לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה חשובה מאוד!

Na'ama
לפני 16 שנים • 6 במאי 2008
Na'ama • 6 במאי 2008
mind games כתב/ה:
Na'ama כתב/ה:
amy כתב/ה:
כן המורה. שאלתי היא- למה אתה כזו בהמה? מילא רק אלי, הייתי לוקחת על עצמי את האשמה, אבל אתה בהמה לרוב העולם.

איימי, האם שאלותיך נועדו על מנת לקבל מענה שהוא יוכל להגיע אליך לטיפול נפשי להפסקת תסמיני הבהמה או שסתם רצית להוציא קצת ארס כי את לא מבינה את ההומור של קטה. הוא בז לך, בז לכולנו, בנים ובנות אנוסים ואנוסות, ללא קשר למין גזע או דת, זה פשוט ההומור המשונה שלו. וחוץ מכמה הודעות משעשעות ועוקצות הוא לא באמת פוגע באף אחד.

טוב, מספיק ודיי 4 עמודים על הנושא הזה הם 4 עמודים יותר מידיי!!!!!!!!!

זה לא ההומור המשונה שלו. זו ההתנשאות המעושה שלו שאלוהים יודעת על שום מה היא כי בינתיים לא ראיתי בקטה דבר אחד חיובי לעומת הרבה אחרים שכתבו פה שאני מעריכה הרבה יותר ממנו (ולא משנה אם הם הסכימו איתי או לא - העיקר שלא זלזלו באחרים).

ובתור אחת שלא מוצא חן בעיניה האורך של הפוסט הזה - אם לא היית מגיבה על כל פיפס הוא היה מתקצר. icon_wink.gif

אני בטוחה שהרבה מאוד אנשים פה כותבים מאוד מאוד יפה....ממש עושים רושם של אנשים כל כך טובים. ההבדל הוא שקטה מדבר הרבה אבל בפנים אני יודעת שהוא בן אדם טוב ואיכפאתי לעומת אנשים אחרים שיודעים רק לדבר.
אני שופטת אנשים לא לפי מה שהם כותבים בפורומים או בבלוג שלהם, כנראה שזאת הטיפשות של ילדה בת 22. אבל מה אני אעשה שאני שופטת אנשים לפי ניסיון אישי ושאני מכירה אנשים ממש ממש רעים שכותבים ממש ממש יפה..... זה בגלל שאני רק ילדה קטנה, אינפנטילית ממש.
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 6 במאי 2008
Na'ama כתב/ה:

אני בטוחה שהרבה מאוד אנשים פה כותבים מאוד מאוד יפה....ממש עושים רושם של אנשים כל כך טובים. ההבדל הוא שקטה מדבר הרבה אבל בפנים אני יודעת שהוא בן אדם טוב ואיכפאתי לעומת אנשים אחרים שיודעים רק לדבר.
אני שופטת אנשים לא לפי מה שהם כותבים בפורומים או בבלוג שלהם, כנראה שזאת הטיפשות של ילדה בת 22. אבל מה אני אעשה שאני שופטת אנשים לפי ניסיון אישי ושאני מכירה אנשים ממש ממש רעים שכותבים ממש ממש יפה..... זה בגלל שאני רק ילדה קטנה, אינפנטילית ממש.

את בסדר את רק תסבירי לאלו שקצת יותר קשה להם
את מצפה שכולם יתעלמו מבריונות מילולית ובריונות פיסית ( ראה שישורי ונוס תהום ) לדברי הכותבים
כי את אומרת לנו עזבו הוא אחלה הכל שטויות זה רק העולם שלא מבין את ההומור ואיזה לב רחב יש לו.
או אנשים פשוט צריכים לחכות שאת תגידי להם מי הוא נשמה טובה ומי לא.

אני לא מכיר את קטסטרופה בשום דרך כל שאני יכול להגיד לך שצורת ההתבטאות שלו כלפי אנשים
רחוקה מלהראות משעשעת או צינית במקרים רבים.
אבל זה יכול להיות רק בגלל שאני זקן אינפנטילי.

בחיים אם מנסים להציג עמדה מוסרית זה עוזר אם משתמשים בה לכל הכיוונים
לא רק היכן שנוח וכלפי מי שנוח לנו.

