שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכתב לאחותי שגילתה שאחותה שיפחה

רצה עם זאבים​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 5 במאי 2008

Re: כל כך הרבה דברים

[quote="חתולונת1607"]עולים מהמכתב שלך, שאני מתחברת אליהם או רוצה להגיב עליהם.

לגבי הגילוי - אני גיליתי ביודעין לאמא שלי - היא ואני חברות יותר מאמא ובת. היא נבהלה ורצה לספר לאבא. זה היה קטע מאוד קשה. הם איימו שינדו אותי, ונוצר קרע גדול מאוד במע' יחסים שהיתה מאוד קרובה. זה חסר לי מאוד, אבל אחרי ליל הסדר היתה לי שיחה עם אמא שלי, אמרתי לה כמה אני מתגעגעת אליה, לקירבה הזו בינינו. היא אמרה שגם היא, והגענו לאיזושהי הבנה, השלמה, שזה משהו שהוא ביני לבין עצמי.

הדברים שכתבת, העלו אצלי והציפו לי הרבה שאלות, אבל בתמצות יש שאלה אחת שעולה לי אחרי שקראתי את דברייך: אני שואלת את עצמי, מה קורה אם החיבור שלי לבדס"מ הוא שונה. אחר. האם אין לו מקום כאן בעולם הזה?
מבחן התוצאה הוא שאני לא מוצאת שולט.
כשאני חושבת על עצמי, לי ההתמסרות ממש לא באה בקלות. בטח ובטח שלא לבטוח באדם אחר בצורה כל כך טוטאלית כמו שכולן מתארות פה. אין בי את זה. אני צריכה שהאדם שמולי יוכיח את זה שהוא ראוי, לפני שאתן. האם זה עושה אותי פחות סאבית? פחות נשלטת? מה זה בעצם אומר על "הנטיות הבדס"מיות" שלי?

כל כך הרבה שאלות, ובלי אף תשובה אחת
.
[/quo

חתיכת סיפור עם אמא שלך...
בקשר למציאת שולט סרבית טובה או לא
לאט לאט חתולונת...
התמסרות לא צריכה לבוא בקלות, התמסרות זו מהות, יכול להיות שאת בנית לך חתיכת חומה מסביבך, שצריך שולט בולדוזר שיפרק אותך ממסגרות ...
טוטאליות היא טוטאליות היא טוטאליות - עם זה נולדים icon_wink.gif
תודה שהגבת
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 5 במאי 2008

Re: כל כך הרבה דברים

בלוסום​(לא בעסק) • 5 במאי 2008
[התמסרות לא צריכה לבוא בקלות, התמסרות זו מהות, יכול להיות שאת בנית לך חתיכת חומה מסביבך, שצריך שולט בולדוזר שיפרק אותך ממסגרות ...

ויש גבולות ומסגרות שלא צריך לפרק או לחצות ואת זה רוב השולטים פשוט לא קולטים, וחבל.
יש לי ההרגשה, שרוב הבחורים פה, אלה שמתיימרים להיות שולטים, חייבים שהנשלטת תבטיח לפרוץ איתם גבולות -אחרת לא יסתכלו עליה פעמיים.
יש גבולות שאני לא אחצה - לא משנה כמה לוהט תהיה, ולא משנה כמה תרצה את זה - א נ י לא ארצה את זה. זה יזיק לי נפשית לפרוץ את הגבול.
אני מרגישה שאני תקועה ב SQUARE # 1, על הנושא הזה בדיוק.
איך יוצאים מהתקיעות הזו?
Black P e a r l
לפני 16 שנים • 7 במאי 2008
Black P e a r l • 7 במאי 2008
איימן סיסטר!!!

את מדהימה. גרמת לי להזיל דמעה. מזכיר לי את השיחה עם החברה הכי טובה כששיתפתי אותה שאני במקום הזה. מזכיר לי את התגובה שלה וגורם לי לבכות שוב. היא בטוחה שאני הורסת את עצמי.
הכתיבה שלך כ"כ אמיתית ונוגעת, ממש יכלתי לראות את עצמי שם, במצבי כיום מאושרת ושמחה עם האיש שלי, יכלתי לראות איך המילים האלה נכתבו על כ"כ הרבה נשלטות שלא מצליחות להביע את התחושה האמיתית של להיות נשלטת, משוייכת.

