צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אין דבר כזה אשה שולטת

דובדבן
לפני 15 שנים • 31 ביולי 2008

.

דובדבן • 31 ביולי 2008
ראובן כתב/ה:
ראשית, דיון זה אין מקומו כאן ב'מעוז השליטה הגברית' (מעוז עאלק). שנית, הרשו לי למחות על רמת הדיון הנמוכה והתפלפלויות הסרק סביב הנושא, משחקי המלים המיותרים (סאטו, סה טו וכיוצא בזה) - דבר המוכיח בורות וצרות אופקים במקרה הטוב, ורגשות אשמה במקרה הרע.

לענייננו: שליטה נשית אכן קיימת, ובמיטבה היא מציעה אלטרנטיבה לסדר העולם הפטריארכלי. הביטו בהיסטוריה וראו כיצד נשים חזקות הגדירו ועיצבו תקופות ועמים. מצד שני - אין זה דיון פוליטי אלא חברתי-אירוטי. לפיכך, אם להידרש לקהילת השליטה הישראלית, מהיכרותי עם מספר נפשות, אני יכול לומר ששליטה נשית אמיתית קיימת, אולם אכן הינה נדירה. מכל ה'מלכות' וה'גבירות' שבכאן, זיהיתי את מאפייני השליטה האמיתיים (קרי, סגנון אישי מובהק, תפישת עולם מגובשת, אהבה לתחום ובעיקר חוסר שנאה לנשלטים/טות, לכל הפחות) אך ורק בשתי נשים הרשומות כאן באתר.

שליטה נשית הינה חשובה מאד כאלטרנטיבה וכ'יוצא מן הכלל המוכיח את הכלל'. כולי תקווה שיקומו עוד נשים בעלות חיוך משלהן אשר יעשו שפטים באלו הנהנים ונהנות מכך, ויעשו זאת היטב - בתקיפות רכה, בעונג ובקריצה.

ראובן

סה טו
daniel222
daniel222 • 31 ביולי 2008
מדהים אותי שבכלל יש תגובות על כל שטות כמו זו שנאמרת כאן.

הממ... בעצם גם זו תגובה.
המלט
המלט • 31 ביולי 2008
נעולה כתב/ה:
veritas fortis juvat
.C'est tout
icon_cool.gif

e pluribus sapientia
icon_cool.gif
לא קשורה

Re: אין דבר כזה אשה שולטת

לא קשורה • 31 ביולי 2008
שינשין כתב/ה:
מקסימום אשה יכולה להיות אסטרטיבית אבל לא שולטת.סאטו

זה בסדר חומצ, כולנו כאן בגלל הפנטזיות.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אני שואל מה ההגדרה לשולט אצלכם?
אם אישה בוחרת לחיות תחת חסות של גבר זה אומר שהוא שולט?
הכל שטויות אני יכול לראות במישהי נשלטת וברגע שהיא תסכים להשלט על ידי היא תגיד שאני שולט.
למרות שחוץ מלשלוט עליה אני לא שולט על אחרים .
שלא נדבר על זה שזה מהסכמה כמובן כך שכל ההגדרות זה אנו רואים לנכון.
אם אני אחליט שמישהי יכולה לשלוט בי זה כי אני מוכן לחיות תחת התכתיבים המיניים שלה
אין זה אומר שזה נכון או לא נכון.

זה בדיוק כמו על טעם ביופי או טעם במוסיקה.
אני רואה בחורה לטעמי או שומע מוסיקה לטעמי מבחינתי זה נהדר.
יבוא אחר וישנא את המוסיקה שאני שומע ולא יואהב את היופי שאני אוהב ולכן הוא יגיד שאני לא מבין במוסיקה או יש לי טעם גרוע ביופי.
הכל זה בראש כל אחד רואה מה שהוא רואה או מה שהוא בוחר לראות ולפרש.
Mercenary​(אחר)
לפני 15 שנים • 1 באוג׳ 2008

אם הוא טעים חשוב לדעת למי להודות על הסאטה סה טו

Mercenary​(אחר) • 1 באוג׳ 2008
cow.gif
Mary Jane
לפני 15 שנים • 1 באוג׳ 2008
Mary Jane • 1 באוג׳ 2008
וואו ראובן,
איזה צירוף מיקרים,
אני זיהיתי את מאפייני השליטה האמיתיים (קרי, סגנון אישי מובהק, תפישת עולם מגובשת, אהבה לתחום ובעיקר חוסר שנאה לנשלטים/טות, לכל הפחות) אך ורק בשני גברים הרשומים כאן באתר.
איזו הקלה ששנינו מזהים בנקל את מאפייני השליטה האמיתיים,
אחרת על מה היינו מקשקשים.
lauryn d
לפני 15 שנים • 4 באוג׳ 2008

בבקשה

lauryn d • 4 באוג׳ 2008
Jake קחו גם אותי בחשבון במילוי טופס הלוטו הקרוב. (-:
ראובן
לפני 15 שנים • 4 באוג׳ 2008

על הדבש ועל העוקץ (הונילי)

ראובן • 4 באוג׳ 2008
מכובדיי,

תודה על קיתונות רותחין מרעננים. מזמן לא זכיתי לכך ולפיכך, הרשו לי לחדד:

גבירה אמיתית תישאר כזו גם לאחר שמצאה בן זוג לחיים, ולא תיסוג מוגת לב אל תוך המשכנתא הונילית ו-2.3 הילדים שיעשה לה בעלה הפקיד (כן, ההוא עם כפות הידיים הלחות) בדירת שיכון משוישת בגבעת שמואל, ומחילה מכבוד כל אלו שהמשפט לעיל מורכב מדי עבורן.

בנימה אישית: אבקש ממך, מרי ג'יין, שלא לכרוך את 'שנינו' באותו משפט, פסקה ובכלל - אם ישנו דבר המחליא אותי יותר מאשר האופן הנמהר בו אנשים ממשכנים את חלומותיהם, הרי זו שנאת גברים (תנוח דעתך, גם שנאת נשים ואדם אינן לטעמי, ואת חוטאת בשלושתן).

הבה נקבור את הפוסט האומלל הזה ונלך אנגז'ה (אין כמו צרפתית) לזכות בלוטו,
ראובן