בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה חשובה מאוד!

nerissa​(אחרת)
לפני 16 שנים • 5 במאי 2008
nerissa​(אחרת) • 5 במאי 2008
אני מבינה את זווית הראיה שלך נעמה.
קיצוניות לכאן או לכאן היא לא בריאה.
אם את מעדיפה לקרוא לזה לינץ' - הוא דו צדדי.. (ע"ע איימי, מייפל, מיינד ועוד שזוכים פה לעליהום קטלני בגלל שהן מביעות דיעה מנוגדת..)
עוגיעוגי​(לא בעסק)
bael כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
זה באמת נורא מצחיק קטסטרופה, לצחוק על אנשים שנאנסו. ממש בדיחה, אני מתפוצצת מצחוק, פשוט מפיל מהכסא.
כל פעם שאתה כותב כאן משהו אתה רק מוסיף ומעיד על עצמך. על היותך אדם שפל, חסר רגישות, טיפש ורע לב.
איך זה להעביר את החיים כשאתה חלאה ואף אחד לא אוהב אותך?
כי אין לי ספק שאף אחד לא אוהב אותך. אי אפשר לאהוב דבר כמוך.

אז ככה...בואי נתחיל.
אני יודע בוודאות מוחלטת שמר קטסטרופה נגד מין בכפייה. לגבי שריפה בכפייה הדעות חלוקות.
הנ"ל אינו טיפש ובטוח לא רע לב !!!
כמו שלכל בן אדם יש אוהבים ושונאים גם לו יש כאלה.
איזה ציון קבלת בבית הספר היסודי בהבנת הנקרא ?
כמה רוע צרוף וארס רע את מסוגלת לכתוב בהודעה אחת?
כדאי שתתחילי להתאמן בקריאה של טקסט ציני.

עד כאן ההומור הלא מצחיק שלי ועכשיו ברצינות.

לאור תגובתך החריפה, אני מבין שהנושא קרוב לליבך וממש לא משנה איך, למה ומדוע. אבל אנא ממך לפני שאת כותבת תגובה חריפה (בלשון המעטה) לאדם שאת לא מכירה באופן אישי מבלי להבין את הטקסט והסרקזם שנבע ממנו תקחי אויר, תנשמי עמוק ואז תגיבי.
בתקווה שתדעי להביע חרטה כפי שידעת לתקוף.

איזה מזל שגאון הדור החליט לחנך את מייפל,
כולנו מרגישות עכשיו הרבה יותר טוב,
ובעיקר הרבה יותר חכמות,
פשוט לנשום עמוק,
איך לא חשבנו על זה קודם?
איך כל התארים והעסקים שאנחנו מנהלות לא לימדו אותנו הבנת הנקרא? בדיחות בעלות טעם רע?
ממש בא לי להשתטח על הרצפה ולהשתחוות לנוכח אצילותך ומבריקותך.
IvoryDom

Re: גילגולי עיניים

IvoryDom • 5 במאי 2008
הוא כתב/ה:
"שנית אין פה שום לינץ', אלא עמדה מוסרית ועקרונית שמורשע בתקיפה מינית לא צריך לנהל בית בושת שפדופיל לא צריך לנהל גן ילדים." (אייבורי נשמה)

זה נכון אבל במקרה הזה הוא לא המנהל בפועל. והדנג'ן לא בית בושת
כמה צביעות צדקנות והתחסדות בשרשור אספסופי אחד (או שניים)
מהומה על מאומה. כל מכריזי ההצהרות בסופו של דבר יבלו להם בדנגן והשמים ממש לא יפלו.

