שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי אמר ויניל ולא קיבל?

אנדרפוט
לפני 16 שנים • 15 ביוני 2008
אנדרפוט • 15 ביוני 2008
נדמה לי שקטנטונת התכוונה לסתירה המתגלה במועדוני זימה כאשר דוסים וחרדים למיניהם זוחלים על ארבע ומתחננים לנשק את קצות המגפיים של בחורות חילוניות ולעיתים אף לא יהודיות כשרות, רחמנא ליצלן. בדסמ הוא תועבה ולכן מצופה ממי שמתרגל באופן קבוע ענייני תועבה יגלה מעט יושר מוסרי ויעזוב את הדת, או לפחות את החיק החמים של הדת האולטרא-אורתודוכסית.

בכל מקרה דתות עושות לי בחילה קשה ודתיות עושה לי חררה אז אולי אני לא בדיוק אובייקטיבי בכל הקשור לענייני אלוהים.
בוגדנית קטנטנה
בוגדנית קטנטנה • 15 ביוני 2008
אנדרפוט כתב/ה:
נדמה לי שקטנטונת התכוונה לסתירה המתגלה במועדוני זימה כאשר דוסים וחרדים למיניהם זוחלים על ארבע ומתחננים לנשק את קצות המגפיים של בחורות חילוניות ולעיתים אף לא יהודיות כשרות, רחמנא ליצלן. בדסמ הוא תועבה ולכן מצופה ממי שמתרגל באופן קבוע ענייני תועבה יגלה מעט יושר מוסרי ויעזוב את הדת, או לפחות את החיק החמים של הדת האולטרא-אורתודוכסית.

בכל מקרה דתות עושות לי בחילה קשה ודתיות עושה לי חררה אז אולי אני לא בדיוק אובייקטיבי בכל הקשור לענייני אלוהים.

מה? הם באמת עושים את זה?!?!?! אני אגיע למסיבה בדס"מית רק ביום כיפור, נראה מי שם יהיה דוס!!!
פשוט לא ברור לי כמה כפולים החיים יכולים להיות, זה דבר אחד להתנהג כמו ונילי ופה להוציא את כל הסטיות וזה דבר אחר לגמריי להיות דתי שלא מדבר על סקס, שמבין שזו עברה להוציא זרע לבטלה, ש...עוד דוגמאות לדת והחטא שבסקס.
ודתיות זה סקסי! אני יודעתת כי הייתי השבוע בבית כנסת! אני בטוחה שלפחות לשניים מהן היו חגורות צניעות כי היו להן עייני עגל כאלו... משתוקקות.
טוב, אני אסיים לפני שאני אעבור בטעות ל"בנות על הבנות"
אפוקליפסה​(מתחלף)

מודעות

אפוקליפסה​(מתחלף) • 15 ביוני 2008
[B]בימי הסטודנטיאליות העליזים שלי חטאתי כמו כולם במלצרות בגן אירועים, בראייה לאחור יותר היתה זו עבודה נפלאה והולמת נשלט, היה זה הכי טבעי בעולם שאשרת סועדים ואמלא את כל רצונותיהם.
בכל אופן אני זוכר שעם כניסת האורחים לאולם לאחר החופה הייתי חג מסביבם עם בקבוקי יין אדום ולבן ושואל מה יבחרו : אדום או לבן.
הנני מוכן להישבע בחיי אלוהי הבדסמ שבחורה חביבה אחת ענתה לי "אני רוצה אדון" ! ! !
[/B]
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 15 ביוני 2008
בוגדנית קטנטנה כתב/ה:
אנדרפוט כתב/ה:

מה? הם באמת עושים את זה?!?!?! אני אגיע למסיבה בדס"מית רק ביום כיפור, נראה מי שם יהיה דוס!!!
פשוט לא ברור לי כמה כפולים החיים יכולים להיות, זה דבר אחד להתנהג כמו ונילי ופה להוציא את כל הסטיות וזה דבר אחר לגמריי להיות דתי שלא מדבר על סקס, שמבין שזו עברה להוציא זרע לבטלה, ש...עוד דוגמאות לדת והחטא שבסקס.
ודתיות זה סקסי! אני יודעתת כי הייתי השבוע בבית כנסת! אני בטוחה שלפחות לשניים מהן היו חגורות צניעות כי היו להן עייני עגל כאלו... משתוקקות.

