ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בין מיזוגניה למיילדום

לא קשורה
לפני 15 שנים • 22 באוג׳ 2008

Re: על אף כוונותייך הטובות...

לא קשורה • 22 באוג׳ 2008
natti כתב/ה:

לדעתי שולט אמיתי לא יפנה לשפחה שלא שייכת לו ויקרא לה זונה או כלבה או בכל הקדמה מביישת כזאת או אחרת.
שולט אמיתי הוא אחד שלא נובח לא צורח אלא מתוך הנפש הגדולה שלו שולט מתוך העוצמה שבו.
(זאת דעתי)
ואחרונה צצו וקמו כאלה שהמשפט הראשון שהם כותבים "כלבה תרדי על 4" וכאלה, בעבר זה היה נדיר לקבל הודעה מסוג זה היום זה מאוד שכיח!!

לא בטוחה שדיון על מיהו 'שולט אמיתי', הוא הדיון כאן.
מה גם שההקטגוריות שאת מעניקה בחלקן יכולות להתקיים גם אצל שונא נשים ובחלקן, לפחות בעיני, הן סוג של משאלת לב.
אני הייתי נזהרת מהחליט שמיזוגן הוא בהכרח הופכי משלים לשולט אמיתי.
במיוחד לאור העובדה שמיזוגניה, למרות הקושי, היא בכל זאת, משהו שהוא הרבה פחות עמום או סובייקטיבי מ'שולט אמיתי'.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 22 באוג׳ 2008
בואו נעשה הבדלה - מה שנתי מתארת זה חוסר נימוס, לא מיזוגניה.

לעומת זאת,מיזוגניה היא "ללכת בים ולראות את הפרות השמנות עם הקעקוע הזה בכתפיים עושה לך חשק לקום ולהצליף בפרות האלו עד אשר כל השומנים שלהם יתנמסו על החוף . בהמות מטומטמות"

נתקלתי בכמה כאלה בצורה קצת יותר אישית. אני פשוט חושבת שהם אנשים עצובים.

רציתי להתיחס פה ל"לא קשורה" גם - מה שאת בעצם אומרת זה ששליטה נובעת לפעמים משנאה?

בעיני, שליטה אמיתית, נובעת ממקום אוהב, ממקום שרוצה לעשות לשולט ולנשלטת טוב. למקום שגורם לשניהם לפרוח, ולשניהם לגדול.

מיזוגניה היא ההפך מזה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 22 באוג׳ 2008
מיזוגניה היא למעשה עוד סיבה להתבטאות בדסמית לכאורה שמגיעה לאותו בדסמ

שלא מהמקומות הנכונים, בדיוק כמו אותם כאלה שהשתרשו באתר בדסמי לכאורה זה

שלא מהסיבות הנכונות.

בדיוק כמו כמו שהשתרשו כאן מחפשי זיונים, שונאי אדם באשר הם, ונילים שיש בהם

פחד לממש, מעכירים ואפילו טרולים.

כל אלה באופן אישי אין לי טענות של ממש אליהם ועליהם מאחר וכל זמן שניתנת להם

הפלטפורמה להיות, להרבות ניקים, להוציא את טיטוליהם קבל עם ועדה ולהצהיר על כך

בריש גלי- הרי שאין לנו על מה להלין בעצם.

שנאת אדם פסולה בכלל ובאתר שאמור להיות בדסמי- בפרט.

נתינת הבמה, שיקולים זרים- כל אלה כבר שייכים להנהלה שמבצעת "ניקוי" או דוממת

וסיבותיה עימה.

לנו כגולשים נתונה האפשרות למצא את הרצון להגיב על דיברי אחרים או לא.

באופן אישי הבעתי דעתי לא פעם ולא פעמיים בנושא אולם שינוי של ממש לא נעשה

וכנראה שגם לא ייעשה. המונח "חיה ותן לחיות" קיבל, ללא ספק, תירגום חדש במחוזותינו.

הערה אחרונה בנושא-

כשאנו מגיבים ו"מתדלקים" את אותם אנשים הרי שאנו חוטאים בעצמנו ונותנים לגיטימציה

וכמו שציינתי קודם, אל לנו להלין כנגד כך ו/או כנגד מנהלת האתר שנשענת על אותה

לגיטימציה ומאפשרת את אותן התבטאויות.

סופ''ש נעים.
לא קשורה
לא קשורה • 22 באוג׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
בואו נעשה הבדלה - מה שנתי מתארת זה חוסר נימוס, לא מיזוגניה.

