ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת אקטואלית לגבי אורך הזין

Mooooon
לפני 16 שנים • 16 ביוני 2008

שאלת אקטואלית לגבי אורך הזין

Mooooon • 16 ביוני 2008
שאלת אקטואלית: האם זין באורך חמש סנטימטר יכול לספק אישה ?
לאור האירועים הסוערים שעברו עלי בימים אחרונים הפכה השאלה הזאת למכרעת.
למי של לא עקב:
סאבית אחת נעלמה אחרי סשן חשמל מפוצץ.
סאבית שנייה אכלה מסמרים (זו סאבית זו ?)
סאבית שלישית הגיע, עם פטיש לחיות. ניסינו נחש, לא הלך טוב.
תראו מה קרה בהמשך ...

חזרנו לחנות חיות ובררנו עם המוכר מה אוכלים הנחשים. מסתבר שהם אוכלים עכברים. זה קצת סיבך את המצב. יצאנו מהחנות עם נחש חדש וכמה עכברים. כשהגענו אלי הביתה, צ'יצ'ולינה פתחה את הרגליים וניסיתי להכניס לה את העכבר. כדי שלנחש יהיה מה לאכול והוא לא יתפגר לה ככה שוב שם בווגינה. העכבר התנגד. מספר פעמים הצלחתי לדחוף את כולו וכבר חשבתי לעבור לנחש, אבל הממזר הקטן בכל פעם הצליח לצאת וניסה לברוח. צ'יצ'ולינה בנתיים התפקע מצחוק, כי העכבר בכוס דגדג אותה נורא. ואז הבנתי שאני מתאמץ לחינם, כי נחשים ממילא הורגים את העכברים לפני שהם אוכלים אותם, אז אין שום צורך להכניסו ככה חי.
הרגתי את העכבר. לא אפרט איך, לא נעים. דחפתי אותו חזרה לכוס של צ'יצ'ולינה כאשר אני משאיר את הזנב החוץ, כדי שיהיה קל להוציא במידת הצורך. ואז את הנחש.
שוב הנחש נעלם לתקופה ארוכה, עד שבסוף נאלצתי להוציאו. הבנתי שזה לא ילך.
חזרנו לחנות חיות והסברתי למוכר את הבעיות שעמדו בפנינו ושאלתי לעצתו.
הוא כינה אותי סוטה מטורף ואת צ'יצ'ולינה כינה זונה חולת רוח. הוא אמר שבא לו להקיא מאתנו. אבל אחרי שהבין שאני מוכן להחזיר את הנחש בלי לבקש זיכוי כספי, שינה את דעתו, כינה אותי "לקוח הטוב ביותר שלו”, והקשיב בעניין לצרכים שפרסנו בפניו. לבסוף הציעה לנו לקנות מוראנה. מוראנה זה סוג של צלופח, ארוך כזה, כמו נחש, אבל להבדיל מנחש אין לה ארס. במקום – יש לה פה ענקי מלא שיניים חדות. מורנאה הייתה באקווריום, יושבת כולה בתוך מחילה צרה, כשרק ראשה עם הפה מלא שיניים מציץ מהפתח. הפה היה פתוח לרווחה. למראה המוראנה הצ'יצ'ולינה כמעט גמרה. המוכר הסביר שהם יכולות להיות הרבה זמן מחוץ למים, כי בטבע הן זוחלות בלילות על גדות הנהר, במטרה לצוד מזון. טוב ויפה. שילמתי, המוכר שאל מה לרשום על החשבונית ואמרתי לו "אביזרי מין" כדי שאוכל לנסות לקבל השתתפות מקופת חולים. בקופת חולים זיינו אותי הרבה פעמים ולכן אני מניח שאצלם זו הוצאה מוכרת.
שוב היינו אצלי בבית, והפעם הלך לנו הקלף. למראה הכוס המוראנה מיד ידע מה לעשות ומיהרה פנימה. היא דחפה את עצמה פנימה ברוורס, ככה שכל הגוף הצלופחי שלה נכנס ורק הראש נשאר, ממש בפתח. כוס עם שיניים, חה חה. אני וצ'יצ'ולינה היינו מאוד מרוצים מהתוצאה והצעתי לה ללכת ככה לחוף תל ברוך ולתת שם שירות. נראה מה יקרה, חי חי חי. קבענו שננסה מחר.
רציתי להאכיל את המוראנה, אבל צ'יצ'ולינה פתאום הפכה לאנוכית ואמרה שהיא רוצה להשאיר את העכברים לעצמה. אמרה שעכבר נקי ולבן בכוס כשזנבו מבצבץ החוצה זה טמפון אידיאלי וחבל לבזבז אותם. באותו הזמן עוד לא ידעתי איזה טעות קטלנית עשיתי כשהסכמתי אתה.
הגיעה הערב ואחריו הלילה (מעניין איך שהלילה תמיד מגיע דווקא אחרי הערב, צריך פעם להשקיע הזה יותר מחשבה) ועשינו הרבה סקס בתחת (כי בכוס היו לה שיניים) תוך כדי שאנחנו מגורים מהמחשבה מה יקרה מחר בתל ברוך. עם המחשבה המתוקה הזאת נרדמתי.
חלמתי חלם. בחלום, ההיא, שלועסת מסמרים, רדפה אחרי, צועקת "אני רוצה את המסמר שלך !” אני רצתי, אבל היא רצה מהר יותר, תפסה אותי ותקע בי את שיניה.
אההההההה !!!!!!!
התעוררתי בבהלה ובכאבים עזים. המוראנה יצא מהכוס וסגרה את פיה על הזין שלי !
בגלל שצ'יצ'ולינה חסכה בעכברים, היא הפכה לרעבה וזחלה לחפש מה שהוא לאכול ...

