לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מספר תהיות

zboy{זאתי}
לפני 15 שנים • 11 ביוני 2008

Re: מספר תהיות

zboy{זאתי} • 11 ביוני 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
אגב, אזהרה קטנה. כל מי שלא דומית או עבד נרצע , עלול לקבל מיני התקפת עצבים עד מייג'ר התקפת לב.

כמה מכן מרגישות שהכל מגיע להן? אבל באמת ובתמים - הכל.
אתן מתעצבנות כשאתן מחכות בתור לרופא?
אתן בהחלט חושבות שלגשת לפקיד הבנק ולקרוא לו הצידה, לדחוף לו פתק עם רשימת מטלות ולקבוע שתגיעו שניה לפני הסגירה רק לחתום - זה לגיטימי?
הבוס שלכן מעולם לא הרים קולו עליכן , ובמידה וכן , גרמתן לפיטוריו או לאילופו?
הגדלתן ראש - לא כי אכפת לכן ,כמו שחשוב לכן לעשות הכל בדרך שלכן?
כמה מכן מקבלות הוראות?
כמה מכן מקבלות פריחה בגוף כשזה קורה?

האמת שאותי הכי מדליקות אלה שמתאימות לתאור הזה,
ומתנהגות כאילו העולם נוצר בשבילן, מת עליכן, ולפעמים זה גם מצליח לכן,
נשים שמנצלות את יופיין המהפנט, מלווה בגינונים הנכונים, ישיגו מה שירצו

אממה, זה עובר לכן,
היופי זאת אומרת, ואז אנחנו נרוץ להקשיב למישהי אחרת,
שעדיין יותר צעירה, פרח מושלם, מישהי שנהפוך בשבילה את העולם,
וזאת שקיבלה את הכל אתמול, תמשיך את מה שבישלה לאכול,

זה יכול להיות מאוד מתסכל למישהי שהתרגלה שהחיים מפנקים אותה,
אז במילים אחרות, תבני את הפנימיות שלך, כל דבר אחר חולף,
תמשיכי להנות מצעצועי העולם לגווניו, רק תקבלי את הזמניות שבעניין,
יהיה לך יותר קל אחר כך, כשזה יעבור
z
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 11 ביוני 2008
אתם יודעים כמה ברי מזל אתם שהסכמתם להשתתף במשחק הזה שלי? סשן מובטח לכל אחת ואחד מכם כשאשוב icon_cool.gif (ועוד אומרים שאני רעה....)
zboy{זאתי}
טיגריס כחולה כתב/ה:
אתם יודעים כמה ברי מזל אתם שהסכמתם להשתתף במשחק הזה שלי? סשן מובטח לכל אחת ואחד מכם כשאשוב icon_cool.gif (ועוד אומרים שאני רעה....)

הבטחות הבטחות, אם הייתי מקבל שקל על כל הבטחה לסשן,
יש מצב הייתי קונה איזה ארטיק קרח היום icon_smile.gif
חוץ מזה לאן את הולכת? אני מקווה שזה באישור...
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 11 ביוני 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:

ממש קארל מארכס של הבדס"מ icon_smile.gif

P.s
Life is a game where we make up the rules isn't it?
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 11 ביוני 2008
מדהים אותי איך כל אחד רואה בהודעות רק את מה שהוא בוחר לראות.
האם זאת הייתה הכוונה? זה יפה מאוד.
למדתי. תודה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 11 ביוני 2008
מדהים אותי איך כל אחד רואה בהודעות רק את מה שהוא בוחר לראות.
האם זאת הייתה הכוונה? זה יפה מאוד.
למדתי. תודה.
Na'ama

Na'ama • 11 ביוני 2008
zboy כתב/ה:
טיגריס כחולה כתב/ה:
אגב, אזהרה קטנה. כל מי שלא דומית או עבד נרצע , עלול לקבל מיני התקפת עצבים עד מייג'ר התקפת לב.

כמה מכן מרגישות שהכל מגיע להן? אבל באמת ובתמים - הכל.
אתן מתעצבנות כשאתן מחכות בתור לרופא?
אתן בהחלט חושבות שלגשת לפקיד הבנק ולקרוא לו הצידה, לדחוף לו פתק עם רשימת מטלות ולקבוע שתגיעו שניה לפני הסגירה רק לחתום - זה לגיטימי?
הבוס שלכן מעולם לא הרים קולו עליכן , ובמידה וכן , גרמתן לפיטוריו או לאילופו?
הגדלתן ראש - לא כי אכפת לכן ,כמו שחשוב לכן לעשות הכל בדרך שלכן?
כמה מכן מקבלות הוראות?
כמה מכן מקבלות פריחה בגוף כשזה קורה?