הציטוט הבא, בעיני, הוא מיזוגניה צרופה:

ללכת בים ולראות את הפרות השמנות עם הקעקוע הזה בכתפיים עושה לך חשק לקום ולהצליף בפרות האלו עד אשר כל השומנים שלהם יתנמסו על החוף . בהמות מטומטמות , טיפת בושה לא נותרה בהן , לא די שאין פרופציה , לא די שהן נראות כמו קרפדות צולעות , עוד רצות בחופי ישראל ומשוויצות בשומנים הדוחים האלו והורסים לנו את כל הכיף , במה חטאנו ? שהעיריה תעשה חוף לשמנות ובהמות , מטרד ציבורי לכולי עלמה .

שוב לחזור על הקריאה הנואשת שיושארו הבלוגים בבלוגים ויתנו להם מרחב קיום נפרד מהספרה הפורומית?

1607, דוגמאות למיזוגניה לא חסר.
בבניין שאת גרה בו, ברחוב, בחנות, בעבודה, ברשת ובכל מקום אחר.
זה חלק מהמארג שמרכיב את העולם בימנו וגם עולמות בזמנים אחרים.

בזה שאת מעוניינת באותו פרטנר, זמני או קבוע שקושר אותך, מכאיב לך ומוסיף סיומת שייכות בהטיות שונות למילה זונה/כלבה/שפחה בזמן הסקס/מערכת היחסים, את לא בעצם מיזוגנית באותה מידה?
לפחות לא לגבי עצמך?

את יודעת לזהות טקסט מיזוגני כאן בכלוב?
תמנעי מלפנות אליו, להגיב אליו, תזהירי חברות מפניו. אבל, להביא אותו כאן לפורום, לא ישרת דבר מלבד לחזק אותו בעמדתו.
(ולגבי הטקסט הספיציפי שבחרת, אני חושבת שאדם זה לועג לנשים ומיזוגנים בדיוק באותה מידה, זה עניין של נקודת מבט).

נילי קוראת לאקטיביזם כלפי האדם הבודד ובספרה הכלובית/סאדו-מזוכיסטית, שכמו שמציינת לניה, שואבת הרבה מהקסם שלה, דווקא בעירוב התחומים.

אני מעדיפה את האופן שלניה קוראת את המציאות. זה יותר מורכב, אבל, גם יותר פרקטי והגיוני בעיני, להרבה דברים בחיים:
ישנם דברים שברמה האישית / זוגית, מותר שיתקיימו וברמה הפוליטית, קרי החברתית, ראוי שלא.
זה מגדיר הרבה יותר טוב את תחומי הפרט והציבור, כפי שראוי בעיני שיהיה.

אם אלמנטים מיזוגנים (בין אם כסוג של מאבק כוחות ובין את מסיבות אחרות) מתקיימים בתוך מערכת זוגית או בבלוג של אדם או בתפיסתו האישית, זו רמה אחת ולא בטוח שצריך להתערב בה.
אם הם מתקיימים בספרה חברתית/ציבורית צריך להוקיע אותם כי הם סוג של הנצחת אפליה ודעות קדומות.

האם בלוג הוא ספרה ציבורית? בעיני לא.
האם הכלוב הוא ספרה ציבורית? בעיני גם לא. לפחות לא כמו טלוויזיה, כנסת, משרדי ממשלה, בתי משפט וכו'. ומבחינתי יש הבדל בין קהילה לחברה. ולקהילה, לא משנה איזו, יש מאפיינים משלה. במקרה הזה - קהילה ששואבת חלק גדול מהנאתה ומקיומה בעובדה שיש ערבוב תחומים ושוליים לגלוש אליהם.

חשוב לצאת נגז מיזוגניה כערך שלילי בחברה. אבל, להאמין שאם נכחיד את קולם של הפרטים המשמיעים קול כזה, זה יהיה אפקטיבי או בריא, זה משהו אחר.
קטסטרופה{Adonai}

בוז מול שנאה.

