סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים - תזהרו מהXXXXX

Demi
לפני 20 שנים • 16 בפבר׳ 2004
Demi • 16 בפבר׳ 2004
לא קראתי את כל התגובות אבל אביע דיעה שהיא שונה מרוב התגובות שכן קראתי
יש כזה בדסמ, ויש מי שאוהבים את זה
מי שזה מתאים לו שיהנה, ויש כאלו הרבה כאילו "מלכות" אבל מה, מי אנחו שנגיד להן מה לא לרצות או לעבדים אחרים מה כן עושה להם את זה?
אז מי שעושה לו את זה שילך על זה, ומי שלא אז לא
לי זה לא עושה את זה ולכן אני לא הולך על דברים כאלו למרות שכבר קיבלתי אין ספור הצעות "מגונות"
יותר מזה, עכשיו יתכן מאוד שבעקבות פרסום הפרשה יש עבדים שיבקשו להיות עבדים שלה.
איש איש את בחירותיו יעשה ואת הפטישים שלו יגשים.
servent​(נשלט)

ויקום הגולם על יוצרו

servent​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2004
איני יכול שלא לעמוד למגן אל מול ה"עליהום" שעושה alex (כך כותבים לידיעתך) נגד המלכה המדוברת
ובפרט כאחד שמוכיר ומכיר אותה כ 9 שנים
רחפנית לידיעתך עוד בטרם בכור האתרים העוסקים בנושא ראה אור ועוד בזמן שצירופי האותיות bdsm נראו לך כדבר חוצני הרי שהמלכה היתה ברזי העניין ואף ניהלה במשך 4 שנים אורח חיים עם עבד שכלל אף מגורים משותפים
אלקס האם הסיטואציה הזאת מקנה לך זכות לפעור לוע ?
קודם תלמד להיות עבד ולדבר בנימוס בטלפון
ואולי זה הזמן והמקום להזהיר את כל המלכות מאלקס שמא יום מן הימים ישפוך את דמכן כפי שהוא מטיב לעשות
מה לעשות תמיד ה"מיסכן" נוטה יותר למשא פנים !
אתה אלקס במו אצבעותיך כתבת את ההודעה ובה ציינת שני מקרים בהם הית בבית המלכה
האם לא לימדו אותך לספור עד 2 ? או שמא זיכרונך בוגד בך ואז ........
לדעתי אלקס קיבל את מבוקשו
היה לפחות בביתה פעמיים. בראשונה שהה כ חמש וחצי שעות ובשנית שהה כ 4 שעות ובמהלכן נענש בכל מיני אופנים
קיבל שליטה מנטלית דרך הנייד מספר רב של פעמים ובהקשר זה יפה שתיקה !
שאלה
האם מלכה שחפצה רק בכספו של העבד תגיד לו שאינו רצוי ואינו ראוי לה?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
sevent......

בחישוב חשבונאי פשוט שעשיתי, הרי המלכה המדוברת החלה את דרכיה בבדסמ עוד בחיתוליה....................

אכן תיאוריה מעניינת.

לגופו של עיניין, אם היית טורח באמת להבין את תגובתי, היית רואה שהגבתי לעצם המעשה ולא לדמות הפיקציונרית המסתתרת מאחוריו.

ד"א, אין לך שמץ ממתי שילוב האותיות בדסמ האירו את עיני-סייג לחוכמה שתיקה.

יש כאן מגוון של דיעות לגבי המעשה, חלקן מצודדות, חלקן מגנות וחלקן דוגלות במשפט-חיה ותן לחיות.
תלמד לכבד את כל קשת התגובות ולהבדיל מתי מגיבים לעצם המעשה פרופר ומתי מגנים את הדמות שמאחורי המעשה לפני שאתה מושיט אצבע מאשימה כלשהי.

יום טוב לך.

רחפנית-הדומית המרחפת.
Demi
Demi • 16 בפבר׳ 2004
נו אני אגיב שוב (תגובה ישנה לטלנובלה חדשה) :

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=3365
aleks​(נשלט)
aleks​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2004
ל
servent
שימוש בביטויים פוגעים ומעליבים לא יגרור אותי לתגובה באותה רמה
אומר רק שהינך טועה ומטעה, וכמובן שזכותך להביע את דעתך או את דעת אותה אחת שאתה מייצג
אני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי,ולא אחזור על כך ,אתה מוזמן לקרוא את שכתבתי בהודעותיי הקודמות.
כל טוב לך
PuppyPlay

חברה תירגעו!!!

