לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פגישה ראשונה בתשלום?

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 24 במאי 2008
amy​(נשלטת) • 24 במאי 2008
לפותח הפוסט: בעיני ההבדל הזה שתיארת הוא הגיוני לחלוטין, ואפילו אין צורך להסביר.
לא מדובר בתופעה חדשה, אלא בתופעה שהייתה קיימת כאן אולי מאז תחילת האתר. נפתחו כבר שירשורים רבים בנושא וא י ן דרך להלחם בה.

אישית, כמו רבים אחרים, אין לי כל בעיה עם מלכות בתשלום, אבל כן יש לי בעיה עם מלכות שאינן מצהירות שהינן בתשלום, ולמעשה, זוהי מטרתן העיקרית בקשר.

קבל את העובדה שזהו המצב בכלוב, ונסה למצוא את המלכות שמתאימות לך. אולי קריאת תגובות ובלוגים של מלכות אלו תסייע לך לאתר אותן.
zboy{זאתי}

Re: לאנדרפוט

zboy{זאתי} • 24 במאי 2008
תתאכזרי אליי כתב/ה:
אנגרפוט שלום.
אני כן עושה עניין מבדמס וכסף ואני אסביר למה גם.
לכשאני הולך לזונה והיא מוכרת את גופה ונותנת שרותי מין תמורת כסף אני יודע שזו העבודה שלה,שזה מה שהיא עושה בשביל כסף ואני לא מצפה מימנה שתרגיש משהו מיוחד,או רגש כלשהו,אני לא מצפה מימנה שתהנה ושתייחס יותר מידי חשיבות לי או ללקוחות שלה או למה שהיא עושה.אני לא מצפה שהיא תרגיש משהו ,דבר מה בעל ערך או חשיבות כלי מה שהיא עושה.
אני אני אלך לזונה ואבקש מימנה להצליף בי,להשתין עליי,להזדיין איתי,למצוץ לי,או כל דבר אחר,היא תעשה את זה ואני לא אצפה מימנה שתהנה מזה בכלל ולא שתרגיש משהו.זה לא יהיה משהו שיבוא מתוך רצון שלה לקיים יחסי מין אלא מהצורך שלה בכסף וחוסר אפשרות להרוויח אותו בדרכים אחרות.
לא לזה אני מצפה מהמלכה שלי , מזו שתתעלל בי.
מימנה אני מצפה שתעשה את מה שהיא עושה מתוך אהבה לעניין ומתוך הנאה,אני מצפה מימנה שכמו שזה בא מתוכי מרצון להשלט זה יבוא מימנה מתוכה מתוך רצון לשלוט,מתוך רצון להשפיל להכאיב ושזה כן יבוא וירטיב לה בין הרגליים.אם לא זה לא שווה.
אני לא מחפש זונה.
אני מחפש מישהי שתהנה מזה בדיוק כמו שאני אהנה,אני מחפש מישהי שכשהיא תקח את השוט ביד ותרגיש איך שהוא ניכנס בבשר שלי זה ירטיב אותה בין הרגליים ושהיא תהנה מכל אנחת כאב שיוצאת מהפה שלי באופן מיני.
זונות לא עונות להגדרה הזו,אלו שני דברים שונים.
ולכן כן חשוב לי לא לערבב בדמס וכסף
מבחינתי בדמס זה משהו שהוא כמו לעשות אהבה בין זוג ונילי שלא מתעניין בבדמס והוא נהנה מהתניית אוהבים אחד עם השני.
וכמו שאני רוצה שבת הזוג שלי תהנה מלנשק אותי ומלשכב מחובקת איתי במיטה בלילה ככה אני מצפה מהמלכה שלי לאהוב להכאיב לי,ואם ניתן לשלב בין השתיים זה בכלל יהיה מעולה.
מזונה אני לא מצפה שתרצה לחבק אותי בלילה במיטה ולא לחבק אותי אחרי הסקס ולא להנות מלהצליף או להתעלל בי.
אלו שני דברים שונים לחלוטין,וזונה זה לא מה שאני מחפש,בגלל זה חשוב לי כל כך להפריד בין בדמס שנובע מרצון פנימי לבין בדמס שינבע חלילה ממצוקתה הכספית של נקבה שתחליט לעסוק בתחום בתור מקור הכנסה שלא דורש קיום יחסי מין מלאים וחדירה אבל עדיין סוג של זנות שגברים מוכנים לשלם בעבור שרותיו כי מבחינתם הם כן מוצאים בזה הנאה מינית.
אני חושב שההבדל הזה אמור להיות ברור אבל במידה והוא לא אני מקווה שעכשיו הוא כןicon_smile.gif
שלכך תתאכזרי אליי.

