צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפול בגומי - שאלה למנוסים

פרודו​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 11 באוג׳ 2008

טיפול בגומי - שאלה למנוסים

פרודו​(מתחלף) • 11 באוג׳ 2008

בגיחה האחרונה לאמסטרדם (שבלי שום צל של ספק אחזור לשם בהזדמנות ראשונה), רכשתי חולצה עשויה מגומי.
מעולם לא ניסיתי ללבוש גומי (מעבר לברור) ואני מודע לעובדה שיש לטפל ולשמור על החומר בעקביות כדי לשמר את המוצר.
בחנות (Absolute Danny), המליצה לי המוכרת על נוזל פוליש:

http://www.absolutedanny.com/default.php?cPath=136

במעבר המכס (בגלל סיבות המשלבות סטלנות פושעת ותמימות) החרימו לי את נוזל הפוליש.

איך ואיפה אני משיג דבר כזה בארץ?
האם יש עוד טיפים שכדאי שאדע עליהם (תדירות שימוש, אופן שימוש...)?

תודה מראש,
בצירוף ד"ש חם מהמוכרת המדליקה לכל קהילת הבדס"מ בארץ

דולי .​(שולטת)

Re: טיפול בגומי - שאלה למנוסים

דולי .​(שולטת) • 11 באוג׳ 2008
פרודו כתב/ה:

בגיחה האחרונה לאמסטרדם (שבלי שום צל של ספק אחזור לשם בהזדמנות ראשונה), רכשתי חולצה עשויה מגומי.
מעולם לא ניסיתי ללבוש גומי (מעבר לברור) ואני מודע לעובדה שיש לטפל ולשמור על החומר בעקביות כדי לשמר את המוצר.
בחנות (Absolute Danny), המליצה לי המוכרת על נוזל פוליש:

http://www.absolutedanny.com/default.php?cPath=136

במעבר המכס (בגלל סיבות המשלבות סטלנות פושעת ותמימות) החרימו לי את נוזל הפוליש.

איך ואיפה אני משיג דבר כזה בארץ?
האם יש עוד טיפים שכדאי שאדע עליהם (תדירות שימוש, אופן שימוש...)?

תודה מראש,
בצירוף ד"ש חם מהמוכרת המדליקה לכל קהילת הבדס"מ בארץ

http://dmitreproject.net/85057/Products
יש לו אמולסיה על בסיס מים (tire & rubber shine )בתוספת ספריי סילקון , יעשו את העבודה.
יחס 3:1.
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 11 באוג׳ 2008

תודה דולי, נשמע מבטיח, אני אבדוק את זה.
תודה המלכהFM, אבל... 'סאבמסייב'? אשמח אם תוכלי לכוון אותי אותי יותר.

המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 11 באוג׳ 2008

נו פרודו, אתה לא כזה לא מעורב icon_biggrin.gif

יש פה ניק בשם הזה, הוא ההוא בלי הפנים מהמסיבות icon_lol.gif

הוא משחק בגומי גם אם אני לא טועה...
kinkycat
לפני 15 שנים • 12 באוג׳ 2008

submissive

kinkycat • 12 באוג׳ 2008
ראשית כל, תתחדש על החולצה !

שנית, סבורני שחברי המלומדים מתכוונים לתשובה שכתבתי אך לא מזמן בפורום זה בעניין הטיפול בלייטקס (גומי טבעי) אותה תוכל למצוא כאן:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22988

כל טוב
submissive
המלכהFM​(שולטת)

ממממ.....

המלכהFM​(שולטת) • 12 באוג׳ 2008
פרודו כתב/ה:

תודה דולי, נשמע מבטיח, אני אבדוק את זה.
תודה המלכהFM, אבל... 'סאבמסייב'? אשמח אם תוכלי לכוון אותי אותי יותר.

אמרתי לך!!!!!!!!!!! icon_wink.gif
LatexKing

חומרים לטיפול בלטקס (גומי טבעי)

LatexKing • 12 באוג׳ 2008
כמו כל תחביב גברי שמכבד את עצמו, עולם הלטקס-פטיש מצטיין בפאראפינליה רחבה במיוחד.
מעבר לציוד הגומי עצמו (בגדים, מסכות, בונדג') כל פטישיסט צריך לשמור בארון אי-אלו
חומרים שעוזרים להפוך את השימוש בציוד לקל, נוח ואסטטי יותר.
מילת המפתח בכל החומרים המדוברים היא תאימות עם הגומי. אחרי שהוצאתם סכומים לא מבוטלים בקנית הבגד, לא תרצו להרוס אותו בשימוש עם חומר לא נכון. בגדול כל מה שנאמר עליו שהוא מותר לשימוש עם קונדומי לטקס, טוב לשימוש עם בגדי לטקס. ולהפך - מה שלא טוב לקונדומים - כמו חומרי סיכוך שלא על בסיס מים או סיליקון (וזלין לדוגמא) מסוכן גם לבגד שלך.

