אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילה טוב ...

mishel​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 31 בינו׳ 2004

לילה טוב ...

mishel​(נשלטת) • 31 בינו׳ 2004
שוב הגעת מאוחר , תקעתי בך מבט עצבני ...
"אני נכנסת להתקלח", זרקתי לעברך, קריאת הלא שלך עצרה אותי לרגע מקפיאה אותי במקום .
" בירה , תביאי לי בירה קודם " .
אני נכנסת למטבחון ופותחת את המקרר מוציאה לך בקבוק קרלסברג כמו שאת אוהבת.
"לקדם את השוק הישראלי" כבר אמרת לי פעם ,אבל את מי זה מעניין בכלל – סתם יותר זול עבורי.
חולצת את הפקק עבורך ומגישה אותו אלייך למיטה , מבטך נעוץ בטלוויזיה , עוד תוכנית משעממת של ערב יום שישי באוויר.
את מתעלמת בכוונה – אני מכירה אותך , לא מפנה את מבטך , "טוב אני במקלחת" , מסתובבת ממך והולכת.
המקלחת קצרה ... חשבתי שאולי תפתיעי אותי ותיכנסי , לא , את עדיין באותה פוזה שבה השארתי אותך, חצי מבט נעוץ בי חצי מבט במכשיר המרובע.
את קמה לרגע ונעלמת, " איפה את ? " אני צועקת לך , " משתינה" , עונה לי .
אני מתיישבת על המיטה מגבת לגופי ומפעילה את מפזר החום אלי , הרוח החמה מרגיעה את הצמרמורות שאוחזות בגופי.
את נכנסת לחדר , "אין מגבת ידיים" , מצהירה.
" חכי אני אביא לך " , אני קמה ומתכופפת להוציא לך מגבת מארגז המצעים .
"אני צריכה מגבת" , שומעת אותך חוזרת ואומרת מאחורי גבי , מושכת את שלי אלייך ומותירה אותי עירומה.
"די קר לי , לא רוצה" , כועסת עלייך .
זה לא עוזר לי , מוצאת את עצמי שוכבת על גבי במיטה לאחר שדחפת אותי אליה .
את עומדת מולי וממשיכה לנגב את ידייך , מתבוננת בי שכובה כך על הגב רגלי פשוקות מעט , עדיין לא הספיקו להיסגר לכשנפלתי.
זורקת את המגבת לרצפה את מתכופפת ולוקחת את בקבוק הבירה שלך לוגמת לגימה ושותקת , מביטה בי במבט חודר כזה מפלח – כמו שרק את יודעת.
הגוף שלך נוחת עלי ועוטף אותי, הבטן נמחצת תחתייך , רגלייך העוטפות לוחצות את ירכיי להיסגר.
מתגלגלת מעלי והופכת אותי , מסובבת אותי לתנוחה שבה את רוצה אותי , הישבן מופנה כלפייך.
עומדת על ארבע בין רגלייך , את מתיישבת ונשענת כשגביך אל הקיר , בקבוק הבירה שלך במדף לידיך.
עוד לגימה ...
מפשקת אותי , בודקת את הישבן , מה שבתוכו מה שמסביבו , מלטפת את הכוס מהבטן ואלייך , עוברת ונוגעת בכל נקודה ונקודה.
אני נרעדת תחתיך ... לא מכירה את התחושה הזו אתך , אבל משחקת את המשחק שלך.
מורידה את ראשי בין ידי מנסה להביט בך מבעד לפישוק ולא רואה כלום, רק רגלייך ומפשעתך הלבושה.
את ממשיכה לנבור בתוכי מכניסה אגודל אחד אל הפתח הקדמי ואצבע לאחורי כאילו צובטת אותי מבפנים ... זעקה חנוקה של אייי יוצאת ממני .
"ששש תשתקי" , הקול שלך רגוע , אבל קר ומנוכר ... כאילו יש לך תוכנית ואני רק הורסת לך אותה.
את ממשיכה להביט בטלוויזיה ולשה אותי מבפנים , מעסה את הקרביים כאילו מנסה להגיע עמוק יותר אל תוכי .
רגלך בועטת מעט בפנים ירכי ומסמנת לי לפשק אותן עוד יותר ... בחוסר נוחות אני מפשקת עבורך עוד, כמעט שהבטן נוגעת במיטה .
עוד אצבע שלך נכנסת לפתח הקדמי , הצביטה הופכת להיות חזקה יותר , אני מנסה להימלט ואת מושכת אותי אלייך תוך כדי לגימות מן הבקבוק.
הנה הן יוצאות , איזו הקלה , אבל היד שלך עוטפת אותי מלמטה ומעלה את האגן שלי אלייך , לשונך מנקה את המיצים שהוצאת ממני...
ואז הקור...
"קררררררר ..." , את משתיקה אותי בששש שלך , " תהיי בשקט" את אומרת לי ...
הקול שלך מונוטוני...
קר , בדיוק כמו פיית הבקבוק שאת תוקעת בי ומזיינת אותי אתה.
אני מנסה לברוח לך , מתפתלת מהקור הזה שבא במפתיע אל תוכי ...
זה משעשע אותך, אני שומעת את הגיחוך הזה שלך מאחורי , את מוציאה את בקבוק הבירה ממני ומוצצת את כל החלק שהיה בתוכי , לוגמת ממנו עוד לגימה ומניחה לרגע .
אני מנסה לברוח לך מתקדמת קדימה על ארבע ואת אוחזת בירכי " לאן את חושבת שאת הולכת" , מושכת אותי אלייך והופכת אותי על גבי.
מניחה את רגלי על כתפייך נשענת על כל שוק שמאחורי גבך , נועלת אותי כשברכי כפופות.
לא יכולה לזוז...
מתפתלת תחתיך בחוסר אונים כשאני רואה את הבקבוק שוב מתקרב אלי.
"לא לזוז" , קולך שוב מהדהד לו בזמן שהפיה הקרה נדחפת אלי ....
משלימה עם זה שכבר אין לי לאן לברוח , נרגעת ומתמזגת עם הקור הזה שלך ... עם הקור הזה שבתוכי ... את מטה את הבקבוק וממלאה אותי בנוזל המעקצץ הזה , הקר הזה ...
שורף... שולפת בבת אחת , לא לפני שדאגת שחצי מן הבקבוק יהיה בתוכי...
את שותה אותי.
פיך החם ולשונך מתחלפות בנוזל הקר.
מורידה את רגליי ממך , אוחזת ומחבקת מקרבת אותי אלייך ... הפיות נפגשים , הבירה חמה מתערבבת בינינו.
אני יונקת ממך...את מנשקת אותי.