אני צריך שתסביר לי משהו, אם אפשר icon_smile.gif
הצלחת להסביר טוב מאוד את התהייה שלך בפתיחת הפוסט, אבל יותר מכך,
הצלחת גם להעביר טוב מאוד את המסקנות שלך בנושא,
רק שאני אהיה בטוח שהבנתי, לך אין משהו אישי נגד מישהי בתשלום כל עוד היא מצהירה על כך,
ולא משחקת אותה מישהי שמחפשת קשר, רק שאלה אחת בכל זאת נשארה לי בראש,
אם כבר הגעת להבנות שלך לגבי הנושא, למה נועדה פתיחת הפוסט הזה?
אני מקווה שלא אקבל תשובה של למען יראו וייראו,
מפני שלפעמים יש לי תחושה שזהו סוג הפוסטים היחיד שאנחנו רואים פה...
המלט
המלט • 24 במאי 2008
אנדרפוט כתב/ה:
קשה להבין למה אנשים עושים כזה ביג דיל מכסף וממין, אפשר לחשוב כבר מה כל כך מיוחד בכסף, האם הוא יותר מלוכלך מחפץ? ממתנה? משעות עבודה? ומה כל כך מגעיל במין שאסור למכור אותו כאילו היה חצילים בשוק? מה כל כך מיוחד במיניות שהופך אותה לתחום נפרד, טאבו.
כמובן שהתשובה היא שאין שום דבר מיוחד לא בכסף ולא במין, אנשים פשוט אוהבים לעשות מזה עניין.

יש מי שמחפשים בבדסמ מסגרת לזוגיות מאושרת, יש מי שמוכנים רק לבדסמ של פנטזיות, פגישות חפוזות ומשחקי מועדונים, ויש מי שהבסדמ הוא מסגרת פיננסית בשבילם. מה פה לא ברור? מה פה לא בסדר? כלום. הכל בסדר.

לא. לא הכל בסדר. ואנשים לא עושים כזה ביג דיל מכסף וממין. "אנשים", לצורך הענין, מתוחכמים
מדי בשביל זה. הבעיה נוצרת אצל אנשים שמחפשים קשרים רגשיים, לא רק מיניים. ההלם
הראשוני אצל אדם שמחפש ביטוי רגשי מכך שמישי מנסה למכור לו רגשות, הוא די גדול. לאנשים
אין שום בעיה עם זונות, אבל הם צריכים לדעת קודם כל שמדובר בזונות,
כי כמו שתיאר תתאכזרי אלי, בהתנהלות עם זונות אין כל ציפיות רגשיות.

