשור הזה ולכן דעתי ידועה ולא וחזור עליה

האמת שאני מעט מופתע שכל חסידי אומות העולם התאחדו במסווה של סוטים ודווקא כאן באתר .

התגובות של האנשים כאן לא עומדים בשום מבחן הגיוני גם לא מוסרי כפי שהם מנסים להציג אותו

האם אותם אנשים באמת טורחים לבדוק את העבר הפלילי של כל אחד שהם נמצאים איתו

באינטראקצייה , ואני אלך רחוק יותר ,ישנם אנשים בקהילה שלנו ולא רוני גלילי שגם הם

הואשמו בעבירות חמורות וכאשר אני מגיע למסיבות קהילה אני לא מבחין כי מנדים אותם

אז אם כך מר גלילי שונה רק ברצונו להרוויח ולתפרנס ולכן האישיו כפי שקטסטרופה נוהג לכתוב

הוא פרנסתו של מר גלילי ,ועל אנשים להפנים כי לא בושה להרוויח ..

נקודה נוספת שברצוני להאיר היא תגובתו של "עמית" שטוען כי מר גלילי ממלא פיו מיים ואני אוסיף

כי לא בצדק ,אינני מבין את האסטרטגייה הלא מוצלחת הנל ,ההבהרה כביכול ביחד עם חוסר

התגובה משך את השרשור למקום הזה ,רוני גלילי חייב להיות בדאנגן ולא משנה כמות האחוזים

שיש לו ,לדעתי הוא גם צריך להגיב ,אין לו במה להתבייש ולהתחבות
את חובו לחברה הוא כבר שילם.

עמית היא אישה צעירה לכל דבר ענין וטעם,מר ניקי,כך לפחות לפי בדיקה פיסיולוגית מעמיקה,תעודת זהות ומחזור חודשי מעצבן כמו הנוכחי.נא לבדוק לפני שכותבים דברי טעם.
תודה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
"שהרי אסור להטות את השופטים על-ידי עירור של זעם או קנאה או רחמים, הדבר דומה למי שמעקם סרגל לפני השימוש בו. ועוד - ברור מאליו שאין לצדדים החלוקים ביניהם עניין אחר אלא להוכיח שהנושא השנוי במחלוקת קיים או שאינו קיים, שהוא אירע או שלא אירע, שהוא גדול או קטן או שהוא צודק או לא צודק. ובמקומות שאותם לא הגדיר המחוקק במפורש, שם צריך השופט עצמו להחליט, ואין הוא צריך ללמוד מפיהם של הצדדים החלוקים ביניהם.
לפיכך צריך בראש ובראשונה שחוקים שנחקקו יגדירו היטב כל עניין אפשרי שעליו הם עשויים לחול, ושיותירו מעט ככל הניתן להחלטת השופטים. והטעם לכך הוא, ראשית, שקל יותר למצוא איש אחד או אנשים מעטים, מאשר אנשים מרובים, שיהיו טובי שכל ומסוגלים לחוקק ולפסוק דין, ושנית - למלאכת החקיקה דרוש שיקול דעת ממושך ביותר, ואילו משפט יש לפסוק לאלתר, כך שקשה לשופטים לקבל החלטות טובות בשאלות של צדק ושל תועלת. אבל החשוב מכל הוא זה שהחלטת המחוקק אינה מתייחסת לפרט אלא לעתיד לבוא ולדבר הכללי; לעומת זאת האסיפה והשופטים צריכים להחליט בעניינים מוגדרים בהווה. בעניינים אלה כרוכים לא פעם אהבה ושנאה ותועלת אישית, כך שאין המחליטים מסוגלים עוד לראות את האמת כראוי, וההנאה האישית או הכאב האישי מאפילים על משפטם."
(אריסטו, "רטוריקה")

והרי כל הדיון בשרשור הזה לא שינה דבר בעמדות הצדדים. מי ש"זה" מפריע לו להגיע, לא יבוא; מי ששווה נפש לעניין, אם מנימוקי המלט ואם מכל סיבה אחרת - יגיע ואף יחגוג.
ובקיצור, זה מקום מצויין לעשות כמו שהקול בפנים אומר ולהרגיש טוב עם כל בחירה שהיא.
בריאות ועונג לכל הצדדים הלוחמים וגם לאלה שלא. icon_cool.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 4 במאי 2008
ע מ י ת כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:
את דעתי בנושא כבר הבעתי מספר פעמים במהלך השרשור הזה ולכן דעתי ידועה ולא וחזור עליה

האמת שאני מעט מופתע שכל חסידי אומות העולם התאחדו במסווה של סוטים ודווקא כאן באתר .

