לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצא את ההבדלים.

cai
cai
לפני 16 שנים • 12 במאי 2008

זה לא את, זה אנחנו

cai • 12 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:

איי וואינדר וואי כל אלה שהגיבו עד כה נגד ההשוואה של זונות למלכות בתשלום הם שולטים .

אה, זה ברור. זה בגלל שיום ראשון הוא יום מאוד עמוס בעבודה. תראי, כולם חוזרים מסופ"ש צפוף במיוחד, ועוד הסופ"ש האחרון- 4 ימים תמימים עם האישה! אז כל המלכות באתר היו נורא עסוקות בעסקים. לא משהו אישי, גברת.
Mooooon
Mooooon • 12 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
ההשוואה בין הזנות לכל נותני השירותים היא עילגת ורדודה

אני מסכים איתך לחלוטין. נראה שקלטת את זה בסוף.
בל לא נשכח כי חובה עלינו להתאים את עומק התגובות לעומק נושא הפותח. icon_wink.gif
D-HUNTER
D-HUNTER • 12 במאי 2008
זה באמת פוסט בעייתי ולכן הוא נתון להמון השמצות מצד המלכות
כי להן זה לא ניראה כמו זנות. אז אולי נשנה את השם:
למוכרת את גופה תמורת כסף" זונה - ומלכה בתשלום: מוכרת שירותי בדסמ תמורת כסף"
תכלס הכל נשמע אותו הדבר ולכן זה בעייתי.
זעקה הכלוב תמיד יאכלס מלכות בתשלום למרות הבעיתיות שבנושא,וגם עוד הרבה יעלו על זה
פוסטים אבל זה לא ישתנה כי כך הדברים מתנהלים.אין ספק שזה מעצבן.
סמית​(שולט)

Re: מצא את ההבדלים.

סמית​(שולט) • 12 במאי 2008
תחילה אענה לגופם של דברים ואחר כך אתעסק בגופם של אנשים.

אתנדב לגלות עפר מעינייך ולספר לך את שלא הצלחת לגלות לבד.

אני מניח שהצורך הוא צורך כלכלי, כפי שהזנות הקלאסית מונעת צרכים כלכליים, יש לי תחושה שהעוסקות בכך הינן בעלות תחושות אמביוולנטיות באשר לעיסוקן, מחד הצורך הכלכלי דוחק בהן ומאידך הן עוסקות במשהו שספק בעיני אם הוא נכון בעיניהן אבל גם אם כך הן תמיד תסתובבנה בתחושה ובידיעה שכל ילוד אשה "נורמטיבי" רואה בהן גורם שלילי.

באשר לאספקט החוקי, כינוס שמטרתו בדסמי"ת עד כמה שהבנתי מגעת אינו נאסר בחוק העונשין.

כעת אעסוק בגופם של אנשים, תחילה אצטט את מה שאת מגדירה ששימש כקטליזטור לפוסט הזה:
"מצאתי עצמי תוהה ומנסה להבין את ההבדל בין מלכה בתשלום לבין המקצוע העתיק ביותר בהיסטוריה"
צר לי, אך יש לי תחושה עזה מאוד שביקשת לעורר כאן פרובוקציה, הרי הבירור כביכול אינו יוביל לשום דבר בעל משמעות אופרטיבית וכשמאידך את מתגרה באותן נערות שגם כך חשות רע עם עצמן וזורה מלח על פצעיהן, מה תועלת יש בכך?

במחשבה שניה, אולי לא התכוונת לעורר פרובוקציה, שמא עניין המס אכן מטריד את מנוחתך וביקשת לעורר את הסוגיה הזו, שמא דון קיחוטא דה לה מנצ'ה את ואת דואגת שכל האזרחים בעלי ההכנסה ישאו בנטל המס וכך ירד רף המס לכולם ומשכך תבורכי... או שלא...
Morticia
Morticia • 12 במאי 2008
אני לא שואלת מה ההבדל בין מלכה בתשלום לבין זונה כי הוא לא כ"כ חשוב לי - שתיהן מוכרות שירותים מיניים כאלו ואחרים
{יש זונות שעושות סאדו קל בתוספת תשלום ויש מלכות בתשלום שנותנות שירותי "עבד מין" שלא נדבר על כך שהגבר כמעט תמיד מגיע לסיפוק מיני בתום הסשן}

אני גם לא שופטת אף אחד או אחת על הבחירות שלו/ה בחייהם - זה אומר שאני גם לא שופטת זונות על בחירתן אבל הן עדיין זונות.

השאלה הרלוונטית מבחינתי היא מה ההבדל בין מלכה בתשלום לבין מלכה שאינה בתשלום ועד מתי מלכה תצטרך להגדיר את עצמה על כזו שלילה?
נסו להבין - נשים שנוטות לעשות סקס עם גברים ואינן זונות בכסף לא נקראות "נשים שאינן זונות"
{הייתי מספיק ברורה?}

לכן אני גם מחבבת את המילה דומינטריקס.

