אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה חשובה מאוד!

Na'ama
לפני 16 שנים • 5 במאי 2008
Na'ama • 5 במאי 2008
amy כתב/ה:
כן המורה. שאלתי היא- למה אתה כזו בהמה? מילא רק אלי, הייתי לוקחת על עצמי את האשמה, אבל אתה בהמה לרוב העולם.

איימי, האם שאלותיך נועדו על מנת לקבל מענה שהוא יוכל להגיע אליך לטיפול נפשי להפסקת תסמיני הבהמה או שסתם רצית להוציא קצת ארס כי את לא מבינה את ההומור של קטה. הוא בז לך, בז לכולנו, בנים ובנות אנוסים ואנוסות, ללא קשר למין גזע או דת, זה פשוט ההומור המשונה שלו. וחוץ מכמה הודעות משעשעות ועוקצות הוא לא באמת פוגע באף אחד.

טוב, מספיק ודיי 4 עמודים על הנושא הזה הם 4 עמודים יותר מידיי!!!!!!!!!
עוגיעוגי​(לא בעסק)
קראתי שלוש פעמים את מה שכתבת נעמה ונשמתי עמוק עמוק לפני שהלכתי לבדוק את הפרופיל שלך,
תוך כדי התפללתי עמוקות - אלוהים, בבקשה תעשה שהיא בת 18 וזו הסיבה היחידה שהיא כותבת בכזה רוע ואינפנטיליות, בבקשה בבקשה אלוהים...
אז את בת 22, שזה גם כבר קצת גדול על התבטאויות כאלה אבל עדיין בטווח, (ברוך השם), כל כך רווח לי, בחיי...
קטסטרופה{Adonai}

במעגל נחוגה

קטסטרופה{Adonai} • 5 במאי 2008
עוגיעוגי כתב/ה:
קראתי שלוש פעמים את מה שכתבת נעמה ונשמתי עמוק עמוק לפני שהלכתי לבדוק את הפרופיל שלך,
תוך כדי התפללתי עמוקות - אלוהים, בבקשה תעשה שהיא בת 18 וזו הסיבה היחידה שהיא כותבת בכזה רוע ואינפנטיליות, בבקשה בבקשה אלוהים...
אז את בת 22, שזה גם כבר קצת גדול על התבטאויות כאלה אבל עדיין בטווח, (ברוך השם), כל כך רווח לי, בחיי...

עוגה עוגה עוגה, במעגל נחוגה/
נסתובבה כל היום, עד אשר נמצא מקום/

עד שנמצא מקום, עוגי עוגי גילתה לנו תובנה שיש קשר בין אינטלקט ופיקחות לגיל כרונולוגי.

לשבת, לקום, לשבת, לקום.

על משקל עוגי אני אשאל את עוגי, עוגי, את בטוחה שאת בת 36?...
Inside your head
Inside your head • 5 במאי 2008
ברווזת גומי כתב/ה:
Counting Bodies Like Sheep To The Rhythm Of The War Drums.

icon_wink.gif
עוגיעוגי​(לא בעסק)

Re: במעגל נחוגה

קטסטרופה כתב/ה:
עוגיעוגי כתב/ה:

עוגה עוגה עוגה, במעגל נחוגה/
נסתובבה כל היום, עד אשר נמצא מקום/

עד שנמצא מקום, עוגי עוגי גילתה לנו תובנה שיש קשר בין אינטלקט ופיקחות לגיל כרונולוגי.

לשבת, לקום, לשבת, לקום.

על משקל עוגי אני אשאל את עוגי, עוגי, את בטוחה שאת בת 36?...

מה פתאום בת 36,
בכלל ברגע זה בא לי להיות בת 12, שאיזה גבר-גבר אציל ושרמנטי כמוך יציל אותי ואת כל הנעמות שבעולם, (מטמטומנו ונחיתותנו),
איזה גבר אתה קטסטרופה,
אחחח...
למות
mind games​(מתחלפת)
mind games​(מתחלפת) • 5 במאי 2008
Na'ama כתב/ה:
amy כתב/ה:
כן המורה. שאלתי היא- למה אתה כזו בהמה? מילא רק אלי, הייתי לוקחת על עצמי את האשמה, אבל אתה בהמה לרוב העולם.

איימי, האם שאלותיך נועדו על מנת לקבל מענה שהוא יוכל להגיע אליך לטיפול נפשי להפסקת תסמיני הבהמה או שסתם רצית להוציא קצת ארס כי את לא מבינה את ההומור של קטה. הוא בז לך, בז לכולנו, בנים ובנות אנוסים ואנוסות, ללא קשר למין גזע או דת, זה פשוט ההומור המשונה שלו. וחוץ מכמה הודעות משעשעות ועוקצות הוא לא באמת פוגע באף אחד.

טוב, מספיק ודיי 4 עמודים על הנושא הזה הם 4 עמודים יותר מידיי!!!!!!!!!

זה לא ההומור המשונה שלו. זו ההתנשאות המעושה שלו שאלוהים יודעת על שום מה היא כי בינתיים לא ראיתי בקטה דבר אחד חיובי לעומת הרבה אחרים שכתבו פה שאני מעריכה הרבה יותר ממנו (ולא משנה אם הם הסכימו איתי או לא - העיקר שלא זלזלו באחרים).

ובתור אחת שלא מוצא חן בעיניה האורך של הפוסט הזה - אם לא היית מגיבה על כל פיפס הוא היה מתקצר. icon_wink.gif
cai
cai
cai • 5 במאי 2008
mind games כתב/ה:

מתקיים פה דיון בסוגיה עקרונית - האם עבריין מין מורשע יכול להיות בעלים של מועדון מין? הדיון הזה היה מתקיים גם אם העבריין המורשע לא היה רוני גלילי אלא כל עבריין מין אחר.

אני לא חושבת שזה הדיון כלל וכלל. עבריין מין יכול להיות הבעלים של מועדון מין. עובדה. הדיון הוא האם נוח לנו ומתאים לנו להגיע למועדון שלו.
המלט

Re: גילגולי עיניים

המלט • 5 במאי 2008
IvoryDom כתב/ה:

שנית אין פה שום לינץ', אלא עמדה מוסרית ועקרונית שמורשע בתקיפה מינית לא צריך לנהל בית בושת שפדופיל לא צריך לנהל גן ילדים.

בכל מקרה
אני בוחר לבלות במקומות אחרים
בוחר חברים אחרים להגן עליהם.

מה. אתה לא מבלה בבתי בושת?? מזעזע לאן הקהילה הזו מתדרדרת.
mind games​(מתחלפת)
mind games​(מתחלפת) • 5 במאי 2008
cai כתב/ה:
mind games כתב/ה:

מתקיים פה דיון בסוגיה עקרונית - האם עבריין מין מורשע יכול להיות בעלים של מועדון מין? הדיון הזה היה מתקיים גם אם העבריין המורשע לא היה רוני גלילי אלא כל עבריין מין אחר.

אני לא חושבת שזה הדיון כלל וכלל. עבריין מין יכול להיות הבעלים של מועדון מין. עובדה. הדיון הוא האם נוח לנו ומתאים לנו להגיע למועדון שלו.

לדעתך זה לא הדיון. לדעת אחרים זה כן. את בחרת לענות על שאלת הדיון ב-כן ועברת שלב הלאה.