עצוב להתבונן מהצד בקול הותיק והשפוי של יושבי הכלוב המנוסים, הקורא לבחור ההמום
"להמשיך הלאה", כאילו לא קרה כלום, כאילו העובדה שבחורה מנסה למכור לו פגישה הינה
דבר של מה בכך, משהו שקורה בכל יום, על הדרך, בתור בסופר, בפאב, בהפסקת קפה בעבודה.
זה עצוב, כי ב"קהילה" הזו זה באמת דבר של מה בכך, משהו שקורה בכל יום, על הדרך, בנסיון
להתחיל עם זונות המגדירות עצמן שולטות בכלוב. זה עצוב, משום שזה קושר ביקוש רגשי
אמיתי וכן מצידם של גברים שלא רוצים לשלם לזונות תמורת שעת עינוג גופני ותו לא, עם היצע
ציני מצידן של שרלטניות שזיהו הזדמנות לגרוף כסף קל, שאינן מתכוונות כלל להיכנס לשום קשר
רגשי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מאי 24, 2008 7:14 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
תתאכזרי אליי

ל amy ו zboy

תתאכזרי אליי • 24 במאי 2008
איימי בראשית רציתי להודות לך על ההמלצה בנוגע לאיך לחפש את המלכות שמתאימות לי יכול להיות שבאמת אם הייתי יותר מאורע במתרחש בנבחי האתר הזה הייתי יותר מודע לנפשות המעורבות בו אך לא כך המצב ולכן המלצתך אכן הגיונית ונכונה ואקח ולקחתי אותה לתשומת ליבי.
2 zboy אני לא פתחתי את הנושא הזה למען יראו ויראו אלא במטרה כנה ואמיתית לרדת לטיבן של מלכות אלו אולי מתוך הנסיון היותר רב שיש לאחרים לעומתי ובאמת ובתמים שאני פשוט תוהה לעצם מטרתן של מלכות אלו שדורשות תשלום בפגישה הראשונה ויחד עם זאת מבטיחות שהקשר אינו בתשלום.
אני פשוט רוצה לדעת ותוהה מה המטרה המסתתרת מאחרוי העניין והאים ישנו פה בעצם איזה קאצ' ובעצם מלכות אלה אולי פשוט מצאו דרך להרוויח כסף מהבטחות בנוגע להמשכיות של קשרים אבל בעצם כל מה שהן רוצות זה לקיים פגישות ראשונות עם כמה שיותר גברים וככה בעצם הן מצאו דרך להתפרנס ואולי פגישה ראשונה בתשלום ושאר הקשר לא אבל לפתע ישתנה התקליט או שידרשו פתאום מתנות כאלו או אחרות.
אני פשוט רוצה ללמוד מנסיונם של אחרים שאכן אמרו "בסדר,נשלם בפגישה הראשונה וניראה מה יהיה" מתוך תקווה למצא מישהי שבאמת יהנו מקשר איתה.
וזו מטרת פתיחת הפוסט הזהicon_smile.gif מקווה שגם את הנושא הזה הבהרתיicon_smile.gif
המלט

Re: ל amy ו zboy

המלט • 24 במאי 2008
תתאכזרי אליי כתב/ה:

אני פשוט רוצה לדעת ותוהה מה המטרה המסתתרת מאחרוי העניין והאים ישנו פה בעצם איזה קאצ' ובעצם מלכות אלה אולי פשוט מצאו דרך להרוויח כסף מהבטחות בנוגע להמשכיות של קשרים אבל בעצם כל מה שהן רוצות זה לקיים פגישות ראשונות עם כמה שיותר גברים וככה בעצם הן מצאו דרך להתפרנס ואולי פגישה ראשונה בתשלום ושאר הקשר לא אבל לפתע ישתנה התקליט או שידרשו פתאום מתנות כאלו או אחרות.
אני פשוט רוצה ללמוד מנסיונם של אחרים שאכן אמרו "בסדר,נשלם בפגישה הראשונה וניראה מה יהיה" מתוך תקווה למצא מישהי שבאמת יהנו מקשר איתה.
וזו מטרת פתיחת הפוסט הזהicon_smile.gif מקווה שגם את הנושא הזה הבהרתיicon_smile.gif

ספק גדול אם תוכל ללמוד מנסיונים של אחרים. להערכתי, מי שנפל בפח מתבייש להודות בזה.

