לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין מציאות לאשליה

חשיכה נראית​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 11 ביוני 2008

Re: אין שום אשליה

חשיכה נראית​(מתחלף) • 11 ביוני 2008
[quote="אנה דן"]כל מה שקורה בשעת ערות ושלא תחת השפעת סמים (וגם על זה אפשר להתווכח), הוא מציאות.

ברור לי שלפחות לרובנו, זה באמת קורה ולא רק בדמיון שלנו. יחד עם זאת אנחנו לא חושפים עולם זה בפני כל ותוחמים אותו בזמנים וגבולות ברורים.
אם העולם שלך הוא משחק והצגה זה עצוב אך זה רק מסביר את המשיכה שלך לעולם הזה, בו את מנסה למצוא מענה או הסחה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2008

Re: אין שום אשליה

[quote="התמסרות היא חופש"]
אנה דן כתב/ה:
כל מה שקורה בשעת ערות ושלא תחת השפעת סמים (וגם על זה אפשר להתווכח), הוא מציאות.

ברור לי שלפחות לרובנו, זה באמת קורה ולא רק בדמיון שלנו. יחד עם זאת אנחנו לא חושפים עולם זה בפני כל ותוחמים אותו בזמנים וגבולות ברורים.
אם העולם שלך הוא משחק והצגה זה עצוב אך זה רק מסביר את המשיכה שלך לעולם הזה, בו את מנסה למצוא מענה או הסחה.

למה עצוב? הכל משחק והכל אמיתי ואני לא רואה בכלל את הצורך להפריד בין משחק לבין "אמיתי". מה זה "אמיתי" בכלל? כל היום וכל הלילה אנשים משחקים משחקים ונהנים מהם יותר ופחות. גם מהמשחק של המשרד אני נהנית, אבל זו הנאה אחרת. אני לא "מנסה למצוא מענה" לשום דבר. הסחה ממה? אני "בעולם הזה" כי כיף לי בו, ולא כל כיף הוא נחמה למשהו אחר, לפעמים הוא פשוט כיף לשמו.

כל מה שרציתי לומר עם ההשוואה למשרד - הוא שמשחקי תפקידים, על שלל סוגיהם, הם חלק מסדר היום, וזה לא הופך אותם לחיצוניים לסדר היום הזה או נפרדים ממנו באופן מיוחד. לא, לא מסכימה עם ההכרזה ש"זו לא המציאות". כי אין דבר כזה. הכל המציאות. גם ההיי וגם הדרופ.
אין לאן לברוח P-:
אנדרפוט
אנדרפוט • 12 ביוני 2008
מבחינה פילוסופית מדעית אולי אני יכול להסכים איתך שהכל שפיט, הכל מציאות. אבל מבחינה נפשית ותודעתית אני חושב שאת טועה. יש אסקפיזם ולמרות שהוא חלק מהמציאות הוא יותר סוג של תגובה ריגשית למציאות, הדחקה של קשיים ובריחה למחוזות פנטסטיים שבהם אין כוח הכבידה פועל.
ניתן לטעון שאין קסמים ושתמיד בסופו של יום חוזרים למציאות ושלכל בריחה יש מחיר אבל הפנטזיה המינית, ולא רק היא - גם לעשן גראס מבוקר עד ערב ולשחק בפליי סטיישן - יכולה לספק את הבריחה מהמציאות ולתת פורקן מיידי וקל (קל מדי) למעמסות נפשיות שאין, פשוט אין כוח להתמודד איתן.

לי למשל הרבה יותר קל להתמודד עם כאב פיזי מאשר עם כאב נפשי, אבל במציאות אנחנו נדרשים להתמודד בעיקר עם מתח, כעסים, אכזבה, מרירות וכאלו כולירות ולא עם כאבים פיזיים, אז אני יכול לפתור את העניין על ידי יצירת סיטואציות מיניות שבהן אני נאלץ להתמודד עם כאב מוחשי. כמובן שאני לא פותר כלום אבל לפחות יש הרגשה שדברים זזים.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 12 ביוני 2008
לפני המון המון שנים הייתי בסשן אצל אחת בתשלום. לא מהמשובחות.

כנראה שעל מנת להפיק מקסימום מהשעה החליטה לקיים סשן איתי ועם עוד אחד.
וככה בעודנו ערומים, למרגלותיה, קראה לנו ופקדה "עכשיו נעשה תחרות, נראה איזה כלב מלקק טוב יותר את רגלי", יצר התחרות כמו גם הסיטואציה כמעט והצליחו לנתק את הסביבה הלא ממש מלכותית מהמוח, בעודי מלקק ,מתחרה ביריב קם לתדהמתי היריב אמר "קוסאמק יא זונה " והלך.
לא זוכר רגע בו הפנטזיה (או משחק התפקידים) התפוצצה בצורה מהדהדת כ"כ.
בוגדנית קטנטנה
לפני 16 שנים • 13 ביוני 2008
בוגדנית קטנטנה • 13 ביוני 2008
Shimmy כתב/ה:
לפני המון המון שנים הייתי בסשן אצל אחת בתשלום. לא מהמשובחות.

כנראה שעל מנת להפיק מקסימום מהשעה החליטה לקיים סשן איתי ועם עוד אחד.
וככה בעודנו ערומים, למרגלותיה, קראה לנו ופקדה "עכשיו נעשה תחרות, נראה איזה כלב מלקק טוב יותר את רגלי", יצר התחרות כמו גם הסיטואציה כמעט והצליחו לנתק את הסביבה הלא ממש מלכותית מהמוח, בעודי מלקק ,מתחרה ביריב קם לתדהמתי היריב אמר "קוסאמק יא זונה " והלך.
לא זוכר רגע בו הפנטזיה (או משחק התפקידים) התפוצצה בצורה מהדהדת כ"כ.

אני מצטטת עכשיו את בן דודי החרמן בן ה12 כשהוא בצ'ט:
"חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח"

גדול!!!
כמה משפיל לה, לחשוף שהיא משחקת. שזה לא אמיתי.
זה כמו שבאמצע סקס פתאום ירד לך הזין ותאמר לה: "טוב תפסיקי לזייף, זה ל הולך..."
אין, זה עשה לי טוב הסיפור שלך...