אני לפחות אשתדל להמנע מלהגיע למקום
גם את הפעמים שהייתי בנו לימיט הייתי שמח למחוק
גם אז סיפרו לי שהוא רק "משכיר" את המקום ולא ממש שייך
בכל מקרה, אני בטוח שהשמיים לא יפלו גם בלי בילוי בדנג'ן
בכלל אני עובד עכשיו על חליפת כומר ומציאת נזירה בשם תמר לזיון אלוהי
צדיק התמר.
Na'ama
Na'ama • 5 במאי 2008
nerissa כתב/ה:
אני מבינה את זווית הראיה שלך נעמה.
קיצוניות לכאן או לכאן היא לא בריאה.
אם את מעדיפה לקרוא לזה לינץ' - הוא דו צדדי.. (ע"ע איימי, מייפל, מיינד ועוד שזוכים פה לעליהום קטלני בגלל שהן מביעות דיעה מנוגדת..)

לא התעצבנתי על זה שמייפל הביעה דעה מנוגדת, אלא על זה שלפני שהיא ניסתה להבין את מה שקטה ניסה להעביר היא האשימה אותו בזה שהוא עושה צחוק על נאנסות והטיחה בו עלבונות נוראיים אחד אחרי השני. על זה התעצבנתי, על תגובות מוגזמות של אנשים, על זה שמסתמן מכל כך הרבה פוסטים בפורום שאנשים כותבים ואחרי זה חושבים, אם בכלל, העיקר להטיח העיקר להאשים ולהוציא את כל הרפש האנושי שבהם. התחושה שלי היא לא של כעס אלא יותר של זלזול וגועל מלהביט על חלק מהקהילה הזאת.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 5 במאי 2008
נעמה, שמת לב פעם איך קטסטרופה נוהג להתבטא? כי אם יש לך קושי עם התבטאויות אלימות ומעליבות כדאי שתבדקי איך הוא מתבטא.
ועוד דבר- קצת מתחיל להימאס לי מההאשמה הזו שאני לא הבנתי למה קטסטרופה מתכוון. אין לי כאמור שום בעיות הבנה. קטסטרופה דיבר בזלזול לעג וחוסר רגישות כלפי כל מי שעברה אונס. במקום להגיד- וואלה אם אפילו מישהי אחת נפגעה מזה אולי משהו כאן לא בסדר, כולם מתנפלים עלי ומאשימים אותי בחוסר הבנה.
אתם ממש עדר חסר כל חשיבה עצמאית.
קטסטרופה{Adonai}

צודקת.

קטסטרופה{Adonai} • 5 במאי 2008
מייפל כתב/ה:
נעמה, שמת לב פעם איך קטסטרופה נוהג להתבטא? כי אם יש לך קושי עם התבטאויות אלימות ומעליבות כדאי שתבדקי איך הוא מתבטא.
ועוד דבר- קצת מתחיל להימאס לי מההאשמה הזו שאני לא הבנתי למה קטסטרופה מתכוון. אין לי כאמור שום בעיות הבנה. קטסטרופה דיבר בזלזול לעג וחוסר רגישות כלפי כל מי שעברה אונס. במקום להגיד- וואלה אם אפילו מישהי אחת נפגעה מזה אולי משהו כאן לא בסדר, כולם מתנפלים עלי ומאשימים אותי בחוסר הבנה.

את לא חייבת להבין כל דבר ואני לא יכול להסביר כל דבר.
מי שיש לו מעט בינה בראש מן הסתם הבין ואליהם אני מכוון כל מה שאני כותב.
מי שמוגבל?
מה אני כבר יכול לעשות איתם?
לא מבין את השפה שלהם.

גם להם יש זכות קיום למרות המוגבלות.
כולנו בני אדם.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: שאלות קשות במיוחד לאיימי.

קטסטרופה כתב/ה:
amy כתב/ה:
אותי מטריד עניין אחר. הבנתי שלמר קטסטרופה השקעה של 5% בעסק? אנא תקנו אותי אם טעיתי.