נשים מן השורה החוות עצמן כמלכות ונמשכות לתחום אינן מגשימות פנטזיות אוטומטיות, לא מקבלות כל גבר שני (או מקבלות גברים בכלל כקונספט) ובאופן כללי מובילות גבר לעבר צרכיהן ולא משרתות את צרכיו (כמובן שיש יחסי גומלין אבל הבנתם את כוונתי)
אותן נשים סובלות רבות מגברים המכנים עצמם נשלטים ואינם יודעים להבחין בין מלכה בתשלום לבין אישה שהיא מלכה.
וזה מציק, אפילו נורא.

אז באמת שלא אכפת לי מי זונה ומי לא
אכפת לי מי מלכה
ומי לא
{ולא, לא כל מי שעובדת כמלכה בתשלום היא מלכה, סליחה ואבוי לגבר שאינו יודע להבדיל בין מלכה לבין מוכרת שירותים, קראו לה זונה, מצדי קראו לה שפחה}

יום נעים
icon_smile.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
Morticia כתב/ה:
אני לא שואלת מה ההבדל בין מלכה בתשלום לבין זונה כי הוא לא כ"כ חשוב לי - שתיהן מוכרות שירותים מיניים כאלו ואחרים
{יש זונות שעושות סאדו קל בתוספת תשלום ויש מלכות בתשלום שנותנות שירותי "עבד מין" שלא נדבר על כך שהגבר כמעט תמיד מגיע לסיפוק מיני בתום הסשן}

אני גם לא שופטת אף אחד או אחת על הבחירות שלו/ה בחייהם - זה אומר שאני גם לא שופטת זונות על בחירתן אבל הן עדיין זונות.

השאלה הרלוונטית מבחינתי היא מה ההבדל בין מלכה בתשלום לבין מלכה שאינה בתשלום ועד מתי מלכה תצטרך להגדיר את עצמה על כזו שלילה?
נסו להבין - נשים שנוטות לעשות סקס עם גברים ואינן זונות בכסף לא נקראות "נשים שאינן זונות"
{הייתי מספיק ברורה?}

לכן אני גם מחבבת את המילה דומינטריקס.

נשים מן השורה החוות עצמן כמלכות ונמשכות לתחום אינן מגשימות פנטזיות אוטומטיות, לא מקבלות כל גבר שני (או מקבלות גברים בכלל כקונספט) ובאופן כללי מובילות גבר לעבר צרכיהן ולא משרתות את צרכיו (כמובן שיש יחסי גומלין אבל הבנתם את כוונתי)
אותן נשים סובלות רבות מגברים המכנים עצמם נשלטים ואינם יודעים להבחין בין מלכה בתשלום לבין אישה שהיא מלכה.
וזה מציק, אפילו נורא.

אז באמת שלא אכפת לי מי זונה ומי לא
אכפת לי מי מלכה
ומי לא
{ולא, לא כל מי שעובדת כמלכה בתשלום היא מלכה, סליחה ואבוי לגבר שאינו יודע להבדיל בין מלכה לבין מוכרת שירותים, קראו לה זונה, מצדי קראו לה שפחה}

יום נעים
icon_smile.gif

כתבת יפה ונכון icon_smile.gif
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 12 במאי 2008
MOON , אתה עושה מיסרפרזנטציה לדבריי . אחדד - אם אני עושה פה קלסיפיקציה , אני חד משמעית מכניסה את הזונה והמלכה בתשלום לאותו מקום . כך כשבאומרי שלא ניתן להשוות זונה לשום מקצוע אחר - ההמלכות נכללות . זונה היא זונה היא זונה .

סמית , * נאנחת * , נדרשת פעולה וגטטיבית טרם אני מגיבה לך , אולם אין סכין מחודדת אלא בירך חברתה .
אם לקרוא בין השיטין את שורותיך , אז נכון - הן לא חיות בצורה נורמטיבית וברור שמי שעוסקת במקצוע זה חווה תחושות אמיבוולנטיות . אין לי ספק שאם כיום הן חיות בסדציה , בוחרות להתנהל כיען - לעצום עיניים לאני העצמי שלהן - יום יבוא והבועה של ה ' שנגרי לה ' תתנפץ להן ביג טיים . ליבי איתן .
כינוס שמטרותו הוא BDSM - הוא ליגלי . אולם אני שחה פה על זונות בדסמיות איף יו וויש , אי לכך דברים לא רלוונטים .

וכן, אם אתה שח על הפן המקצועי והחוב הלאומי , אני חושבת שככל עובד הן חייבות למלא את הולאיה וזאת באם מעשיהן חוקיים.