תודה רבה על השיתוף, את מרגשת ומדהימה ביותר.

והכי הרבה.. בהצלחה
icon_biggrin.gif
Lanya Colson
לפני 16 שנים • 10 במאי 2008
Lanya Colson • 10 במאי 2008

תראי, באופן כללי אני לא מאוד מתרגשת מכל סיפורי היציאה מהארון, אני לא חושבת שאף אחד צריך לדעת מה קורה אצלי במיטה, או עם בן/בת זוג, וגם עם הקשר קצת חריג מבחינה ריגשית, זה ממש לא עניינו של אף אחד.

אני גם לא רואה צורך לחלוק את זה עם אנשים שאני יודעת מראש שלא יגלו הבנה, אהדה, או קנאה (שזה הכי כיף). אבל קורה שמתפלק (וזה יכול לקרות גם לי) ומישהו שלא היה אמור לדעת מגלה. אז מרגישים צורך להסביר, אני מבינה.

וההסבר שנתת לאחותך, ואני מרשה לעצמי להגיב כי את פרסמת את המכתב אז אני מבינה שזה בסדר מצידך שאנשים יגיבו, פשוט מקומם אותי.

אלו הדברים שאת אומרת:

''להיות במקום שאני נמצאת שפחה – נשלטת, לא בא מתוך חולשה, אם הייתי חלשה הייתי בוחרת דרך אחרת, קלה יותר, כנראה, ומתכחשת לטבע שבי ולמין שאני (אישה)''

הבעיה העיקרית שלי עם הדרך שבה את מסבירה את עצמך לעצמך היא שההסבר שלך נשען על הרעיון שגברים ונשים שונים באופן טבעי.

יש לי רק שאלה אחת, אם להיות שפחה זה ''בסדר'' כי זה מאפשר לך להתחבר למין שאת (אישה), וזה בעצם ''טבעי'' מבחינתך - אז איך קיבינימט את מסבירה פמדום? או שמיילדום בעיניך זה המצב הטבעי, ופמדום - הסטייה?
רצה עם זאבים​(נשלטת)
Lanya Colson כתב/ה:

תראי, באופן כללי אני לא מאוד מתרגשת מכל סיפורי היציאה מהארון, אני לא חושבת שאף אחד צריך לדעת מה קורה אצלי במיטה, או עם בן/בת זוג, וגם עם הקשר קצת חריג מבחינה ריגשית, זה ממש לא עניינו של אף אחד.

אני גם לא רואה צורך לחלוק את זה עם אנשים שאני יודעת מראש שלא יגלו הבנה, אהדה, או קנאה (שזה הכי כיף). אבל קורה שמתפלק (וזה יכול לקרות גם לי) ומישהו שלא היה אמור לדעת מגלה. אז מרגישים צורך להסביר, אני מבינה.

וההסבר שנתת לאחותך, ואני מרשה לעצמי להגיב כי את פרסמת את המכתב אז אני מבינה שזה בסדר מצידך שאנשים יגיבו, פשוט מקומם אותי.

אלו הדברים שאת אומרת:

''להיות במקום שאני נמצאת שפחה – נשלטת, לא בא מתוך חולשה, אם הייתי חלשה הייתי בוחרת דרך אחרת, קלה יותר, כנראה, ומתכחשת לטבע שבי ולמין שאני (אישה)''

הבעיה העיקרית שלי עם הדרך שבה את מסבירה את עצמך לעצמך היא שההסבר שלך נשען על הרעיון שגברים ונשים שונים באופן טבעי.

יש לי רק שאלה אחת, אם להיות שפחה זה ''בסדר'' כי זה מאפשר לך להתחבר למין שאת (אישה), וזה בעצם ''טבעי'' מבחינתך - אז איך קיבינימט את מסבירה פמדום? או שמיילדום בעיניך זה המצב הטבעי, ופמדום - הסטייה?