התגובות של האנשים כאן לא עומדים בשום מבחן הגיוני גם לא מוסרי כפי שהם מנסים להציג אותו

האם אותם אנשים באמת טורחים לבדוק את העבר הפלילי של כל אחד שהם נמצאים איתו

באינטראקצייה , ואני אלך רחוק יותר ,ישנם אנשים בקהילה שלנו ולא רוני גלילי שגם הם

הואשמו בעבירות חמורות וכאשר אני מגיע למסיבות קהילה אני לא מבחין כי מנדים אותם

אז אם כך מר גלילי שונה רק ברצונו להרוויח ולתפרנס ולכן האישיו כפי שקטסטרופה נוהג לכתוב

הוא פרנסתו של מר גלילי ,ועל אנשים להפנים כי לא בושה להרוויח ..

נקודה נוספת שברצוני להאיר היא תגובתו של "עמית" שטוען כי מר גלילי ממלא פיו מיים ואני אוסיף

כי לא בצדק ,אינני מבין את האסטרטגייה הלא מוצלחת הנל ,ההבהרה כביכול ביחד עם חוסר

התגובה משך את השרשור למקום הזה ,רוני גלילי חייב להיות בדאנגן ולא משנה כמות האחוזים

שיש לו ,לדעתי הוא גם צריך להגיב ,אין לו במה להתבייש ולהתחבות
את חובו לחברה הוא כבר שילם.

עמית היא אישה צעירה לכל דבר ענין וטעם,מר ניקי,כך לפחות לפי בדיקה פיסיולוגית מעמיקה,תעודת זהות ומחזור חודשי מעצבן כמו הנוכחי.נא לבדוק לפני שכותבים דברי טעם.
תודה.

בפרופיל שלך לא מצויין המין ,

אני תוהה כיצד אני אמור לבדוק ..
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 במאי 2008
niki 666 כתב/ה:
בפרופיל שלך לא מצויין המין ,

אני תוהה כיצד אני אמור לבדוק ..

ע מ י ת כתב/ה:
נילי היקרה,
...בשלב זה ומאחר ובאופן אישי לא קיבלתי רבע תשובה לשאלות שהפניתי,כאן ובצורות פרטיות מול "דוברי" המועדון, אני לא מתכוונת להיות בת היענה מהאופציה הראשונה. אני ממש לא מעוניינת לקבל הודעה עם מספר טלפון ממנהל תורן זה או אחר ואולי עדיין מצפה שמר גלילי יעלה ויבוא בעצמו כמו שבפעם אחת הגיב מהניק העונה לתואר "ליסה 26" או משהו בסיגנון וסיים בכתיבת שמו.
השירות הנעשה בחלק העיסקי הוא שירות דוב,ובעסקים אני מסתבר מבינה קצת.
נמתין ונראה......
mind games​(מתחלפת)

Re: אנקדוטה

mind games​(מתחלפת) • 4 במאי 2008
סוטהמהדרך כתב/ה:
לכל אלה שאוהבות להתהדר בכך שהן לא יפרנסו אדם שהורשע באונס ,אז צר לי מאד לאכזב אתכן אבל אתן עושות את זה כל יום לצערכן , ראו מקרה קצב , כן ,קצב הנשיא לשעבר שלכן זה שאנס את א' ב' וג' ומי יודע עוד מה... את ואת ואני וכל משלמי המיסים למינהם מפרנסים את הטמבל הזה אז למה כאן אתן לא פותחות איזה פוסט ממורמר ?

ןעוד דבר קטנטן אם את נפגעת אונס מה את פאקין מחפשת באתר שכזה ? אהבה או קצת מכות ? או שאולי שילוב של השניים רק אחר כך אל תבכי אל טעויות שעשית ותפתחי פוסטים ממורמרים .