קטסטרופה{Adonai} • 22 באוג׳ 2008
מודה, אני לא ממש מת על מרבית האנשים ביקום בכלל ובכלוב בפרט.
סיבותיי עימי אבל מה, אני יכול להגיד לכם שאני לא שונא אותם, אני פשוט בז להם.
בז להם למה?
קחו לדוגמא את אותו אחד שהתעמרתי בו על שום חשיפת ערוותה של בת זוגו ברבים.
הנ"ל, בעזות מצח לאחר שעשה מה שעשה ולא רק פה, הנ"ל בא ומטיף לכולם שצריך משטר חזק בוירטואל ולסתום את הפה לאדם כזה או אחר.
לא עזות מצח?
עזות אחושרמוטה וצביעות בלתי נסבלת.
קחו את השני, בחור עב בשר וחובב שוטים זוהרים, למרות כל השנים שהוא כותב פה עדיין לא השכיל למצוא לעצמו זמן למציאת מורה לעברית בסיסית אבל זה עדיין לא מפריע לו לקרוא טרול לכל אחד שלא מסכים עם דעותיו החשוכות והמסוכנות ולהרצות לנו שהוא, הוא זה שהמציא את הבדסמ האמיתי ורק הוא וחבריו מבינים שליטה מה היא.
איך אפשר שלא לבוז לאחד כזה?

כל שנאת חינם היא שנאת חינם ללא הבדל דת מין וגזע. שינאה באה מאיזה מקום ולרוב ממקום חשוך ועלום.
גברת ונילי מדברת על אחד שאינו שונא נשים אלא ההיפך.
הוא פשוט משתמש בשפה הזו כי הוא משום מה חושב שיש כאן נשים שככל שתקלל ותנסה להשפיל אותן יותר ככה הן יתקרבו יותר.
זה עבד פעם לאחד שהורחק מכאן בבושת פנים ומיד לאחר הרחקתו בא היצור הזה שהוא לא יותר מאדם דחוי ופגוע קשות מהחיים עצמם וחיקה באופן מבייש את המורחק ההוא.
בהתחלה זה עבד, עכשיו היחידה שמתייחסת אליו זו גברת וונילי עצמה.

בניגוד לרבים מכם אני חסיד מושבע של חופש ביטוי ומחזק את ידיו של כלובי על הסבלנות שלו לכל בן אדם ללא כחל ושרק וללא משוא פנים.
כל אחד ימצא בכתוב של כל אחד משהו שעשוי לפגוע בו. כל אחד, אפילו אני.
מי שלא מסוגל לקרוא כתבים מסויימים שלא יקרא אותם פשוט.
מי שלא יכול לקבל ביקורת כזו אחרת שיתאדה לנו מהפנים, שיחפש הובי אחר.

אני מאמין גדול בחוקי הטבע.
החזק תמיד ינצח בסוף.
אני מאמין שכל פרובוקטור כזה או אחר, אפילו אני, יעלם מהאופק אם לא יהיה ענייני ואם יהיה ניזון משנאת נשים או גברים בלבד.
אנשים כאלה אין להם זכות קיום וירטואלית והם יתאדו מעצמם.
קצת סבלנות ובעיקר התעלמות יכחידו את זן החלאות האלה והתהליך הזה מתבצע כאן יום יום, שעה שעה.
מי בכלל זוכר את "היודע איך"?

סתימת פיות?
רק במקרים קיצוניים במיוחד.
מה זה מקרה קיצוני במיוחד?
אני כבר בטוח שמישהו יפתח שרשור על זה.
לי אין סבלנות לזה.

שלום.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוג' 22, 2008 1:38 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
לא כאן יותר

Re: מי זו גניה ?

לא כאן יותר • 22 באוג׳ 2008
Lanya Colson כתב/ה:
שמחתי מאוד לראות את הכותרת של השרשור, כי הסוגיה הזו, מערכת היחסים בין שנאת נשים ובין שאיבת הנאה וסיפוק משליטה באישה, תמיד ריתקה אותי. ואיכשהו, למרות החיבה העמוקה שיש לי לבדסמ, אף פעם לא הצלחתי לחשוב על יחסי שליטה כעל אהבה טהורה או רומנטית, ואף פעם לא הצלחתי להתפעם מהתמסרות טוטאלית, או מכניעות. איכשהו, ושוב למרות ההנאה, והסקרנות, והסיפוק הריגשי, איכשהו הגוונים האפלים נמצאים שם. אני אפילו לא ממש בטוחה שיהיה כיף בלעדיהם.