האמת שאותי הכי מדליקות אלה שמתאימות לתאור הזה,
ומתנהגות כאילו העולם נוצר בשבילן, מת עליכן, ולפעמים זה גם מצליח לכן,
נשים שמנצלות את יופיין המהפנט, מלווה בגינונים הנכונים, ישיגו מה שירצו

אממה, זה עובר לכן,
היופי זאת אומרת, ואז אנחנו נרוץ להקשיב למישהי אחרת,
שעדיין יותר צעירה, פרח מושלם, מישהי שנהפוך בשבילה את העולם,
וזאת שקיבלה את הכל אתמול, תמשיך את מה שבישלה לאכול,

זה יכול להיות מאוד מתסכל למישהי שהתרגלה שהחיים מפנקים אותה,
אז במילים אחרות, תבני את הפנימיות שלך, כל דבר אחר חולף,
תמשיכי להנות מצעצועי העולם לגווניו, רק תקבלי את הזמניות שבעניין,
יהיה לך יותר קל אחר כך, כשזה יעבור
z

חחחחחחחחחחח.... אמר גבר זקן שנפל עליו הקלח....
ובגלל שמגיע לי הכל אני בחיים לא יקרה לי מה שאתה אומר שיקרה לי אכי אני לא יהיה עם גבר שרוצה אותי רק כי אני צעירה ויפה וגם אם כשאני אזדקן והיופי ילך אז הגבר יעזוב בשביל אישה אחרת??? מבחינתי זה אומר רק דבר אחד- בהסכם גירושים אני אמצוץ ממנו כל טיפת דם ואז אלך עם הכסף ואזיין את נער הבריכה או את הגנן (עדיין לא החלטתי).... ומגיע לו! מי שנמצא עם בחורה רק כי היא נראית טוב ואז הולך ובוגד- חייב לשלם!!!!!!

מצד שני.... אתה..... טוב לא נכביר במילים.... רק אה...... תזכיר לי בן כמה אתה? ולמה נראה לך שאיזשהי בחורה שמכבדת את עצמה תיראה מתה איתך?

חחחחחח...... ממש שיעשעת אותי. אתה חושב שעם האופי המחורבן שלך אתה שווה יותר ממישהי עם מראה רע..... איזה דוחה....
zboy{זאתי}

חחחחחחחחחחח.... אמר גבר זקן שנפל עליו הקלח....
ובגלל שמגיע לי הכל אני בחיים לא יקרה לי מה שאתה אומר שיקרה לי אכי אני לא יהיה עם גבר שרוצה אותי רק כי אני צעירה ויפה וגם אם כשאני אזדקן והיופי ילך אז הגבר יעזוב בשביל אישה אחרת??? מבחינתי זה אומר רק דבר אחד- בהסכם גירושים אני אמצוץ ממנו כל טיפת דם ואז אלך עם הכסף ואזיין את נער הבריכה או את הגנן (עדיין לא החלטתי).... ומגיע לו! מי שנמצא עם בחורה רק כי היא נראית טוב ואז הולך ובוגד- חייב לשלם!!!!!!

מצד שני.... אתה..... טוב לא נכביר במילים.... רק אה...... תזכיר לי בן כמה אתה? ולמה נראה לך שאיזשהי בחורה שמכבדת את עצמה תיראה מתה איתך?

חחחחחח...... ממש שיעשעת אותי. אתה חושב שעם האופי המחורבן שלך אתה שווה יותר ממישהי עם מראה רע..... איזה דוחה...