נקודה למחשבה

שיהיה אחלה יום ומכל השירשורים שחכתי כבר מתי הפתיחה
בלאט

בנושא תשלום המיסים אין לנו בחירה. בנושא בילוי במועדון זה או אחר - ועוד איך יש לנו בחירה!
ומה השטות הזו על מה עושה פה נפגעת אונס? מאיפה אתה יודע מה מצבה הנפשי של נפגעת אונס שגולשת באתר כזה ומה בדיוק היא מחפשת פה? הערה מתנשאת לחלוטין זו הייתה.
ואם, חס וחלילה, התיימרת לומר שם שכל מי שמתנגדת לניהול המועדון ע"י רוני גלילי היא נפגעת אונס או תקיפה מינית בכלל - איך בדיוק עשית את הקישור הזה?
המלט

המלט • 4 במאי 2008
סוטהמהדרך כתב/ה:
לכל אלה שאוהבות להתהדר בכך שהן לא יפרנסו אדם שהורשע באונס ,אז צר לי מאד לאכזב אתכן אבל אתן עושות את זה כל יום לצערכן , ראו מקרה קצב , כן ,קצב הנשיא לשעבר שלכן זה שאנס את א' ב' וג' ומי יודע עוד מה... את ואת ואני וכל משלמי המיסים למינהם מפרנסים את הטמבל הזה אז למה כאן אתן לא פותחות איזה פוסט ממורמר ?

נקודה למחשבה

בלאט

אנקדוטה? אתה לא ממש מבין את המושגים שאתה משתמש בהם, וככל הידוע לי, אי הבנה
לא פוטרת מאחריות פלילית.

אז אני אסביר לך, ולעוד כל מיני שחושבים ש"קצב הורשע באונס".

כדי להיות מורשע באונס, על אדם להיות מואשם באונס ולעבור משפט שבסופו נקבע כי יש ראיות
מעבר לספק סביר כדי להרשיע אותו. קצב עדיין לא נשפט, ולכן לא הורשע באונס. לא רק זה,
אלא גם בכלל לא ברור שהוא יואשם באונס, אבל למה להסתבך בדקויות.

יותר מזה, כשאתה כותב "קצב הנשיא שלכן לשעבר זה שאנס..." אתה עובר עבירת לשון הרע
במלוא החומרה האפשרית שלה. לא רק שאתה מפיל על עצמך אחריות פלילית, אתה מפיל אחריות
עקיפה גם על כלובי. למשל, אם הנפגע (קצב) ידרוש ממנו להסיר את הלשון-הרע שלך והוא
לא יסיר, אפשר גם לתבוע אותו -- גם אזרחית וגם פלילית.

בכל מקרה, הפרסום שלך מהווה עבירת פרסום לשון הרע. נקודה למחשבה.

וזה לא שאני חושב שקצב הוא צדיק: גם אני התיחסתי לחשדות כנגדו באחד הפוסטים
שלי כאן מקודם, ועכשיו אני מצטער על זה, כי אם מישהו לא ירד לסוף דעתי והבין מדבריי
שאני מאשים את קצב באונס אז עשיתי לאיש עוול, וזה לא בסדר, עם כל זה שאני לא נמנה על
אוהביו. ואני לא יודע מה יותר גרוע: סאטירה דוקרת שמהלכת על גבול החוקי, או לשון הרע
ממש שנובעת מסתם בּוּרוּת.
ניקי666 niki

המלט כתב/ה:
סוטהמהדרך כתב/ה:

נקודה למחשבה

בלאט

לא פוטרת מאחריות פלילית.

כדי להיות מורשע באונס, על אדם להיות מואשם באונס ולעבור משפט שבסופו נקבע כי יש ראיות
מעבר לספק סביר כדי להרשיע אותו. קצב עדיין לא נשפט, ולכן לא הורשע באונס. לא רק זה,

במלוא החומרה האפשרית שלה. לא רק שאתה מפיל על עצמך אחריות פלילית, אתה מפיל אחריות

שלי כאן מקודם, ועכשיו אני מצטער על זה, כי אם מישהו לא ירד לסוף דעתי והבין מדבריי
שאני מאשים את קצב באונס אז עשיתי לאיש עוול, וזה לא בסדר, עם כל זה שאני לא נמנה על
אוהביו. ואני לא יודע מה יותר גרוע: סאטירה דוקרת שמהלכת על גבול החוקי, או לשון הרע

אתה משתמש בדקויות של החוק בכדי להראות לנו את ניסוחייך המלומדים

אז.. הנשיא קצב חשוד באונס ובמעשה מגונה בכמה קורבנות שונים .

