בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

SSC. תמיד SSC. בעיקר C.

שוטרת*
לפני 15 שנים • 3 בספט׳ 2008

SSC. תמיד SSC. בעיקר C.

שוטרת* • 3 בספט׳ 2008
ושוב, לא אני כתבתי. אבל זה מדהים. זה אמיתי. זה גורם לי לדפיקות לב מואצות, וראוי שזה יפורסם.

סיימתי לקרוא. הרמתי עיני מהמכתב אליה. "מה הטעם בכל זה? אני כתבתי את זה. למה רצית שאקרא את זה בקול רם? ולמה עם ידיים מאחורי הגב?". ניסיתי לקום מהכסא וגיליתי שתוך כדי קריאה היא קשרה את ידי באזיקים למשען הכסא הכבד. לעזאזל הריכוז המופלא שלי. אני לא יכול לראות כלום כשאני מרוכז במשהו. "אני לא רוצה, תשחררי אותי".

-"מה אתה לא רוצה?" ניגשה מאחורי, רכנה אליי, וליטפה את צווארי. הריח המשכר שלה מכה באפי, ונשיותה הרכה מכה במוחי, מבלבלת.
-"תפסיקי עם זה, זה לא משחק. ואני לא רוצה. עופי מפה. את מטרידה אותי."
-"אוו.. אני אוהבת את הרגע שאתה יוצא מאיזון. שאלתי שאלה פשוטה, חומד. מה אתה לא רוצה?"
המשיכה ללטף אותי, וכרכה את החבל מסביב לצווארי. שתקתי, מנסה להתעלם מהמגע הרך שלה. מרגיש את המוח שלי מתערבב, ופונה לכיוון *ההוא*, הלא רצוי, והלא רצוני. לנער אותו, עכשיו. " תשחררי אותי. אני לא רוצה סשן, אני לא אוהב כאב, אני לא רוצה אותך. אני. לא. רוצה!" את המילה האחרונה אמרתי בתקיפות בלתי מתפשרת, מפנה את הראש ומביט לתוך עיניה ללא פחד. ללא עוררין.

המשיכה ללטף מעט, מן הסתם כי לא היה לה נוח פתאום, אבל הפסיקה ופנתה שוב מולי, נרגעת מעט. "בסדר. אני יודעת שאתה לא רוצה. כתבתי לי במכתב, וכתבתי לי את התחושות שלך. חשוב לי לדבר עליהם. אבל יש משהו יותר דחוף. מה אתה עושה, כאן, קשור לכסא?"
"קשרת אותי. בלי שידעתי". כעסתי.
"אנחנו אף פעם לא מדברים ככה, חומד". רכנה ואחזה בקצה החבל הקשור לצווארי, ואז שוב הזדקפה מעליי, והישירה אליי מבט. "מה?!" קראתי וכמעט צעקתי. חיכתה, 10, 15, 20 שניות. מבט במבט. עד שמבטי התרכך, וחייכה אליי שוב.
"מה את עושה כאן?"
"את קשרת אותי", עניתי בשקט, בפתיחות.
"ואיך הגעת למצב הזה, דווקא בחדר כזה?" הקול שלה מפתה, והפתיחות שנכפתה עליי, שוב מתחילה לערבב לי את הראש לכיוון *ההוא*, אבל הפעם בלי יכולת לחזור, ועדיין להמשיך לדבר איתה. ואני כל כך רוצה לדבר איתה, כל כך רוצה שתשמע...
"כי את רצית שנפגש פה, ורצית שאני אשב בכסא הזה, ורצית שאקרא את המכתב"

-חייכה, "ואתה עושה מה שאני רוצה, גם כשזה לא מתאים לך..", פתאום הרגשתי את החבל מאוד מתוח מסביב לצווארי. "למה זה?". עצמתי את עיניי. "לפתוח. למה אתה עושה את הדברים האלה? זה מאוד מבלבל אותי", את המילים האחרונות אמרה בשקט רך ומצמרר. פתחתי את עיני. המבט שלה זהר מתשוקה. "למה אתה 'מפתה אקטיבית'? למה אתה כותב את המילים האלה?" החבל התהדק עד הסוף. לא יכולתי יותר לנשום או לדבר. המוח שלי היה *שם*. לגמרי. והיא מחכה לתשובה. מבט עיני התחנן אליה, שתדבר. מהר! לפני שאיחנק. חיכתה עוד קצת, ואז דיברה במקומי.

"'את בטח תקראי לי פחדן'. לא, מתוק, אני הרבה יותר חדה ומדויקת."

הפסקה. מתפתל. אין לי אויר.

"אני קוראת לך זונה".

הראש שלי מעורפל. העיניים מביעות חרטה, ואימה, הפנים שלי אדומות, הפה שלי נפער כדי לקבל את הדילדו העצום, שנכנס לי עד הגרון. משחררת את החבל ואני נשנק, ומלקק, ומוצץ, ומחפש אוויר, והיא דוחפת אותו יותר חזק, בכוח. הראש שלי נחבט בכסא. ואני מלקק ומוצץ, בשבילה, ומחרחר. מלקק ומוצץ ומחרחר.

