שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לאור הדרדרות מסיבות הקהילה והעדר הדומיות והסאביות השוות

הולך בטל​(נשלט)
לפני 16 שנים • 17 במאי 2008
הולך בטל​(נשלט) • 17 במאי 2008
חד פעמית כתב/ה:
בואו ננסה לחשוב שניה ביחד. הנה הצלחתי לחשוב על משהו: אולי בגלל שיש כל כך הרבה אנשים לא מפרגנים.

אולי בגלל הסיבה שהמסיבות האלו הן לקהל סגור, כלומר מראש תבוא כמות מוגבלת של אנשים, כלומר לא ניתן יהיה להפיק רווח מלא כמו למשל אם המסיבה הייתה פתוחה לכל מען דבעי. והרי אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיות במסיבה שבה מסתובבים עשרות ונילים, מציצנים או במילים אחרות סוטים שלא קשורים אלינו.

ייתכן שעל מנת לכסות נזקים צפויים ופחת לציוד היקר שלרוב נמצא במסיבות מסוג זה.

ייתכן שאף כדי לאסוף כספים ע"מ לעשות את המסיבה הבאה טובה יותר, שווה יותר ואיכותית יותר.

אני סבורה שאלו בלבד מספיקות לענות על השאלה.

א.קודם כל את טועה לגבי הונילים.
מכניסים ונילים ועוד איך למירב המסיבות. המצב היה יותר קשה אילו לא היו מכניסים..
אפילו מפרסמים את המסיבות באתרים של ונילים בשביל זה. רק שדורשים מהם לבוש שחור. ורק שלמרות זאת בד"כ ונילים לא באים בעשרות, ולאור המצב זה לא פלא בכלל.
ב. התאוריה שלך לגבי נזקים לציוד- על איזה נזקים את מדברת?
ג. איך בדיוק משפרים את מסיבות הבאות אם במשך החודש האחרון המצב שלהן רק מדרדר? בשביל לשפר מסיבות צריך לעודד אנשים לבוא ואת זה לא ממש עושים ע"י מחירים גבוהים.
הולך בטל​(נשלט)
לפני 16 שנים • 18 במאי 2008

Re: מה קשור לקשור?

הולך בטל​(נשלט) • 18 במאי 2008
הונילית שלו כתב/ה:
לא הבנתי משהו.
מה בדיוק הקשר בין אחוז הנשים היפות שאתה מצפה לראות ובין התשלום בכניסה?

נדמה לי שיש עוד כמה מועדני חשפנות בעיר הזו בהן תוכל לצפות בכוסיות, אם זה מה שאתה מחפש....

אבל המחיר בכניסה הוא נושא אחר.

נכון, יש אנשים שנכנסים בחינם, עם זאת, הם גם תורמים משהו לאותן מסיבות ולא רק את עצם נוכחותם החיננית.

גם נכון, זה לא זול. הכניסה יקרה, האלכוהול יקר, הנסיעה יקרה לאלו מאיתנו שמגיעים מרחוק,
לא פשוט.
אבל בעיניי, יציאה למסיבת בדס"מ לא משולה ליציאה למועדון אחר,
אני באופן אישי לא יכולה לעמוד בסכומים האלו כל שבוע ולכן, כשמתאפשר לי להגיע, מאוד חשוב לי לבוא כדאי להינות ולא כדאי להתבאס.

זה הכסף שלך שאתה משלם, לא חבל להוציא אותו ואז להתמרמר???

אם תחליט שאתה בא להינות, תתעלם ממה שמפריע לך ותהנה ממה שטוב לך אולי תרגיש שההוצאה הייתה שווה את זה.

ואם אתה בא רק כדי לראות בחורות יפות אולי אתה בכלל במקום הלא נכון???

וברוח אופטימית יותר, למה שווה לשלם מדי פעם 60 ש"ח כניסה ומשקאות:

כי איפה עוד תראה אנשים מתחפשים לדמויות מספרי פנטזיה?
כי איפה עוד תראה אנשים מבוגרים משחקים כמו ילדים באותה ההנאה והריכוז?
כי פה כל אחד מרשה לעצמו להשאיר בחוץ את הפרסונה החברתית ולבחור אחת אחרת,
כי במסיבה כזאת אתה מקבל חיוך וחיבוק בכניסה ומאוד משתדלים שתרגיש בנוח
כי רב המותר על האסור
כי יש ציוד שאתה לא מחזיק בבית....

