סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה שכבה על מיטתה - חלק א'

israelislave
לפני 15 שנים • 30 במאי 2008

המלכה שכבה על מיטתה - חלק א'

israelislave • 30 במאי 2008
המלכה שכבה על מיטתה.... שרועה להנאתה.... חלוק שחור כיסה לא כיסה את מערומיה.... אך לא מדימיוני.... כבר זכיתי בעבר לראותה במלא הדרה... והתמכרתי.....

הנרות הריחניים המבליחים בחדר האירו את עורה השחום בגוון מוזהב.... ממקומי למרגלות המיטה יכולתי לראות את כפות רגליה היפות.... את צפורניה והלק האדום הבוהק שמשחתי עליהן אך לפני מספר דקות... בעודה ישובה על גבי מול המראה... מפזמת בעליצות פזמון ישן.... מתאפרת לקראת בואו....

היטב בחרה לה מלכתי את מאהבה.... צעיר ממנה בעשרים שנה.... עלם חמודות שרירי... פניו יפות... עורו שזוף.... ועל יכולתו במיטה כבר סיפרה לי המלכה פעמים רבות בעבר עת חזרה הביתה ונהגתי לעזור לה להתפשט ולהתכונן למיטה....

אבל הלילה יהיה שונה.... הלילה החליטה מלכתי להרחיב את מגוון שרותיי... הלילה החליטה המלכה לדחוף.... ברגל גסה... את גבולותיי.... הלילה תתעלס המלכה עם מאהבה מול עיניי הכלות...

"עבד".... קולה זיעזע אותי.... מנתק אותי ממחשבותי ומחזיר אותי למציאות..."בוא כלבלב... בוא לאלילתך.... כשהוא יגיע אני לא רוצה לבזבז ולו אף דקה אחת מיותרת... אני רוצה אותו בתוכי.... ומייד... ולכן כלבלב קטן... אתה תכין אותי... אתה תרטיב אותי.... אתה תעשה אותי מוכנה לגבר אמיתי"

מיום שהכרתי את מלכתי ידענו שנינו את הכללים.... לא היה אפילו צורך לאמרם....מפגש ראשון של מבטים הבהיר לשנינו מי השולטת ומי המעריץ.... למי הכח ומי עפר לרגליה... מי העיקר ומי התפל....ידעתי מהרגע הראשון שחיי משתנים ללא הכר... וכך גם מיניותי..... אין היא שלי יותר... אברי הדואב והכואב... אשכיי הנפוחים... שלה הם... אני רק דואג ומטפל בהם... אך הם שלה...והיא ורק היא תקבע מתי יבוא השחרור המיוחל.

באתי אליה.... על ארבע באתי אליה.... ראשי מורכן ואינני מעז להרים מבטי אליה.... אינני ראוי לשזוף את את יופייה.... את שלומתה... ראשי כבר בקצה המיטה..... רגלה החטובה נמתחה.....תובענית ומתגרה...דורשת את ההערצה לה היא ראויה...

שפתי נמשכו לאצבעותיה כמסמר קט למגנט ענק... נישקתי... בעדינות אין קץ נישקתי את גב רגלה.... עורה החלק היה קריר למגע שפתיי.. שפתי לוהטות... לשוני מבצבצת מבינהן... חומדות את אצבעותיה.... מלקקות אותן בעדינות וסובלנות אין קץ.. באותן רגעים כל עולמי התמקד רק שם.... בנקודת המפגש בין אלילה לנתינה.... סגידה מוחלטת לה.. לזו שהיא מהות ומרכז חיי.

לשוני ריקדה על כף רגלה.... שפתה יונקות את אצבעותיה אחת אחת.... מהקטנה לגדולה וחוזר חלילה.... מלכתי גנחה בהנאה.... הרגשתי גל של אושר עובר בגופי.... אני... העבד... ולו לרגע קט... גורם לאלילתי הנאה... היש הרגשה טובה מזו? היש לה תחליף...?

פתאם ניחת השוט על גבי.... שוט יפה לה למלכתי... ארוך ודק... ידיתו מוזהבת... ורישומו כואב כאשר היא רוצה.... מענג בפעמים אחרות.... "נו?" היא אומרת.... "נרדמת?" הוא פה עוד כמה דקות ואני עוד לא רטובה מספיק"

נישקתי דרכי במעלה רגלה... מתקרב לירכיה הפסוקות..... ריחה כבר דיגדג באפי... אלוהים כמה שאני מכור לריח הזה.... לשוני מגששת בין ירכיה....ליקוקים קצרים... תזזיתיים.... נוגע לא נוגע.... נשיפה קלילה על הדגדגן המזדקר לקראתי.....מלכתי אוהבת את הניגודים... חום לשוני והאויר הקר.... שפתותי מיקדשה לחים.... ריחה משכר ואני יונק אותה... מלקק אותה.... מנשק אותה..... רגלה האחת על גבי.... העקב דוקר.... ואני בגן עדן של ריח... טעם וכאב.....

מלכתי נאנקת....."שלא אגמור עבד".... רק תכין אותי..... לגמור אני רוצה על הזין האדיר שלו..... אינך ראוי להנאתי"

אני מוריד את הקצב..... שותה ויונק את הנקטר המקודש.... אני שומע תנועה בחדר.... היתכן... היתכן שמלכתי נתנה לו מפתח לביתה? היתכן שמאחורי עומד מאהבה וצופה בנו?

התשובה הגיעה מייד.... יד חזקה אוחזת בקולר שעל צוארי ותולשת אותי מהמיטה.... "עוף מפה זבל".... אני נוחת על הרצפה.... על גבי.... עיניי פקוחות לרווחה... ולראשונה אני רואה אותו.... הוא כבר הספיק להתפשט בזמן שהייתי ביו ירכיה של מלכתי... והתאור לא היה רחוק מן המציאות.... גבר צעיר ויפה תואר שרירי וחסון..... הדבר היחיד שלא יכולתי לתאר וכעת נגלה בפניי במלא הדרו היה אברו הזקור.... ומתחתיו משתלשל שק כבד וגדול........ בעודי המום ואוסף את עשתונותיי.... הוא ניגש אליה.... מנשק אותה על שפתיה המושלמות ואומר" התגעגעתי אליך כל כך".....

הוא מסתובב ומביט עלי.... "אז זה היצור שסיפרת לי עליו?" נימת הזלזול בקולו חודרת בליבי כשיפוד לוהט..... מעולם לא הושפלתי כל כך.... והיא.... היא מחייכת ואומרת " עזוב אותו.... הוא לא חשוב... אלא אם כן תרצה משהו מיוחד"

אני מכיר את מלכתי כבר מספר חודשים.... ומנימת קולה ידעתי שהלילה הזה לא ישכח זמן רב.... הלילה יפרצו גבולות... הלילה אחוש השפלה טרם חשתי....

הוא נשכב במיטה לצידה.... אברו הזקור מונח בגאווה על ירכה....שפתותיהם נפגשו.... ידו החליקה בין רגליה..... "יפה" הוא אומר"... את רטובה רק בשבילי?"

אז בשביל מי אם לא בשבילך? היא עונה" בשביל האפס הזה?"

המשך יבוא?
FrozenLips
לפני 15 שנים • 31 במאי 2008
FrozenLips • 31 במאי 2008
יש פה יותר נקודות מבחטא ועונשו......

אבל הכתיבה חביבה icon_smile.gif
israelislave
לפני 15 שנים • 31 במאי 2008
israelislave • 31 במאי 2008
כל כך הרבה קוראים ותגובה אחת?