לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קרוע מבפנים

Morticia
לפני 15 שנים • 13 באוג׳ 2008
Morticia • 13 באוג׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
(:
טוב.

ותודה שאת קוראת אדוקה בבלוגי אגב.

הפרשנויות כמובן הן לגמרי שלך

המשך נפלא
...
icon_smile.gif
שוטרת*
שוטרת* • 13 באוג׳ 2008
scratchead.gif
חבל על הכובע. דווקא התאים לה..
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 13 באוג׳ 2008
נראה לי שהמסקנה מכל הדיון הזה
היא למצוא בני/ות זוג המתאימים/ות לנו ביותר לחיים בורגנים זעירים משותפים.

לחיות בפנטזיה 24/7 זה מאד נחמד אבל קצת קשה אם אתה לא מיליונר אקסנטרי
(חשבונות, עבודה, דברים פעוטים כאלה)
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 16 באוג׳ 2008
אנדרפוט • 16 באוג׳ 2008
באמת מצב לא פשוט. מצד אחד חיים רגילים נורמאליים ומסודרים ומצד שני דחף אפל ובלתי רצוי שבכוחו להרוס את הכל.
היות ואת הבחירה שלך כבר עשית אני ממליץ על טיפול פסיכולוגי שיעזור לך לשלוט בדחף הזה. להפטר מהנטיה לעולם לא תצליח כנראה, אישה חזקה על עקבים תמיד תעורר חשקים רדומים ממרבצם, אבל אפשר בהחלט להפטר מהעוצמה של הדחף. אפשר לרסן אובססיה, ניתן למזער את כוחה של הפנטזיה.

אל תיתן לסטיה המינית שלך להרוס לך את החיים.
Lordpain​(שולט)
לפני 15 שנים • 17 באוג׳ 2008
Lordpain​(שולט) • 17 באוג׳ 2008
תדאג לאושר שלה קודם, תחליט אם אתה יכול להיות חלק ממנו כי אם לא
אתה עתיד רק להכאיב לה .

ועדיף לה להרגיש את הכאב שבלהיפרד ממך מאשר את הכאב של " חייתי עם האדם הזה 10 שנים
רק בשביל לגלות שהוא לא אהב אותי כל הזמן הזה, לא באמת " .

מה יהיה טוב בשבילה ?
zboy{זאתי}
לפני 15 שנים • 18 באוג׳ 2008

Re: קרוע מבפנים

zboy{זאתי} • 18 באוג׳ 2008
עבד מומר כתב/ה:
שלום לכולם
מאז שאני זוכר את עצמי הייתי עבד, תמיד נמשכתי לנשים חזקות והיו לי כמה התנסויות מעניינות ומענגות עם מלכות שחלקן רשומות באתר זה.
עם השנים שחלפו מצאתי את עצמי מחוץ למעגל, התבגרתי השתניתי ולאחרונה התארסתי
הבעיה הגדולה היא שאני תמיד מוצא את עצמי נמשך לאיזור האפל והמגרה של מלכות ועבדים
ארוסתי לצערי אינה במשחק ואינה מודעת לתאוותי.
לעיתים אני מפנטז על אחת המלכות שהייתי איתן גם כשאני עושה סקס עם ארוסתי רק ככה אני יכול להנות
אני מוצא את עצמי גולש באתרים כאילו ואחרים, ומסתכל על רשימת המלכות שלי במסנג'ר שמזמן חסמו אותי כשהבינו שאני כבר לא פנוי....
אנשים טובים
מה עלי לעשות
האם לנצח אשאר קרוע מבפנים בין העולם הזה לעולם הבורגני
אודה לכם על כל התייחסות
בתודה מראש

