צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פצצת אנרגיה באמצע החיים.

ICI
ICI
לפני 16 שנים • 13 ביוני 2008

רשימת המתנה

ICI • 13 ביוני 2008
עד כמה אפשר ללחוץ עלייך לעשות עוד הופעה?
נאמר, אם נציק לך באופן שיטתי זה יקרה יותר מהר?
או שוחד? icon_rolleyes.gif

דן,
זה היה פנומנלי, ספקטקולרי, פשוט מעולה!

ואני חייבת לומר, כיוון ששמעתי אותך שר בבית עם גיטרה ויש לי נקודת השוואה-
אתה, ידידי, זונת במה, שועל מיקרופונים ודיווה לא נורמלית,
המוסיקה שלך, הקול שלך, הכל נשמע פשוט מושלם בלווי להקה ועם סאונד מלא (ח"ח לצוות הסאונד המהמם... icon_wink.gif )

וחוץ מזה שתענוג לשזוף את העיניים בתוכי על במה, התחת שלך נראה נפלא במכנסיים האלו!

ותמסור לאחותך שהיא אלילה....

אוהבת!!!!!
עדי זילברברג
לפני 16 שנים • 14 ביוני 2008
עדי זילברברג • 14 ביוני 2008
צפור(יicon_smile.gif קטנה לחשה לי (טוב, אמר) שזה בעצם לא מנומס מצידי לא לומר תודה בפורוםicon_wink.gif
כאילו - לפני ההופעה אני משתרלל כאן, ואחרי זה כלום? לא צריך פורום יותר?

אז האמת היא שאכן כך - אני לא ממש צריך את הפורום. אני בד"כ רק כותב מדיי פעם בבלוג, וקורא באופן סדיר לעיתים, ופזור לעיתים הרבה יותר, מכתבי הבלוגים האחרים, וזה די מספיק לי. לא יודע איך קרה שמלבוא לתת פוש קטן בשרשור ההופעה קרתה ההסחפות שהגבתי ו"פלירטטתי" על בסיס כמעט יומי (שלא לומר לאורך היום). אבל בכל אופן - היה ונגמר. לפחות בינתיים.

מכל מקום - כדי שאני לא אצא לא מנומסicon_smile.gif

רציתי לומר שוב, רגע לפני שכל העניין נראה כבר לא רלוונטי להדהים, שהיה לי כיף מאוד בהופעה. כן, כבר כתבתי על זה פוסט. אולי הדבר היחיד החשוב שלא כתבתי בפוסט היה פירוט של האנשים. ת'כלס, אני יודע כמה חשוב לפרט - זה מרגיש הרבה יותר אישי, ומלטף את האגו לדעת שזוכרים אותך. אני מרגיש את זה כל פעם כשאני קורא על משהו שאני חושב שיש סיכוי שאני עשוי להיות מוזכר בו. ואני לא לבד, הרי - רבים מאיתנו הם זונות צומי.
ובכל זאת - מה, להתחיל לפרט רשימה?
הכי מבאס זה שאני אשכח מישהו. ושוב - היו כ"כ הרבה.
היחס הטוב מהצוות - חלק אני יודע את שמותיהם, חלק אני לא מצליח לזכור. קונדרה שעזר, וג'ואל שחוץ מתפקידה על הבמה - ליוו אותנו לאורך הערב. והנה - כבר אני יודע שיש שם עוד כמה פרצופים שאני לא מצליח לזכור את שמם.
מקנוטי שליוותה אותנו מאחר הצהריים
חברה שלי שבאה מקליפורניה ומאוד נהנתה
פרלין שפגשתי לראשונה והופתעתי, וכתבה לי אחר כך הודעה שכמעט גרמה לי להסמיק ובכל מקרה שימחה אותי.
אני? שלא פגשתי, אבל גם כתבה לי הודעה כיפית
פיורי שגם פגשתי לראשונה, והייתה בדיוק כמו שציפיתי שתהיה - גם מותק, וגם מבחינת המראה.
אושה, שזכרה שאני לא זוכר פרצופים וחסכה לי 20 שניות של מבוכה, שהייתה חמודה ביותר.
ג'ולי שממש נהניתי לראות אותה מכרכרת ומצלמת ומרוצה מעצמה, ושגם באה לעזור לי לקשור לתהום את המחוך.
תהום כמובן....
עוד כל מיני שלא ממש הכרתי, אבל הבנתי מי הם כמו אביס, עדן, חיה, או הבלונדינית הגבוהה.
קטה ואורלי שכיף לי לשוחח איתם.
אורלי השנייה שהבחנתי בה אך לא הספקתי להחליף איתה מילה.
סימה שכמעט כנ"ל.
אלילה בעליל שמלווה מהתחלה ונראתה קורנת מתמיד.
הזמר שדן עובד איתו עם הקלידן שלו שפגשתי בחדר אמנים לפני ההופעה שלהם, והיה לנו בסיס לסמול טוק מהנה, + הבלונדה החמודה שהייתה איתם שגם עלתה לבמה בחלום של כל אישה.
הונילית שלו שהפתיעה אותי, והייתה מגניבה מאוד.
הסאונדמן החמוד שמסתבר שעבד פעם עם אח שלי.
רוני בעל הבית שפגשתי סופסוף שניהלנו שיחה קצרה אך משמעותית, שעליה אני כנראה אצטרך לכתוב בכל זאת פוסט מתישהו.
נו, מי שכחתי ואני צריך לקבור את עצמי?
וזה רק מלציין מילה או שתיים על כל אחת מהדמויות - בלב כל אחת מהן עשתה לי הרבה יותר.

הקיצר - כמות אהבה הדדית מטורפת הלכה שם, וזה מה שעשה לי את הערב לכזה כיפי.

אז הנה - יצאתי מנומס קצת יותר, אבל תאמינו לי - אפילו לא התחלתי למצות... באמת.
אז אני לא יודע אם אני אמשיך לכתוב על זה, כי בכל זאת - אבל שתדעו שיש לי עוד הרבה בפנים.
אני רוצה להגיד תודה ענקית לכולכם.
חיבוקים ונשיקות מהלב.

שלכם,
עדי.

נ,ב - אני פשוט משוכנע שברגע שאני אלחץ "שלח" אני אזכר בעוד כמה שאני פשוט לא אצליח להבין איך השמטתי אותם מהסקירה שלי. בושות. התנצלותי הכנהicon_sad.gif
נ.ב2 - אני אתן לכם סקופ ואגלה שיש רחשים משמעותיים על הזדמנויות דומות שכנראה נוכל להפגש בהן...
Jue​(שולטת)
לפני 16 שנים • 15 ביוני 2008

הופעה מדהימה!!!

Jue​(שולטת) • 15 ביוני 2008
נהנתי מאוד מכל רגע....

ונוס,
אם אצתרך לחכות שנה להופעה הבאה- לא תקבל מכות!! icon_twisted.gif
Jue​(שולטת)

הופעה מדהימה!!!

Jue​(שולטת) • 15 ביוני 2008
נהנתי מאוד מכל רגע....

ונוס,
אם אצתרך לחכות שנה להופעה הבאה- לא תקבל מכות!! icon_twisted.gif
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 15 ביוני 2008
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
מה אורלי לבשה?

מכנסונים צמודים שאני השאלתי לה ושאגב, עדיין לא החזירה לי אותם ויש לי ארוע היום.
איזו פאדיחה.
009​(אחר)
009​(אחר) • 15 ביוני 2008
מכנסונים? ככה קוראים לזה? אתם בטוחים?