ואתם מוזמנים להמשיך.......

קודם כל רק על התגובה הזאת בעלי המועדונים צריכים להכניס אותך חינם לפחות איזה חודשיים+שתיה חופשית כל הלילה

ועכשיו תשובות רציניות לונילית:
א.
פשוט לא ראיתי מועדונים בת"א שדורשים מחירי כניסה כאלו מבלי שכשאתה נכנס לשם אתה מוקף בכוסיות על ימין ועל שמאל.
ב. לא ממש מעניין אותי לצפות בכוסיות.
ג. מה תורמים אנשים הנכנסים חינם? אולי אפליה ?
ד. אם אני מוציא כסף ועוד סכום כזה זכותי לומר את דעתי ולבקר את המחיר.
ה.לגבי איפה אתה יכול..:
במועדון הדנג'ן בשיא תפארתו היה הרבה יותר משחקים, שם אם אני לא טועה המחיר היה 50 ש"ח כולל אלכוהול חופשי,

הרבה יותר בהרבה פחות!
פתאום באו כל מיני מסיבות והעלו את המחיר, פלא שמה שיש במועדונים היום זה כאין וכאפס לעומת מה שהיה שם?
BlackHard​(שולט)

בעיה ידועה

BlackHard​(שולט) • 18 במאי 2008
התלונות שהעלת הן לא דבר חדש וזה מצב ידוע וקיים.

גם מבלי להיכנס לבעיתיות והמגבלות של הפקת מסיבה שמראש מיועדת לקהל מצומצם בעל העדפה מיוחדת ודרישות לא רגילות. ברור שהפקת מסיבה בעלת אופי שכזה היא לא ענין פשוט.

בהחלט יכול להיות שקיבעון מחשבה והדבקות לדפוסים ישנים מביא את המארגנים לשכוח פלחים צעירים ומתעוררים באוכלוסיה ולכן עיקר מאמצי הפרסום מתבצע שוב ושוב לאותו קהל מצומצם שמזדקן והולך עם השנים.

אולי הדרך לרענן מעט את השורות ולהזרים דם חדש היא בשורה של מבצעי גיוס אוכלוסיה חדשה מקרב בליינים של מועדונים אחרים ווניליים עם נטיות לריכוז גבוה של חובבי פטיש בינהם.
ובפרסום המסיבות בפורומים רלבנטים בהם אחוז גבוה של צעירים ולא רק באתרי בדס"מ וסקס.

לגבי מחיר הכניסה אומנם 60 ש"ח זה לא מעט אבל גם לא הרבה, יש בהחלט הרבה דיסקוטקים שמעיזים לקחת מעל 100 ש"ח לכניסה ולא נותנים כלום פרט לכניסה עצמה והזכות להתחכך בעדרים של ערסים מיוזעים במחיר זה.

מצד שני לדעתי מחירי האלכוהול ממש גבוהים בצורה לא ריאלית באופן יחסי למקום שגובה דמי כניסה ולעלות ואיכות האלכוהול שמוגש. וגם המגוון בעיקר בתחום הבירות די בעייתי לפעמים. אם יורידו מעט את המחיר בטווח הרחוק יכול להיות שירוויחו יותר.
ICI
ICI

מגוון ציטוטי וולטיר

ICI • 18 במאי 2008
מתחילה בלצטט אותך:
א. לא ראיתי מועדונים בת"א שדורשים מחירי כניסה כאלו מבלי שכשאתה נכנס לשם אתה מוקף בכוסיות על ימין ועל שמאל.
ב. לא ממש מעניין אותי לצפות בכוסיות.
ג. מה תורמים אנשים הנכנסים חינם? אולי אפליה ?
ד. אם אני מוציא כסף ועוד סכום כזה זכותי לומר את דעתי ולבקר את המחיר.

אני חושבת שאם אתה אומר את זה ככה זו מחליק יותר טוב בגרון.
ובגלל זה ציינתי את הפתעתי מערבוב הנושאים בין כוסיות למחירים,
שמחה לשמוע שזו לא הפואנטה האמיתית, אבל שים לב לכותרת השרשור-
היא בפני עצמה מעוררת אנטיגוניזם.

כלקוח בכל מקום זכותך להביע את דעתך, יתרה על זאת:

"אינני מסכים למילה מדברייך אך אהיה מוכן להיהרג על זכותך לומר אותם."