זה יהיה לא מדויק בעיני להגיד כי יש גבול דק בין מיילדום לבין מיזוגניה. זה לא גבול דק, זה תחום אפור רחב למדי. בקצה האחד של הסקאלה נמצא המיילדום האידיאלי, אוהב הנשים, אשר שולט בהן כי הוא חפץ ביקרן, ומשפיל אותן (כאן בא ההסבר הנעלה על למה השולט האידיאלי משפיל את האישה שאיתו, תשלימו לבד, לי אין רעיונות), ובקצה השני אדם קטן, רע, חסר ביטחון ומסוכן, אשר הדרך היחידה שלו להתמודדד עם קירבה לאישה הוא על ידי יצירת מערך כוח בו הוא חזק ועליון, והיא קטנה ונמוכה, ומערך הכוח הזה רצוי שיהיה לו ביטוי פיזי ממשי, טקסי, ריגשי, אחרת הוא לא יוכל להתמודד עם פחדיו. אז אנחנו כבר יודעים שיש בכלוב רק שני שולטים אמיתיים (שכחתי באיזה שרשור הוכרזה האמת הזאת), ובוא נגיד שפסיכופתים מהסוג השני יש גם רק שניים (למען עקרון אי-ההפליה). אז תעשו את החשבון לבד, כל השאר מסתובבים להם אי שם באמצע, במקומות שונים על הסקאלה. And make no mistake, בכל מקום שאנו נדרשים להגדיר קצוות אידיאליים, יש רק אמצע. במציאות, יש רק אמצע.

וזו הבעיה הראשונה שיש לי עם הדברים שאמרת נילי. את מניחה דיכוטומיה. יש בדסמ אמיתי, טהור, מבוסס כבוד ואהבה, ויש מיזוגניה אשר נובעת מפחד ומקטנות רוח. יש אדם אשר שולט כדי לרומם את הנשלטת ולהאציל עליה מכוחותיו הנפלאים, ויש אדם אשר שולט כדי לרומם את עצמו, דרך הנמכתה של הנשלטת. הישמרו לכן בנות הכלוב מהאדם השני, חפשו אחרי השולט הראשון. ומה הבעיה שלכן? אתן לא יודעות להבדיל בין השניים.

אמא שלי אמרה לי פעם, "את אוהבת את הגברים שלך זקופים מתחת לשולחן". היתה בדברים האלו חשיפת אמת שמאוד הכאיבה לי. והיא לא התכוונה לכלוב. אמא שלי לא יודעת שיש לי כרטיס בכלוב, כפי שהיא לא יודעת אם בזמן נתון אני יוצאת עם מישהו או לא. היא פשוט לא יודעת. האמת שהיא חשפה היתה קשורה לפחד שלי מדומיננטיות גברית, שהיא חלק מהסיבה מדוע אני מסרבת באופן עקבי למדי להכנס למערכות יחסים רציניות. או בקיצור, היא שמה את האצבע על הסיבה מדוע הבת שלה מעולם לא התחתנה, ולעולם לא תתחתן. וזה כואב לשמוע את זה מהאישה היחידה שאני מכירה שמנהלת כבר 50 שנה מערכת יחסים שיוויונית להפליא, עם גבר כריזמטי ודומיננטי, אשר מעריץ נשים בכלל, ואותה בפרט. והיא בתמורה, אוהבת גברים בכלל, ואותו בפרט. הכלוב זה רק הציפוי על העוגה. הדרך שלי לאוורר את הפנטזיה הזו של עולם בו לנשים יש עוצמה מוחשית, בו הן אינן נדרשות להיות רכות, או שקטות, או מאפשרות, או אפילו נחמדות. וזה אחלה סקס. אבל ההנאה שלי משליטה (על כל גווניה) קשורה קשר הדוק לתפיסה שלי שמערכי כוח, שלא לאמר מאבקי כוח, הם חלק בלתי נפרד מיחסים בין גברים ונשים. ההנאה שלי משליטה (על כל גווניה) קשורה קשר הדוק לעובדה שאני תופשת יחסים בין נשים וגברים כתופעה שהיא גם אישית, וגם פוליטית.

ואי אפשר לדבר על מיזוגניה, בלי לדבר על פוליטיקה. ולא, אי אפשר להרחיב את הנושא לשנאה באופן כללי (טביאס). כי מיזוגניה ומיזנדריה (תודו שלא ידעתם כי זהו המינוח לשנאת גברים), לא משחקות את אותו התפקיד בחברה שלנו. מיזוגניה, ע"פ יוונים אחדים נובעת מפחד מנשים, וע"פ פמיניסטיות אחדות היא גם הגורם לחברה פאטריארכלית, וגם האמצעי לשמר אותה. ואותן פמינסטיות יגידו לך שאחד הקרבות בדרך לשחרור האישה, והקמת חברה שיווינית, הוא הקרב במיזוגניה. שהיא בפני עצמה תופעה רחבה וחמקמקה למדי. ואל תתחילו איתי עם האישה כבר שוחררה מזמן, אתם יודעים מתי היה שיעור הלינצ'ים של לבנים באפרו-אמריקאים הגבוה ביותר? בשנים שאחרי סיום העבדות, ואח"כ בשנות השלושים, כשהיתה הטבה נוספת במעמד השחורים בארה"ב. התקדמות של מיעוטים מלבה שנאה. זו תופעה ידועה.

