אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה עקרונית - האם בעלי חיים נכללים בקטגוריית הציוד

Mooooon
לפני 16 שנים • 14 ביוני 2008

שאלה עקרונית - האם בעלי חיים נכללים בקטגוריית הציוד

Mooooon • 14 ביוני 2008
השאלה נובעת מההתלבטות איפה כדאי לפרסם את הפוסט הזה. הנה ראו בעצמכם -

תקציר הארועים עד כה:

לאחר הצלחת סשן החשמל נעלמה הסאבית ונאלצתי לחפש אחרת.
הסאבית עם פטיש למסמרים הגיעה. בתור התחלה הוראתי לה למצוץ לי, אך היא סירבה ובקשה למצוץ מסמר. לשאלתי מדוע היא מעדיפה מסמר על הזין שלי, היא ענתה שהמסמר פחות חלוד.
סאבית מוזרה. בדיעבד, מזל שהיא העדיפה מסמר. הוא יצא מפיה לעוס לגמרה. מסתבר ששיני זהב שלה חזקים מאוד. אחרי שגמרה כמה מסמרים היא הסתכלה ברעב על הזין שלי ושאלה עם יש בו מרכיבים מתכתיים. התרחקתי ממנה בבהלה ומהפינה הנגדית של החדר טענתי בתוקף שאני עשוי רק מחומרים אורגניים. אז היא איבדה עניין ועזבה, תוך שהיא חופנת בהליכתה את המסמרים האחרונים שעוד נותרו.

לקחתי כדור הרגע וחזרתי לעבור על רשימת הודעות הארוכה שחיקתה לי. סאביות מכל גווני הקשת פנו אלי בתחינה לסשן יצירתי, וזאת לאחר שנודע להן על היכולות שלי בתחום הנדסת החשמל בהקשר הבדסמי שלו. אבל אני, אני טס קדימה. להיות תקוע בתחום אחד – זה לא בשבילי. עברתי על הטור הארוך של הסאבית ובסוף ראיתי אותה – היוצאת ד'אופן. החריגה. עם פטיש שונה. אותה אני רוצה.

עשינו הכירות מהירה והפעם מפאת קוצר זמן דילגתי על שלבים.
זוכרים איך זה פועל ? מספר מסרים מפורטים, באורך 3-4 מילים כל אחד, וסוגרים עניין.
מסר ראשון – הכירות.
שני – פירוט העדפות.
שלישי – תאום ציפיות. אהה, בדיוק כאן הצלחתי לחסוך. הפעם בלי תאום ציפיות, למי זה נחוץ בכלל. מילא הסדינים, הם מגעים בגדלים שונים ולכן צריך לוודא התאמה. אבל ציפיות ? הן תמיד באותו גודל, אין שום צורך לתאם אותן.

הניק של הסאבית היה צ'יצ'ולינה. קבענו להיפגש בחנות חיות. היא התעניינה בנחש.

קנינו נחש חמוד כזה באורך של כמטר וחצי ו צ'יצ'ולינה ביררה עם המוכר שהוא יכול להסתדר בכוס. הגענו אלי הביתה והבננו שבעצם אין לנו מושג איך אנחנו משכנעים את הנחש לזחול לתוך הכוס. שאלות בסיסיות – הוא אמור להיכנס מהראש או מהזנב ? נראה יותר הגיוני שיכנס עם הראש קודם, אבל אז – איך יצאה ? שאלתי את הנחש מה הוא מעדיף, אבל נראה שלא היה לו איכפת. צ'יצ'ולינה פתחה את הרגליים ואמרה לנחש להיכנס. אבל הוא לא שיתף פעולה ועשה רושם כלא מגורה בכלל. נחש הומו. לא היה לי סובלנות לשכנע אותו ופשוט לקחתי אותו ודחפתי פנימה, לצליל גניחות העונג של צ'יצ'ולינה. חיכינו. ציפינו שאחרי זמן מה יבצבץ ראשו מהכוס כשהבאת שביעות רצון ניסוחה על פניו. אך כלום לא קרה. בסוף איבדתי את הסובלנות, דחפתי יד לתוך הכוס וגיששתי אחרי הנחש. תפשתי ומשכתי אותו החוצה. לתדהמתי הוא היה מת. צ'יצ'ולינה ואני ערכנו דיון קצר והגענו למסקנה שהוא מת מרעב, כי לא היה לו מה לאכול בתוך הכוס.

אנחנו תיכף ניגשים שוב לחנות החיות לברר מה עושים. אעדכן ברגע שאדע.
Na'ama

לא ממש ממש לא!!!!

Na'ama • 14 ביוני 2008
לשאול אם בע"ח זה גם נחשב ציוד זה כמו לשאול עם גופת אדם נחשב כציוד.
באופן עקרוני כן אבל בסופו של דבר צריך להיות בן אדם פשוט חסר לב ואנוכי בשביל לעשות דבר כזה לבע"ח.
חוצמזה, רוב הדברים שנחשבים לזאופיליה הם נכנסים תחת קטגורית התעללות בבע"ח וזה מנוגד לחוקי המדינה.

