בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

The PlayGround יום העצמאות! 7.5.08

the_drow​(שולט)
לפני 16 שנים • 8 במאי 2008

Re: גועל נפש

the_drow​(שולט) • 8 במאי 2008
Esmeralda כתב/ה:
אני לא בנאדם שמלכלך ובטח לא סתם אבל אין דרך אחרת לתאר את המסיבה המגעילה הזאת.

דבר ראשון נכנסנו וראינו בכניסה כמה ונילים (גיל צעיר) שמדברים על מסיבה שצריכה להיות שם

היתה יחצנית שלהם שאמרה שהמסיבה מתחלקת לשניים כשאנחנו באחת והן בשנייה. היה נראה סביר מאוד.

נכנסנו היה קצת ריק ומוזיקה נחמדה. פתאום ראינו כמה ונילים נכנסים לשירותים אמרנו מילא והתעלמנו. קיבלנו מבטים מוזרים. כשדיקלס וסאבמיסיב עלו להופיע התחילו להציף את הרחבה ונילים סקרנים וזה התחיל להיות מעצבן עד שמכר שלי מצא מישהו עם מצלמה שדרשנו ממנו להעלים ובאיזשהו שלב הם פשוט הציפו את הרחבה שהיה בלתי נסבל והיו מצלמות ולא מעט מהן מסתבר, גם אני תפסתי אחת, חלק מהקהילה ברחו מייאוש כנראה. אני וחבריי ביקשנו לצאת ואמרו לנו שלא יוצאים עד 3!!! את פאטיש וחבריו לא מצאנו בכלל ופשוט נדחפנו החוצה מחוסר ברירה.

אז נסענו מהצפון ובזבזנו כסף אבל מה שהיה הכי מגעיל זה הפגיעה. איפה השמירה על הפרטיות פה וההבנה של חוקי מסיבות הבדסמ. זה היה פשוט חרפה. ולמה לעזאזל מכר שלי צריך לראות חברים שלו מהעבר במסיבה שאמורה להיות מיועדת לקהילת הבדסמ.

אני חושב זה צריך להעשות בפרטי. אין טעם להרוס לו עוד ממה שכבר נהרס.
TRUEBITCH

אז

TRUEBITCH • 8 במאי 2008
זהו שאני מצטערת אבל זכותי להביע את דעתי וכשהחברים שלי סובלים גם אני סובלת, הם יצאו משם עצבניים אחרי שהבטחתי להם חוויה ואני עצמי לא קיבלתי אותה. אז היו אנשים שאני שמחה שראיתי אבל לא יותר. נסעתי במיוחד מחיפה ושילמתי כניסה וקיבלתי יריקה בפנים.

אם מישהו רואה את ההודעה הזאת כלא מתאימה הוא מוזמן לערוך.זו היא דעתי, קבל אותה.

תודה ויום טוב
!fetish!
!fetish! • 8 במאי 2008
את צודקת ואני מצטער בשם ההפקה כולה. יום עצמאות שמח.
קוסטס קולייס​(לא בעסק)

ציפיתי למסיבה טובה אני מאוכזב המקום הפך לגן ילדים

ממש מבעס לבוא למסיבה שמחכים לה הרבה זמן ולראות ילדים בגן שלא קשורים בכלל!
the_drow​(שולט)

Re: אז

Esmeralda כתב/ה:
זהו שאני מצטערת אבל זכותי להביע את דעתי וכשהחברים שלי סובלים גם אני סובלת, הם יצאו משם עצבניים אחרי שהבטחתי להם חוויה ואני עצמי לא קיבלתי אותה. אז היו אנשים שאני שמחה שראיתי אבל לא יותר. נסעתי במיוחד מחיפה ושילמתי כניסה וקיבלתי יריקה בפנים.

אם מישהו רואה את ההודעה הזאת כלא מתאימה הוא מוזמן לערוך.זו היא דעתי, קבל אותה.

תודה ויום טוב

אני בהחלט מקבל ומסכים איתך.
אבל אני עדיין הייתי רוצה שהפלייגראונד ימשיך. פשוט צריך לעשות חושבים טוב טוב לפני שעושים משהו כזה.
Cheshirecat​(מתחלף)

שמעתי

Cheshirecat​(מתחלף) • 8 במאי 2008
שהיה פשוט מעולה...תמיד ככה במסיבות של דיקלס...חבל שלא יכולתי להגיעicon_sad.gif
!fetish!
!fetish! • 8 במאי 2008
גיברותי ורבותי , כל המלעזים למינהם. הפלייגראונד הינו ליין שהיה אמור לתת עוד בית חם לקהילת הבדס"מ והפאטיש בארץ. הושקעו המון המון משאבים וכספים על מנת לבנות לכם את תפאורה הופעות ופירסום. אך למרבה הצער לאחר כל ההשקעה המאמץ התגמול לא מגיע. בעלי הליין , יחד עם האידיאל ליצור משהו מוצלח וחדש בתחום הקינקי אינם מעוניינים להפסיד כסף. כאשר מורם מאמץ כה רב ומתייצבים 30 איש מהקהילה אל תאשימו אותנו שהרשנו כניסה של לקוחות נוספים על מנת שלא נפסיד כסף. הסיטואציה שנוצרה בה כל הקהילה מתחבאת מאחרוי ניקים (פיקטיבים או לא) מעבירה ביקורת על כלום ומפחדת לצאת מדלת ביתם גורמת לקיבוע של מצב הסצנה העגום ונידוי חברתי לתחום בארץ. כאשר כל אחד מאותם מעברי ביקורת יפסיד את הכמה אלפיות שקלים תקום לו הזכות להעביר ביקורת. כמו שאתם יודעים איני מרבה לכתוב כאן ואיני חלק מהתגובות לגבי הקונטרברסיות המועברות כאן על בסיס יומי , אך הגיעו מים עד נפש.
TRUEBITCH