יש פה איזו אג'נדה - לפחות בכמה תגובות שיש פה סוג של קרחנה באתר . התעלמתם מהעובדה שמתנהל פה סוג של שידול לפרוסטטיושן . אני רואה זאת כדפיטסטיות לקבל את הרפש הזה במקום לנסות ולשדרג את האתר לאתר פרזנטטיבי יותר ומוסרי.
ונילון​(לא בעסק)
ונילון​(לא בעסק) • 12 במאי 2008
מורטישה- מתנצל, אבל הדבר היחיד שאני רואה בתגובה שלך זה עוד לגטימציה למלכות בתשלום.
כפי שניסחת, פאמדום משמש אצל נשים ''מן השורה'' כדרך חיים וככלי להשגת הצרכים שלהן.
אבל את מודעת לכך שיש הרבה אנשים הרואים בפאמדום כסיפוק מיני ותו לא.
בדיוק מסוג האנשים שמלכות ''אמיתיות'' רואות כלא רצינים.

הקיום של מלכות בתשלום ממלא את הריק הזה ומאפשר להפריד בין אנשים עם האג'נדות השונות -
בדסמ כדרך חיים ובדסמ כריגוש מיני, ולתת לאלה מהסוג השני את האמצעי להשיג את מבוקשם.
אני לא רואה בזה רע כל עוד עושים את ההפרדה הזאת בין המלכות.

אגב, זה רק אני או שהשרשור הזה ממש צריך עדות של נשלט שמשתמש בשירותיה של מלכה בתשלום?
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 12 במאי 2008
מורטי , חל וחסיסה, אני לא רואה במלכה שלא בתשלום משהו נמוך וצר לי - באם הבנתי נכון מדבריך שיש כאלו שכן . הגבת כמלכה : ) .

וכן ונילון , חסרות פה תגובות של נשלטים בתשלום , כפי שחסרות התגובות של המלכות בתשלום שבחרו להאלם ולהעלם . מייקס מי וואנדר : ).
סמית​(שולט)

וואוו

סמית​(שולט) • 12 במאי 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
MOON , אתה עושה מיסרפרזנטציה לדבריי . אחדד - אם אני עושה פה קלסיפיקציה , אני חד משמעית מכניסה את הזונה והמלכה בתשלום לאותו מקום . כך כשבאומרי שלא ניתן להשוות זונה לשום מקצוע אחר - ההמלכות נכללות . זונה היא זונה היא זונה .

סמית , * נאנחת * , נדרשת פעולה וגטטיבית טרם אני מגיבה לך , אולם אין סכין מחודדת אלא בירך חברתה .
אם לקרוא בין השיטין את שורותיך , אז נכון - הן לא חיות בצורה נורמטיבית וברור שמי שעוסקת במקצוע זה חווה תחושות אמיבוולנטיות . אין לי ספק שאם כיום הן חיות בסדציה , בוחרות להתנהל כיען - לעצום עיניים לאני העצמי שלהן - יום יבוא והבועה של ה ' שנגרי לה ' תתנפץ להן ביג טיים . ליבי איתן .
כינוס שמטרותו הוא BDSM - הוא ליגלי . אולם אני שחה פה על זונות בדסמיות איף יו וויש , אי לכך דברים לא רלוונטים .

וכן, אם אתה שח על הפן המקצועי והחוב הלאומי , אני חושבת שככל עובד הן חייבות למלא את הולאיה וזאת באם מעשיהן חוקיים.

יש פה איזו אג'נדה - לפחות בכמה תגובות שיש פה סוג של קרחנה באתר . התעלמתם מהעובדה שמתנהל פה סוג של שידול לפרוסטטיושן . אני רואה זאת כדפיטסטיות לקבל את הרפש הזה במקום לנסות ולשדרג את האתר לאתר פרזנטטיבי יותר ומוסרי.

שטוצלי קרפיצוני פלילילילילם חלילילי דיגלנצוטיבי קרצוטיבי שמוצנציל סטנסיל פריטטי קונסטרוקטיבי רגרסיה פומפיליפם ואחרי שהשבתי לך בשפתך, אתרגם את הדברים לשפה המדוברת.

תזהרי בלשונך, תמצאי לך תחומים אחרים ליצור בהם פרובוקבציות, לא תחומים בהם נמצאים ילודי אישה כאובים, אל תזרי מלח על פצעיהם של אחרים.

תפסיקי לשפוט אנשים, "הן בוחרות להתנהל כיען", אינך סוציולוגית, לא בדקת ולא היית שם, הן מונעות מצוקה כלכלית והן מתמודדות עם הקשיים ועם תחושות האשם.

הסימפוזיון הזה לא יתן לך כל תועלת אופרטיבית שהיא... אני מתחיל לחזור על עצמי, כתבתי את הדברים בפוסט הקודם שלי.

כמדומני שבכל עיתון ובכל מדיה יש שידול לזנות וכמי שהרפש מעורר בה ריאקציה, בחינת נאה דורש נאה מקיים, אני מניח שתוכלי למצוא לך מקומות טהורים ולהימנע מהאתר, כמו גם מעיתונים המשדלים לזנות ולכל "רפש" אחר.

כתבי טולסטוי, המינגווי, צ'כוב ומרקס יעמדו לרשותך.