לילה טוב .
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 31 בינו׳ 2004
infinite​(נשלטת) • 31 בינו׳ 2004
וואו...משחק יפה icon_biggrin.gif
מגרה , וכרגיל מתה על הכתיבה שלך ועל איך שאת מעלה דברים שהם כמו מחשבות אבל כאלה
שצועקים אותן בלחש

ובקבוק בירה ? icon_smile.gif אווץ' ,אכן קר . עזבי אותך מבקבוקים ,זה לא אמיתי . המגע והמבט שתיארת שם הם האמיתיים . אמנם אנחנו הנשים לא בורכנו במשהו חם יותר מבקבוק בירה כדי נו...את יודעת...
אבללל - את יודעת , אני יודעת שהתשוקה והרגש שבנו שבאים לידי ביטוי ברגעי אמת יכולים להביא אותנו לשיאים שלא הכרנו icon_smile.gif וכח ההוא שהיא משדרת לך - לא יודעת נראה לי שהיית רוצה משהו אחר...משהו יותר מטורך ,יותר חושני , יותר מלא חיים .
יכול להיות שאני טועה אבל...כמו שאני מכירה אותך...(:

ונ.ב. -שמחה שאת כאן icon_smile.gif
}{
Master F​(אחר)
לפני 20 שנים • 3 בפבר׳ 2004

מממ בא לי בירה - ישראלית! :)

Master F​(אחר) • 3 בפבר׳ 2004
ספור מדליק מישל, ומסביר את העובדה שאת מסריחה מבירה כבר שבוע...

שוטף, מגרה, מענג.

לחיים.
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 בפבר׳ 2004
קליבר​(שולט) • 3 בפבר׳ 2004
icon_evil.gif
מישל?
את שותה אלכוהול...?
עכשיו הבנתי icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
אז ככה :
את כותבת יפה ומגרה .......
יש לזה המשך?
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 4 בפבר׳ 2004
infinite​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2004
ציטוט: ספור מדליק מישל, ומסביר את העובדה שאת מסריחה מבירה כבר שבוע...

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
mishel​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 5 בפבר׳ 2004
mishel​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2004
אינפי יקירתי ...
תגידי לי , לא אמרו לך כבר לא להקשיב לכל מה שמספרים לך מסביב ? icon_smile.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 6 בפבר׳ 2004
infinite​(נשלטת) • 6 בפבר׳ 2004
הלוווווו למה שמאסטר F אומר אני תמיד מקשיבה ! icon_biggrin.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 6 בפבר׳ 2004