סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזונה שלך

לולי​(נשלטת){אדון ברוך}
לפני 15 שנים • 28 ביולי 2008

Re: הכוותבת ראויה לצל"ש

קליבר כתב/ה:
על הכנות ועל הישירות שלה , זה מה שהיא מבקשת ולא מתיפיפת בכל מיני הגדרות והסוואות .
הרי כולן פה למטרה אחת ( פחות או יותר ) אם לא עם זה / זו אז עם אחר/ ת ...
[/size[size=18]]

[B]
קליבר,
"כולן פה למטרה אחת"??
ומה באשר ל"כולם"??
לאיזו מטרה ה ם כאן??
ל ה ם יש מטרה נעלה ונשגבת??
[/B]
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 28 ביולי 2008
להבה חשופה,אני מבינה שהעניין מאוד חשוב לך אם טרחת להגיב פעמיים

ואורנוס שדיבר על בינה בגרות ושאר הירקות למינהם,מזה אומר עליך שאתה "רב" או מתווכח או איך שתקרא לזה כמו ילד בכיתה ג?

אני לא מתכוונת להכנס לוויכוח מיותר,אבל הייתי מציעה לכם למצוא תעסוקה בחיים...אולי אוריגמי או מקרמה..
Morticia
Morticia • 28 ביולי 2008
icon_lol.gif

גברים יקרים ונכבדים,
היו פה גם כמה גבירות יקרות ונכבדות
שפעלו למען טוהר הקדושה הזה שלכם
...

אולי במקרה לא הבחנתם
אפילו נעלים שכמותכם לפעמים טועים או מפספסים

אחרי הכל
גדולים כשתהיו לעומת הנשים
אפילו אתם רק אנושיים
...

icon_rolleyes.gif
purified​(שולטת)
purified​(שולטת) • 28 ביולי 2008
פוסט מפגר, ונטחן.

אז כבר ידוע שיש מלכות בתשלום, וסאביות, ונשים שגובות תשלום, וסתם זונות.

אז כל פעם שמישהו יתקל בפרופיל שמציין זאת, הוא יפתח פוסט ויתחיל בכל פעם מחדש הדיון האידיוטי הזה?

אני אישית מכירה לא מעט גברים, סאבים שאוהבים את הקטע הזה.

חוץ מזה, מי קבע מה מוסרי ומקובל ומה לא. אומנם יש כללי התנהגות בסיסיים גם בקהילה שלנו.

אני אישית חושבת שנורא טבעי למצוא מלכות בתשלום,(נשים שגובות תשלום) בקהילת הבדסמ, בארץ ובעולם.

אז מי אנחנו "פריקים" מוזרים שכמותנו שאוהבים "מכות", השפלות, פטיש, מקלחות זהב, מחטים וכו'..
נבקר כל סטיה או התנהגות שלא פוגעת באיש.

חיה ותן לחיות!
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 ביולי 2008
Toothfairy כתב/ה:
אני לא מתכוונת להכנס לוויכוח מיותר,אבל הייתי מציעה לכם למצוא תעסוקה בחיים...אולי אוריגמי או מקרמה..

תקני אותי אם אני טועה, אבל זו לא את שפתחה את השרשור?
Uranus
Uranus • 28 ביולי 2008
POD יקר

אתה מוזמן לראות תגובות קודמות שלי
ואתה תראה שהנימה שלי לא עושה אפליית גיל...
פגשתי גם בני ובנות 16 שיכלו
להראות ולשקף לי דברים על עצמי
שלא הייתי אפילו מודע לעובדה שאיני מודע אליהם...

סתם כואב לי לראות אנשים שלא יודעים להכיל או להבין
את הקיר שהם עומדים להתנגש בו, עד שהם מתנגשים בו...

והנה שים לב לתגובה המתקרבנת
שנכתבה במהלך ההתכתבות שלך ושלי.

מילא.
Morticia
Morticia • 28 ביולי 2008
Uranus כתב/ה:

והנה שים לב לתגובה המתקרבנת
שנכתבה במהלך ההתכתבות שלך ושלי.