תקשיב לבטן שלך: מה היא אומרת לך בענין בחורה שרוצה כסף תמורת פגישה?
תתאכזרי אליי

להמלט

הבטן שלי פשוט מבולבלת מעט ולכן בעצם פתחתי את הפוסט הזה,חלק מהתגובות שקיבלתי פה בילבלו אותה עוד יותר אך אכן תגובתך יש בה מלסדר לי את הרגשת הבטן ואני אכן מביט על העניין כעת מנקודת מבט שונה.
בנוגע לנסיונם של אחרים שנחלו השפלה ובשים מלהודות בעניין מעט קשה לי להבין.
למה לא לבוא ולשים את כל הקלפים על השולחן ולהגיד"חברה,תיזהרו,הייתי כבר עם כאלו שדורשות תשלום עבור פגישה ראשונה וזה ניגמר לא טוב"
למה לא לחלוק את הנסיון ?
אין שום בושה בליפול מידי פעם,כולם נפלו פה או שם ואומרים שאין חכם כבעל נסיון,אז אם כבר מישהו מבקש מבעל נסיון את עיצתו הוא אמור לבוש מלעזור לו?
תתאכזרי אליי

שוב להמלט

בכל אופן המלט רציתי להודות לך על התגובה.
סוף סוף תגובה ענינית שאכן האירה את עיני בנושא.
אשמח אם יהיו עוד: )
foxy lady

ביקשת אכזריות?

foxy lady • 24 במאי 2008
אני חושבת שזה מבחן באינטיליגנציה.

תתאכזרי אליי כתב/ה:
הבטן שלי פשוט מבולבלת מעט ולכן בעצם פתחתי את הפוסט הזה,חלק מהתגובות שקיבלתי פה בילבלו אותה עוד יותר אך אכן תגובתך יש בה מלסדר לי את הרגשת הבטן ואני אכן מביט על העניין כעת מנקודת מבט שונה.
בנוגע לנסיונם של אחרים שנחלו השפלה ובשים מלהודות בעניין מעט קשה לי להבין.
למה לא לבוא ולשים את כל הקלפים על השולחן ולהגיד"חברה,תיזהרו,הייתי כבר עם כאלו שדורשות תשלום עבור פגישה ראשונה וזה ניגמר לא טוב"
למה לא לחלוק את הנסיון ?
אין שום בושה בליפול מידי פעם,כולם נפלו פה או שם ואומרים שאין חכם כבעל נסיון,אז אם כבר מישהו מבקש מבעל נסיון את עיצתו הוא אמור לבוש מלעזור לו?

אתה רוצה לנסות ושום תשובה לא תוציא ממך את ההרגשה שאצלך יהיה אחרת:
אתה תשלם לה עבור הפגישה הראשונה והיא תראה אותך ותתאהב בך וביכולת להיות אכזרית אליך. כל הנשלטים האחרים, שנבחנו בפגישה הראשונה, היו לא שווים ואצלך יהיה אחרת. היא תתאהב ואחרי שהיא תצליף ותתאכזר אליך היא תזמין אותך לכפיות בלילה.

תגובה עניינית: לך על זה.
עם הראשונה שמצאה חן בעיניך, עם השניה ועם השלישית עד שהבטן שלך תפסיק להיות מבולבלת ותדע מה אתה רוצה. (אני לא מאמינה שתצליח)
ואולי, מי יודע, אחת תתאהב בך ותגשים את החלום שמבלבל לך את הבטן. לימוד עולה כסף ויהיה לך שיעור טוב.

אני לא חושבת שהן מטעות את הגברים שפונים אליהן. הן מבקשות כסף עבור הפגישה. אם האינטיליגנציה לבדה היתה עובדת הגבר היה מבין בעצמו, אבל כשהבטן משתתפת כדאי לשלם שכר לימוד.

לך על זה. שלם ונסה בעצמך.
Morticia

סינדרום הליידי-זונה עולה שלב...

