בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה עצמית ומודעות

union
לפני 15 שנים • 25 ביולי 2008

שליטה עצמית ומודעות

union • 25 ביולי 2008
שולטות יקרות , האם במהלך סשן קרה לכן שאיבדתן שליטה על עצמכן ,הייתן בסערת רגשות
או נסחפתן למקומות רעים בהם חשתם צורך לפגוע להזיק לנקום וכדומה בזה ?
מה היו ההשלכות לכך וכיצד הגיבו הנשלטים ?

נשלטים או גברים אשר התנסו בכך מוזמנים בהחלט לשפוך אור מנקודת מבטם .
Morticia
Morticia • 25 ביולי 2008
שולט או שולטת צריכים לדעת להשתלט על עצמם ואם יש כאלו רגעים אז נושמים עמוק וסופרים עד עשר
...
שוטרת*
שוטרת* • 25 ביולי 2008
שולט או שולטת הינם בני אנוש, וכן , הם יכולים להיסחף. זה לא מצב נתון, אך זה יכול לקרות, וקורה.
באופן אישי , זכורה לי פעם אחת של היסחפות. אני לא ממש אפרט מה קרה מבחינת האקט, אני רק אומר שהוא הצליח להלהיב אותי מאוד. נוסף לזה המוד המאוד מסויים שהיה לי, והתוצאות?בהחלט 'נראו לעין'.
איך הוא הגיב? כמו שכיוונתי אותו להגיב.
אם הייתי נכנסת להיסטריה מכך, אני בטוחה שגם הוא היה.
לא רק שלא נלחצתי, מאוד אהבתי את הסימנים האלו. ממצב של פחד וחשש ומבוכה, גרמתי לו להתגאות בהם. עד כאן דאגתי לצד המנטלי והנפשי. לגבי הצד הפיזי - התייעצתי עם חברות שהתחום בו עסקתי באותו סשן , מאוד מוכר להן. התייעצתי עם גורם רפואי לגבי קרמים ומשחות.
וזה הכל.

חשוב להיחשף, חשוב מאוד הפוסט הזה, חשוב מאוד שיבינו אנשים ששולטת היא אדם. וכשאתה נותן את עצמך, כדאי שתתכוון לזה, ותפנים שאתה שייך. אם אתה חכם , תשתייך לשולטת שתדאג לך ולא תאבד את הצפון אם משהו יקרה, ותדאג שהיא אחת שלא אוהבת לשחק בצעצועים שבורים .
fuxia

שוב צעצועים?

fuxia • 25 ביולי 2008
שוטרת* כתב/ה:

חשוב להיחשף, חשוב מאוד הפוסט הזה, חשוב מאוד שיבינו אנשים ששולטת היא אדם. וכשאתה נותן את עצמך, כדאי שתתכוון לזה, ותפנים שאתה שייך. אם אתה חכם , תשתייך לשולטת שתדאג לך ולא תאבד את הצפון אם משהו יקרה, ותדאג שהיא אחת שלא אוהבת לשחק בצעצועים שבורים .

שוטרת יקרה ומקסימה שלי!!

מצד אחד אני לגמרי מסכימה אתך וכדאי שכולם יפנימו את זה טוב טוב- שולטים הם בני אדם. והכל יכול לקרות.
הם לא קורצו מחומר על אנושי וגם להם מצבי רוח ו"קריזות" למיניהן....
ואותו נשלט כמובן חייב להכיר בזה ולשים לב לזה.

מהצד השני יש לי קצת בעיה- מה שאת מקרינה כשאת מבינה שנסחפת אכן משפיע על תגובת אותו נשלט מסכן, אבל זה לא מחזיר אחורה את הזמן ואם נגרם נזק- הוא לא נעלם.
וזה מסוכן.

אני חושבת ששולטים חייבים (אבל חייביםםם) להיות בשליטה כל הזמן ולהיות מודעים לשלבי הסשן. וכן, לנשום עמוק אם מרגישים שנסחפים ורק אז להמשיך. כי הם מחזיקים באחריות גדולה.
וזה באמת לא קל.

