בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב מיילדום - החלטתי להגיב

Cloud_Lord​(שולט)
לפני 20 שנים • 6 בפבר׳ 2004
Cloud_Lord​(שולט) • 6 בפבר׳ 2004
הערב היה מקסים ומושלם - על זה יש תמימות דעים מצד כל מי שהיה חלק מאותו ערב, ואין צורך להכביר עליו מילים.

הקסם שהיה בערב התפוגג מבחינתי ברגע שראיתי כמה אנשים חדשים פתאום נשענים להם על הבאר או מתגודדים בפינה ומביטים בעניין על המתרחש, כולל שאלות מצד הסאביות שאיתי האם נכנסו מלכות לחדר, בגלל נוכחותן של נשים לבושות לפתע. זנ כמובן הרס את אווירת האינטימיות והפתיחות שהייתה, ומאותו רגע האווירה הכללית התקלקלה קצת, אם כי גם לאחר מכן המשכנו בהנאה מרובה לעשות מעשי סדום ועמורה.

לגבי השפחה הכל כך מדוברת כאן - בהכירי אותה, אני יודע שהיא אולפה היטב לציית לדברי אדונה כפי שהם נאמרים, ללא היסוס, וכך אכן היא עשתה. על זה אין לבוא אליה ביקורת.
עם כניסתה, אני אישית שאלתי אותה מה מעשיה כאן והיא הסבירה שאדונה שלח אותה וגם הורה לה לא להתפשט. אמרתי לה שזה לא מקובל ומפריע, ובזאת הסתיימה שיחתנו. דעתי הנה כי באותו רגע היה עליה לקום ולעזוב, כי את הוראתו של אדונה היא מלאה, אבל גם הבינה בעצמה כי התנהגותה איננה מקובלת עלינו.

בכלל, במקרה כזה, אני סבור שעל השפחה, בקבלה מאדונה הוראה כזאת - שיוצרת ניגוד ברור בין הוראתו לבין חוקי הערב, ליידע את אדונה על חוקי הערב, ואז לא היה נוצר מצב בו אדונה יטען לכאורה כי לא ידע על החוקים של אותו ערב מיילדום - גם לשפחה יש פה להגיד משהו על הפקודות שנותנים לה, כשהן מתערבבות עם רגשות של אנשים אחרים ועלולות לפגוע באחרים. במקרה הספציפי הזה, היא הייתה צריכה לדעת איך לטרפד את הוראתו, למרות סקרנותה, ההגיונית לדעת מה קורה, או לשכנעו לתת לה להגיע בלבוש תחתון.

חבל מאוד על מה שהיה, אבל מכאן יש הפקת לקחים ומסקנות, שאני בטוח שייושמו בעוצמה במיילדום הבא - שיבוא עלינו במהרה

ונאמר, נאמר אמן.
אליאס​(אחרת)
לפני 20 שנים • 7 בפבר׳ 2004

שתדעי, שאת הורסת אותי כל פעם מחדש.

אליאס​(אחרת) • 7 בפבר׳ 2004
loren כתב/ה:
חחחחחחחחחחחחח מה זה?
זה היה בצחוק- בצחוק- בצחוק icon_biggrin.gif

כוניפה? icon_eek.gif
מי הלשין עלי? icon_evil.gif

אממה, לא כולם יודעים לאכול את חוש ההומור שלך, יש כאלה שאת פשוט צריכה להרים ידיים כשהם בסביבה. איך אומרים? עשית לי את הבוקר. תודה, כפערות icon_chickkiss.gif
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 7 בפבר׳ 2004
להרים את הידיים?

את מתכוונת שיש פה שוטרים?
או שאנחנו משחקים לא רק בקקה אלא גם ב "הנדזפ"?
העיקר זו הבגרות. הבגרות.
icon_smile.gif
אליאס​(אחרת)

אברה, נו.

זה ברור שאתה לא קולט את לורן, שהיא מהבודדות שממש מצליחות להצחיק אותי.
סתומה? ממש לא. תשב אתה פעם לכוס קפה, ההנאה מובטחת. מקסימום תגיד שאליאס לא מבינה כלום מהחיים שלה, אבל ככה לאותיות קידוש לבנה לחלל את חוש ההומור הנהדר שלה? הכצעקתה? icon_rolleyes.gif
אני אמרתי שהיא סתומה?!
לא.
מעצבנת?
כן.
מתעקשת להוציא דברים מהקשר?
ועוד איך.

מעניין לאן עוד יתדרדר השירשור הזה.
אליאס​(אחרת)

לא סתומה, אבל מספיק קרוב.

Master_Abra_Kadabra כתב/ה:
הריני להתנצל בשם לורן על הטימטום שלה.

מישהו ,בסופו של דבר, צריך לעשות את זה.

ולא ידרדר עוד. הנה, אני פורשת בשיא לאכול ארוחת בוקר עם כל אבות המזון (קפאין וניקוטין). היה שלום.
loren
loren • 7 בפבר׳ 2004
icon_lol.gif אתה עוד תקוע עם זה... תגיד- אם אני יוציא אותך שוב מהכלים זה יכול לעזור? icon_twisted.gif
loren כתב/ה:
icon_lol.gif אתה עוד תקוע עם זה... תגיד- אם אני יוציא אותך שוב מהכלים זה יכול לעזור? icon_twisted.gif

לא
אבל אם אני אתקו לך את העברית אולי לפחות היא תשתפר.

אוציא, לרן, לא "יוציא."
Zoro​(שולט)
Zoro​(שולט) • 7 בפבר׳ 2004
אומנם קצת באיחור אך למרות זאת חש רצון להוסיף גם את הפריגון שלי
התחזקי בעשייתך וקבלי את הערכתי על כך.
אנו מוצפים סביבנו באנשים קטנים והיכולת להתייחס עליהם ככאלה רק תחזק אותך.
מאחל לך שמים עכורים הדולפים לא יזהמו את מעין פועלך
תבורכי