סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לבטיו של עבד

כנוע כנה 21
לפני 20 שנים • 5 בפבר׳ 2004

לבטיו של עבד

כנוע כנה 21 • 5 בפבר׳ 2004
שלום לכולכם....!!

זהו הפוסט הראשון שלי בכלוב אז אני קצת מתרגש icon_redface.gif .... (נראה לכם?? )
אבל אני כן מצטער שהוא על נושא כה שולי ולא משהו רציני או מרשים יותר...
בכל אופן,

לאחרונה קיבלתי מספר לא מבוטל של פניות לגבי הניק שלי ודרישות לשנותו ל-"כנוע כן 21".
דברים אלו נאמרו בנימה אירונית שכן בפרופיל שלי אני טוען שאני בחור חכם.
אז למה עשיתי טעות כה גסה והשתמשתי בהטייה לא תקנית?
ובכן, ראשיתו של הניק היא בצ'אט של תפוז (מקום שבו רבים מגלים את קהילת הבדסמ הוירטואלית בישראל).... תחילה אמנם קראתי לעצמי כנוע כן 21, אבל עד מהרה הבנתי שזה רעיון לא כל כך טוב, במיוחד כשהתחלתי לקבל פניות בנוסח של "למה כן? אתה אף פעם לא אומר לא?" (שלא נאמרו בנימה סארקאסטית אלה במלוא הרצינות!) ולכן...החלטתי שרוב עם ישראל (או לפחות אותו חלק שמבקר בצ'אט של תפוז) הוא בור ועם הארץ ובלית ברירה "ירדתי" לרמתו ושיניתי את הניק לכנה.

לפי מה שאני מבין ממספר הפניות הרב הקהל בכלוב הוא מאוד אינטלגנטי וישנו יחס קצת מזלזל כלפי בגלל ה'טעות' בניק שלי. האם אתם חושבים שכדאי לי לשנות אותו חזרה?

תודה,
כנוע כנה (או אולי כן, אתם תחליטו!) 21.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 בפבר׳ 2004
אישית, אני חושב שכדאי לך לשמור את ה"כנוע" להגדרת התפקיד הבדסמי (מה שקרוי פה "נשלט") ואת ה"כן" וה "21" לפרופיל (21 בפרופיל זה מצוין כידוע), ואת הניק לשנות לגמרי, רצוי למשהו שלא כולל את המילים "כנוע", "עבד", "סאב" וכדומה. תהיה יצירתי icon_smile.gif
ברק

אהההההההה

ברק • 5 בפבר׳ 2004
זואולפון צודק
זו קהילה מפותחת לא צריך סאב54 או מחפש 30
תרגיש חופשי תרגיש רענן
כנוע כנה 21

שם הוא לא רק שם...

כנוע כנה 21 • 5 בפבר׳ 2004
הניק שלי הוא זהות. כולם מכירים אותי בניק זה. יהיה זה מוזר לאמץ לעצמי ניק חדש פתאום.
אפשר לומר אפילו נקשרתי לניק הזה. תחשבו על זה כמו על השם האמיתי שלכם.

שמו של כל אדם הוא עולם ומלואו, הוא מאגד תחתיו את אופיו ואת זהותו של האדם.
לא קל להיפרד משם...
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 6 בפבר׳ 2004

מה זה פה, אירוויזיון?

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 6 בפבר׳ 2004
תסלח לי, כן, או כנה, אבל מי שלא רוצה לתקשר איתך בגלל הה"א בסוף, תקנית או לא, הוא /היא כנראה מסוג האנשים הנפוחים מעצמם שמסתובבים עם מילון אבן שושן מקועקע על התחת, וזה גם בדיוק החלק של עצמם שהם תופסים כל פעם שהם מגלים שמישהו, חס ושלום, טעה.
כמי שזה רחוק מלהיות הפוסט הראשון שלו כאן, אני יכול לטעון בביסוס שהעברית שלי לא רעה בכלל, ואפילו להיפך. וכן, גם לי יש דחף בלתי נשלט לתקן טעות כתיב בכל פעם שאחת כזו מתפרצת לי לרשתית, אבל - רבאק ! יש בעולם הזה אנשים שעברית היא לא שפת האם שלהם, ויש דיסלקטים, ויש גם אנשים - כמוך - שמעדיפים להיות מובנים לגמרי ולא אבן שושניים לגמרי. וטוב שכך.
אגב, זה אולי זמן טוב לספר את הסיפור של עבדמשאת. רבים כאן תהו כשהוא הצטרף לכלוב, ואני ביניהם. לא הבנתי האם מדובר ב"עבד משאית" עם טעות, ומה זה בכלל, "עבד משאית". ובכן, בירור וחקירה מעמיקים מעלים כי הבחור התכוון לכתוב "עבדמשרת", אבל התפלקה לו המקלדת, ובמקום לתקן את הטעות, הוא אימץ אותה אל חיקו והחליט להישאר ככה, על כל השעשוע הכרוך בכך. לדעתי, מגיע לו פרס ישראל על מפעל חיים על זה. סחתיין עליכום, עבדמשאת.