אני לא יודעת עד כמה משתמשים בזה- אבל זה לא סתם. לא סתם יש אזורים בהם לא פוגעים. לא סתם אמורים לקבוע מילת בטחון. (וזה לא סתם עוד עבד icon_wink.gif ).
הזכרנו שהשולט הוא בסך הכל בן אדם- אז אם מהלך מסוים שלו לא מתאים לנשלט- אז לנשלט קיימת האפשרות לעצור בזמן.
ואז מתחלקת האחריות.
כי זה באמת לא קל.

icon_chickkiss.gif
שוטרת*

Re: שוב צעצועים?

שוטרת* • 25 ביולי 2008
פוקסיונרית צרחנית ויפה שלי!!
תמיד הסתדרתי עם צד אחד שלך יותר (:

ציטוט: מהצד השני יש לי קצת בעיה- מה שאת מקרינה כשאת מבינה שנסחפת אכן משפיע על תגובת אותו נשלט מסכן, אבל זה לא מחזיר אחורה את הזמן ואם נגרם נזק- הוא לא נעלם.
וזה מסוכן.

נכון. הוא לא נעלם. נכון, השולט צריך להיות בשליטה, מן הסתם.
אך מכיוון שאנחנו עוסקים בבני אדם, כפי שסיכמנו. ומתוך נקודת מוצא שאנו לא דנים בפסיכופטים שעושים סשן חניקות ו"נסחפים קצת" עד שיש להם נשלט כחול נטול רוח חיים בין הידיים, אז אני מניחה שתסכימי איתי שהנשלט <ואבוי לו לנשלט שיהיה מסכן,אגב> לא ימות מזה. ואם ישאר לו סימן קטן, לא יחרב עליו עולמו. שוב-זו אינה תוצאה רצויה <לרוב>, אך במידה והיא מתרחשת, יטב לו לאותו נשלט בר מזל שיוכל להישען על השולטת שלו ולהרגע תחתיה, מאשר להתחיל להרגיע אותה כשהיא פורצת בבכי וקוברת ראשה בכר תוך כדי מילמול של 'מה עשיתי? הרסתי לנשלט המסכן שלי את החיים'

ובנימה קצת יותר רצינית <תפסיקי לדרדר אותי לציניות!> זהו לא התחום הכי בטוח בעולם ,אנחנו אנשים, טעויות קורות. צריך לדעת להתמודד איתן.

נ.ב -
ציטוט: הזכרנו שהשולט הוא בסך הכל בן אדם- אז אם מהלך מסוים שלו לא מתאים לנשלט- אז לנשלט קיימת האפשרות לעצור בזמן.
icon_evil.gif
קיימת לנשלט אפשרות להביע לשולטת מה עובר עליו, תוך כדי הבנה וקבלה מתוך התמסרות עמוקה, שההחלטה - נתונה בידיה בלבד!

מתה עליך. ואסיים בברכת ברוך שלא עשני שולט hug2.gif
fuxia

הכי טוב צעצועים

fuxia • 25 ביולי 2008
שוטרת קשוחה ודבקה בדעתה!
ושלי כמובן!

אז השבתי באופן כללי (כמובן) ובכללי אנחנו יודעים שלא חסרים פסיכופטים.
אבל נקודת המוצא שלך באה לי טוב (:

כל עוד הכל בגבולות הטעם הטוב ולא כולל נזקים בלתי הפיכים ו/או קשים- אז תפדלי.
קרעי אותו.
ושינוח. שיהנה.
ברור שעדיף לו לבחור בגישה הזאת.
icon_twisted.gif

וכל עוד יש תקשורת טובה והכל גלוי וברור
(וההחלטות הן שלך, שלא יחשוב אחרת)
אז אני מאמינה שהכל בסדר !

ברוך שעשך שולטת!
(אם היית שולט אין מצב שהיינו מסתדרות..)
שוטרת*
שוטרת* • 25 ביולי 2008
שולט היא רוצה למצוא לה.. icon_rolleyes.gif .ליבי ליבי על אלו שעוד נותרו (:
בואי , הרבה יותר מתאים לך בפורום הזה icon_wink.gif
צאי מהמחשב עכשיו, אנחנו הולכות לים.
חשיכה נראית​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 26 ביולי 2008
חשיכה נראית​(מתחלף) • 26 ביולי 2008
Morticia כתב/ה:
שולט או שולטת צריכים לדעת להשתלט על עצמם ואם יש כאלו רגעים אז נושמים עמוק וסופרים עד עשר
...