עכשיו אחרי שהסברתי לך את הטוב נגד הרע, משהו שהיו צריכים ללמד אותך בערך בגן, אני מקווה שתשכיל לעשות עם זה את השימוש הנכון.
Mooooon

Re: לא ממש ממש לא!!!!

Mooooon • 14 ביוני 2008
Na'ama כתב/ה:
לשאול אם בע"ח זה גם נחשב ציוד זה כמו לשאול עם גופת אדם נחשב כציוד.
באופן עקרוני כן אבל בסופו של דבר צריך להיות בן אדם פשוט חסר לב ואנוכי בשביל לעשות דבר כזה לבע"ח.
חוצמזה, רוב הדברים שנחשבים לזאופיליה הם נכנסים תחת קטגורית התעללות בבע"ח וזה מנוגד לחוקי המדינה.
עכשיו אחרי שהסברתי לך את הטוב נגד הרע, משהו שהיו צריכים ללמד אותך בערך בגן, אני מקווה שתשכיל לעשות עם זה את השימוש הנכון.

אבל, אבל, אבל ...
אנחנו שאלנו את הנחש אם זה בסדר מצידו והוא לא אמר שהוא מתנגד.
זה לא נקרא "בהסכמה" ?
ליידי מדונה
ליידי מדונה • 14 ביוני 2008
חחח... rffl.gif rffl.gif

הוא לא שואל ברצינות. icon_smile.gif

הסאבית אוכלת המסמרים היתה האפטר קייר של הסאבית שנעלמה בסערה אחרי הסשן החשמלי הקודם.

שני הפוסטים האחרונים קורעים מצחוק.

כדאי לעשות עריכה ולפרסם את כל הפרקים במגזין.

מחכה לעדכונים מחנות הזוחלים. יש שם קרוקודיל? icon_cool.gif
Mooooon
Mooooon • 14 ביוני 2008
ליידי מדונה כתב/ה:
חחח...
הוא לא שואל ברצינות.
הסאבית אוכלת המסמרים היתה האפטר קייר של המסאבית שנעלמה בסערה אחרי הסשן החשמלי הקודם.
שני הפוסטים האחרונים קורעים מצחוק.
כדאי לעשות עריכה ולפרסם את כל הפרקים במגזין.
מחכה לעדכונים מחנות הזוחלים. יש שם קרוקודיל?

קל לך לצחוק, בזמן שאני והסאבית החדשה שלי מתמודדים עם הצרות בעולם האמיתי.
אינך יודעת מה עובר עלינו ! אם אשרוד, אפרסם את תעוד תלאותינו. אם אשרוד.
Tish Adams
Tish Adams • 14 ביוני 2008
אתה זה זה עם הניילון והנורות שהלך לישון לא?
אז הנה לך תשובה והכי רצנינית שיש:
בחנות החיות תבקש סטרכנין.
שתגיעו הביתה, תיקח מנה הכי גדושה שאפשר.
בהצלחה.
icon_lol.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 14 ביוני 2008
IO moon כתב/ה:
אם אשרוד, אפרסם את תעוד תלאותינו.

לא, בבקשה לא. חי אלוהים, בבקשה אל תעשה את זה.

מדובר בגזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה, אם לא באיום בנשק לא קונבנציונלי של ממש. את עיראק תקפו על הרבה פחות, אתה יודע. אמנת ז'נבה מדברת בדיוק על כאלו מקרים.

וגם במדריך הטרמפיסט לגלקסיה יש פרק שלם על הפרוזה שלך, ממש אחרי הפרק שעוסק בשירה ווגונית.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
נילי ונילי כתב/ה:
IO moon כתב/ה:

מדובר בגזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה, אם לא באיום בנשק לא קונבנציונלי של ממש. את עיראק תקפו על הרבה פחות, אתה יודע. אמנת ז'נבה מדברת בדיוק על כאלו מקרים.

וגם במדריך הטרמפיסט לגלקסיה יש פרק שלם על הפרוזה שלך, ממש אחרי הפרק שעוסק בשירה ווגונית.

אה, זה היה על הפרוזה של מון? icon_biggrin.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 14 ביוני 2008
amy כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
IO moon כתב/ה:

אה, זה היה על הפרוזה של מון? icon_biggrin.gif

הוא אולי קורא לעצמו "מון" עכשיו, אבל אני בטוחה שבפלנטה שלו החבר'ה עדיין קוראים לו פרוסטטניק ווגון יילץ.
Mooooon

סשן הסטרכנין

Mooooon • 14 ביוני 2008
Tish Adams כתב/ה:
אתה זה זה עם הניילון והנורות שהלך לישון לא?
אז הנה לך תשובה והכי רצנינית שיש:
בחנות החיות תבקש סטרכנין.
שתגיעו הביתה, תיקח מנה הכי גדושה שאפשר.
בהצלחה.

כבר ניסיתי את זה בעבר וזה לא הלך כצפוי.
קניתי סטרכנין, בלעתי הכל, הלכתי לישון.
נו, ואז ?
קמתי למחרת. התלבשתי, צחצחתי שיניים והלכתי לעבודה.
בעבודה, באמצע ישיבה, תקעתי נוד.
כל ישבי החדר מתו.
הצעות שלך מסוכנות מאוד !