שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

העינטוז האחרון

רוברט
לפני 20 שנים • 17 בפבר׳ 2004

העינטוז האחרון

רוברט • 17 בפבר׳ 2004
זה כל כך מצחיק, שאני מוכרח לכתוב לכם את זה:
הנצאים הסובבים ומתנהלים בחופשיות בלתי מובנת במקום שבו אני נמצא, ידועים כ - "פרו פלסטינים"
לאחרונה נוצר כאן "טרנד" של ריקודי בטן.
כל מיני עגלות ממוצא אירי, סמוקות לחיים ועמוסות ירך מניעות את מסות השומן שלהן בערגה כאילו אין אלוהים.
בן-לאדן עצמו היה מוותר על הורדת התאומים ומתרכז בפיצוח בעית "הפתרון הסופי" לטרנד החדש הזה שתוקף את אירופה.
אבל כל מה שאני כותב עכשיו זו דעתי והיא רק כהקדמה למה שאני מתכוון לספר לכם.
אז ככה:
חבר מהארץ שולח לי אחת לכמה זמן כל מיני שירים שנעים בין רצינות לבדיחה. שירים במזרחית/היפ-הופ כאלה שהפכו להיות ביג טינג בארץ.
"בלבלי אותו"
"הדואט ההוא עם הזמר ששר כיווני"
ועוד כל מיני.
לפני כמה ימים הוא שלח לי שיר שגלגל אותי מצחוק.
"קשה לי לוותר עליה, למרות שהיא ילדה רעה, היא מטריפה והיא יפה, עושה בי מה שהיא רוצה".
ראבק, מי כותב טקסטים כאלה?
גלגל אותי. ממש צחקתי עד דמעות באיזה סוג של חצי בלבול חצי טירוף סטייל "יאללה ע-ר-מ-ת ילדים".
אז עכשיו אני כותב לכם את זה, כי אני בא ממכון הכושר שלי שהוא רבוי באוהדי אויבינו לא משנה באיזה צבע ומרקם הם.
סלחו שאני מעלה שאלה, אבל אנטישמיות לא כוללת גם ערבים, שלא לציין פלסטיניאים?
כאילו מהם הפלסטינאים, בלגים?
לא מבין את זה אבל ניחא.
בגלל שאני עוזב את הסרחון הזה שאני חי בו ובגלל שרמת הטירוף שלי הגיע לשיא חדש, אני מוצא שכבר לא ממש איכפת לי כאן מכלום. וכל מה שעולה לי בראש נעשה, רק בתנאי שלא יגרום למצב שאוחזק כאן בכוח על ידי רשויות החוק.
היום, במכון, קראתי לאיזה האנס ננס.
אחד שמרוב שהרים משקולות נשאר בגובהן.
אמרתי לו:
"שמע, יש לי כאן דיסק עם אחלה מוזיקה פלסטינאית, רוצה?"
"בוודאי", הגמד הנהן סמוק ומיוזע.
"הנה קח", חייכתי והכבש לקח.
אחרי חצי דקה לערך, צלילים מגוחכים פקדו את המכון ואותו ננס התחיל לענטז כשהוא קורא:
"פלסטיניאן, פלסטיניאן"
אני לא יודע מי כתב את השיר הזה, אבל אני בטוח שהוא היה מחייך לראות מכון רבוי פאשיסטים מנענעים את התחת בחיוך למילותיו "קשה לי לוותר עליה, למרות שהיא ילדה רעה... היא מדליקה והיא יפה, עושה בי מה שהיא רוצה..."
יאללה בלגן, ענטזו!

אלפרד היצ'קוק אמר פעם:
"לא משנה כמה אתה באמת חכם, תמיד יופיע מישהו שיטמטם אותך".
זיקית
לפני 20 שנים • 18 בפבר׳ 2004

ענק.. :)

זיקית • 18 בפבר׳ 2004
אני מדמיינת ערימת האנסים כאלה בלונדינים סמוקים עם שפם היטלרי מפזים בחודר קורדינציה לצלילי "בלבלי אותו"..

icon_lol.gif

icon_twisted.gif