סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאבית מסוכנת

גרניקה​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 2 ביולי 2008

Re: סאבית מאד מסוכנת

גרניקה​(נשלטת) • 2 ביולי 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
כזו שנכנסת לסרטים , אובססיות , חרדות ,תלותית .
עזיבה / פרידה מסאבית כזו עלולה להיות כרוכה במאבקים ואי נעימויות ( הכרזתך כדום מסוכן , ליכלוכים )
יש גם מסוכנות במישור הפיזי , לדוגמא סאבית שמרוב התלהבות מוכנה לעשות הכל , ואינה שמה גבולות בפני האדון שלה ( הדום המסוכן מהשורה הקודמת )

ללא ספק. וגם הייתי מוסיף: כזאת שמאיימת עליך אם לקחת אחרת תחתיה, מטרידה את חבריך ואת חברותיך בכל צעד ושעל כנקמה, כזאת שהכריזה עליך אדונה גם אם פרט למספר הודעות בפורום לא החלפתם מילה, כזאת שמאיימת שאם לא תבוא לזיין אותה, תתאבד (ותהרוג), כזאת ששולחת לך חמש פעמים ביום הודעות "אתה עשית לי סשן מנטאלי ושברת אותי כמו את אלו עמן ריכלתי מכבר, אז אני יודעת, הלוואי ותמות" (מה זה סשן מנטאלי? מה זה סשן? מה זה מה זה? שמישהו יסביר לי כבר)

יש עוד..

ו.. הופה! לא, אלו אינן מסוכנות, אלו הנורמה של הכלוב. ואם תגיד להן שאתה שונא שמנות, אז הכלבים של פבלוב יתביישו בפינה.

כמו שלא קיים "סשן" "אפטר שייב/קייר" "מערכת יחסים מנטאלית", כך לא קיימת "סאבית מסוכנה". קיימת מחלה נוראית בעולם הנקראת "בדידות" ולה השלכות מפחידות להחריד.

מחוצה להומו (out of the blue)
(במחלקה סגורה של הגמדים האמיצים חילקו מחברות שעל כריכותיהן התנוססה קלישאה: "הסבר פניך לתייר". בסרט מצוייר אני עושה פרצופים לפיני או לשוייצרי בשדה תעופה כדי להסביר לו את פניי, בכלוב - למד לא להושיט את ידי אל הבדידות כי היא שורפת).

(-:

אני מרגישה שפויה מתמיד. הכל יחסי (אמר וצדק).
Dom_Quixote
לפני 15 שנים • 6 ביולי 2008

Re: סאבית מסוכנת

Dom_Quixote • 6 ביולי 2008
* סאבית עשויה אורניום.

* סאבית עם שתלי מתכת בישבנה.

* סאבית לאחר הריון שפטמותיה משפריצות חלב בכל פעם שצובטים אותן, ואשר מתחילה במכוון עם דומים בעלי רגישות ללקטוז.

* סאבית שבאמת טרחה וקראה את הפוסטים באלפוני, ועכשיו מודעת לזכותה שלא להקריב את חייה עבור האדון כבר בפגישה הראשונה.

* למעשה, סאבית שיודעת לקרוא.

* סאבית שמביעה זלזול באדונה ולא מהססת להשתמש במילת ביטחון כשבקושי טיפות החומצה הראשונות מתחילות לאכל את פטמותיה המחזיקות את כל משקל גופה באוויר בהיותן תלויות באמצעות מצבטים מהתקרה בגובה שלושה מטרים מעל ליתדות הברזל המלובנות שקובעו ברצפה ואדונה לא שם לב כי אחרי שהוא שפך עליה את בקבוק החומצה הוא הלך לשחק קומנד אנד קונקר במחשב והוא כבר במשימה 22 ואין סיכוי שהוא לוקח הפסקה בקרוב כי יש לו פול דוריטוס לידו והוא הלך לשירותים לפני חמש דקות ואמא שלו תחזור מחופשה רק מחר (כן, הוא גר בבית של אמא, הוא בסך הכל בן 43), וכל זאת כשהיא יודעת יפה מאוד שבטחונה ורווחתה נמצאים בראש מעייניו שהרי ממש לשם כך הוא מנע ממנה אוכל בשבועיים האחרונים - כדי שהפטמות יוכלו להחזיק את משקל גופה ביתר קלות.
בעצם, לא ניתן להגדיר בחורה כזו כ"סאבית מסוכנת", פשוט משום שאם היא מתנהגת כך לא ניתן אפילו להתייחס אליה כאל סאבית אמיתית.

* סאבית אובססיבית כלפיי עד כדי כך שהיא יודעת מאיפה מיחזרתי את הבדיחה הזו.

* סאבית שהרב הצבאי הראשי קיבל לידיו את כל המידע המודיעיני בעניינה והכריז עליה כעל סאבית מסוכנת.

* סאבית שוועדת חקירה ממלכתית הגדירה אותה כ"בעלת שיקול דעת סביר".

* סאבית שנחשפה לקרינה של מטאור ועכשיו גדלה עוד ועוד בכל פעם שמצליפים בה.

* סאבית עם הרפס של השפתיים שלא שותה מקש.