בכל אופן, אם יש לו ולו אחוז אחד, מאוד צורם לי איך שהוא מרשה לעצמו לתקוף בצורה מלוכלכת כל אחד שמעז להסתייג מהפרשה. כל בעלי האחוזים האחרים שותקים. אפילו אורלי ולסע"ע לא הוסיפו דבר מלבד תגובתם הראשונה והממלכתית בשירשור זה. אבל הוא מרשה לעצמו הכל.

מה שבטוח, גם ללא שום קשר לרוני גלילי, ובעיקר לאור התנהלותו בפרשה הזאת, אין לי חשק להכניס לכיסו ולו אגורה אחת, ולא מעניין אותי כמה תומכים וידידים יש לו.

כמה אחוזים יש במאה אחוז?
כמה זה: 70+15+15=?
תגידי, את באמת כזו או שאת על כדורים?
אין גבול לטימטום, אה?

קטסטרופה, יקיר האומה ונפש עדינה וטהורה שכמותך. מה היו האופציות? או שאני באמת "כזו" או שאני על כדורים? לגבי הראשון, לא ברור לי מה זה "כזו" בעיניך. לגבי השני- זה ממש לא עניינך, אבל יפה שחשפת שוב את עדינות נפשך. אני הייתי שוקלת לשים דווקא אותך על כדורים, אבל אני בספק אם יש כדורים למחלה שלך. סוציומטיות? אנטיפתטיות? מה זה בדיוק שגורם לך להתנהג באופן עקבי כמו בהמה, כלפי כל אחד/ת שהפנים שלו/ה לא מוצאות חן בעיניך?

לגבי עניין החשבון, יש לי ליקוי למידה בחשבון, שמקשה עלי לחשב דברים שכאלו. אבל מאחר שבושתי ונכלמתי לי מאוד, על שככה פידחת אותי בחשיפת קלוני, הלכתי ולקחתי מחשבון. וואלה, אתה צודק! אלא אם כן המחשבון שלי גם מנסה לפדח אותי, לא נשארו לי אחוזים פנויים... כנראה שמה שבלבל אותי היה המשפט הבא שלך:

70 אחוז יש לארבעה אנשים שלא רוצים להחשף.
15 אחוז לאדם שכן ירצה להחשף מתישהו.
15 אחוז לאדם שכבר חשוף ללא זכות ניהול וקביעת עובדות.

שאר האחוזים הם שלי..

מה שמעלה את חשדי, גם אחרי ששקדתי כל הבוקר על החישובים הקשים, שבכל זאת יש לך מה להרוויח מכאן. כי אם יש מישהו שעושה כאן "עליהום" (חוץ מהגרופיס הקבועות שלי), הרי זה אתה, כלפי כל אחד שמעז לומר מילה בנושא. אז מה יכול להניע אותך? רווח כלכלי? שנאת אדם גרידא? שילוב?
קטסטרופה{Adonai}

לא לא לא

קטסטרופה{Adonai} • 5 במאי 2008
amy כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
amy כתב/ה:
אותי מטריד עניין אחר. הבנתי שלמר קטסטרופה השקעה של 5% בעסק? אנא תקנו אותי אם טעיתי.

בכל אופן, אם יש לו ולו אחוז אחד, מאוד צורם לי איך שהוא מרשה לעצמו לתקוף בצורה מלוכלכת כל אחד שמעז להסתייג מהפרשה. כל בעלי האחוזים האחרים שותקים. אפילו אורלי ולסע"ע לא הוסיפו דבר מלבד תגובתם הראשונה והממלכתית בשירשור זה. אבל הוא מרשה לעצמו הכל.

מה שבטוח, גם ללא שום קשר לרוני גלילי, ובעיקר לאור התנהלותו בפרשה הזאת, אין לי חשק להכניס לכיסו ולו אגורה אחת, ולא מעניין אותי כמה תומכים וידידים יש לו.

כמה אחוזים יש במאה אחוז?
כמה זה: 70+15+15=?
תגידי, את באמת כזו או שאת על כדורים?
אין גבול לטימטום, אה?