החומרים מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות -1. כאלה שהופכים את לבישתו לנוחה יותר (הרי ברב המקרים מדובר בבגדים צמודים שקשה מאוד להשתחל לתוכם) 2. כאלה שהופכים את הלבישה לאסטתית יותר - ייענו מבריקים את הגומי.
לחצי הראשון: כמו שכבר ענו פה, הרבה שנים נהגו אנשים לפדר את הגומי מבפנים לפני לבישה בטלק תינוקות נטול ריח בשביל להחליק פנימה יותר בקלות. זה טוב, אבל לא ממש טוב. גם כי שמספיק יהיה שהגוף טיפה לח (זיעה או אחרי מקלחת) או שהבגד הוא מהסוג המאוד צמוד והטלק כבר לא עושה את העבודה, וגם מכיוון שהטלק די סותר את החצי השני של השאיפה - לגרום לכך שהגומי יהיה מבריק כמה שיותר. אמנם משתדלים לפדר רק את החלק הפנימי אבל תמיד חלק לא מבוטל מגיע גם לצד החיצוני.
במקום הטלק, בשנים האחרונות חלק גדול מהקהילה הפטישסטית עובר לשימוש בחומרי סיכה מרוכזים מסיליקון - כמה טיפות על החלק הפנימי של הבגד וכמה טיפות על הגוף וממש מחליקים פנימה. המוצר הכי מוכר הוא ה Pjur Cult -Latex Dressing Aid. אבל כמעט לכל חנות פטיש גדולה באירופה יש את המותג שלה. מי שהתנסה כנראה כבר אף פעם לא יחזור לטלק המייגע. ככה היה המקרה שלנו לפחות. המחירים למוצר הזה סבירים, ומכיוון שהוא מרוכז מספר בקבוקונים קטן יכול להספיק לזמן ארוך. אז - לרוץ לקנות בפעם הבאה שבחו"ל או להזמין בדואר.
לחצי השני של הסיפור - מוצרים להברקת הגומי - שזה המוצר שאני מבין שהחרימו לך במכס (ד"א - תמיד תשלח דברים כאלה במזוודה ולא בתיק הנשיאה). המוצרים הזולים יותר הם על בסיס נוזל - כדוגמת זה שקנית ב"אבסלוטלי דני", אבל לכל חנות פטיש יש מוצר דומה. הם מוצלחים בשביל לנקות את הגומי ולהביא אותו לרמת מבריקות בסיסית, שדי עוברת אחרי שהוא מתייבש. בחיים לא תגיע ככה למראה המראה (mirror) או המראה הרטוב המוכר כל כך מצילומי אופנה קינקית. לשם כך חייבים ספריי על בסיס סיליקון. שוב רב חנויות הפטיש מוכרות מוצר שכזה - כשרובן מציאות ספריי שבמקור מיועד לשימוש במכונות תפירה תעשיתיות (למיעת חיכוך עם הבד) במחירים מופקעים. אבל זה עושה את העבודה. ליצרן שהזכרתי מקודם (PJUR CULT) היה מוצר ספריי סיליקון שפותח במיוחד לעניין, ונתן תוצאה פשוט מ ד ה י מ ה. אבל הם כנראה הפסיקו לייצר אותו וכבר מאוד קשה להשיג אותו.
לגבי חלופות בארץ - במקום המוצר הנוזלי - במשך זמן לא מבוטל השתמשנו במוצר "STP - sun of a gun" שאפשר לקנות בכל הום סנטר באזור של המוצרים לרכב במחיר של עשרות שקלים לבקבוק גדול. אמנם אין אינפורמציה מוחלטת שאין בו חומרים שמזיקים לגומי, אבל לא ראינו שום בעיה. הוא בהחלט תחליף סביר.
לגבי מוצרי הספריי סיליקון - אני לא מכיר חנות שמוכרת אותם בארץ, אבל אשמח מאוד ללמוד אם מישהו יודע אחרת. קצת קשה להזמין אותם בדואר - כי היום לא אוהבים לשלוח בדואר אוויר מוצרי ספריי.

ד"א - יש מוצרים נוספים כדוגמת סבון-שמפו המתאים לניקוי בגדי גומי, אלה אמנם מאוד נחמדים אבל פחות חיוניים. אם מעניין מישהו אשמח לתת פרטים. כן יש עולם שלם של דבקים וממסים המיועדים למי שרוצה לתקן או ליצור בגדים בעצמו. לא אכנס לזה כאן, אבל רק אציין שהבחלט לא מדובר בדבק סופר גלו למיניו - בניגוד לתשובה שמישהו נתן כאן בעבר.

בשמחות,
LK
פרודו​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 13 באוג׳ 2008
פרודו​(מתחלף) • 13 באוג׳ 2008

תודה LatexKing, submissive על התשובות המפורטות. מתחיל ביישום.
אני כבר רואה את עצמי מתאהב בתחביב החדש. icon_biggrin.gif

LatexKing:
"... (ד"א - תמיד תשלח דברים כאלה במזוודה ולא בתיק הנשיאה) ..."
כמות הסמים שהייתה לי בגוף כשארזתי כנראה שיבשה לי את ההגיון.
פעם הבאה אשתדל לרכוש במדינה אחרת icon_smile.gif

המפקדת, אין ספק שכבר המון זמן אני לא מעורב.
ההתברגנות הזו קטלנית ומסוכנת. צריך למגר את התופעה!!! icon_twisted.gif
הדבר דורש טיפול מיידי!!! icon_wink.gif

זיקית
לפני 15 שנים • 13 באוג׳ 2008

שאלה..

זיקית • 13 באוג׳ 2008
זה אולי שאלת תם, מאחר ואין באמתחתי מוצרים מלטקס אלא רק ויניל, אבל...

אם העצה של לטקס-קינג לגבי שימוש בחומרים תואמים תקפה, הרי שאפשר להשתמש בחומרי סיכה על בסיס סיליקון להברקה חיצונית לא?

למשל, ליקוויד איי די ג'ל ? icon_rolleyes.gif