מצטער, זה כנראה רק אני, אבל אני חייב לשאול, ובאמת בלי קשר לסאדו,
איך אפשר להתארס למישהי שאתה לא מוכן לשתף אותה בדברים הכי בסיסיים שקורים לך בפנים?
איך אתה רוצה לחלוק את החיים שלך עם מישהי, בזמן שכבר בהתחלה את מסתיר ממנה רצונות ומאווים, אתה אולי לא עושה כלום מלבד לפנטז, אבל אתה כבר משקר לה,
בעצם זה נשמע שאתה משקר לעצמך, ועדיין,
אני לא מצליח להבין למה בכלל אתה חושב להתחתן עם מישהי שאתה לא יכול להיות לפניה ספר פתוח, ולשתף אותה בכל מה שעובר עליך, יותר מזה, מה היית מרגיש כלפיה אם היית שומע פתאום שהיא גם בקטע, אוהבת שישלטו עליה? מה זה היה עושה לך? לא היית מרגיש נבגד? או שהיא מסתירה ממך דברים אחרים בגלל שלא נעים לה, זה לא היה מפריע לך?
או בקיצור, מה זה זה? אהבה וזוגיות זה לא קודם כל אמון וכנות?
z
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 18 באוג׳ 2008
לדעתי...

מדובר בעניין סובייקטיבי, כל אחד והצרכים וסדרי העדיפויות שלו,

אם אתה מוכן לוותר למענה על עניין הבדסמ זו שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך כבר עכשיו, ורק אתה יכול לדעת את התשובה.

לדעתי יותר פשוט לגלות את הקינקיות בזו שאתה אוהב מאשר להתאהב בקינקית (עד כדי שתרצה להתחתן איתה), וזה חלילה לא משום שיש משהו פחות אטרקטיבי בקינקיות, להיפך, אלה זה פשוט עניין של היצע.

כמו שנאמר כאן, פתיחות וגילוי לב הנן מושכלות יסוד בכל מערכת יחסים בריאה, בין אם זה יחסי מין, פוליטיקה וכיו"ב.

נסה לחשוף אותה לתחום הבדסמ בזהירות ובהדרגתיות ותראה אם היא מגלה עניין.

לדברים יש דינמיקה משלהם ולך תדע לאן זה יתגלגל ומתי, לפעמים "מרובעות ושמרניות" יוצאות בשלב מסויים של החיים מהארון ואפילו בקיצוניות יתרה.

.
Morticia
Morticia • 18 באוג׳ 2008
מסכימה מאוד עם המילים של zboy ו-Lord Pain

וחוצמזה שיש אחלה נשים קינקיות שבעולם שראויות גם ראויות לאהבה ויש להן יותר מזה להציע.

זו כזו הכללה גסה
...

תהיו עם האדם הנכון לכם ואל תפגעו באחרים - זה מה שאני אומרת
...
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 18 באוג׳ 2008
אני רוצה לחדד את מה שכתבתי קודם...

נגיד שעשרה אחוזים מהבנות הן קינקיות - אם התאהבת באחת מהן זה מושלם זה כמו להיות גם עשיר וגם בריא.

אבל הסיכוי שזה יקרה הוא 1 ל- 10% בהנחה שאתה יוצא עם בנות בלי לבדוק קודם את עמדתן לגבי הבדסמ כתנאי סף.

אם אתה מחליט לצאת רק עם קינקית, פסלת 90% מהיצע הבנות שיכולת להתאהב בהן.

אם לוקח לך למשל שנה למצוא אהבת אמת בתנאים רגילים - אז אם אתה מחליט להתאהב רק בקינקית אז יקח לך 10 שנים למצוא כזו אהבה.

זו הכוונה שיותר פשוט ופרקטי לגלות באהבה קינקיות מאשר להתאהב בקינקית - כי תמיד יהיו יותר בנות בסה"כ מאשר בנות קינקיות.

אני דווקא הייתי מצפה מהמין היפה להסכים איתי, שאהבה מובילה לסקס טוב, יותר מאשר סקס טוב מוביל לאהבה.

אבל כנראה שכבר מזמן השוט הרג את הרומנטיקה.