כרגיל Morticia בדברי טעם שפויים, אסור לשולט לאבד שליטה.
השליטה ניתנה לו באהבה ומשם היא צריכה להגיע.
זהו בדיוק ההבדל בין שליטה לבין התעללות או אקט מיני קינקי.
Lady Galadriel

מניסיון, קורים דברים...

Lady Galadriel • 26 ביולי 2008
מניסיון קורים דברים גם כשמשתדלים להגיע מאוזנים, מאורגנים, ומלאי אחריות לסשן...
מטבע הדברים העובדה שאנחנו אנשים שצמחו במקומות שונים, גורמת לנו להגיע עם מערכי מושגים שונים, ובעיקר בהתחלה כשההכרות עדיין אינה עמוקה כמו שתהיה אולי או בתקווה בשלב מאוחר יותר...
מדובר על סיטואציות שיכולות להוות טריגר אצל כל אחד מהצדדים, זה חלק מתהליך הלמידה של הניואנסים ההתנהגותיים, הנישות הנפשיות, הרגישות ועוד...
מה שאני עושה אם מישהו בטעות דרך לי על יבלת, או "זרק" אותי בתגובה שלו, או במשפט שלו למקום שבאמת לא צפיתי, (לא קורה הרבה, אבל אפשרי) זה להיות מוכנה מראש עם TIME OUT, מטלה שמתאימה לרוח הסשן, או כל דבר שיתן לי רגע וחצי לשנס מותניים ולחשוב בצורה מושכלת איך אני רוצה להתיחס לזה ומה תהיינה ההשלכות להמשך הסשן ובכלל.
union
union • 26 ביולי 2008
שוטרת ,

קודם כל תודה על התשובה הכנה והמפורטת .
חשוב לי לציין שהשאלה הגיחה על מנת להבין את נקודת מבטה של האישה השולטת במקרים בהם היא חרגה\נסחפה למקומות אפלים יצריים ולעיתים חסרי שליטה או מודעות עצמית
להבדיל , כמו במקרה של זעם בלתי ניתן לריכוך או "חטיפות " רגשיות למיניהן .

לעיתים השררה המפתה , הטוטאליות והצורך לשלוט עלולים להוביל לחציית הקווים והקודים
המוסריים של אותה שולטת ולשקיעה והעלמות בתוך הסשן מבלי להיות מודעת למה שהיא חשה .
(אין הכוונה במשפט האחרון לאותה זרימה חיובית וחיונית שבה השולטת מתפקדת בטבעיות , בהצלחה ובהנאה מרובה ממש כמו פסנתרן המתמזג עם הקלדים ועם הצלילים מבלי להרהר בכך.

למורטישה : מטרת השאלה אינה לקעקע שולטות ולהוסיפן לרשימת המסוכנות (יש כאן אומנם כאלה שישמחו שיצרפו אותן לשם משיקולי רייטינג ) אלא להבין יותר טוב את היצרים התחושות והנפש של השולטת במקרי קיצון ובכלל והשפעתם על האינטראקציה בעת המקרה ולאחר כך.

לגבירת ארץ לורין : תשובתך מעניינת , אני מסכים כי במשך הזמן לומדים להכיר את האדם הנמצא מולך על אופיו , התנהגותו ,מזגו וחולשותיו ויכולותיו , אך את יוצאת מנקודת הנחה
כי תבחיני ברגע האמת בכך ותבלמי או תעצרי את תגובתך , האם את יכולה להיות בטוחה בכך ?
האם פעם הרגשת רע עם פעילות מסוימת שביצעת (אחריה) ?

פוקסיה כתבה :
מהצד השני יש לי קצת בעיה- מה שאת מקרינה כשאת מבינה שנסחפת אכן משפיע על תגובת אותו נשלט מסכן, אבל זה לא מחזיר אחורה את הזמן ואם נגרם נזק- הוא לא נעלם.
וזה מסוכן.

בהחלט נכון .