"די חמוד. בוא אליי". היא משחררת אותי ומתיישבת על הכסא. כשאני נופל על ברכי, מחבק אותה ושם את ראשי על ברכיה. כועס ונעלב.

"כואב לך, וכועס לך. ואתה לא יכול לסבול את זה כבר. ככה זה שנאנסים, גור שלי. אתה זונה שלי. כי ככה החלטתי. וכמו זונה, אחרי שאני אונסת אותך אתה רוצה עוד, ומפתה אותי וגורר אותי ולא מפסיק עד שתקבל שוב, בכוח בפה."

הזעתי, ורעדתי והייתי דוחה ומגעיל ומלא רוק על כל הסנטר והלחיים, שהרטיבו את שמלתה, והיא המשיכה ללטף אותי, "אני מרגישה את הבלבול שלך. ואתה תכעס עליי, גור, מחר בבוקר. וכמובן גם על עצמך. ואין אף אחד שיבין אותך, שיידע מה יש שם בפנים. אבל תזכור מה שאמרתי לך מזמן. תתקשר אליי, אתה לא חייב לחיות לבד אם המחשבות האלה ועם החלטות כל כך קשות. אני פה, והיחידה מבינה אותך.

"אתה תתקשר אליי מחר, מתוך הכעס והלכלוך, ותתאר לי מה אתה מרגיש. אבל תזכור איך תמיד אנחנו מדברים, גור שלי. תתקשר כשאתה פתוח, וכנוע, כמו עכשיו. ואז ננהל את השיחות הקטנות והנפלאות שלנו, ונחליט מעכשיו ביחד, רק ביחד, איך ממשיכים." הפסקה קלה. ליטופים אחרונים, "אני איהנה מהשיחות הללו, והן גם יקלו עליי לאנוס אותך. שוב. ושוב. ושוב."

...ויצאת. ואני נותרתי בחדר הקטן והמסריח במלון הזול. חופשי, חסר אונים ומזוהם.

ושלי.
ezuf
ezuf • 3 בספט׳ 2008
נחמד..אבל מבלבל

פעם זה בין אישה לגבר ופעם זה בין אישה לאישה? הייחוסים משתנים מפיסקה לפיסקה
נולי
נולי • 3 בספט׳ 2008
ezuf כתב/ה:
נחמד..אבל מבלבל

אין בלבול. טקסט איכותי ברמה גבוהה. הדוברים מתחלפים. ישלהיותמרוכז ואז מבינים. כראוי.
catoda
לפני 15 שנים • 24 במרץ 2009

יש לי שאלה

catoda • 24 במרץ 2009
מה זה SSC לא הצלחתי למצאו את משמעות הביטו ככל שחיפשתי....
Madame T​(שולטת)

Re: יש לי שאלה

Madame T​(שולטת) • 24 במרץ 2009
catoda כתב/ה:
מה זה SSC לא הצלחתי למצאו את משמעות הביטו ככל שחיפשתי....

SANE, SAFE, CONSENSUAL או במלים אחרות - שפוי, בטוח ובהסכמה.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 24 במרץ 2009
נולי כתב/ה:
ezuf כתב/ה:
נחמד..אבל מבלבל

אין בלבול. טקסט איכותי ברמה גבוהה. הדוברים מתחלפים. ישלהיותמרוכז ואז מבינים. כראוי.

נולי
ניסית פעם להתרכז כשהז..ין שלך עומד? icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 24 במרץ 2009
דוכיפת כתב/ה:
נולי כתב/ה:
ezuf כתב/ה:
נחמד..אבל מבלבל

נולי

עכשיו מכאן נסה לצאת לעבר הסבר לנשים מדוע מגוחך לצפות מגבר שיעמוד לו הזין לאורך כל הזמן בו הוא יורד להן...

[אני אישית מעדיפה אותו מרוכז, מסור ודרוך על המטרה. שהיא עינוגי כמובן...]
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 24 במרץ 2009
Morticia כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
נולי כתב/ה:
ezuf כתב/ה:
נחמד..אבל מבלבל

נולי

עכשיו מכאן נסה לצאת לעבר הסבר לנשים מדוע מגוחך לצפות מגבר שיעמוד לו הזין לאורך כל הזמן בו הוא יורד להן...

אכן
בירידה תמיד סע בהילוך נמוך icon_rolleyes.gif
Morticia
Morticia • 24 במרץ 2009
דוכיפת כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
נולי כתב/ה:
ezuf כתב/ה:
נחמד..אבל מבלבל

נולי

אכן

מה אתה מתחכם אתי???
דוכיפת​(נשלט)
לפני 15 שנים • 25 במרץ 2009
דוכיפת​(נשלט) • 25 במרץ 2009
Morticia כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
נולי כתב/ה:
ezuf כתב/ה:
נחמד..אבל מבלבל

נולי

אכן

מה אתה מתחכם אתי???

אני???
חס וחלילה.
אם ככה זה נשמע,ומי אני שאתווכח,אלפי סליחות icon_cry.gif