שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

No LiMiT - WEEKEND FETISH PARTY - יום שישי 30/05/2008

עדן בלי צנזורה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 30 במאי 2008

מזל טוב לענת.....

והתגעגעתי כרגיל,אז חכו לי עד שבוע הבא,ותהנו לכם,אני נדרשת ל"סבול" בעבודה,בתור מפקדת שבת......

אל תשכחו לספר איך היה,ותעשו כיף חיים משוגעים... icon_razz.gif
shinobi​(שולט)
לפני 16 שנים • 30 במאי 2008
shinobi​(שולט) • 30 במאי 2008
בהההההההה יום הולדת שמח ומזל טוב בפתח N.L בריאים וחזקים יותר בכל שבוןע
מחפשים עבד נערי
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008

אכזבה גדולה!!!

מחפשים עבד נערי • 31 במאי 2008
[/B]
אני חייב לציין שבתור אחד שבא פעם ראשונה למקום, לאחר שבת זוגתי אמרה לי שממש לא מעניין שם... התאכזבתי נורא- המקום נחמד אווירה לא רעה בכלל והעיצוב יפה, אבל!!!
המוסיקה שם היתה מהגרועות שיצא לי לשמוע במועדונים לאחרונה, זה התחיל בטוב עם כמה מיקסים של דיפש מוד אחר כך אפילו זה התקדם לאלקטרו נחמד, ומשם ההדרדרות החלה ואף הלכה וגדלה, וזה הגיע למצב של מן מסיבת כיתה טיפשית כזו עם רייג' אגנסט דה משין ומשם זה עוד הלך והידרדר ושיא השיאים היה כשהDJ שם שלוש גירסאות של פוייזן - שהשיר הזה כשלעצמו הוא כלישאה אחת גדולה, ועוד בשלוש גירסאות?!?!?! מה נסגר, המוסיקה שהתנגנה שם לאורך הערב פשוט לא מתאימה למקום, גורמת לאווירה הכי לא סקסית שיש, כאילו די...! תתקדמו, ואז ברוב חוצפתי הלכתי לDJ ואמרתי לה אם אפשר קצת לשנות כיוון קיבלתי גם תשובה מזלזת כזו..

בכל אופן כמו שבת זוגתי אמרה בפעם האחרונה שהיתה שם לפני שנה שהיא לא מתכוונת לחזור לשם, אז כנראה שהפעם זה באמת יהיה ככה...

=לצומת ליבכם=
Dj Bitch
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008
Dj Bitch • 31 במאי 2008
אתה יודע מה ? פעם הבאה אתה תתקלט, נראה אותך. אוהב לדבר.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 16 שנים • 1 ביוני 2008

מה את מתרגשת?

קטסטרופה{Adonai} • 1 ביוני 2008
Dj Bitch כתב/ה:
אתה יודע מה ? פעם הבאה אתה תתקלט, נראה אותך. אוהב לדבר.

אז הוא לא אהב, אז מה?
אני לא אוהב את העברית המפגרת שלו, נראה לך שזה מרגש אותו?
לא.

את מנגנת מצוין ואולי הוא בכלל מדבר על הזמן שהיה שם מישהו שהחליף אותך לכמה זמן שיכול להיות שהוא מוכשר אבל להבין במוסיקה הוא לא מבין.
לא שאני מבין במוסיקה אבל אני לא אעז לעלות ולתקלט.
כל אחד שיתעסק במה שהוא מבין בו. נקודה.

כך או כך, לא יודע אם זה מנחם אותך אבל אני אישית כן אוהב את המוסיקה שלך ושיקפצו לך כל המלעיזים.
זה הרגל תמיד למצוא ממורמר אחד או שניים אבל אלה החיים.

שבוע טוב.
מאיה בי​(לא בעסק)

את הכי

מאיה בי​(לא בעסק) • 1 ביוני 2008
אני באופן אישי מאוד אוהבת את הסגנון של ענת וכשהיא איננה אני מתגעגעת אליה (:
וכמו שקטסטרופה אמר כשאחרים עוליםלתקלט, זה השלב שבו אני הולכת הביתה
אבל שוב , קשה לספק את כולם.
ITS LIFE
slingshot

אני ממליץ לך:

slingshot • 1 ביוני 2008
ענת תקליטנית מקסימה ואשיות מהממת,ממש לא לעניין הקטילות! לשלומי קאופמן אולי אין אישיות מהממת ונחמדה כמו לענת אבל הוא מנגן הרבה אלקטרו ומוסיקה איכותית ולדעתי הוא יתאים לסגנון שלך יותר
דרך אגב ונוס:לשלומי יש יומולדת בחודש הבא(אם אני לא טועה) אז תמסור לו גם בשמי מזל טוב כי רק בסוף אוגוסט אני מגיע לשבוע ביקור בארץ.
מבאוס!
Ladytron

DJ

Ladytron • 1 ביוני 2008
ענת באמת מקסימה אין ספק ויש רגעים מעולים בתיקלוט שלה
אבל לפעמים אני פשוט מרגישה שאני בחתונה של מישהו, המוזיקה הישראלית היא בכמויות מוגזמות לחלוטין והיא לא מערבבת (ממקססת) כל כך טוב בין השירים

במקביל הוא מתחילה לחלות במחלת ה DJ הנקראת פליי ליסט וחוזרת על עצמה כל שבוע.

אבל ואת זה חייב לציין, אנחנו כל כך שונים אחד מהשני וקשה לרצות את כולם אחרי הכל המועדון הזה לא מבוסס על המוזיקה לכן קשה לי להאשים אותה.
מחפשים עבד נערי

Re: DJ

מחפשים עבד נערי • 1 ביוני 2008
טוב אמנם לא הייתי במסיבות אחרות שם, אבל בהחלט זה נשמע כמו פליי ליסט, וכמות העברית בהחלט מזכירה חתונה...

ודרך אגב אני פונה אלייך DJ והכוונה שלי בכלל לא היתה לפגוע בך זו בסך הכול היתה ביקורת בונה לא הורסת...

אז קחי את מה שאמרתי ותשתפרי icon_smile.gif

מקווה לחזור ולראות את השיפור בשנה הקרובה..

יום כתום.
zusman​(נשלט)
לפני 16 שנים • 6 ביוני 2008

מוסיקה

zusman​(נשלט) • 6 ביוני 2008
האמת שנכנסתי להגיב על כך שהיה לי אחלה ואהבתי את המוסיקה ואז ראיתי את הביקורת הקוטלת... נו טוב, על טעם וריח... אבל לטעמי אחלה מוזיקה, לקראת הסוף במיוחד, איזה כיף לשמוע שירים טובים מהתחלה ועד הסוף בלי רמיקסים.
טעם משובח!
icon_cool.gif