תודה לך, כשאני שומע מילים כאלה כבר ברור לי שעשיתי משהו נכון...
ומשום כך אני מבקש גם לעזור לך בחזרה, לתת לך שיעור קטן בהבנת הנקרא,
למרות שאני מודה שזה הולך להיות קשה חח,
נתחיל בהתחלה, את בטח התכוונת לומר אבד עליו הקלח, פתגם שמעיד על משהו ישן שכבר אין טעם בו, את בטח לא יודעת מה מקור הפתגם בטח ומה הסמליות שבו אבל לא משנה, נראה לי כי ברגע שמישהו שקצת דעה בראשו קובע עובדות, הוא גם מבסס אותן על משהו,
ומאחר ואת נשמעת כמישהי בעלת בינה, אנא בססי לנו את קביעתך זו, את כנראה מכירה אותי מספיק טוב, כדי לומר כי מיציתי, מיאו...
ואז אנחנו מגיעים לזה שמגיע לך הכל בחיים, עוד קביעת עובדה לא מבוססת, אך נמחל לך הפעם,
ובקשר למה שאמרתי שיקרה לך, למעשה לא דיברתי אלייך, מי מכיר אותך בכלל?
אם תקראי בשקידה את דבריי הראשוניים, אולי תביני שדיברתי לא דווקא על בנות צעירות ויפות,
שאולי את נמנית עליהן ועל כן ההזדהות, אלא באופן כללי על מי שמתעסק יותר מדי בהשפעות החיצוניות של חייו, ולא בפנימיותו, ואם את בן אדם כזה, אז לא משנה כמה כסף תסחטי ממניקים כמוני, וכמה רבי שגלים צעירים ישחילו אותך במשך החיים, כשתשימי ראשך היפה על הכר בסופו של יום, משהו יחסר לך....
ואני לא מבין איפה למען השם מצאת בדברים התייחסות לכך שאני ילך עם בחורה רק כי היא נראית טוב? אני כן מתייחס בדברים שלי לזה שהייתי עושה מה שאני יכול בשביל כוסית-על מזדמנת, זה לא אומר בהכרח שהייתי רוצה להעביר איתה את החיים שלי, אבל יש מספיק זקנים חרמנים מזדמנים שישמחו לעזור לטיגריס במה שתרצה בחיי היום יום שלה, תהיי בטוחה בזה, דברי איתי כפרה,
תסבירי לי איפה בדברים שלי מצאת אותי מדבר על הבחורה שאצא איתה, מלבד זה שאהיה מוכן לעשות בשבילה משהו מסוים ברגע מסוים?
אמרת עלי הרבה, אני מוכרח לומר אני הופתעתי, רק בשביל לעזור לך להבין,
לא נראה לי שמישהי שמכבדת את עצמה תעיז להראות לידי חח,
מעניין למה חשבת שאני חושב ככה, ואני מאוד שמח שהצלחתי לשעשע אותך,
ומבקש אותך לשתף אותנו בבדיחה, קודם כל בואי נשמע מניין הגעת למסקנותייך מאירות העיניים,
לגבי אופיי, מה בדברי העיד עליו, את מוזמנת להשאיר ציטוטים נבחרים, הייתי שמח להשכיל ולשפר,
אה ואני בן 40, עוד מעט, בעינייך זה בטח הזמן שבו צריך כבר לעלות להרים, אם עוד לא עשינו את זה, ומבקש את סליחתך על כי תרח זקן שכמותי מעיז להביע את דעתו, לא ידעתי שיש הגבלת גיל בתגובות,
ולאחר שתהיתי על כתיבתך, מבקש אני ממך, בראותי אותך כאדם חכם נאור ומודע, להאיר את עיניי בעוד משהו, בנושא הסיבה לתגובתך, מה כל כך הרגיז אותך? למה כל כך היה חשוב לך כשכתבת לפגוע, מה פגע בך יקרה? אני מניח שמשהו במה שאמרתי, אבל באמת שאין לי מושג מה,
ארורה הסנליות, חח
אני מקווה שאזכה לשיתוף פעולה מצידך, על מנת שאחכים ואלמד,
ואהיה אדם טוב יותר, אני מקווה אפילו עוד לפני פורטוגל חח,
תודה על אחר צהריים נעים ותודה על מה שלימדה אותי עד עתה
z
טיגריס כחולה

טוב, אז נתחיל ..

godisafemale כתב/ה:
לדידי,

מי שמתרגזת בתור לרופא ואחר כך מתרגזת בתור לתשלומי הארנונה ואחר כך מתרגזת על פקיד הבנק היא אישה מאוד עצבנית וחסרת מנוחה.

אם לאחר כל זאת אותה אישה מקבלת פריחה וייזעת..ניכר כי מדובר בתופעה של חרדה כתוצאה מ"דם שעלה למוח".

בין הפוסט לבין אישה דומית הקשר בעיני נותר בחזקת נעלם.

על כן עם מלוא האחריות אני ממליצה על הטיפול הבא:
(אין להתייחס ואו להשתמש בטיפול המומלץ ללא התייעצות מוקדמת עם רופא המשפחה,
או עם ד"ר סקלי הפסיכיאטר המחוזי)

******************************************************************************************

icon_razz.gif

קלונקס, (Clonex (Clonazepam, הוא השם המסחרי של התרופה – קלונזפאם.