בוקר קסום
פייה{O}
פייה{O} • 6 במאי 2008
Na'ama כתב/ה:
אני שופטת אנשים לא לפי מה שהם כותבים בפורומים או בבלוג שלהם, כנראה שזאת הטיפשות של ילדה בת 22.

אנחנו בפורום באינטרנט. זה העולם הוירטואלי.
אני לא מכירה את רוב רובם של הניקים כאן אישית, אז השיפוט היחיד שיש לי מתבסס על איך ומה הם כותבים.

אז אם מישהו כותב בצורה אלימה, גסת רוח, לא עניינית, מעליבה, מתלהמת ודי טיפשית בדרך כלל -
אין לי אלא להסיק שמדובר ביצור בהמי שלא הייתי רוצה בסביבתי.

fishy.gif
Na'ama
Na'ama • 6 במאי 2008
פייה כתב/ה:
Na'ama כתב/ה:
אני שופטת אנשים לא לפי מה שהם כותבים בפורומים או בבלוג שלהם, כנראה שזאת הטיפשות של ילדה בת 22.

אנחנו בפורום באינטרנט. זה העולם הוירטואלי.
אני לא מכירה את רוב רובם של הניקים כאן אישית, אז השיפוט היחיד שיש לי מתבסס על איך ומה הם כותבים.

אז אם מישהו כותב בצורה אלימה, גסת רוח, לא עניינית, מעליבה, מתלהמת ודי טיפשית בדרך כלל -
אין לי אלא להסיק שמדובר ביצור בהמי שלא הייתי רוצה בסביבתי.

fishy.gif

זה כבר עניין שלך.. אני לא אומרת שצריכים לקבל את זה אני רק אומרת שתגובות של גידופים בגלל חוסר הבנת הנקרא זה לא לעניין. ואני לקחתי את העניין הזה בעצבים כי הוא אמר בעצם את מה שאני ורבים מרגישים בקהילה ושזה שכולם מתעסקים כאן עם שטויות בגלל שטויות (ולא, אל תלקו שוב בהבנת הנקרא אני לא התכוונתי שאונס זה שטויות) ואז כמובן שהיו אנשים שהתקשו להבין את ההודעה ועשו את הדבר הכל כך טיפוסי לקהילה הזאת שזאת הגזמת יתר וחוסר באינטלגנציה רגשית. סה טו.
עוגיעוגי​(לא בעסק)
איזה מזל שהסברת לנו מה לא בסדר איתנו, "הקהילה",
איך היה עולה בדעתנו אחרת שאנו לוקים בחוסר אינטליגנציה רגשית?

אבל המזל הגדול יותר הוא שחיזקת את מה שכולנו חשדנו בו,
שאת לוקה בחוסר אינטליגנציה נטו וכנראה משם גם מגיע חוסר הרגישות שלך, (שזה התירוץ הידוע לרוע לב, אבל אני לא אגדף אותך כך הרי...).
Na'ama
Na'ama • 6 במאי 2008
עוגיעוגי כתב/ה:

שאת לוקה בחוסר אינטליגנציה נטו וכנראה משם גם מגיע חוסר הרגישות שלך, (שזה התירוץ הידוע לרוע לב, אבל אני לא אגדף אותך כך הרי...).

ושוב לפני שתנסי בכלל להבין תרוצי להגנתך. את עד כדי כך חסרת ביטחון עצמי?
מאחר שאני הרבה מאוד מעל הממוצע, ואין לי צורך בצניעות זאת נחלת המסכנים ואלה שלא מסוגלים להביט במראה, אז אני אסתכן ואומר, עוגיעוגי האינטלגנציה שלי תבייש אותך...
עוגיעוגי​(לא בעסק)
Na'ama כתב/ה:
עוגיעוגי כתב/ה:

ושוב לפני שתנסי בכלל להבין תרוצי להגנתך. את עד כדי כך חסרת ביטחון עצמי?
מאחר שאני הרבה מאוד מעל הממוצע, ואין לי צורך בצניעות זאת נחלת המסכנים ואלה שלא מסוגלים להביט במראה, אז אני אסתכן ואומר, עוגיעוגי האינטלגנציה שלי תבייש אותך...

