לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

when women rule the world

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 7 בספט׳ 2008
אנדרפוט • 7 בספט׳ 2008
הבעיה היא שזה לא תואם את הפנטזיה שלי בדיוק אחד לאחד מאה אחוז.
הדורבנים​(נשלט)

יש לי שאלה

הדורבנים​(נשלט) • 7 בספט׳ 2008
בקשר לתשובה שלך הנ"ל, ובקשר לשרשור האובססיה.
האם, מהחקירות שלך את עצמך ואת הפנטזיות שלך עד עכשיו, ה"מאה אחוז תאימות" חייב להיות משהו מהיר ושיטחי (לא במובן השלילי) כמו סשן, או תכנית טלוויזיה,
או שיכול להיות, עקרונית, שהמאה אחוז תאימות יבוא מקשר ארוך טווח ועמוק שלך עם מישהו מסויימת, מהבנה שלה אותך יותר, ומהקשרות שלך אליה?

(לא שופט שום תשובה, ומעניין אותי כרגע בעיקר ברמת העקרון, לא ברמת הפרטים)
אנדרפוט
אנדרפוט • 7 בספט׳ 2008
הריגוש המיני שלי האולטמטיבי נובע מדימוי חיצוני-תיאטרלי שאף אישה חיה לא יכולה לספק לאורך זמן או להשתוות אליו. אין לי טענות כלפי נשים בכלל ומלכות סאדו בפרט, יש לי טענות כלפי האופי החולמני והלא פרקטי של המיניות שלי ובשביל לנסות ולהבין אותה טוב יותר אני מתרכז דווקא בצד הזה שהוא בעייתי ולא מתפשר.

אישה שתאהב אותי, בת זוג, לא תוכל לספק לי את החוויה המינית הדרושה לי משום שבלי ניכור טבעי ובריא, עם קורט של ניצול אמיתי ופוגע, וקצת כאב לב על יופי בלתי מושג, זה פשוט לא זה. אפשר מכות, אפשר סגידה, ליקוקים, נישוקים...הקינק כתבלין לחיי המין הוא תבלין נטול פלפל, אין את החריפות שמבעבעת ביחסי שליטה אמיתיים, נצלניים, ציניים והרסניים. אני מתעקש על דייקנות פואטית אחרת אני מזייף. הטוטאליות שלי היא לצרכי התבוננות עצמית, יש לי איזשהו משיכה לאגרסיביות, לאלימות, לאכזריות אנושית בסיסית ואני משקיט את הפחד על ידי ריטואל מיני שכולל בתוכו את האלמנטים האלה אבל בכאילו, לא על אמת, הכל בשליטה, אני בעצם נהנה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 בספט׳ 2008
במשפט הראשון שלך ענית לי, אבל אח"כ קצת התרחקת ממה ששאלתי
כששאלתי על "קשר ארוך טווח" לאו דווקא חשבתי על אהבה שלה אותך, או תבלין לחיי מין. זה יכול להיות קשר ארוך טווח של ניצול (כספי, מיני, רוחני). ואני מעז להתפרע בדמיון: קשר ארוך טווח (ואמיתי) של חטוף לחוטפת במשך שנה, או של סחיטה באיומים חוזרים ונשנים..

בגלל זה כתבתי, כי הפרטים לא חשובים, אלא שאלתי ברמת העקרון. האם לאידיאל התיאטרלי שאתה מדבר עליו לא יתווסף אפקט מרגש, של כיבוש ארוך טווח, עם הבנה גוברת והולכת שלה אותך, והתקשרות לא רצונית שלך אליה (שניהם יובילו כך שקל יהיה לה יותר לנצל אותך ולהכאיב לך) שתוסיף לחוסר האונים שלך..?

או שהאידיאל חייב להיות ריחוק מוחלט שלה ממך עד כדי כך, שאסור שתפגשו יותר מפעם אחת (כי אחרת היא כבר מקדישה לך יותר מדי מזמנה, או שנעשית חשוב מדי), והיחסים חייבים, פשוט חייבים להיות כאלה שהיא דופקת אותך, זורקת אותך, וממשיכה הלאה, זוהרת, בלתי מושגת, ואלוהית?
Morticia
Morticia • 7 בספט׳ 2008
fog כתב/ה:

או שהאידיאל חייב להיות ריחוק מוחלט שלה ממך עד כדי כך, שאסור שתפגשו יותר מפעם אחת (כי אחרת היא כבר מקדישה לך יותר מדי מזמנה, או שנעשית חשוב מדי), והיחסים חייבים, פשוט חייבים להיות כאלה שהיא דופקת אותך, זורקת אותך, וממשיכה הלאה, זוהרת, בלתי מושגת, ואלוהית?