לא ראיתי במכתב הזה אמירה בשם כל המין הנשי,,,,
זהו היה הסבר לאני העצמי שלי, ורק שלי!!!
אני יכולה לדבר מהמקום שלי בלבד,,,,
מה אני חושבת על פםמדום?, זה בכלל לא המקום והנושא של הפוסט
אבל אם באמת את רוצה לדעת את דעתי....
אני רואה בהן נשים שעשו את הבחירה הכי נכונה להן...
ואחת החברות הכי הכי טובות שלי היא מלכה גאה ואצילה
מקוה שעניתי לך על השאלה.
ושיהיה לך אחלה יום
icon_smile.gif))
רצה עם זאבים​(נשלטת)

וכדי לחדד את דבריי

" לא, אני לא אומרת שאני חושבת שגברים נעלים יותר מנשים או שנשים הן נחותות אני פשוט חושבת שהם שונים, ובמקום לנסות לעשות את כולם שווים. אנחנו צריכים לחגוג את השינוי וליהנות אחד מעוצמתו של השני. .... "

" אני יודעת שרבים יחלקו עלי כי זה נוגד את התנועה לשחרור האישה – הפמיניזם, אני לא מסכימה עם כך, אני חושבת שכל הנשים, צריכות שיהיה להם את היכולת לבחור ולשאוף, למה שעושה להן הכי טוב, השחרור לאישה צריך להיות בזכות
של כל אישה להחליט ולבחור מה טוב לה ללא תכתיבים, וזה מה שאני בחרתי..... "

" לא, אני לא אומרת שאני חושבת שגברים נעלים יותר מנשים או שנשים הן נחותות אני פשוט חושבת שהם שונים, ובמקום לנסות לעשות את כולם שווים. אנחנו צריכים לחגוג את השינוי וליהנות אחד מעוצמתו של השני....."

מקווה שהברתי את עצמי, ומתנצלת אם פגעתי.... (אני רצינית)
}}{{
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 10 במאי 2008
Lanya Colson כתב/ה:

מסכימה איתך יקירתי,
נכון שאין זה מעניינו של אף אחד מה קורה אצלי במיטה.
מה שאני לא מבינה כיצד זה מתקשר לפמדום? כאשר הכותבת היא נשלטת וכותבת מנקודת המבט שלה על העולם הפרטי שלה!
חבל שבפיסקה אחת הרסת לדעתי תגובה יפה!
לא קשורה
לא קשורה • 10 במאי 2008
הדברים של לניה ושל e-z, הצביעו על אחת מהנקודות שהפריעו לי כשקראתי אותך.
נושא המגדריות, המשוואה שבה כדי להסביר את היותך בדסמית, את נזקקת להגדרה כלשהי של נשיות מול גבריות או טבע,
היא אכן, אם להשתמש במילים של לניה, מקוממת.

אבל, קצת לפני כן, הפריע לי משהו אחר, בסיסי הרבה יותר; הצורך להסביר.
אני אמנם לא תמיד מצליחה לעשות את זה בעצמי באופן ראוי, אבל יש בעיני הבדל בין להסביר ובין להצדיק,
כאשר הסבר הוא לתת את הסיבה לדברים והצטדקות הוא לתת להם משהו נוסף, פן ערכי כלשהו,
שקצת סוגר את האפשרות לדיון או הופך אותו לאישי לחלוטין.

אני, למען האמת, לא ממש מוצאת הרבה טעם באופן בו הצגת את הדברים.
למה אני כאן? כי זה עושה להרטיב, כי ככה אני רוצה, כי יותר נוח, מתאים ונעים לי.
מרבית מי שאוהב אותי, לא מוצא צורך לקבל שום נימוק מעבר לכך . טוב לי? טוב להם.
כל מה שנוגע לשאלה, למה זה נוח ונעים לי יותר, נכנס באיזשהו שלב של הדיון למקומות שבהם מחפשים צידוק,
לפסיכולוגיה בגרוש ולהנחות שאין בבסיסן הרבה מעבר לאגדה אורבנית בדסמית כזו או אחרת.