Morticia • 24 במאי 2008
היתכן ואישה אחת יכולה להיות המאהבת שלך בלילה, החברה הכי טובה שלך לסמוך עליה בעת צרה ועדיין לחוות הנאה מחריכת השוט בכאב על גופך החשוף?

כן.
zboy{זאתי}

Re: ל amy ו zboy

zboy{זאתי} • 24 במאי 2008
תתאכזרי אליי כתב/ה:
איימי בראשית רציתי להודות לך על ההמלצה בנוגע לאיך לחפש את המלכות שמתאימות לי יכול להיות שבאמת אם הייתי יותר מאורע במתרחש בנבחי האתר הזה הייתי יותר מודע לנפשות המעורבות בו אך לא כך המצב ולכן המלצתך אכן הגיונית ונכונה ואקח ולקחתי אותה לתשומת ליבי.
2 zboy אני לא פתחתי את הנושא הזה למען יראו ויראו אלא במטרה כנה ואמיתית לרדת לטיבן של מלכות אלו אולי מתוך הנסיון היותר רב שיש לאחרים לעומתי ובאמת ובתמים שאני פשוט תוהה לעצם מטרתן של מלכות אלו שדורשות תשלום בפגישה הראשונה ויחד עם זאת מבטיחות שהקשר אינו בתשלום.

וואלה הבהרת, icon_smile.gif
למרות שבאחת התגובות שלך היה נדמה שברור לך מאוד טיבן של הבנות האלה, אבל לא משנה,
אני אנסה לעזור לך להבין בכל זאת, ונראה לי שהדרך הטובה ביותר להבנה היא לתפוס את ההגיון,
הלוגיקה שמאחורי הדברים, הווה אומר מה באמת מניע את אותן בנות לדרוש תשלום בפגישה הראשונה, איזה עניין אמיתי יש להן בכל הנושא, מלבד רווח כלכלי?
אבל מה? נראה לי שכדי להבין אותן, יקל עלינו אם נשים את עצמינו במקומן,
ובמצב העניינים הזה, נתאר לעצמינו איך אנחנו מקבלים בין עשרות למאות הודעות ליום,
ובהן הצעות מכל מי ששליטה מעמידה לו, וכל הצעה מהללת את כותבה ומשבחת את מרכולתה,
נעבור לרגע לאחת הבנות האלה, מישהי שנהנית משליטה, אוהבת את הקטע, ואמורה לבחור,
טוב ברור שפגישת הכרות מחוייבת אבל יש עוד הרבה סינונים שתצטרך להם לפני,
שהרי לא תוכל לפגוש את כולם, וכעת, אם נניח שאותה אחת מחפשת באמת גם מישהו למטרת זוגיות, אהבה שתוכל להיות אמיתית איתה וגם לממש את אהבתה לנושא השליטה,
ויותר מכך, נניח גם שלאותה אחת תהיה ראיה מפוכחת של העולם, והיא תבקש כחלק ממיוניה,
להכיר גבר שגם לא כל כך דופק חשבון לכסף, ומצד שני לא חסר לו,
הרי תסכים איתי שדרישה כזאת לא תראה כל כך מעוותת, לא נורמלית ודורשת פוסט,
יותר מכך, גם הנושא שלנו כמו כל דבר נע על גלגלי ההיצע והביקוש,
ומתוך היחס הלא מאוזן בעליל שקיים פה בין שולטות ונשלטים,
הרי נראה לי שלא נדיר לפגוש במישהי כמו שתארתי, אפילו שכיח משהו הייתי אומר,
אז הגם שגם ההסבר שלך אפשרי, הוא לא בהכרח להנכון, ואם אני יכול לתמצת את הצעתי לך בשני משפטים, כל מקרה לגופו, תאמין במה שאתה מרגיש ותעשה את הבחירות שלך.
מקווה שעזרתי לך להבין משהו ולעשות את ההחלטות הנכונות icon_smile.gif
שבוע טוב,
z