קטסטרופה, יקיר האומה ונפש עדינה וטהורה שכמותך. מה היו האופציות? או שאני באמת "כזו" או שאני על כדורים? לגבי הראשון, לא ברור לי מה זה "כזו" בעיניך. לגבי השני- זה ממש לא עניינך, אבל יפה שחשפת שוב את עדינות נפשך. אני הייתי שוקלת לשים דווקא אותך על כדורים, אבל אני בספק אם יש כדורים למחלה שלך. סוציומטיות? אנטיפתטיות? מה זה בדיוק שגורם לך להתנהג באופן עקבי כמו בהמה, כלפי כל אחד/ת שהפנים שלו/ה לא מוצאות חן בעיניך?

לגבי עניין החשבון, יש לי ליקוי למידה בחשבון, שמקשה עלי לחשב דברים שכאלו. אבל מאחר שבושתי ונכלמתי לי מאוד, על שככה פידחת אותי בחשיפת קלוני, הלכתי ולקחתי מחשבון. וואלה, אתה צודק! אלא אם כן המחשבון שלי גם מנסה לפדח אותי, לא נשארו לי אחוזים פנויים... כנראה שמה שבלבל אותי היה המשפט הבא שלך:

70 אחוז יש לארבעה אנשים שלא רוצים להחשף.
15 אחוז לאדם שכן ירצה להחשף מתישהו.
15 אחוז לאדם שכבר חשוף ללא זכות ניהול וקביעת עובדות.

שאר האחוזים הם שלי..

מה שמעלה את חשדי, גם אחרי ששקדתי כל הבוקר על החישובים הקשים, שבכל זאת יש לך מה להרוויח מכאן. כי אם יש מישהו שעושה כאן "עליהום" (חוץ מהגרופיס הקבועות שלי), הרי זה אתה, כלפי כל אחד שמעז לומר מילה בנושא. אז מה יכול להניע אותך? רווח כלכלי? שנאת אדם גרידא? שילוב?

יש לך ליקויי למידה בחשבון אבל זה לא הליקוי היחיד שיש לך ועל כך אין לי אלא להצטער ולהציע לך משהו בסיסי.
אל תכתבי על מה שאת לא מבינה ואל תנסי להבין מה שאת לא יכולה.
תהיי את ותעשי רק מה שאת יכולה למרות שזה מעט מאוד דברים.
כתיבה?
זה לא בשבילך כי את לוקה גם בהבנת הנקרא.

נסי סריגה או משהו דומה אחר.

בהצלחה.

נ.ב.
אני לא שונא אנשים כמוך.
אני פשוט בז להם.

שאלות?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
כן המורה. שאלתי היא- למה אתה כזו בהמה? מילא רק אלי, הייתי לוקחת על עצמי את האשמה, אבל אתה בהמה לרוב העולם.
Na'ama
Na'ama • 5 במאי 2008
מייפל כתב/ה:

אין שום בעיה מייפל..... נפגעת? אישית? תגידי שנפגעת ממה שהוא כתב למרות שאת יודעת שזה לא נועד לעלבון. מה שאת עשית ואני אומר את זה שוב למרות שכתבתי את אותם המשפטים כבר מיליון פעמים, את גידפת בן-אדם והאשמת אותו בזה שהוא בז לנפגעות תקיפה מינית, על זה אני כועסת כי מייפל, יש דברים שלא אומרים אם הפגיעה נעשתה לא בכוונה ולא זאת הייתה כוונת המשורר. ולמרות שהסברנו לך שזאת לא הייתה כוונתו לא התנצלת על הכינויים והגידופים שנבחת לעברו.
ואני אומר זאת שוב, קטסטרופה לא דיבר בזלזול ובלעג כלפי כל מי שעברה אונס- אחרת אחת מכל שלוש נשים הייתה נעלבת כאן ודואגת לרשום זאת, אבל רק את..... מעניין.........