אם תחפשי ברשת שאלות אודות ייצר, תראי לא מעט שאלות על כניעתם לייצר ושפיכת הזרע לחינם.

העובדה שאדם מאמין, אולי מתפלל וגם לומד לא מונעת ממנו את היצר, את אותה שריטה שמשפיעה על פרופסורים, מנהלים, ירקנים,ספרים,סופרים וזמרים משכילים ושלמים ככל שיהיו עם חייהם.

לפעמים ככל שהחיים כפולים יותר כך הריגוש גדול יותר ומכאן שהיצר חזק יותר.
בוגדנית קטנטנה
לפני 16 שנים • 17 ביוני 2008
בוגדנית קטנטנה • 17 ביוני 2008
Shimmy כתב/ה:
בוגדנית קטנטנה כתב/ה:
אנדרפוט כתב/ה:

אם תחפשי ברשת שאלות אודות ייצר, תראי לא מעט שאלות על כניעתם לייצר ושפיכת הזרע לחינם.

העובדה שאדם מאמין, אולי מתפלל וגם לומד לא מונעת ממנו את היצר, את אותה שריטה שמשפיעה על פרופסורים, מנהלים, ירקנים,ספרים,סופרים וזמרים משכילים ושלמים ככל שיהיו עם חייהם.

לפעמים ככל שהחיים כפולים יותר כך הריגוש גדול יותר ומכאן שהיצר חזק יותר.

דת אמורה לרסן את הייצר, אז לא הגיוני גם להיות אדם דתי מאמין וגם להיכנע ליצר, ועוד בתפקיד הסאב, שהוא דיי מנוגד להלכה בהרבה מאוד מקומות.
בקיצור, דתים כאן, הם לא אנשים הגיוניים.

שזה מזכיר לי עוד מאורע שקרה לי: השכנה מלמטה שאלה אותי כלמיני מילים שקשורו תלכלב שלה, ובין המילים "ליש" ו"גאג" ו"ניילינג" אמרתי לה בטעות שצריך לאלף את ה"SUB" במקום את הכלב, אבל היא כל כך זקנה שגם אם היא היתה מבינה מה אמרתי היא לא הייתה חושבת על בדס"ם.
נראה לי.
בוגדנית קטנטנה
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2008
בוגדנית קטנטנה • 26 ביוני 2008
ספר האבחנות הפסיכאטרי נקרא : DSM.
איך, איך אני אמורה לשבת בישיבה ולדסקס על זה בלי לחשוב על סקס פראי?!?!?!
חשיכה נראית​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 22 ביולי 2008

Re: מי אמר ויניל ולא קיבל?

חשיכה נראית​(מתחלף) • 22 ביולי 2008
[quote="בוגדנית קטנטנה"][size=18][b]כשאתה מודע למשהו, אתה רואה אותו יותר, מה שגורם לך להיות יותר מודע וחוזר חלילה.

אתמול, כשסיימתי דייט סביר מינוס, שאלה אותי אם אני מכיר את המועדון הזה כי יש בו כל מיני סשנים.
איזה סשנים שאלתי בתקווה, אתה יודע פופ רוק וכאלה, כן אני יודע עניתי באכזבה.
ראובן
לפני 16 שנים • 25 ביולי 2008

בחורף, בגבעתיים, במרכול השכונתי,

ראובן • 25 ביולי 2008
זקנה מרימה את המטרייה שלה ונועצת את חודה בצלעותיה של זו שעומדת לפניה בתור. הבחורה מתעוותת בכאב, נאנקת ומביטה אחורה. כשהיא רואה שזו 'רק' זקנה נרגנת, היא נאנחת וזזה קדימה.

ראובן