PuppyPlay • 16 בפבר׳ 2004
חברה עם כל הכבוד ויש כבוד...
THEPASSION MASTER אלכס אתה שוכח את הTHE שזה ה' הידיעה למסטר icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
אני חושב שלזה הוא קרא עיוות השם...
ולענייננו גם אליי שלחה אותה מדוברת היענות לאחר שפניתי אליה ובהודעה נאמרו אותם דברים על "האם אני חושב שהעבד צריך לדאוג לרווחתה הכלכלית של המלכה..."
משכך נעניתי הבנתי במה מדובר אין זה משנה כלל מה עניתי לה אך העניין היה ברור.
יש כאלה שיקראו לזה ניצול אך לפי דעתי זה אינו ניצול כי אף אחד לא מחויב לעשות כן...
אותה מלכה פרשה בפניי את קלפיה ולא הסתירה דבר לפי דעתי אין זה שונה ממלכה בתשלום
זה פשוט הקטע שלה......
לא צריל לצאת חוצץ ולא צריך לעשות סקנדלים,חברה תירגעו חולה עליכם ואוהב אתכם.
נ.ב.THEPASSIONMASTER אני איתך באותו ראש icon_cool.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 16 בפבר׳ 2004
יש הבדל בין ניצול לבין הולכת שולל.
לשם הדגמה, נניח שמתדפקת על סף דלתי מכרה כלשהי ומתחננת שאלווה לה מאה שקלים. היא חייבת כסף לעבריינים, אין לה איך להשיג, ואם לא תשיג - יכו אותה (בצורה לא כיפית).
אני יכול להיות נחמד ולתת לה. אני יכול גם לסרב לתת לה, מסיבות אלו או אחרות. המקרים היותר מעניינים אותנו הם אלה בהם אני דורש משהו תמורת הכסף, לדוגמה: קודם תשכבי איתי, אחר כך כסף.
כאן נעוץ ההבדל. אם לאחר ששכבה איתי גירשתי אותה ללא פרוטה, הרי שהולכתי אותה שולל. אם נתתי לה את הכסף, האם אני צדיק?
לדעתי, חד משמעית לא. מדובר בניצול. למרות שלכאורה עמדה בפניה ברירה חופשית אם להסכים להצעתי או לא, הרי שברור שבחירתה הושפעה מנסיבות לא נוחות שלחצו אותה לפינה, ובנסיבות רגילות לא היתה מסכימה לשכב עמי תמורת מאה שקלים (נניח שהיא לא זונה וגם שאיכשהו לא נפלה בקסמיי. אולי היא לסבית, לא יודע).
הדמות המדוברת כנראה לא הוליכה שולל את העבד. אבל בהחלט ובהחלט ניצלה את הנסיבות הלא נוחות, מצוקת המלכות הקשה, אשר לולא הן מן הסתם לא היתה יכולה לדרוש ולקבל ממנו את אשר קיבלה. לכן אני לא מסכים עם מי שטוען שהיא היתה בסדר גמור ובסך הכל הציגה עסקה - take it or leave it, אפילו שלעבד היתה אפשרות לסרב. הולכת שולל זו אולי לא, אבל ניצול, לדעתי, בהחלט כן.
Demi
לפני 20 שנים • 17 בפבר׳ 2004
Demi • 17 בפבר׳ 2004
זאלופון
הולכת שולל היא לפעמים מרכיב מבדסמ במיוחד במערכות של TPE וכדומה
אין רע בהולכת שולל אם הדבר מקובל על שתי הצדדים - את תוליכי אותי שולל ואני אהנה מהסבל שיגרם לי עקב האמת המרה, ואם יש מי שנהנה מיזה אז זה לגיטימי
את פרטי המקרה הזה אני לא יכול וגם לא מתימר לשפוט, אבל אני יכול להגיד לך שהיו הרבה מלכות שניסו להוליך אותי שולל ולנצל אותי בכל מיני צורות, היו גם ונילות כאלו - כל אחד בוחר בשביל עצמו מה נכון בשבילו.

אבל, להביא עבד למצב של אמון טוטאלי - מצב בו הוא לא יכול לחשוב והוא רק מגיב ואז להוליכו שולל זה פסול (אני יודע שזה מה שיענו לי), אבל אם עבד נותן אמון טוטאלי הרי שאי אפשר להוליכו שולל מכיוון שעצם ההתמסרות היא החשובה, היא המטרה וזה מה שגורם להתרוממות הנפש ולכן כל זמן שאין מצב של פגיעה באמון הרי ואין באמת הולכת שולל.

אז מה כן יש? יש התחרטות של עבד על דברים שהוא עשה או שהיו חלק מהמערכת יחסים, ואז אין טעם לסצנות, יש טעם או להגדיר מחדש את הקשר או לנתק אותו.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 17 בפבר׳ 2004

מישהו יכול להסביר לאפרוח קטן כמוני...

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 17 בפבר׳ 2004
למה קוראים לה xxxxx ? ממתי מפונקת זאת מילה גסה? icon_eek.gif

ועוד משהו, למרות שזה אולי העניין הכי שולי בשרשור הזה - רב תכליתי, כשאתה כותב: "הורו לי להתנצל בפנייך אז אני מתנצל", ההתנצלות שלך שווה אתה יודע לאיפה. אז למרות שזה לא הופנה אלי ולא קשור אלי, אני יכול להציע שתיקח את ההתנצלות שלך, תקפל אותה עד שיישארו רק פינות חדות, ותדחוף אותה עמוק עמוק. אני גם מאוד מקווה שלא תיהנה מזה.

אני גם מאוד סקרן האם אותה יישות ערטילאית שהורתה לך להתנצל חושבת שהתנצלות כזאת עונה להגדרה של התנצלות, אבל זה כבר ביניכם....