כל מה שמעבר לאמירה ש'זה מה שמתאים לי' (ואחרי הכל, זה ההסבר כולו), כל מילה שמניחה עבורי מקום בחיים, הררכיה במערכת היחסים;
לוקחת אותי למקום קלישאתי קצת, שמניח שיש בזה משהו טוב יותר או לחילופין משהו ראוי פחות ושבגללו צריך צידוק.
וזה, הדבר השלישי (מעבר לצורך בהסברים ולמגדריות) שגרם לי לנוע על מקומי בחוסר נוחות.

מערכות יחסים הן מערכות יחסים. הן טובות או רעות למישהו רק בגלל המרכיבים האינדיווידואלים שהן מכילות.
אצל מישהו זו העובדה שיש מי שמחליט הכל, אצל אחרת זו העובדה שהכל כל כך מוגדר ואין שום דבר עמום,
אצל שלישי זה המקום שבו הוא יכול לעמוד מול מישהי, להכאיב ולדעת שאוהבים את זה, אצל אחרים זו העובדה שהכל שיתופי
או אפילו רק עצם העובדה שיש מישהו רשמי בתעודות.
לכל אחד יש מה שטוב לו והכל מבחינתי על אותו ציר, בלי שום הררכיות (למעט גיל הסכמה).
יש מרחק עצום (בעיני) בין להגיד למישהו 'ככה זה טוב לי' ובין להגיד שזה 'עושה אותי טובה יותר'.

אני לא אוהבת היתלות באילנות גבוהים, זה מתכון לצניחה חופשית (חאראם על עוד תשעה צופים תמימים) או להסתבכות עם החבל שעליו נתלים.
כשמשהו עושה לך טוב, אז את גם קצת יותר טובה בשאר הדברים שממלאים לך את החיים, כי זה נותן את האנרגיה הנכונה
או כי זה מאפשר לשים את הדברים האחרים בחיים בפרופורציה אחרת ולפנות זמן או תשומת לב למה שטוב.
אבל, עדיין, זו את.
אם בגלל מישהו את טובה יותר, ביום שהוא הולך, את מפסיקה להיות.
אם בגלל מישהו את שקטה יותר או בטוחה יותר, היום שאחרי הוא יום רע מאד.

הכתרים שקשרת לבדסמ במכתב הזה, גם אם לך באופן אישי הם נכונים, הם בעיני אחת הרעות החולות של המקום הזה
והלוואי ואנשים היו מסוגלים להיישיר מבט למי שמולם ולהגיד את הדברים בפשטות, מבלי להזדקק להם, כי הם בבחינת המלך הוא עירום.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 במאי 2008
לא קשורה כתב/ה:
הדברים של לניה ושל e-z, הצביעו על אחת מהנקודות שהפריעו לי כשקראתי אותך.
נושא המגדריות, המשוואה שבה כדי להסביר את היותך בדסמית, את נזקקת להגדרה כלשהי של נשיות מול גבריות או טבע,
היא אכן, אם להשתמש במילים של לניה, מקוממת.

אבל, קצת לפני כן, הפריע לי משהו אחר, בסיסי הרבה יותר; הצורך להסביר.
אני אמנם לא תמיד מצליחה לעשות את זה בעצמי באופן ראוי, אבל יש בעיני הבדל בין להסביר ובין להצדיק,
כאשר הסבר הוא לתת את הסיבה לדברים והצטדקות הוא לתת להם משהו נוסף, פן ערכי כלשהו,
שקצת סוגר את האפשרות לדיון או הופך אותו לאישי לחלוטין.

אני, למען האמת, לא ממש מוצאת הרבה טעם באופן בו הצגת את הדברים.
למה אני כאן? כי זה עושה להרטיב, כי ככה אני רוצה, כי יותר נוח, מתאים ונעים לי.
מרבית מי שאוהב אותי, לא מוצא צורך לקבל שום נימוק מעבר לכך . טוב לי? טוב להם.
כל מה שנוגע לשאלה, למה זה נוח ונעים לי יותר, נכנס באיזשהו שלב של הדיון למקומות שבהם מחפשים צידוק,
לפסיכולוגיה בגרוש ולהנחות שאין בבסיסן הרבה מעבר לאגדה אורבנית בדסמית כזו או אחרת.