זכותך המלאה, אבל מה המטרה? עצם התלונה או השגת תוצאות?

לגבי סעיף ג', לא ממש הבנתי את המילה אפליה בהקשר זה.
עד כמה שאני יודעת תרומת האנשים החינמיים היא בעיצוב תפאורה, הקמה לפני מסיבה, פרסום המסיבות, סשנים פומביים על הבמה ועוד מיני דברים. אולי צריך באמת לשאול אותם....

תראה, אני מסכימה איתך לגמרי שזה יקר. גם לי זה יקר.
השאלה היא אם בעינייך זה משתלם.
אולי יש דברים שהיית רוצה לשפר באופי המסיבות שיצדיקו בעינייך את התשלום?
וגם כשהיה דאנג'ן, אגב, היו שרשורים כאלו על המחירים הגבוהים!

ועוד ציטוטים מוולטיר ברוח השרשור:
"רצוי יותר להסתכן בהצלת האשם מאשר בהאשמת הזכאי."

ולקינוח:
"אלוהים לא יצר את הנשים אלא כדי לאלף את הגברים."

בחזרה אלייך...
הולך בטל​(נשלט)
לפני 16 שנים • 28 במאי 2008

Re: בעיה ידועה

הולך בטל​(נשלט) • 28 במאי 2008
BlackHard כתב/ה:
התלונות שהעלת הן לא דבר חדש וזה מצב ידוע וקיים.

גם מבלי להיכנס לבעיתיות והמגבלות של הפקת מסיבה שמראש מיועדת לקהל מצומצם בעל העדפה מיוחדת ודרישות לא רגילות. ברור שהפקת מסיבה בעלת אופי שכזה היא לא ענין פשוט.

לגבי מחיר הכניסה אומנם 60 ש"ח זה לא מעט אבל גם לא הרבה, יש בהחלט הרבה דיסקוטקים שמעיזים לקחת מעל 100 ש"ח לכניסה ולא נותנים כלום פרט לכניסה עצמה והזכות להתחכך בעדרים של ערסים מיוזעים במחיר זה.

.

סורי.
א. חולק עליך. ממש אין הרבה דיסקוטקים שמעיזים לקחת 100 ש"ח. מדובר בכמה דיסקוטקים ספורים והכי גדולים עם מספר גדול מאוד של כוסיות כמו האומן 17 והלייבל הזה.
ב.חולק עליך. כל הדרישות הן בגלל המחיר הגבוה והעדר הכוסיות.
הולך בטל​(נשלט)
לפני 16 שנים • 28 במאי 2008

Re: מגוון ציטוטי וולטיר

הולך בטל​(נשלט) • 28 במאי 2008
הונילית שלו כתב/ה:
לגבי סעיף ג', לא ממש הבנתי את המילה אפליה בהקשר זה.
עד כמה שאני יודעת תרומת האנשים החינמיים היא בעיצוב תפאורה, הקמה לפני מסיבה, פרסום המסיבות, סשנים פומביים על הבמה ועוד מיני דברים. אולי צריך באמת לשאול אותם....

תראה, אני מסכימה איתך לגמרי שזה יקר. גם לי זה יקר.
השאלה היא אם בעינייך זה משתלם.
אולי יש דברים שהיית רוצה לשפר באופי המסיבות שיצדיקו בעינייך את התשלום?
וגם כשהיה דאנג'ן, אגב, היו שרשורים כאלו על המחירים הגבוהים!

ועוד ציטוטים מוולטיר ברוח השרשור:
"רצוי יותר להסתכן בהצלת האשם מאשר בהאשמת הזכאי."

ולקינוח:
"אלוהים לא יצר את הנשים אלא כדי לאלף את הגברים."

בחזרה אלייך...

לגבי א.
ידוע וזה לא סוד כי מכניסים למסיבות אנשים שלא עובדים שם ולא עושים הופעות פומביות, הקמה, או את שאר הדברים שאמרת.