אז איפה היינו? מיזוגניה (שהיא תופעה לא ממש רצויה מבחינה פוליטית), קשורה בפחד מנשים (רגש בעייתי אבל אבל בהחלט מובן), ואיכשהו, (שומו שמיים) זולגת ליחסי שליטה. השמרו לנפשותיכן בנות הכלוב.

בקיצור, נילי, המציאות קצת יותר מורכבת. והסיבה שבנות הכלוב הענוגות לא יודעות להבדיל בין שנאת נשים לאהבת השליטה, היא שקצת קשה להבדיל בין השתיים. כל מערכת יחסים (גם הוניליות, ורצוי מאוד שנדבר גם על הדיכוטומיה הפיקטיבית בין וניל ובדסמ), היא ערבוב כלשהו של רגשות שליליים וחיוביים, רגשות של אהבה, פחד, שנאה, התמסרות, תלות, משיכה דחיה. במערכות היחסים הטובות יותר יש יותר אהבה ופחות שנאה, אבל להעמיד פנים שמערכת יחסים של שליטה, תהא מענגת ומספקת ככל שתהיה, יכולה להיות חפה לחלוטין ממערכי כוח, או מרגשות כלשהם של פחד או שנאה, זו נראית לי נאיביות לשמה. אני יודעת את זה על עצמי. זה לא גורם לי להכריז על פרישתי מעולם הבדסמ או לניסיונות גמילה חוזרים ונשנים מהכלוב, או לפוסטים קורעי לב בפורומים. זו פשוט מי שאני. ואני מעדיפה להיות מודעת, להסתכל למציאות המורכבת והמלוכלכת בפנים, לקוות למערכות יחסים עם יותר אהבה ופחות פחד. אני לא רוצה להעמיד פנים שאין לי פחדים. ואני לא רוצה להעמיד פנים שהעניין שלי בשליטה לא קשור למורכבות הזו.

וקשה לי עם מיילדום. בדיוק מהסיבה הזאת, הפוליטית. אבל אני לא יכולה להעמיד פנים שיש דבר כזה מיילדום חף לחלוטין ממיזוגניה. אני יודעת את זה על עצמי.

שלכם,
גניה קולסלו

(מי זו גניה קולסלו ??)

וואוווווווווווו
תראי אני לא יודעת מי זאת גניה קולסלו,
אבל את זן נדיר כאן.
אני יודעת שמזמן לא קראתי דברים כל כך אמיתיים ומרגשים בכלוב.
אז תודה לך.
נילי ונילי

Re: מי זו גניה ?

נילי ונילי • 22 באוג׳ 2008
Lanya Colson כתב/ה:

זה יהיה לא מדויק בעיני להגיד כי יש גבול דק בין מיילדום לבין מיזוגניה. זה לא גבול דק, זה תחום אפור רחב למדי
[...]
וזו הבעיה הראשונה שיש לי עם הדברים שאמרת נילי. את מניחה דיכוטומיה. יש בדסמ אמיתי, טהור, מבוסס כבוד ואהבה, ויש מיזוגניה אשר נובעת מפחד ומקטנות רוח.

נהדרת, את. בחיי. אבל הדיון שאת מנהלת הוא תיאורטי מדי לטעמי. אני, בחורה פשוטה, אני. וחמומת מוח. מישהו עצבן אותי, אז כותבת הודעת הסבר בכלוב, שניה לפני שתופסת נבוט כדי להרוג אותו [הריגה על דרך המשל, כמובן].

הגבול בין מיזוגניה ומיילדום הוא אכן ארץ ציה אפורה ועדיין לא התחלנו אפילו לדבר על שכנתה, הדומה לה, המסמנת את הגבול בין מיזאנדריה ומיילדום. אותן נשים שונאות גברים, המעדיפות גברים מנוכרים, שנואים, על מנת להישלט על ידם במן מחזור בלתי פוסק של ענישה עצמית פסיכוטית, שעתוק יחסי כוחות והנצחה מתמדת של פערי מעמדות [מחפשת את האייקון עם המבט הצדקני וההיתממות מעושה. אני?? אין חלקי עמהן!].