האם זוהי באמת תפישתך את מהות השליטה?
האם להיות נשלט הוא להעריץ רק את הבלתי ניתן להשגה?
ואז איך היחס אל אישה, אצילה כשתהיה, באם היא תרצה בקרבתך ותביע כלפיך אהבה?

נכון שיש הרבה סוגים של בדס"מ ואין ספר חוקים קבוע וידוע מראש
אבל שליטה מוחלטת במימוש הפנטזיה שלך כפי שאתה רוצה אותה
ותוך ניצול האישה, במידת מה
אינה הישלטות על ידי אישה
ואין בה כל התמסרות

ואז בעצם, במידת מה, ורק לשם המחשבה
במה זה שונה, מלבד הכנות למרבה האירוניה והצער, מדבריו של הפסיכיאטר המופרע?
אנדרפוט
אנדרפוט • 7 בספט׳ 2008
פוג - ברור שיחסים שכאלו יכולים להמשיך לטווח ארוך, היה לי גם סוג של משהו כזה עם אחת האקסיות שלי. הסקס היה נפלא אבל הקשר האנושי ביננו היה חולני משהו, היא היתה באה לבקר כשהיחסים עם בני הזוג שלה היו בשפל, בוגדת בהם איתי ואז נעלמת לעוד כמה חודשים.
בדקתי את מרבית האופציות בתחום הזה, האמת היא שבגלל זה עברתי ללונדון, בשביל להיות מסוגל למצוא כמה שיותר דומיות בסביבה פתוחה יחסית ואכן מצאתי, במסיבות בעבודה באתרי פטיש ובאופן כללי בסצינת הפטיש. היו לי שנתיים די מופרעות וכמה יחסים שכן המשיכו לאורך זמן, אבל זה ממש לא זה, היעדר האהבה בסופו של דבר מאוד מפריע לי כבן-אדם למרות שהוא מדליק אותי ככנוע.

בדסמ לא שווה כלום בלי שיש גם אינטימיות חברות ואהבה, ברגע שיש אינטימיות אכפתיות ואהבה אז זה הורג את הבדסמ לחלוטין. ולחיות עם סתירה שכזאת כל חיי זה, איך לומר, דבר לא פשוט.
Morticia
Morticia • 7 בספט׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:

בדסמ לא שווה כלום בלי שיש גם אינטימיות חברות ואהבה, ברגע שיש אינטימיות אכפתיות ואהבה אז זה הורג את הבדסמ לחלוטין. ולחיות עם סתירה שכזאת כל חיי זה, איך לומר, דבר לא פשוט.

הטבע בנוי על סתירות וניגודים
every essence begins in chaos
ויש המון מיזוג והרמוניה בתוך המקומות האלה

אפילו בלונדון מצאתי אותן
...

ומסתבר שבק מצא אותן באמריקה אז...

אל תתייאש ותן לעצמך את ההזדמנות שאתה מבקש לתת לעצמך - בהצלחה icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=gtLYYZNP8Ds
yosilev​(נשלט)
yosilev​(נשלט) • 7 בספט׳ 2008
עצם הרעיון של שליטה נשית , הוא מגניב.
אין ספק שלו הנשים היו שולטות במציאות , מצב העולם היה טוב יותר.
רק מזל
רק מזל • 7 בספט׳ 2008
סתם סדרה מעפנה, על בליינד, עוד לפני שראיתי אני יודע... (ואני עוד אראה ונראה אם צדקתי).
אבל זה ברור...
הדבר היחיד שיש לי להוסיף על מה שמורטישה אמרה כבר בתגובה הראשונה שלה, זה שאם היה צריך לתת שם לעידן הזה (למרות שזה בטח יקרה רק עוד כמה שנים, אחרי שזה יעבור). היו קוראים לעידן הזה" עידן הקקה הטפל הטעים"... כי הכל שקרים ושטויות (הרבה בגלל האינטרנט), אבל אנשים קונים את זה, כי זה טעים וזה לא מאתגר, קודם ניוונו את הגוף ולאט לאט מנוונים את המוח... וזה טעים, כמו ג'אנק פוד וג'אנק טלוזיה והכל ג'אנק, אולי צריך לקרוא לזה באמת "עידן הג'אנק"....
רק מזל
רק מזל • 7 בספט׳ 2008
[quote="Nihil"]סתם סדרה מעפנה, על בליינד, עוד לפני שראיתי אני יודע... (ואני עוד אראה ונראה אם צדקתי).
quote]

צדקתי...