כל מה שמעבר לאמירה ש'זה מה שמתאים לי' (ואחרי הכל, זה ההסבר כולו), כל מילה שמניחה עבורי מקום בחיים, הררכיה במערכת היחסים;
לוקחת אותי למקום קלישאתי קצת, שמניח שיש בזה משהו טוב יותר או לחילופין משהו ראוי פחות ושבגללו צריך צידוק.
וזה, הדבר השלישי (מעבר לצורך בהסברים ולמגדריות) שגרם לי לנוע על מקומי בחוסר נוחות.

מערכות יחסים הן מערכות יחסים. הן טובות או רעות למישהו רק בגלל המרכיבים האינדיווידואלים שהן מכילות.
אצל מישהו זו העובדה שיש מי שמחליט הכל, אצל אחרת זו העובדה שהכל כל כך מוגדר ואין שום דבר עמום,
אצל שלישי זה המקום שבו הוא יכול לעמוד מול מישהי, להכאיב ולדעת שאוהבים את זה, אצל אחרים זו העובדה שהכל שיתופי
או אפילו רק עצם העובדה שיש מישהו רשמי בתעודות.
לכל אחד יש מה שטוב לו והכל מבחינתי על אותו ציר, בלי שום הררכיות (למעט גיל הסכמה).
יש מרחק עצום (בעיני) בין להגיד למישהו 'ככה זה טוב לי' ובין להגיד שזה 'עושה אותי טובה יותר'.

אני לא אוהבת היתלות באילנות גבוהים, זה מתכון לצניחה חופשית (חאראם על עוד תשעה צופים תמימים) או להסתבכות עם החבל שעליו נתלים.
כשמשהו עושה לך טוב, אז את גם קצת יותר טובה בשאר הדברים שממלאים לך את החיים, כי זה נותן את האנרגיה הנכונה
או כי זה מאפשר לשים את הדברים האחרים בחיים בפרופורציה אחרת ולפנות זמן או תשומת לב למה שטוב.
אבל, עדיין, זו את.
אם בגלל מישהו את טובה יותר, ביום שהוא הולך, את מפסיקה להיות.
אם בגלל מישהו את שקטה יותר או בטוחה יותר, היום שאחרי הוא יום רע מאד.

הכתרים שקשרת לבדסמ במכתב הזה, גם אם לך באופן אישי הם נכונים, הם בעיני אחת הרעות החולות של המקום הזה
והלוואי ואנשים היו מסוגלים להיישיר מבט למי שמולם ולהגיד את הדברים בפשטות, מבלי להזדקק להם, כי הם בבחינת המלך הוא עירום.

cheer.gif

ובהזדמנות זו: חייבים פה איזה אייקון מוחא כפיים שלא נראה כמו תוצר שושלת ארוכה של נישואים בין קרובי משפחה.
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)

מתרגשת ממכתבך

וואיי איזה מכתב יפה ואני מאוד מבינה אותך
למרות שלי זה היה אחרת שספרתי לאחותי היא לא עשתה מזה עניין או הביעה התנגדות לחיי היא הבינה אבל אמרה שהיא לא ממש מקבלת את זה אבל.. זה החיים שלי ואני אעשה מה שטוב לי לקח לה זמן להבין אותי ולמה נכנסתי לעולם הזה אבל עכשיו אנחנו גם יכולות לצחוק על הנושא כמו למשל ..אחותי באה אלי ואנחנו באמצע מריבה והיא קוראת לי כלבה ואז אנחנו מסתכלות אחת על השניה וצוחקות ואז אני קורצת לה עין ואומרת כלבה גאה ויש דברים כמו שהיא אומרת תיזהרי שלו הגיד לגבירה שלך שתצליף בך אם תתנהגי כך או כך ואנחנו צוחקות נחמד לדבר על דברים כאלה ולהיות פתוחים קשה לי שאני צריכה להסתיר ממשפחתי דברים כאלה
ובקשר למכתבך נורא התרגשתי ואני חושבת שטוב שהיא יודעת כך יהיה לך פחות להסתיר דברים
ומקווה שהכול יסתדר ויהיה לך רק טוב ואל תתני לדברים כאלה להשפיע עליך בסופו של דבר אנחנו עושים רק מה שטוב לנו icon_biggrin.gif