לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פגישה ראשונה בתשלום?

Morticia
לפני 16 שנים • 24 במאי 2008
Morticia • 24 במאי 2008
אח zboy ידידי האובד...
נעים להזכר באינטליגנציה שלך
icon_smile.gif

מה? לגבר כמוך לא מגיעה גבירה נכבדה?

ד"ש ממני - שיהיה לך אחלה שבוע!
foxy lady

אם החלטת ללכת על הפגישות בתשלום

foxy lady • 24 במאי 2008
שאלת אם כשהפגישה הראשונה תצליח ובפעם הבאה לא תשלם כסף מזומן אלא תשלם בכרטיס אשראי על חשבונות הסופרמרקט אתה תהיה היחידי שישלם?

בלעדיות חשובה לך? מה שאלת מלבד השאלה על הכסף בפגישה הראשונה?

אתה מוכן להיות אחד מסדרה של נשלטים שמשלמים עבור המלוכה?
תתאכזרי אליי

Re: אם החלטת ללכת על הפגישות בתשלום

תתאכזרי אליי • 24 במאי 2008
foxy lady כתב/ה:
שאלת אם כשהפגישה הראשונה תצליח ובפעם הבאה לא תשלם כסף מזומן אלא תשלם בכרטיס אשראי על חשבונות הסופרמרקט אתה תהיה היחידי שישלם?

בלעדיות חשובה לך? מה שאלת מלבד השאלה על הכסף בפגישה הראשונה?

אתה מוכן להיות אחד מסדרה של נשלטים שמשלמים עבור המלוכה?

לא :\ לא שאלתי אם פעם הבאה אני אשלם על הקניות בסופר ולא שאלתי אם אני היחידי שיממן את המלוכה
ואכן בלעדיות חשובה לי,אני לא מחפש להיות כרטיס אשראי של מישהי, זה לא מה שעושה לי את זה,בשביל זה תהיה לי את אישתיicon_smile.gif
אני כן רוצה למצא מישהי שפשוט תהנה להכאיב לי ותאהב אותי ורק אותי במקביל , כניראה שאני לא אמצא את Zה לעולם , זו אחת הסיבות שאני לא נכנס לפה בתדירות של יותר מפעם ב 4 חודשים,אני פשוט הבנתי שזה מיותר וחסר סיכוי,כולן רוצות פה כסף:\ עצוב
foxy lady

קיבלת כמה תשובות והתיאשת?

foxy lady • 24 במאי 2008
תתאכזרי אליי כתב/ה:
כנראה שאני לא אמצא את Zה לעולם , זו אחת הסיבות שאני לא נכנס לפה בתדירות של יותר מפעם ב 4 חודשים,אני פשוט הבנתי שזה מיותר וחסר סיכוי,כולן רוצות פה כסף:\ עצוב

הגעת למסקנות לא נכונות.
כולן לא רוצות פה כסף ואתה לא תוכל למצוא אם תכנס פעם ב4 חודשים ולא תדע מה לשאול.

הכן שיעורי בית, קרא בפורומים, קרא בלוגים, תכין שאלות על המשך הקשר ומה היא מצפה ותתחיל לחפש ברצינות.

בהצלחה.
Venus in Furs
Venus in Furs • 24 במאי 2008
שרשור נחמד, ואני כרגיל מסכים עם המלט (אני מוצא שזו דרך נהדרת להשתתף בשרשורים, לחכות שהמלט יגיב ואז להסכים איתו)

אבל נאמרו כאן דברים איומים ונוראיים שאיני יכול להשלים איתם בשום פנים ואופן.

טרנסוויז'ן וומפ חרא להקה??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

אני חושב שהיא להקה ענקית וכיפית במיוחד, וולווטין הוא אלבום מופתי, ווונדי ג'יימס המגה בייב אחראית לחלק גדול מפנטזיות הפמדום שלי בגיל הנעורים. icon_cool.gif
תתאכזרי אליי

Re: קיבלת כמה תשובות והתיאשת?

אלו דברים שעשיתי.
אני לא חדש פה באתר אני ותיק לחלוטין
ניראה לי איזה 5 שנים כבר
לא ממש זוכר בדיוק אבל הרבה זמן
בכל אופן זה מה שעשיתי בהתחלה ולא העלתי דבר בחכתי
למדתי שהרבה יותר קל ועדיף ללכת למועדון הדנג'ן ביפו,ושם באמת מצאתי הרבה והייתי פעיל וחוויתי הנאות סוחפות שהביאו אותי לאופריות של חושים לא פעם ולא פעמיים.
המועדון נסגר ולאט לאט קשרים שהיו לי עם בנות שהכרתי שם דעכו,אני עברתי לצד הונילי ומצאתי חברה שאהבהתי וניפרדנו אחרי 8 חודשים כי לא הסתדר ובמהלך הזמן הזה לא התעדכנתי,נישארתי בלי חברה,בלי מלכה,בלי אהבה,בלי הצלפות.
עכשיו אני מחפש...לא יודע מה בדיוק,את הפנטזיה האולטימטיבית שלי"בחורה שתאהב בדמס ואותי"
שתאהב אותי כמו באהבה שיש בקשר ונילי ושתתעלל בי בסשנים כמו שחוויתי בדנגן.
לא יודע איפה לחפש ודיי ניראה לי שדבר כזה הוא חסר סיכוי למצא...
אגב מישהו מכיר מועדון כמו הדנגן שאפשר ללכת לשם ופשוט להכיר במקום בנות שיעשו איתך סשן במקום וכך תתחיל לה חברות ניפלאה?: )
foxy lady
foxy lady • 24 במאי 2008
מסיבות הן דרך טובה להכיר. icon_smile.gif הכנס לקישור של "בילויים" ותתעדכן על המסיבות בקהילה.

