צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקשר בין דה-סאד לסדיזם שלנו?

סתם ילדונת
לפני 16 שנים • 28 במאי 2008
סתם ילדונת • 28 במאי 2008
תודה. kiss.gif
אפנה ערב לספר מרתק.
Grey / Green
לפני 16 שנים • 28 במאי 2008
Grey / Green • 28 במאי 2008
רגע, ספויילר:
זה חרא של ספר. זה באמת ספר מאוד מאוד לא טוב. באירופה של המאה ה-19 היתה מסורת ספרותית די נפסדת של רומנים פורנוגרפיים, ולמרות שחלקם מעניינים מאוד, דה סאד לא חתום על אף אחד מהטובים שבהם. אפילו ונוס בפרוות הוא חומר קריאה מעניין יותר (ואם את מחפשת ספרות בדסמית במיטבה, קפצי לך איזה מאה שנה קדימה וקראי ב"סיפורה של או" -- רק כדי לחזק את הטענה שלי, שנשים כותבות פורנו טוב יותר).

זהו. קריאה מהנה -- אבל אל תצפי ליותר מדי.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 16 שנים • 29 במאי 2008
Grey / Green כתב/ה:
רגע, ספויילר:
זה חרא של ספר. זה באמת ספר מאוד מאוד לא טוב. באירופה של המאה ה-19 היתה מסורת ספרותית די נפסדת של רומנים פורנוגרפיים, ולמרות שחלקם מעניינים מאוד, דה סאד לא חתום על אף אחד מהטובים שבהם. אפילו ונוס בפרוות הוא חומר קריאה מעניין יותר (ואם את מחפשת ספרות בדסמית במיטבה, קפצי לך איזה מאה שנה קדימה וקראי ב"סיפורה של או" -- רק כדי לחזק את הטענה שלי, שנשים כותבות פורנו טוב יותר).

זהו. קריאה מהנה -- אבל אל תצפי ליותר מדי.

למעשה גם סיפורה של O וונוס בפרוות מחורבנים(וגם 10 ממזרות). אם כבר סאדיזם ללא הסכמה אני ממליצה על פסיכופט אמריקאי הספר, ואל תגידו לי ראיתי את הסרט, כי עוד לא ראיתם כלום... icon_twisted.gif
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 30 במאי 2008
מיתוסית​(שולטת) • 30 במאי 2008
מה זה 10 ממזרות ומה זה פסיכופט אמריקאי?
לא מחפשת לא בהסכמה, כזה אפשר למצוא המון, אני מחפשת דווקא עם הסכמה icon_rolleyes.gif
אלעד(שולט)
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008

10 ממזרות דווקא נחמד

אלעד(שולט) • 31 במאי 2008
זה ניסיון מודרני לשלב בדס"מ וסיפור מתח ופעולה.
זו לא יצירת אומנות אומנם אבל זה מהנה ומעביר את הזמן בכיף.

ולמי ששאל מה הסיפור אז בתקציר זה על בחורה שעבדה ברשת של זנות/ליווי בדסמית כשפחה וכמעט נהרת במהלך האירועים, כעבור תקופה היא בונה לעצמה חיח משפחה ונילים מחדש ואז נשאבת שוב לעולם של אלימות ונקמה כשמנסים להכריח אותה לחזור לעולם הזה.