סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבת נעורים פרק 1

lior_f​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 5 בפבר׳ 2004

אהבת נעורים פרק 1

lior_f​(מתחלפת) • 5 בפבר׳ 2004
אני מתחילה לכתוב סיפור ארוך בסיגנון טלנובלה ואני מקווה שתאהבו אותו.
אני מתכננת לכתוב כל יום פרק חדש.

פרק 1

מן החלונות של הוילה הגדולה שעל הגבהה בצבצו אורות קטנים ורועדים. מלבדם הכל היה חשוך. המכונית עצרה ליד השער ויד חוששת יצאה החוצה ולחצה על כפתור האינטרקום. "מי זה?" נשמע קול גברי נמוך.
"זה אנחנו, אייל ואיריס".
"תיכנסו פנימה"
השער נפתח באיטיות והמכונית התקדמה בתוך החצר הגדולה עד שהגיעה אל דלת הבית.
שני אנשים יצאו ממנה, גבר ואישה. הגבר כיוון את שלט המכונית, האורות הבהבו לרגע, וצפצוף אזעקה נטענת נשמע באוויר.
"את בטוחה בזה?" שאל הגבר את האישה.
"כן, אני בטוחה. אתה בטוח?"
הדלת נפתחה לקראתם ובצד הדלת עמדה בחורה צעירה בשימלה שחורה. "ברוכים הבאים" קידמה את השניים שנכנסו בצעדים חוששים פנימה.
"אנחנו..." אמרה האישה אל הבחורה הצעירה..
"כן, הגברת מחכה לכם. בואו איתי."

אייל ואיריס היו זוג נשוי בתחילת שנות השלושים לחייהם. אייל עסק בביטוח, איריס עבדה כמורה. חמש השנים הראשונות לנישואיהם, עברו עליהם באושר רב, אולם בתחילת השנה השישית הרגיש אבי אישתו נעשית קרירה מעט אליו.
בתחילה הוא ייחס זאת לשנה הקשה שעברה עליה בעבודה, אולם כאשר עברו חודשיים מאז הפעם האחרונה בהם רצתה לקיים עמו יחסי מין.
בתחילה איריס השתדלה לשדר כי הכל בסדר ביניהם ובסך הכל היא קצת מתוחה לאחרונה, אבל ככל שעבר הזמן, הודתה תחילה בפני עצמה ולאחר מכן אף בפני בעלה כי היא מרגישה שחייה הגיעו למבוי סתום.

"אני מרגישה שאני תקועה" השתפכה בפניו.
"אולי תלכי לפסיכולוג?" הציע לה.
"אני לא זקוקה לפסיכולוג, אני צריכה משהו חדש בחיים".
"אולי נעשה ילד?" זרק פתאום באוויר.
"לא, זה לא זה. אני עוד לא בשלה לילדים. אני רוצה..." היא נעצרה והחלה לבכות.
אייל אימץ את אישתו לליבו וניסה לנחם אותה, אך ללא הועיל. לילה שלם היא בכתה ולמחרת בבוקר ארזה כמה חפצים במזוודה והודיעה לו כי היא נוסעת לזמן לא קצוב. "אהיה איתך בקשר..."

הבית היה מואר כולו בנרות. השקט מסביב הכניס את הזוג למתח נוראי. הבחורה הצעירה הובילה את השניים אל חדרון קטן. ,תפשטי כאן את בגדייך" אמרה לה.
איריס הביטה בפניו של אבי שהחזיר לה מבט מעודד והחלה באיטיוות להסיר את בגדיה מגופה.

שבועיים אייל לא ידע מה קורה לאישתו. בתחילה ניסה להרגיע את עצמו ובהמשך התקשר לכל חברותיה ומשפחתה. הם לא ידעו במה מדובר. לאחר שלושה שבועות היא חזרה הבייתה. למרות כל ניסיונותיו, היא סירבה בכל תוקף לספר את שעברה אלא הסתפקה רק במשפט אחד - אני יודעת... עכשיו אני יודעת הכל.

מבוכה רבה תקפה את אייל כשראה את אישתו עומדת ערומה לגמרי.
הבחורה הובילה אותם אל חדר גדול. 4 לפידים בוערים העירו את קירות החדר באורות מרצדים. "שב כאן" אמרה הבחורה לאייל והצביעה על שרפרף קטן בצידי החדר.
הוא התיישב וצפה כיצד אישתו נקשרת אל צלב גדול המחובר אל הקיר.

==============================================================

המלכה הזאת הייתה שונה מכל המלכות שעידו הכיר עד עכשיו. הוא פגש אותה באינטרנט וכבר מלכתחילה הרגיש שמדובר במישהי אחרת. היה בדבריה, בהוראותיה משהו... משהו מלכותי אמיתי.
הוא ניסה לגרור אותה לשיחה הרגילה אבל היא מיד השתיקה אותו - "אני קובעת כאן את הכל ואם אתה רוצה להמשיך בקשר איתי, תצטרך ללכת לפי החוקים שלי."
ועידו עשה, וענה ודיבר וכאשר פגש אותה לראשונה ידע שמעכשיו חייו ישתנו.

==============================================================

המשך אם תרצו יבוא מחר.
המאסטר רועי​(שולט)
לפני 20 שנים • 5 בפבר׳ 2004
המאסטר רועי​(שולט) • 5 בפבר׳ 2004
יקירתי. סיפור מדהיםםםםם כתוב בצורה מושכת מאד...אני דורש מיד מיד להמשיך בקצב יותר מהיר... icon_biggrin.gif
בהצלחה
המאסטר רועי
היצור
לפני 20 שנים • 6 בפבר׳ 2004
היצור • 6 בפבר׳ 2004
אולי זו השעה המאוחרת,
אבל היצור קצת מבולבל,
מי זה אבי, ומי זה אייל ?
icon_eek.gif

היצור icon_mrgreen.gif