לגבי ב. כבר אמרתי, ושוב
מסיבה שבקושי יש בה דומיות וסאביות שוות לא שווה 60/70 שקל ,
לא משנה אם מכניסים לשם כמה בנות חינם,
או לאיזה ליין היא שייכת.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 16 שנים • 29 במאי 2008
דוכיפת​(נשלט) • 29 במאי 2008
גלוי נאות:
לא קראתי את כל השירשור הזה,קטעים.הקיטורים בגדול כבר נשפכים מהאוזנים.
וגילוי נאות שני:
כבר מזמן לא הייתי באירוע כלשהם.
ןלכן, 2 הערות:
מה היחס בין מספר הדומיות לבין מספר הסאבים בחיינו היומיומיים???
שאלה רטורית..אז למה שזה לא יתבטא גם באירועים???
מזכרוני ההולך ומטשטש בנסיבות הזמנים והמעטפות שזורמות אלי נדמה לי שתמיד היחס המספרי באירועי הדאנג'ן היה דומה,למעט אולי תוספת מלכות הבית,וכל דומית תשמח לספר כמה גברברים משתטחים למרגלותיה,בלי להתחשב אם הם מפריעים או לא, כשהיא מתישבת לפוש למספר דקות ומציעים את לשונם להברקת מגפיה,אך חס וחלילה להזמינה לדרינק..נו כבר הוצאנו 60 ש"ח.השתגענו להזמינה??
ודומה שחלק גדול מכם שכח את תקופת החושך,לפני פרוץ הדאנג'ן.
אז הרצוי הוא להודות על כך שהאירועים מתקיימים ולאלה המארגנים מסיבות אפילו מטרתם להרוויח כסף טפו טפו טפו

והערה שלישית(בא לי,קורה) וכבר נכתב לעיל,מה כל השיפוטיות הזו על מראן של הדומיות??הכלל הגברי שנתקלתי בו גם הוא אינו בדיוק תפארת היצירה.
ובעיקר-אל תסתכל רק בקנקן אם אתה רוצה לשתות מה שיש בו.
רעלב
לפני 16 שנים • 30 במאי 2008

מה?

רעלב • 30 במאי 2008
המחירי כניסה ומשקאות במסיבות האלה בהחלט מוגזמים לדעתי.
יש צידוק לבקש סכומים מוגזמים במקום כמו הדאנג'ן משום שברור שדמי השכירות של מקום ביפו העתיקה קצת יותר גבוהים מבמועדון באיזה חור באיזה איזור תעשיה בדרום תל אביב.
במיקומים החדשים לעומת זאת אני לא רוצה צידוק אמיתי לעלות היקרה של הכניסה והאלכוהול.
סינוני אנשים אפשר לעשות בדרכים אחרות. ולא נראה כאילו חסרים אנשים שיגיעו (ואם המחירים היו יותר זולים אני בטוח שהיו מגיעים אפילו יותר אנשים. וגם עם המחירים היקרים אני לא ממש רואה שחסרים ונילים מציצנים וכיוצא באלה. (למרות שיתכן מאוד שגם הם חלק מה"קהיליה".)

הסיבה האמיתית לדעתי למחירים המוגזמים היא פשוט מפני שאנשים ב"קהיליה" מוכנים לשלם על ה"תחביב" שלהם בלי לחשוב יותר מדי על התמורה שהם מקבלים. והתקדים שהדנג'ן יצר.

זה לא כאילו שאני מארגן מסיבות, או מתמצא בספרי הנהלת החשבונות של המארגנים.
ברור שכל אחד יכול לדרוש כמה כסף שהוא רוצה על כניסה ובירה.
השאלה היא רק אם אני אגיע. והתשובה היא, כנראה שלא. (למרות שלמען האמת יש סיבות טובות אחרות חוץ מהמחירים לזה - ולא זה לאו דווקא מחסור ב"כוסיות")
חשיכה נראית​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 5 ביוני 2008

Re: לאור הדרדרות מסיבות הקהילה והעדר הדומיות והסאביות השוות

חשיכה נראית​(מתחלף) • 5 ביוני 2008
אמנם עם הרבה פחות ניסיון (אני מרשה לעצמי להניח) אך אני חולק עלייך.
בערב שישי האחרון הייתי בפעם הראשונה בנו לימיט וכבר מזמן לא ראיתי ריכוז כזה של כוסיות ( אולי זה הלבוש או האוירה - גם כן אפשרות). הגברים לעומת זאת נראו רע, אך זה לא ממש הפריע לי.
כאחד אשר שילם בכניסה אין לי התנגדות להמשיך לשלם מחיר מלא ומבחינתי הכינסה לנשים יכולה להיות בחינם.
אבל זו בסך הכול דעה של איש אחד.