* סאבית שמהססת לבצע פירסינג בדגדגן ובשתי שפתי הכוס שיחוברו יחדיו במנעול פלדה המצוייד במעגל חשמלי מובנה, שבתורו ייסתם גם החור שלו, והמפתח היחיד, שממילא כעת אין אף חור אליו הוא יכול להיכנס, ייזרק מעל הכור באיראן על ידי טייס צה"ל הבכיר ביותר, שיגוייס למילואים במיוחד למשימה זו. על פי רוב, היסוס מצדה לבצע מחוות התמסרות בסיסיות עלול להעיד על רצונה יום אחד לסיים את הקשר. אנד ווי קאנט האב דאט.
אגב, כפי שבוודאי הבנתם, לפירסינג בדגדגן לא היה שום שימוש פרקטי פה, הוא היה סתם לנוי.

* סאבית בעלת חשיבה מתימטית מפותחת מספיק כדי לפתור את המשוואה לפיה: פונה אלי ב"מלכתי האם תרשי ללקק את בהונותייך" + "בבקשה בבקשה בבקשה" + "אני שולט מנוסה, מחנך ומשפיל, מתחבר במיוחד לצד המנטלי" = ?

* סאבית שאינה בעלת חשיבה מתימטית מפותחת מספיק כדי לפתור את המשוואה הנ"ל.

* סאבית שהיא שור.

* סאבית שהיא יו"ר הכנסת.

* סאבית שהיא שו"ר הכנסת.

* סאבית שלא מכירה בכך שאני אדונה.

* סאבית שמבחינתה החוק הפלילי הוא אשכרה מדד למשהו.

* סאבית שהיא ניק כפול של "אוכל_חרה_נזלת_שפיך"
IvoryDom

סאבית מסוכנת

IvoryDom • 6 ביולי 2008
אין מה להוסיף לרשימה של Dom_Quixote

למעט סאבית שכותבת כל 3 דקות מדודות בכלוב.
Dom_Quixote

Dom_Quixote • 6 ביולי 2008
IvoryDom כתב/ה:

הבעיה היא שלפי הקריטריון הזה יש פה הרבה מאוד אנשי "לא בעסק" שנכללים באותה קטגוריה. האם מישהו מוכן להרים את הכפפה ולפתוח את רשימת הלא-בעסק המסוכנים? אולי פורום סגור ללא-בעסק?
IvoryDom

IvoryDom • 6 ביולי 2008
Dom_Quixote כתב/ה:
IvoryDom כתב/ה:

הבעיה היא שלפי הקריטריון הזה יש פה הרבה מאוד אנשי "לא בעסק" שנכללים באותה קטגוריה. האם מישהו מוכן להרים את הכפפה ולפתוח את רשימת הלא-בעסק המסוכנים? אולי פורום סגור ללא-בעסק?

מה שבטוח שכל הלא בעסק שכותבים פה
מתחלפים במצב כעונות השנה.
שבוע הבא, כולן נשלטות מחדש.

ממש מסוכן, אתה מקבל לא בעסק, אחרי שבוע יש לך סאבית ועד שמגיעים למיטה
אתה חוטף דומית אכזרית.
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 15 שנים • 24 ביולי 2008

Re: סאבית מאד מסוכנת

קליבר כתב/ה:
כזו שנכנסת לסרטים , אובססיות , חרדות ,תלותית .

כן. בדיוק.

כזו שנכנסת לסרטים חסרי שחר - ומשוכנעת בנכונות שלהם

כזו שלא מבינה מהו גבול ומתי הוא טוב עבורה

כזו שלא מבינה למה כולם מתרחקים ממנה.
נוריתE
לפני 15 שנים • 26 ביולי 2008
נוריתE • 26 ביולי 2008
רק שסאבית , במקסימום, עושה רק קצת רעש ואולי טיפי אי נוחות
ודום מסוכן יכול לגרום נזק רציני לקרבן הנכחי שלו.בשביל זה מכנים אותם מסוכנים .

ואם ניסיתם כאן לעשות השוואה כל שהיא, או "לתקן אפליה" ,זה לא רק עלוב אלא גם פטתי
fuxia

fuxia • 26 ביולי 2008
IvoryDom כתב/ה:

מה שבטוח שכל הלא בעסק שכותבים פה
מתחלפים במצב כעונות השנה.
שבוע הבא, כולן נשלטות מחדש.

ממש מסוכן, אתה מקבל לא בעסק, אחרי שבוע יש לך סאבית ועד שמגיעים למיטה
אתה חוטף דומית אכזרית.

לא מבינה את ה"לא בעסק" שכותבים כל הזמן

אם אתם לא בעסק- למה הכל כל כך מעניין אתכם?
אני חושבת שדווקא אלה-
ממש ממש בעסק
!
fuxia
fuxia • 26 ביולי 2008
Tom. כתב/ה:
אני לא חושב שיש "סאבית מסוכנת".
יש אדם מסוכן.
יכול להיות גם גבר וגם אישה.

ההגדרה מסוכנת נתונה לשיקול דעתך כי מדובר בכפי שאת רואה אותה.
כל אחד ינהג אחרת ובהחלט יהיו כאלה שלא יראו בה כאישה מסוכנת.

ומי שתראי בה כמסוכנת, באופן כללי עדיף יהיה
להתרחק ממנה או לצמצם מגע כמה שאפשר.

מעולה!

ואם מתכוונים ל"מעשי סאביות" מסוכנים- אני חושבת שכל דבר נכנס לדרגות סיכון כשהוא נעשה בהגזמה.
ובמקרה של הסאבית- כשהיא נהיית אובססיבית ליחסי השליטה, לשולט, לסשנים..

אבל כשסאבית מסוכנת- אני חושבת שהיא יותר מסוכנת לעצמה מאשר למי שאיתה.