מילא.

אל תפיל את עצמך לפחים של חתולות כל כך בקלות
...
icon_lol.gif
Homelander​(שולט)

אוראנוס,

Homelander​(שולט) • 28 ביולי 2008
אני נורא מצטער, איני רואה תגובה מתקרבנת, לא אצלך ולא אצלי. כפי שעשית אתה, גם אני אפנה אותך לתגובות שכתבתי בעבר ותוכל להיווכח שגם אם היית מה שעכשיו אתה אומר שלא, משמע כזה ש'מפלה' אנשים בשל גילם, זה לא באמת היה פוגע בי.
אנשים פה חושבים שאחרים לוקחים יותר מדי אישית את ההשמצות וההקנטות שלהם על דפי הפורום ולא מבינים שיש כאלה שהשכילו לדעת שדמויות וירטואליות לא באמת יכולות לומר עליך דברים בעלי משמעות...
אם באמת הייתי רואה בעצמי קרבן להקנטות, הרי שהייתי נכנס בך ראש בראש על התגובה הקודמת שלך שבעצם הציגה אותי (כמו גם אותך) כפלצן נפוח שחושב שהוא יודע הכל- אבל לא עשיתי זאת ואני לא מתכוון.

הדבר היחיד שכן עשיתי זה להעמיד את הנוגעים בדבר בפני הנק' שאני באמת לא סובל שהיא התחסדות וזו הסיבה היחידה שיצאתי עליך ועל להבה בנושא הדיבורים שלכם על גילאים.
מעבר לזה?... נו מילא
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 ביולי 2008
אני דווקא שמח על זונות שמבהירות שהן כאלה מההתחלה. אני חושב שזה הופך את מלאכת החיפוש והניפוי לפשוטה הרבה יותר.

בכלל, כנות זו תכונה הראויה לשבח - כן ירבו וכן תרבינה!

לגבי קבלת השונה - fuck that. לא צריך לקבל שום דבר כזה שמפריע לנו - זה אך טבעי להתנגד ולומר את דעתנו.

האם אני היחיד שחושב שיש פה סתירה פנימית רצינית ביותר בלומר "למד לקבל את השונה!" כשבעצם אומרים "סתום ת'פה" ?

בקיצור, כהרגלי, אומר כך - די להתחסדות. לכו לאונן או להזדיין, עדיף הרבה יותר. icon_biggrin.gif
Uranus

Re: אוראנוס,

Uranus • 28 ביולי 2008
princeOFdream כתב/ה:
אני נורא מצטער, איני רואה תגובה מתקרבנת, לא אצלך ולא אצלי. כפי שעשית אתה, גם אני אפנה אותך לתגובות שכתבתי בעבר ותוכל להיווכח שגם אם היית מה שעכשיו אתה אומר שלא, משמע כזה ש'מפלה' אנשים בשל גילם, זה לא באמת היה פוגע בי.
אנשים פה חושבים שאחרים לוקחים יותר מדי אישית את ההשמצות וההקנטות שלהם על דפי הפורום ולא מבינים שיש כאלה שהשכילו לדעת שדמויות וירטואליות לא באמת יכולות לומר עליך דברים בעלי משמעות...
אם באמת הייתי רואה בעצמי קרבן להקנטות, הרי שהייתי נכנס בך ראש בראש על התגובה הקודמת שלך שבעצם הציגה אותי (כמו גם אותך) כפלצן נפוח שחושב שהוא יודע הכל- אבל לא עשיתי זאת ואני לא מתכוון.

הדבר היחיד שכן עשיתי זה להעמיד את הנוגעים בדבר בפני הנק' שאני באמת לא סובל שהיא התחסדות וזו הסיבה היחידה שיצאתי עליך ועל להבה בנושא הדיבורים שלכם על גילאים.
מעבר לזה?... נו מילא

מצחיקול - מה שאמרתי על תגובה מתקרבנת לא היה מופנה אליך אלא לתגובה שנכתבה בין התגובות שלנו. תן לי קצת קרדיט בן אדם icon_smile.gif