הנה עבר שבוע ...
אחרי התפרים והשיפוצים עוד נשאר לי חמש סנטימטר. אני חושב שזה יספיק. הדגדגן הוא הרי בחוץ, ככה שבכלל לא צריך אורך. נקודת גי בעומק 4 סנטימטר בתוך הכוס. נראה שעד אליה אצליח להגיע. ואם לא, אני כבר אמצא פתרון. יש לי עוד הרבה רעיונות יצירתיים.
קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 16 ביוני 2008

מניתוח המקרה .

קליבר​(שולט) • 16 ביוני 2008
עולה כי הארוע שלך הוא ארוע תאונתי גרידא , ברם אבולוציונית , בעלי זין קטן , צמוקי זרג , ככל הנראה הצליחו להפרות נשים , שאחרת הגנים שלהם , המצומקים , לא היו נפוצים עד היום . לגבי סיפוק אין בידי מחקרים המעידים על תשובה מדויקת , ברם צמק זרג יכול להשתמש בידיו , בלשונו וכד' לצורך סיפוק האשה כך שעונתה לא תגרע .

בהצלחה

נ.ב.
איפה קנית את החומר הזה ? נשאר לך עוד קצת ?
Mooooon
לפני 16 שנים • 17 ביוני 2008

לקליבר

Mooooon • 17 ביוני 2008
תגיד,
לברם הזה, יש לו זנב ?
קליבר​(שולט)

Re: לקליבר

קליבר​(שולט) • 17 ביוני 2008
IO moon כתב/ה:
תגיד,
לברם הזה, יש לו זנב ?

בארוווווווור
גם לברם וגם לאולם הם יצורים בעלי זנב הקרוי במקומותינו : schwantz

מצד שני ה- schwantz שלך נראה לי נפגם לאחרונה .

enlarge your penis !!!
Mooooon
Mooooon • 17 ביוני 2008
עלומה כתב/ה:
לפחות למדנו על חיות.

כן, למדנו שיש להם זנב.
שאלה עדינה (גישושים ראשוניים) ...
לך יש זנב ?
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 17 ביוני 2008
IO moon כתב/ה:
עלומה כתב/ה:
לפחות למדנו על חיות.

כן, למדנו שיש להם זנב.
שאלה עדינה (גישושים ראשוניים) ...
לך יש זנב ?

כן.
כשאני שמחה,
אני מקשקשת בזנב.
קטסטרופה{Adonai}

אני

קטסטרופה{Adonai} • 17 ביוני 2008
אני, על כל ה-6 ס"מ שלי לא שמעתי שום תלונה משום אשה עד כה.

אולי זה כי אני לא מזיין?
יכול להיות?
Mooooon

Re: אני

Mooooon • 17 ביוני 2008
קטסטרופה כתב/ה:
אני, על כל ה-6 ס"מ שלי

מה, גם אתה נפלת קורבן לבעלי חיים תוקפניים ?