ועדיין.

אם משווים את הנזק שיכול לעשות גבר מיזוגן אחד אל כמות הנזק שיכולות לעשות שלוש מיזאנדריות בוחשות כשפים באישון ליל אל מול הקדירה- הרי שהוא גדול לאין שיעור.
ואולי זו התשובה שלי לטאבי, המעדיף לחשוב על מקרים כאלו כעל מקרים פשוטים של שנאה, ככל שנאה אחרת; מיזוגניה, ידידי, היא לא סתם שנאה. היא כבר מזמן מכת מדינה. היא רעה חולה חברתית שאנחנו לא מצליחים להפטר ממנה.

הדיון התיאורטי הוא חשוב ומעניין ואני שמחה שהעלית אותו, אבל אני מחפשת את כיכר העיר כדי להוקיע בה איזה אפס.

בעצם.. את יודעת מה? עזבי. הדיון איתך הרבה יותר מענג. בבקשה תמשיכי.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 22 באוג׳ 2008
ואחרי שקיבלנו הרצאה מטופשת על חוקי הטבע,עבות בשר,מורים לעברית,
שוטים זוהרים ושאר חוכמולוגיה שאינה קשורה נחזור לנושא העיקרי.

אין בין מיזוגמיה לבין מיילדום שום קשר.

זו סיבה רעה להתכנסות באתר בדסמי, בדיוק כמו שאחרים התכנסו כאן,מצהירים
בריש גלי שאין בינם לבין בדסמ מאומה,אפילו הפרופיל שלהם פתאם נעלם וצריך מנת
משכל של חתול רחוב מדובלל להבין מדוע.

ברוב המיקרים התעלמות היא האופן הטוב להגיב בענין שנאת האדם,
התעלמות מוחלטת.

לטבע אכן יש את כוחותיו ואם הטבע לא טועה,לאורך זמן יקרה אחת מהשתיים:
או שהם ייעלמו או שהאדמה שהם דורכים עליה שאינה מצמיחה עשב אפילו,פשוט
תעלם או תחרב.
כל השאר הם קישקושים.תמיד היו ותמיד יהיו.
הנטייה המוכרת של אנשים קטנטנים לעשות צל גדול בזוית המתאימה עם השמש
היא תופעה מוכרת ומה לעשות...השמש לא נמצאת בתנועה והעולם ימשיך להסתובב לו.

הנושא חשוב, נילי, ללא ספק אבל שוב-
כל זמן שניתנת הפלטפורמה,הבמה, לשכאלה, הרי שהם ימשיכו לפזר את רעלם.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 22 באוג׳ 2008
BODYGUARD כתב/ה:
ואחרי שקיבלנו הרצאה מטופשת על חוקי הטבע,עבות בשר,מורים לעברית,
שוטים זוהרים ושאר חוכמולוגיה שאינה קשורה נחזור לנושא העיקרי.

אין בין מיזוגמיה לבין מיילדום שום קשר.

זו סיבה רעה להתכנסות באתר בדסמי, בדיוק כמו שאחרים התכנסו כאן,מצהירים
בריש גלי שאין בינם לבין בדסמ מאומה,אפילו הפרופיל שלהם פתאם נעלם וצריך מנת
משכל של חתול רחוב מדובלל להבין מדוע.

ברוב המיקרים התעלמות היא האופן הטוב להגיב בענין שנאת האדם,
התעלמות מוחלטת.

לטבע אכן יש את כוחותיו ואם הטבע לא טועה,לאורך זמן יקרה אחת מהשתיים:
או שהם ייעלמו או שהאדמה שהם דורכים עליה שאינה מצמיחה עשב אפילו,פשוט
תעלם או תחרב.
כל השאר הם קישקושים.תמיד היו ותמיד יהיו.
הנטייה המוכרת של אנשים קטנטנים לעשות צל גדול בזוית המתאימה עם השמש
היא תופעה מוכרת ומה לעשות...השמש לא נמצאת בתנועה והעולם ימשיך להסתובב לו.

הנושא חשוב, נילי, ללא ספק אבל שוב-
כל זמן שניתנת הפלטפורמה,הבמה, לשכאלה, הרי שהם ימשיכו לפזר את רעלם.

הופס, הוא נעלב...
נילי ונילי
נילי ונילי • 22 באוג׳ 2008
קטסטרופה כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
.

הופס, הוא נעלב...

ילדים, אני אפריד בינכם.