לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצא את ההבדלים.

זעקה אילמת​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 11 במאי 2008

מצא את ההבדלים.

זעקה אילמת​(נשלטת) • 11 במאי 2008
לאחר קריאה מרופרפת בדף הראשי של הפורום , ומשמאסתי בלעיין בעסקאות בארטר נדדתי ל " הכרויות " . מצאתי עצמי תוהה ומנסה להבין את ההבדל בין מלכה בתשלום לבין המקצוע העתיק ביותר בהיסטוריה.
והריי , אם נצא מנקודת הנחה שביחסי שליטה לא מדובר בסקס - סטיל יש בהם גוון ארוטי והם מבוססים גם על משיכה מינית. אני מתקשה להבין מדוע קיים הצורך , המאסט הזה להפוך את השליטה למקצוע מפוקפק ולהזנות את חיבתכן לשוט.
האם נכנסתן לסרקולצית מלכודת הדבש ? האם זה חישוב כלכלי רנטיבלי גרידא ?
ואם במקצוע אנו עסקנין , האם באופן דה יורה מלכה בתשלום/סשן בתשלום - נחשב לזנות ואינו מוכר כעיסוק חוקי ? או שדה פקטו אתן נותנות חשבונית בסוף הסשן ?
ובנוסף.. אם המלכה ' מעסיקה ' מלכות נוספות , הריי זה הופף לעסק לכל דבר ואז דעת לנבון בנקל שחייב להיות מוכר , ואז אני מניחה שאתן רשומות כעצמאיות במס הכנסה , מע"מ ובטוח לאומי - ומגישות דוחות (גרוטסקי) .
אני לא באה ממקום דנונציאצוני . אשמח לשמוע את דעותיכם אם אבן מקיר תזעק .

אגב, אוף טופיק , לאחר שהבנתי שקיים פה סוג של אתר הכרויות (מלכות עבדים וכו' ) , אני כלל לא רואה את השוני בין אתר זה לג'יי דייט. כפי שאמרתי בעבר - שניהם מנוהלים ע"י ידיים פרטיות ולפי כך הם רשאים להחליט מי יסולק ומי ישאר , גם אם החלטה זו נובעת מסושל פרשר icon_smile.gif.
הוא​(שולט)

מארחר שאת / אתה WHO EVER U R

הוא​(שולט) • 11 במאי 2008
אנדרסטנד אינגליש
מיינד יור און ביזנס
איטס א ביט רוד טו ג'ג' פיפל
נוט טו מנשן ת'ט יו אר אונלי א דיי היר
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 11 במאי 2008
חח אמוץ , פוסט ספשלי 4 U !!! icon_wink.gif

"הוא" - לא הבנתי מה כתבת.. אתה יכול לפרש לי?
הצלחתי לקלוט את המילה "ג'אג " או שמא התכוונת שגאג בפיך ולכן אתה בבאבלינג כך ?- עכשיו גאו באק.. הדגש הוא על " דנונציאצוני " .
Mooooon

ומה ההבדל בין זונה לפקידה בבנק ?

Mooooon • 11 במאי 2008
זעקה, שאלתך מסתכמת בעצם ב- "האם קיים הבדל בין מלכת סדו לזונה ?"
האם את בטוחה שאת שואלת את השאלה הרלוונטית ?
כי נראה שבבסיס שאלתך עומדת הנחה שקיים הבדל כל שהוא בין זנות לכל מתן שירות אחר, שנעשה יותר טוב על ידי נשים. יש המון מקצעות כאלו. מופעיי אופנה, טלמרקטינג, תפקידים בסרטים. ניהול פורומים סגורים icon_smile.gif (ידעתי שתאהבי את זה)
יש הרבה מקצעות המנצלים מראה, קול או גישה נשית להשגת מטרה עסקית זו או אחרת. במה השירות של מלכה בתשלום שונה ? במה שונה הזנות ? בכך שהאישה מאפשרת מגע אינטימי ? SFW ?
זונות יכולות ליהנות או לא ליהנות מעיסוקן. אין זה בעיני שונה מהחיוך המאולץ של הפקידה בבנק, שנראה בעליל כי נעשה בניגוד לרצונה.

הנה, אני אדרג את התחום האפור של השירותים:
זונה נותנת שירות עם מגע אינטימי
מלכה נותנת שירות, עם קצת פחות מגע אינטימי
פקידה בבנק נותנת שירות, עם עוד פחות מגע אינטימי. אלא אם כן היא פותחת בסמאל טאק, שאז זה הופך לאינטימי ומעמיד אותה באותה קטגוריה כמו זונה ...
בקיצור, יש כאן תחום אפור רחב. אז מה את נטפלת דווקא למלכות ? מה עם כל שאר נותני השירותים ?
אלעד(שולט)

להיות רציני?

אלעד(שולט) • 11 במאי 2008
אני חושש שפתחת נושא זה יותר למטרות פרובוקציה, כי סה"כ כבר דשו בזה אלפי פעמים.

אבל למען האמת יש הבדל קטן או גדול בין זונה למלכה בתשלום וזה אופי השרות.
נכון שיש מלכות שנותנות גם שרות מיני כלשהו שמקרבן יותר לזנות. מצד שני אלו שלא יותר קרובות לאותן מעסות שלא נותנות הרפייה אני מניח....
בכל מקרה חוקית כל עוד הגבר לא חודר לנותנת השרות אין כאן זנות.
לגבי מסים יש שהשתכללו ואפילו נותנים קבלות או מדווחים כעצמאים למטרות מס. אבל הרוב לא.
זה עסק של מזומן לכיס ולמי שטוב בו זה גם מאוד ריווחי.

זה כסף קל, ורבות מהעוסקות בכך הם לא באמת מלכות, למעשה יש לא מעט סאביות שמשלימות הכנסה כמלכות בתשלום (לעבדים זה לא ממש משנה כי ממילא הם קונים פנטזיה).
גם נערות ליווי עלו על הגל ומספקות שרותים אלו, אז במקרה זה מדובר בזונות שיש להן עיסוק מהצד.

ובכל מקרה מעניין למה השאלה מטרידה דווקא אותך, האם את שוקלת שינוי מקצועי בחיים שלך ומחפשת מקצוע ייצירתי ומרתק? icon_lol.gif
electro-z
electro-z • 11 במאי 2008
גם לי יש תהיה דומה...

מה ההבדל בין זונה בתשלום לטרחנית ממורמרת שמפגינה שליטה במידע אך לא בידע? (לא משהו אישי, סתם תהיה)
Lakshmi​(נשלטת)

Re: ומה ההבדל בין זונה לפקידה בבנק ?

Lakshmi​(נשלטת) • 11 במאי 2008
IO moon כתב/ה:
מה עם כל שאר נותני השירותים ?

כמו למשל ההוא מהבסטה של המלפפונים חמוצים בשוק הכרמל שלא מוציא חשבונית מס
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 11 במאי 2008
ואני לא חושבת שיש הבדל כלשהו בין יצאנית לבין מלכה בתשלום לבין עורך דין ובין מוכר מלפפונים חמוצים בשוק הכרמל

כל עבודה מכבדת את בעליה

פרט לשכר,אבל זה סתם פרט שולי^_^

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון מאי 11, 2008 3:02 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 11 במאי 2008
electro-z כתב/ה:
גם לי יש תהיה דומה...

מה ההבדל בין זונה בתשלום לטרחנית ממורמרת שמפגינה שליטה במידע אך לא בידע? (לא משהו אישי, סתם תהיה)

rffl.gif rffl.gif rffl.gif