בקיצור, בפעם הבאה שמישהו/ מישהי מזלזל בך בגלל זה, אתה יכול להגיד לו שאפרוח מסר שהוא יכול למצוץ עז. הניק שלך הוא חלק גדול מהאישיות הוירטואלית שלך, ואת זה אף אחד לא יכול לקבוע לך... בטח לא משאל דעת קהל.

כנה, זה לא אירוויזיון כאן. אבל אם זה היה - קבל דוז פואה ממני לטובת להישאר עם "כנה" ולצפצף בקולי קולות על כל המתנשאים/ות.
loren
לפני 20 שנים • 6 בפבר׳ 2004

Re: מה זה פה, אירוויזיון?

loren • 6 בפבר׳ 2004
אפרוח קטלני כתב/ה:
תסלח לי, כן, או כנה, אבל מי שלא רוצה לתקשר איתך בגלל הה"א בסוף, תקנית או לא, הוא /היא כנראה מסוג האנשים הנפוחים מעצמם שמסתובבים עם מילון אבן שושן מקועקע על התחת, וזה גם בדיוק החלק של עצמם שהם תופסים כל פעם שהם מגלים שמישהו, חס ושלום, טעה.
כמי שזה רחוק מלהיות הפוסט הראשון שלו כאן, אני יכול לטעון בביסוס שהעברית שלי לא רעה בכלל, ואפילו להיפך. וכן, גם לי יש דחף בלתי נשלט לתקן טעות כתיב בכל פעם שאחת כזו מתפרצת לי לרשתית, אבל - רבאק ! יש בעולם הזה אנשים שעברית היא לא שפת האם שלהם, ויש דיסלקטים, ויש גם אנשים - כמוך - שמעדיפים להיות מובנים לגמרי ולא אבן שושניים לגמרי. וטוב שכך.
אגב, זה אולי זמן טוב לספר את הסיפור של עבדמשאת. רבים כאן תהו כשהוא הצטרף לכלוב, ואני ביניהם. לא הבנתי האם מדובר ב"עבד משאית" עם טעות, ומה זה בכלל, "עבד משאית". ובכן, בירור וחקירה מעמיקים מעלים כי הבחור התכוון לכתוב "עבדמשרת", אבל התפלקה לו המקלדת, ובמקום לתקן את הטעות, הוא אימץ אותה אל חיקו והחליט להישאר ככה, על כל השעשוע הכרוך בכך. לדעתי, מגיע לו פרס ישראל על מפעל חיים על זה. סחתיין עליכום, עבדמשאת.

בקיצור, בפעם הבאה שמישהו/ מישהי מזלזל בך בגלל זה, אתה יכול להגיד לו שאפרוח מסר שהוא יכול למצוץ עז. הניק שלך הוא חלק גדול מהאישיות הוירטואלית שלך, ואת זה אף אחד לא יכול לקבוע לך... בטח לא משאל דעת קהל.

כנה, זה לא אירוויזיון כאן. אבל אם זה היה - קבל דוז פואה ממני לטובת להישאר עם "כנה" ולצפצף בקולי קולות על כל המתנשאים/ות.

חחחחחחחחחחחח אפרוחי אתה גדול. גדול.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 7 בפבר׳ 2004
red-cell​(מזוכיסט) • 7 בפבר׳ 2004
מה הקשר לארוויזיון? icon_eek.gif

לעניין, תשאר עם הניק שאתה רוצה או שתחליף לניק אחר, זה לא משנה
מה שמשנה זה מי שאתה ולא הניק

עכשיו אחרי שהבהרת את עצמך (ואתה יכול אפילו להוסיף את ההסבר בפרופיל שלך) אני מקווה שלא יציקו לך יותר בעניין של הניק

בהצלחה !
בטי בום​(שולטת)

האירוויזיון

בטי בום​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2004
עיין ערך: תחרות בה מציבים אופציות שונות להכרעת הקהל.
Olive

חוויתי על בשרי

Olive • 7 בפבר׳ 2004
בתור משהו ששינה ניק, אחרי תקופה ארוכה השד לא נורא. אם אכן תחליט לשנות, בחר משהו שהוא קצת יותר שם מתיאור וגיל, כמו שיעצו לך אחרים. בהמשך לדבריו של האפרוח אם תחליט להפוך מקום זה לביתך, אנשים יכירו אותך והניק נהיה לא רלוונטי.
בידיך
תצליח וברוך הבא.
כנוע כנה 21
לפני 20 שנים • 9 בפבר׳ 2004

תודה רבה לכולם...

כנוע כנה 21 • 9 בפבר׳ 2004
בינתיים אשאר עם הניק הזה, עד אשר ארגיש צורך לשנות אותו.
המון תודה לכולם!