ברור
ברור
ברור!
אבל למי שלא הבין,
עכשיו ממש ממש ברור...
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}
עוגיעוגי כתב/ה:
bael כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
זה באמת נורא מצחיק קטסטרופה, לצחוק על אנשים שנאנסו. ממש בדיחה, אני מתפוצצת מצחוק, פשוט מפיל מהכסא.
כל פעם שאתה כותב כאן משהו אתה רק מוסיף ומעיד על עצמך. על היותך אדם שפל, חסר רגישות, טיפש ורע לב.
איך זה להעביר את החיים כשאתה חלאה ואף אחד לא אוהב אותך?
כי אין לי ספק שאף אחד לא אוהב אותך. אי אפשר לאהוב דבר כמוך.

אז ככה...בואי נתחיל.
אני יודע בוודאות מוחלטת שמר קטסטרופה נגד מין בכפייה. לגבי שריפה בכפייה הדעות חלוקות.
הנ"ל אינו טיפש ובטוח לא רע לב !!!
כמו שלכל בן אדם יש אוהבים ושונאים גם לו יש כאלה.
איזה ציון קבלת בבית הספר היסודי בהבנת הנקרא ?
כמה רוע צרוף וארס רע את מסוגלת לכתוב בהודעה אחת?
כדאי שתתחילי להתאמן בקריאה של טקסט ציני.

עד כאן ההומור הלא מצחיק שלי ועכשיו ברצינות.

לאור תגובתך החריפה, אני מבין שהנושא קרוב לליבך וממש לא משנה איך, למה ומדוע. אבל אנא ממך לפני שאת כותבת תגובה חריפה (בלשון המעטה) לאדם שאת לא מכירה באופן אישי מבלי להבין את הטקסט והסרקזם שנבע ממנו תקחי אויר, תנשמי עמוק ואז תגיבי.
בתקווה שתדעי להביע חרטה כפי שידעת לתקוף.

איזה מזל שגאון הדור החליט לחנך את מייפל,
כולנו מרגישות עכשיו הרבה יותר טוב,
ובעיקר הרבה יותר חכמות,
פשוט לנשום עמוק,
איך לא חשבנו על זה קודם?
איך כל התארים והעסקים שאנחנו מנהלות לא לימדו אותנו הבנת הנקרא? בדיחות בעלות טעם רע?
ממש בא לי להשתטח על הרצפה ולהשתחוות לנוכח אצילותך ומבריקותך.

אני שמח שעזרתי לך להרגיש חכמה יותר. מה שלא צלח במשך 36 שנותייך.

אין צורך שתשטתחי על הרצפה אלא אם את ממוצא פרסי\אפגני ורק אז אשקול אם להחליף את אחד השטיחים שיש לי בבית או להציע אותך למכירה ב eBay תחת הכותרת "למסירה שטיח מרופט, משלם על המשלוח"

חן חן על המחמאות (אצילותך ו...המילה השניה לא קיימת בעברית...כנראה שאת התואר שלך עשית באוניברסיטת אנאג'אח בשכם) אבל אני לא זקוק למחמאות מאף אחת ובמיוחד לא מאחת כמותך.

את ההוכחה שתארים אקדמאים והעסקים שאנשים מנהלים לא מעידים ולו במעט על אישיותם.
עוגיעוגי​(לא בעסק)
שששש...עיוני, (כך מדברים באוניברסיטה ההיא),
רועד לך הוריד במצח,
לא צריכה את אישפוזך על מצפוני,
כבר המליצו פה בעבר,
התרופה הטובה ביותר היא לנשום עמוק ולהרגע!

(עוגי הלכה לחפש קרדיולוג ידוע ומוערך).
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 6 במאי 2008
נעמה, שימי לב לתגובה האחרונה של ידידך הקטסטרופלי באחד הבלוגים:

תגובה ל: מהדורה 11
פורסם לפני 5 דקות על ידי קטסטרופה

אפשר למצוא שם זיונים של נשים קצת פחות כעורים מאיימי או שחבל לי על הזמן?

את עדיין חושבת שמדובר בהומור של בחור נחמד שבסך הכל לא מבינים אותו? icon_rolleyes.gif

אגב, רק אתמול הייתי צריכה לצנזר תגובה דומה שלו בבלוג שלי.

הבן אדם הוא בריון. אפילו על הידידים שלו הוא מכבה סיגריות ומלקה אותם בקיין (ולא כי הם ביקשו, סתם כי הם עברו במקום...)

אבל את צודקת. אף אחד לא מבין אותו פשוט. מסכן...