הדנג'ן עומד להפתח תוך זמן קצר. כנראה שמעו מה שביקשת. המועדון בשיפוצים.
Lady Mod​(אחרת)

Re: פגישה ראשונה בתשלום?

Lady Mod​(אחרת) • 24 במאי 2008
זאלופון כתב/ה:
תתאכזרי אליי כתב/ה:
אני לא ניכנס לפה הרבה,באמת שלא.
וכן גם לא פונה למלכות הרבה.
אין לי זמן.
אבל לכשאני נכנס אני כבר פעיל.
ושמתי לב שמכה חדשה קמה ואני רוצה להבין את הקטע.
לא פעם ולא פעמיים ניתקלתי שמלכות שאמרו לי שנשמע מעולה הכל רק שאדע שפגישה ראשונה בתשלום,ושאר הקשר לא...שהפעם הראשונה היא מעין מבחן כניסה שכזה.
מילא אם אחת הייתה אומרת הייתי אומר אוקיי רעיון שלה מקורי,אבל אמרו את אותו הדבר בדיוק יותר.
תוהה לגבי מהות הרעיון והעניין,מישהו יכול להסביר לי?
כי זה בגדול שוב פשוט רומז לי שזו בחורה שלא רוצה כלום חוץ מכסף,עם כמה שהפרופיל יהיה מושקע ומפתה.
ממתין להארהicon_smile.gif

עושה רושם שכבר הוארת, והרושם שלך מדויק. מצטרף לחואן: "מלכה" שכזו אינה הפסד גדול.

מצטרפת לשניהם.

ודווקא מהמקום של מלכה בתשלום, אומר שיש להגשים פנטזיות שליטה,
בין אם מדובר בפטיש או פנטזיה ספציפית, ועל כך לגבות תשלום עבור הזמן, ההשקעה והמקצועיות, ובין אם מדובר בנשלט שהפנטזיה שלו הגם אם מדובר במלכה בתשלום היא: למלא אחר משאלותיה כפי שהן וזו הפנטזיה אותה הוא מגיע להגשים אצל מישהי עושה סשנים בתשלום.

לבין מישהי שאינה מצהירה על עצמה שהיא עושה סשנים בתשלום, אבל דורשת תשלום עבור מפגש ראשוני איתה..

עלי יכולים להעיד נשלטים מסויימים, שכאשר חשקתי בנשלט משלי, מעולם לא גביתי תשלום עבור שום מפגש איתו.
לעומת זאת אני בהחלט גובה תשלום עבור סשנים כשהם במסגרת הסשנים בתשלום
ושאינם עם מישהו/הי שאני חושקת בהם כנשלטים פרטיים שלי. או שהם חשקו בי ואני החלטתי שרוצה להכירם.

אין לי מושג מהיכן צמחה התופעה הזו, אבל היא מכוערת בעיניי ומבזה את כל הרעיון של להיות אישה שולטת או בכלל..
תאמרי מראש שאת אישה שרוצה כסף עבור מפגש איתך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מאי 24, 2008 9:27 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 24 במאי 2008
מישהו שמבקש ממך כסף עוד לפני שהכיר אותך, מעוניין אך ורק בכסף שלך. קבצן ברחוב, מוכר בחנות, זונה... לא משנה.

שומר נפשו וארנקו - ירחק.
תתאכזרי אליי

אנשים המון תודה

לכל המגיבים למיניהם המון תודה.
עזרתם לי להבין ועזרתם לי לקבל את נקודת המבט הנכונה.
אכן אין שום הגיון שאם מישהי למשל באתר הכרויות מחליטה שהיא רוצה להפגש עם מישהי היא תדרוש מימנו תשלום עבור הדייט הראשון.
ככה שבעצם הארתם את עיני וזה בדיוק מה שחיפשתי.
אני לא אהיה עם בנות שמבקשות כסף בשביל המפגש הראשון האמצעי או האחרון.
שיכנעתם אותי וזה אכן טוב ונכון.
תודה גם לפוקס ליידי על ההמלצה שלך לגבי אירועים אני אשתמש בזה באמת.
אכן אין על מסיבות בשביל להכיר,הכי טוב.
ובאמת יהיה נחמד אם הדנגן יפתח בקרוב כי שם באמת הכרתי הרבה בנות בסדר.