בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלושה קצרים

RIS
RIS
לפני 16 שנים • 27 במאי 2008

Re: אכן

RIS • 27 במאי 2008
קליבר כתב/ה:
שלושה חורים כתב/ה:
זה מדבר אלי מאוד. תודה.

כשזה מדבר אליך , לא כדאי שתשתקי ?

פעם אמרתי למישהי שהתעצבנה על השטויות המופלצות שנפלטות מעת לעת מבית השחי של קליבר: "עזבי, הוא אומנם אידיוט אבל הוא לא מזיק".

עכשיו אני מבין שלפחות חמישים אחוז מהתגובה שלי היו מוטעים בעליל.
קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 27 במאי 2008

Re: אכן

קליבר​(שולט) • 27 במאי 2008
RIS כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
שלושה חורים כתב/ה:
זה מדבר אלי מאוד. תודה.

כשזה מדבר אליך , לא כדאי שתשתקי ?

פעם אמרתי למישהי שהתעצבנה על השטויות המופלצות שנפלטות מעת לעת מבית השחי של קליבר: "עזבי, הוא אומנם אידיוט אבל הוא לא מזיק".

עכשיו אני מבין שלפחות חמישים אחוז מהתגובה שלי היו מוטעים בעליל.

מה לעשות .לא כולם מבינים ( בעיקר אותך )
Lady Mod​(שולטת)
לפני 16 שנים • 29 במאי 2008
Lady Mod​(שולטת) • 29 במאי 2008
ונחזור לקצרצרים של לורי:

טווואוווב icon_smile.gif

יפה לכם פזור..
אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 29 במאי 2008

חיי זוגיות נורמטיבים

אלעד(שולט) • 29 במאי 2008
את הופכת את זה לכל כך טבעי שזה כמעט נשמע נורמטיבי לחלוטין, ורומנטי בצורה הכי ונילית שיש.

אני אוהב את התיאור הנקי הזה, ויפה לכם ככה לבלות.
רודפת מרדף לא ידוע
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008
רודפת מרדף לא ידוע • 31 במאי 2008
תאור מינימליסטי וחזק שמרגיש טבעי. אני נהנית לקרוא על האהבה הבדסמית שלכם בכל פעם.

המשך אהבה ובדסמ לשניכם.
פשוט אחרת
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008
פשוט אחרת • 31 במאי 2008
כרגיל ,
כל כך אוהבת לקרוא אותך .
במיוחד את הקצרצרים שלך .
קלמנטינה נחשקת
לפני 16 שנים • 2 ביוני 2008
קלמנטינה נחשקת • 2 ביוני 2008
נסענו לא מזמן לזכרון יעקב. אחר צהרים כזה של כיף. אחרי שטיילנו במדרחוב יד ביד ולפני שנסענו למסעדה שהחלטנו לנסות, עשינו סיבוב עם הרכב. אני עוד זוכרת איך בבת אחת מצחוק מתגלגל ברכב השתתקתי כשהבנתי שהוא מצא מקום וחנה בין שתי חומות ענקיות. בהתחלה זה היה לי יותר קשה, עכשיו הסוויץ' הזה הוא כמעט מיידי. לעבור למושב האחורי, להתפשט ופשוט לתת לו לקחת. הוא זיין לי שם את התחת כשאני על הגב והרגליים שלי נדחפות חזק לכיוון הכתפיים. הוא כל הזמן נעזר ברגליים שלי כדי לקחת תנופה יותר חזקה ולחדור יותר עמוק.
כשהוא גמר, הוא זרק את חבילת הטישו עליי ויצא והדליק לעצמו סיגריה. ועוד כמה שניות ששכבתי שם עם הרגליים מקופלות באויר, מנסה לשלוף נייר מהחבילה ולנגב את עצמי. והוא שם נשען על הרכב עם הסיגריה שלו. אפשר היה לראות בקלות שהוא ממש נהנה ממנה הפעם.

כשאנחנו מתקלחים יחד אני בדרך כלל נכנסת לפניו. לוקח לי יותר זמן לחפוף ולשטוף, אז הוא נכנס בדרך כלל באמצע. או כמה דקות אחרי שהתחלתי. הוא נכנס פעם אחת בדיוק אחרי שסיימת לשטוף את המרכך מהשיער ואני מיד מכוונת את המים לפושרים יותר.. הוא שונא מים רותחים. אבל בשניה שהוא לוקח את הטוש ממני הוא מוריד אותי לרצפה. כשאני יורדת אני מיד מנסה להכניס את הזין שלו לפה שלי, אבל עם יד אחת הוא מזיז את הראש שלי אחורה ומחכה. בשניה שאני קולטת אני מנסה להתרומם "הרגע סיימתי לשטוף את השיער". כמה שהמשפט הזה נשמע לי אידיוטי עכשיו. הוא פותח את הפה שלי ע"י לחיצה של שתי אצבעות על הלחיים ומחכה. אני אפילו לא מסוגלת להתסכל עליו כשזה קורה..

[size=18]כזה יחס ואת שותקת???[/size
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 2 ביוני 2008
שפחת הבית כתב/ה:
כזה יחס ואת שותקת???

כשחושבים על זה, באמת מעניין שהיא שותקת.
בדרך כלל היא צורחת ובוכה. לעתים קרובות אפילו מתחננת שזה יגמר.

מוזר icon_rolleyes.gif
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 2 ביוני 2008

לורי...
כרגיל, מגרה... משאיר טעם טוב בפה חחחח
נהנתי... תמשיכי לכתוב עוד ועוד