אז ככה

TRUEBITCH • 8 במאי 2008
דבר ראשון לגבי הנוכחות, היו אנשים שהגיעו וראו את מה שהיה שם והלכו ( אני יודעת כי הם אמרו לי באופן אישי). דבר שני הביקורת על איך אנשים מנהלים את חייהם היא לא עניינך או של אף אחד אחר כי אם עניינם ורובנו יודעים שיש כאן אנשים עם משפחות ועבודות שלא מעוניינים שהחלק של הבדסמ ייחשף לאותם גורמים וזו בחירתם האישית וצריך לכבד את זה.

להיות קרקס לכמה חברה ונילים סקרנים לא תעזור למעמד החברתי של הבדסמ בארץ. זה די מגוחך אפילו לציין את זה.

בתור אחת שעזרה לארגן מסיבה ומבינה את המשמעות של רווח והפסד זה עדיין משהו שצריך להילקח בחשבון עם התכנון של המסיבה בנוסף האנשים מהקהילה שכן נשארו שם ואני ביניהם לא קיבלו הסבר או כלום על מה שהולך אלא סטירת לחי. בנוסף עוד שדרשו שלא נצא משם לפני 3. בהחלט נעים.

אז אני מבקשת שתשמור לך את המים שלך לעצמך כי אין לך דרך להצדיק את מה שנעשה שם ואת עוגמת הנפש שלי ושל אנשים נוספים.

וגם אני לא מרבה לכתוב בפורומים וכל חבריי יודעים שאם כתבתי זה מצדיק את זה.
the_drow​(שולט)
!fetish! כתב/ה:
גיברותי ורבותי , כל המלעזים למינהם. הפלייגראונד הינו ליין שהיה אמור לתת עוד בית חם לקהילת הבדס"מ והפאטיש בארץ. הושקעו המון המון משאבים וכספים על מנת לבנות לכם את תפאורה הופעות ופירסום. אך למרבה הצער לאחר כל ההשקעה המאמץ התגמול לא מגיע. בעלי הליין , יחד עם האידיאל ליצור משהו מוצלח וחדש בתחום הקינקי אינם מעוניינים להפסיד כסף. כאשר מורם מאמץ כה רב ומתייצבים 30 איש מהקהילה אל תאשימו אותנו שהרשנו כניסה של לקוחות נוספים על מנת שלא נפסיד כסף. הסיטואציה שנוצרה בה כל הקהילה מתחבאת מאחרוי ניקים (פיקטיבים או לא) מעבירה ביקורת על כלום ומפחדת לצאת מדלת ביתם גורמת לקיבוע של מצב הסצנה העגום ונידוי חברתי לתחום בארץ. כאשר כל אחד מאותם מעברי ביקורת יפסיד את הכמה אלפיות שקלים תקום לו הזכות להעביר ביקורת. כמו שאתם יודעים איני מרבה לכתוב כאן ואיני חלק מהתגובות לגבי הקונטרברסיות המועברות כאן על בסיס יומי , אך הגיעו מים עד נפש.

טוב לא רציתי להגיב אבל אתה פשוט מגזים!
אתה כנראה שוכח שעשינו מאיתנו (כולל אותך) קרקס. לעזאזל אתה כנראה שחכת איך מישהו זרק "תנו לסוטים לעבור". אני לא אריה מאולף שקופץ מעל חישוקים להנאתם של אחרים.
באו לשם אנשים עם מצלמות. אנשים שלא מכירים את החוקים של הקהילה.
לדעתי היו שם קטינות, מה שכבר יכול לסגור לך את העסק.
אנשים הפרו את הדרס קוד, מי שבא למסיבת BDSM\Fetish בא בשחור לפחות.
אתה גם הצהרת שזאת הייתה גם מסיבת "אלטרנטיב" מה שלא צויין פה.
היו שם אנשים שהצביעו על מישהו מהקהילה כאילו הוא סטייה של הטבע.
וזאת ממש לא אחריותך להחליט אם אני יעשה לעצמי אאוטינג או לא!
Bloody
Bloody • 8 במאי 2008
Fetish, אם אתה מצהיר שאתה עושה את המסיבה כדי לעשות ממנה רווח, אז תזכור גם שאתה לוקח על עצמך את הסיכון שהמסיבה לא תצליח, ותספוג נזק כלכלי. חלק מהמשחק בכל תחום, אבל בתחום שלנו, זה עוד יותר רגיש כי כן, יש אנשים שלא רוצים שחבורת ונילים תצלם אותם במצלמות הפלאפונים שלהם, ואם אתה מתיימר לתת עוד "בית חם" לאנשי הקהילה (מצחיק מאד, אגב), אז תפגין קצת רגישות והבנה שמסיבת בדס"מ היא לא ככל המסיבות.
אף אחד בקהילה לא חייב לך כלום, כולל לבוא למסיבות שלך (המאד מושקעות), אבל אם אתה מתיימר לארגן מסיבה לקהילה, אתה חייב גם חייב.