סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם

חובב ביזאר
לפני 15 שנים • 18 באוג׳ 2008

שלום לכולם

חובב ביזאר • 18 באוג׳ 2008
שלום, קודם כל אני חדש פה, פעם ראשונה שאני רושם משהו אז בעדינות icon_smile.gif
אני בחור בן 28 ממרכז הארץ, שאת הביזאר הדי הזוי שלי הייתי רוצה לממש, ואולי כאן זה המקום. אין בעיניי דבר יפה יותר מאשר לראות בחורה שמקיאה את נשמתה. כן כן, מגעיל, חולני, אני יודע, תחסכו מראש. אם בכל זאת יש מישהי שמוכנה לזרום על כזה עניין (אני מוכן לעשות כמעט הכל וכמעט לכל מחיר עבור מימוש העניין) שתשאיר הודעה בפרטי. תודה.

*אם הייתי אמור לפרסם זאת בפורום אחר או משהו, נא להעביר לשם.
זיקית

חובב ביזאר

זיקית • 18 באוג׳ 2008
חובב ביזאר יקר שלומות,

בלי טיפה של ציניות, כל שעליך לעשות הוא לצאת למקומות הבילוי הפופולאריים בקרב בני נוער צעירים/ חיילים וחיילות ולחכות שאותן נערות פותות ששתו יותר מדי ייצאו החוצה כשהחברות שלהן מחזיקות להן את השיער.
יש להניח שזה ייגרום לך בעיה לעמוד שם בחוץ עם זיקפה ולהסתכל על זה icon_smile.gif

או לחילופין - למצוא חברה אנורקסית/בולימית שלא מתביישת בזה. תל אביב היא מקום טוב לחפש בו.

בהצלחה..

ואם יורשה לי לשאול - איך התפתחה אצלך הסטייה הייחודית הזו?
חובב ביזאר

Re: חובב ביזאר

חובב ביזאר • 18 באוג׳ 2008
זיקית כתב/ה:
חובב ביזאר יקר שלומות,

בלי טיפה של ציניות, כל שעליך לעשות הוא לצאת למקומות הבילוי הפופולאריים בקרב בני נוער צעירים/ חיילים וחיילות ולחכות שאותן נערות פותות ששתו יותר מדי ייצאו החוצה כשהחברות שלהן מחזיקות להן את השיער.
יש להניח שזה ייגרום לך בעיה לעמוד שם בחוץ עם זיקפה ולהסתכל על זה icon_smile.gif

או לחילופין - למצוא חברה אנורקסית/בולימית שלא מתביישת בזה. תל אביב היא מקום טוב לחפש בו.

בהצלחה..

ואם יורשה לי לשאול - איך התפתחה אצלך הסטייה הייחודית הזו?

ולמה נראה לך שזה לא קורה? icon_cool.gif
קודם כל לגביי ההערה שלך עם הזיקפה, אכן. אבל אין מה להשוות בין בחורה שיכורה מחוץ לפאב שאתה במסווה של "הבחור הטוב" שמגיש עזרה לבין למימוש מוחלט של הפנטזיה כאשר הפרטנרית יודעת מראש עד כמה זה מדליק אותי ומה הולך לקרות. לגביי חברה בולמית, אני לא מעודד בולמיה באופן כללי (השם ישמור איך אני אומר כזה דבר) אבל מה לעשות שהן לא מסתובבות עם שלט "בולמית" ברחוב ככה שדי קשה לזהות. אם בכל זאת תשמע על אחת דבר איתי.

ואיך זה התחיל? ביסודי ילדה מהכיתה פשוט לא הרגישה טוב והוא התרומם... מאז הכל היסטוריה כמו שאומרים.
Adonasuy​(שולט)
לפני 15 שנים • 19 באוג׳ 2008

ובנימה אקטיבית יותר-

Adonasuy​(שולט) • 19 באוג׳ 2008
תמצא מישהי שמוצאת חן בעינך, קח אותה לארוחת ערב טובה ותדאג לפטם אותה היטב, כולל קינוח. אל תקבל תירוצים נוסח "אני כבר מפוצצת...". דאג להזרמת אלכוהול סדירה שתארגן את המשך הערב.
אחרי הפור פליי ההכרחי,(חכה, תיכף הטוויסט) תן לה למצוץ לך וכשאתה קשוי מספיק (גם מהמחשבה על הצפוי עוד רגע), נעץ את אברך עמוק לפיה ואל תתן לה לברוח....
יא רבנן, איך ששניכם תשפריצו לתפארת הביזאר העברי!!!!
fuxia

Re: ובנימה אקטיבית יותר-

fuxia • 19 באוג׳ 2008
Adonasuy כתב/ה:
תמצא מישהי שמוצאת חן בעינך, קח אותה לארוחת ערב טובה ותדאג לפטם אותה היטב, כולל קינוח. אל תקבל תירוצים נוסח "אני כבר מפוצצת...". דאג להזרמת אלכוהול סדירה שתארגן את המשך הערב.
אחרי הפור פליי ההכרחי,(חכה, תיכף הטוויסט) תן לה למצוץ לך וכשאתה קשוי מספיק (גם מהמחשבה על הצפוי עוד רגע), נעץ את אברך עמוק לפיה ואל תתן לה לברוח....

חחחחחחחח
חולי נפש
icon_biggrin.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

*מנגינה*{התווים שלו} • 19 באוג׳ 2008
Adonasuy כתב/ה:

רק אל תשכח לצלם
ואפשר לפרסם תמונות בפורום " תאוה לעיניים" icon_biggrin.gif
חובב ביזאר

חובב ביזאר • 19 באוג׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
Adonasuy כתב/ה:

רק אל תשכח לצלם

אני לא חושב שאהיה מסוגל להתרכז בצילומים או בכל דבר אחר במהלך סשן שכזה. מי שרוצה שישלח צלם icon_smile.gif בכל מקרה אם יש כאן גברת שרוצה שיפנקו אותה ויזמינו אותה לארוחה ולערב שתייה כיד המלך (תודו שאלמלא הסטייה זאת היתה נשמעת הצעה מאוד ג'נטלמנית icon_cool.gif ) אז אני פה.
Uranus
לפני 15 שנים • 20 באוג׳ 2008

Uranus • 20 באוג׳ 2008
חובב ביזאר כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
Adonasuy כתב/ה:

רק אל תשכח לצלם

אני לא חושב שאהיה מסוגל להתרכז בצילומים או בכל דבר אחר במהלך סשן שכזה. מי שרוצה שישלח צלם icon_smile.gif בכל מקרה אם יש כאן גברת שרוצה שיפנקו אותה ויזמינו אותה לארוחה ולערב שתייה כיד המלך (תודו שאלמלא הסטייה זאת היתה נשמעת הצעה מאוד ג'נטלמנית icon_cool.gif ) אז אני פה.

נראה שיהיה יותר יעיל אם בסוף הערב
פשוט תדחוף לה את "יד המלך" אל תוך הגרון...

icon_twisted.gif
שלגי
לפני 15 שנים • 20 באוג׳ 2008
שלגי • 20 באוג׳ 2008
בא לי להקיא

icon_rolleyes.gif