פעילות רפואית:
קלונקס הינה תרופה המרגיעה חרדה ומשתייכת למשפחת הבנזודיאזפינים שבה נכללת גם תרופות כמו – וואליום ודומיו.
קלונקס ניתן כטיפול במצבים הבאים:

מצבי חרדה והפרעות חרדה. הפרעות שינה. אפילפסיה.מינון ואופן השימוש:
קלונקס מתחילה להשפיע תוך 30-60 דקות מנטילתה. המינון של התרופה מותאם לכל חולה באופן אישי. קלונקס קיימת בכדורים של 0.5 מ''ג או 2.0 מ''ג. המינון היומי המקובל משתנה לפי החולה ובהתאם לבעיה הרפואית שלשמה ניתנה התרופה ונע בדרך כלל מ- 0.5 ועד 10 מ''ג ליום במנה אחת או במחולק ל- 2-3 מנות.

תופעות לוואי:
בכל מקרה בו מופיעה תופעת לוואי בזמן הטיפול – מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל.
ישנוניות יתר הינה תופעת הלוואי השכיחה ביותר ופוחתת בהמשך הטיפול.

דיכוי הנשימה. שיכחה (הפרעה בזכרון) ובלבול. פגיעה בקואורדינציה וסחרחורת. עצבנות.

אזהרות:
התרופה עלולה לגרום להתמכרות ולכן אין ליטול אותה ללא המלצה ומעקב של הרופא המטפל. בזמן הפסקה חדה של התרופה יש סכנה לתגובה קיצונית המלווה בהזיות, שינויים בלחצי הדם ורעד קשה עד התקף אפילפטי. לכן מומלץ להפסיק את התרופה באופן הדרגתי בהדרכת הרופא המטפל.
השימוש בתרופה עלול לפגום בערנות ועל כן מחייב זהירות בנהיגה ברכב, בהפעלת מכונות מסוכנות ובכל פעילות המחייבת ערנות מרבית.
חולים המקבלים את התרופה צריכים להימנע משתיית אלכוהול.
חולים הסובלים ממחלת ריאה, כבד, כליות או מיאסטניה גרביס צריכים להודיע על כך לרופא המטפל לפני תחילת הטיפול.
בטיחות התרופה בהריון טרם נקבעה בוודאות ולכן עדיף להימנע משימוש בזמן ההריון ולהיוועץ ברופא המטפל לגבי המשך הטיפול.
השימוש בתרופה אסור לאמהות מניקות.

בשל הסכנות המפורטות של התרופה ובשל היותה ממכרת אין לקחת תרופה זו או לשנות את המינון הנלקח ללא הוראה מפורשת של הרופא המטפל.

בכל מקרה של תופעות לוואי או שאלות כלשהן בנושא קלונקס, אנא פנה מייד לרופא המטפל.

רפואה שלמה

גודי

לגבייך אני עדיין מנסה להבין שני דברים שהינם בגדר תעלומה.
א. מה הקשר בין רשימת התרופות הפסיכיאטריות שמאלצים אותך לקחת על בסיס יומי על מנת להפסיק היותך נטל חברתי, לביני?
ב. מה הקשר בינך לבין פוסט שקשור בדומיות?
טיגריס כחולה
Tom. כתב/ה:
להתנהג כאילו מגיע לך הכל זה לזלזל באנשים אחרים.

לא להתייחס אליהם כאל בני אדם עם רצונות ושאיפות
בדיוק כמוך אלא לראות בהם כחפצים להגשמת
הדברים האישיים שלך.

העולם לא מתנהג על פי החליל של אף אחד ולכן אותו אדם,
אם יכנס לקיצוניות בנושא הזה, ימצא את עצמו במלחמות
בלתי פוסקות על שטויות, יתעצבן על כל דבר, יריב עם כולם,
יהיה פחות מאושר ויפגע בבריאותו.

וגם יחשוב שהכל זה באשמת אחרים. icon_biggrin.gif

אני ממליץ טיפול אחר במקום GODISAFEMALE והוא סטירות.
יעיל, חסכוני וכיף לעשות זאת למי שחושבת שמגיע לה הכל.

לגביך - אתה השני שחושב שהטיפול לו הוא זוכה יכול להתאים לכל אחד.
לגבי העצבים והמלחמות, כשהעולם כן רוקד לפי החליל שלך , אין שום סיבה שתילחם, פשוט תהנה מזה. לא שאני ממש מצפה שתוכל להבין או לחוות זאת (: <אגב, לא יודעת איפה ראית שאין יחס לאנשים כאל אנשים.. >