יש די ראיות ברוב ההאשמות וכראייה לכך אכן יוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות אלה .

בכל יתר הדברים סוטה מהדרך צודק ואפילו לא עובר על החוק ,אכן ההגנה המשפטית ה"ראוייה "

שמקבל הנשיא לשעבר היא על חשבון משלם המיסים.
המלט

המלט • 4 במאי 2008
niki 666 כתב/ה:
המלט כתב/ה:
סוטהמהדרך כתב/ה:

נקודה למחשבה

בלאט

לא פוטרת מאחריות פלילית.

בכל יתר הדברים סוטה מהדרך צודק ואפילו לא עובר על החוק ,אכן ההגנה המשפטית ה"ראוייה "

סלח לי, ניקי, אבל אתה לא מדבר לענין.

"יש די ראיות ברוב ההאשמות"????

אתה יודע מהן ההאשמות בכלל? אפילו מזוז לא יודע. אז אתה יודע??

ראיות? ממתי נהיית לי מומחה בדיני ראיות? איך אפשר לדעת אם יש מספיק ראיות אם לא יודעים
מהן ההאשמות? כמה חוסר הגיון אפשר להכניס בפיסקה אחת?

תיכף תושיב את עצמך גם על כיסא השופט, תכריע את הדין, תגזור אותו, וגם תקצוב את העונש.
ניקי666 niki

המלט כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:
המלט כתב/ה:
סוטהמהדרך כתב/ה:

נקודה למחשבה

בלאט

לא פוטרת מאחריות פלילית.

סלח לי, ניקי, אבל אתה לא מדבר לענין.

"יש די ראיות ברוב ההאשמות"????

אתה יודע מהן ההאשמות בכלל? אפילו מזוז לא יודע. אז אתה יודע??

ראיות? ממתי נהיית לי מומחה בדיני ראיות? איך אפשר לדעת אם יש מספיק ראיות אם לא יודעים
מהן ההאשמות? כמה חוסר הגיון אפשר להכניס בפיסקה אחת?

תיכף תושיב את עצמך גם על כיסא השופט, תכריע את הדין, תגזור אותו, וגם תקצוב את העונש.

לשאלותייך ,יש די ראיות ברוב ההאשמות ,הרי היה נסיון לסגור על עסקת טיעון הרי באם לא היו די

ראיות התיק היה נסגר ב"חוסר ראיות "

גם לאחר שעסקת הטיעון לא יצאה לפועל ברור לכולם כי יוגש כתב אישום ,על איזה האשמות

בדיוק רק לפרקליטות פתרונים.

אם כך חוסר ההגיון הוא שלך בלבד במטרה ברורה לפסול את דברי ,עשית זאת בצורה אמוציונלית

בהחלט לא מוסיף לך כבוד .
סוטהמהדרך​(שולט)
לפני 16 שנים • 5 במאי 2008

ציניות

סוטהמהדרך​(שולט) • 5 במאי 2008
בקשר למה שאמרתי לגבי הנאנסות ומה מחפשות באתר שכזה .הרי כל שפחה שנייה או שולטת שלישית כאן היא אחת כזאת וזאת הייתה סטסיסטיקה בשקל ,אולי מיינד גיימס ירדה לסוף דעתי והבינה חלקית את מה שרציתי להגיד ,לעומת ילדונת אחרת שעוד לא סיימה ללקק ת'חלב בין שיניה והלכה להשמיץ כבר בפוסטים אחרים, אבל זה מה שהיא ואחרים כאן יודעים לעשות הכי טוב...

והמלט אני לא מגיב למאונני מקלדת בפעם הבאה תתמצת את דבריך ואולי אפילו אטרח לקרוא את דבריך.

קחו הכל בפרופורציה או אל תקחו בכלל...