שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת בהשכרה

פסיכיאטר מופרע
לפני 16 שנים • 14 בספט׳ 2008

Re: מתה עליך פסיכיאטר

פסיכיאטר מופרע • 14 בספט׳ 2008
woman4rent כתב/ה:
יודע מה, אתה בחינם!
רוצה?

יודעת מה ???

מספיק לי שתמותי . לאחר שתמותי נקרא לקליבר שידפוק את גופתך . בלאו הכי זה לא משנה לו מה הוא דופק .
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2008
נשלטת,עצם זה שאת עונה לכל אחד שזורק משפט אומר שאת מנסה להוכיח משהו
או שתפסיקי,או שתפסיקי
זה נראה מפגר לגמרי

ובנוגע לזונה או לא זונה...
אם זו הפנטזיה שלה,מזה משנה איך אם קוראים לזה זונה או נשלטת
וחוץ מזה,כל עבודה מכבדת את בעליה..
WomanNot4Rent​(נשלטת)

WomanNot4Rent​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
woman4rent כתב/ה:
יודע מה, אתה בחינם!
רוצה?

יודעת מה ???

מספיק לי שתמותי . לאחר שתמותי נקרא לקליבר שידפוק את גופתך . בלאו הכי זה לא משנה לו מה הוא דופק .

אהבלה אהבלה אבל יודעת דבר אחד...

לא משנה מה כותבים עלייך בעיקר שמאייתים את שמך נכון!

ויודע מה פסיכי. לאיית אתה יודע!
WomanNot4Rent​(נשלטת)
WomanNot4Rent​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2008
Toothfairy כתב/ה:
או שתפסיקי,או שתפסיקי
זה נראה מפגר לגמרי

תודה על דאגתך פיה יקרה

אבל אותי זה משעשע...
פסיכיאטר מופרע

woman4rent כתב/ה:
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
woman4rent כתב/ה:
יודע מה, אתה בחינם!
רוצה?

יודעת מה ???

אהבלה אהבלה אבל יודעת דבר אחד...

לא משנה מה כותבים עלייך בעיקר שמאייתים את שמך נכון!

ויודע מה פסיכי. לאיית אתה יודע!

לאיית זונה זאת לא חוכמה , לא לגעת בזונה זאת החוכמה .

טפיי עלייך .

וְעָשׂוּ אוֹתָךְ בְּשִׂנְאָה, וְלָקְחוּ כָּל-יְגִיעֵךְ, וַעֲזָבוּךְ, עֵירֹם וְעֶרְיָה; וְנִגְלָה עֶרְוַת זְנוּנַיִךְ, וְזִמָּתֵךְ וְתַזְנוּתָיִךְ.
llulu​(נשלטת)

llulu​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
woman4rent כתב/ה:
יודע מה, אתה בחינם!
רוצה?

יודעת מה ???

בושה וחרפה ! אתה בן אדם שמרני ושוביניסט. אני מביעה את הממיחה המלאה שלי לwoman4rent
כנג ההתקפות האלה....צריך הרבה אומץ כדי לעשות דברים שהם לא "מקובלים", לא בתלם....השמרנות והלהג שיש אצל חלק מאנשים פה מזעזעת ....תבדקו את עצמכם ....ולא בגלל שאשה או גבר נשלט\ת לא אומר שהיא\הוא נטול תהליך קבלה החלטה...
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
Toothfairy כתב/ה:
או שתפסיקי,או שתפסיקי
זה נראה מפגר לגמרי

את התגובות שלך אני תמיד אוהב כי הן קולעות לתאכלס. icon_razz.gif
פסיכיאטר מופרע

sweetslave כתב/ה:
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
woman4rent כתב/ה:
יודע מה, אתה בחינם!
רוצה?

יודעת מה ???

בושה וחרפה ! אתה בן אדם שמרני ושוביניסט. אני מביעה את הממיחה המלאה שלי לwoman4rent
כנג ההתקפות האלה....צריך הרבה אומץ כדי לעשות דברים שהם לא "מקובלים", לא בתלם....השמרנות והלהג שיש אצל חלק מאנשים פה מזעזעת ....תבדקו את עצמכם ....ולא בגלל שאשה או גבר נשלט\ת לא אומר שהיא\הוא נטול תהליך קבלה החלטה...

שקט נקבה !!! לא ביקשנו את חוות דעתך .
קישטה .
קליבר​(שולט)

קליבר​(שולט) • 14 בספט׳ 2008
woman4rent כתב/ה:
יודע מה, אתה בחינם!
רוצה?

א. אכן הפסיכיאטר כאן לא מחסידי , זה ברור , קנאי הלוקה בקנאת פין קיצונית , תוצאה של צמקת זרג חמורה המשולבת ברפסת הפין והשכל . כל שיאמר עליו ילקה בחסר ובחסך .
ברם אני מכיר מספר לא מבוטל של נשים שנכרכות אחריו ללא הפסק , ושותות את הגיגיו בצמא .
כבר זרחו כוכבים כמוהו בשמי הכלוב ונעלמו במחלקות הסגורות של מיטב בתי החולים הפסיכיאטריים או בחלקת המתאבדים בבתי העלמין הציבוריים, תוך שהם מותירים אחריהם בדרך כלל חובות במכולת .

ב. מתת החינם לפסיכיאטר המופרע [/size לא יכולה שלא להתפרש על ידי אלא כקנוניה מתוחכמת , לתת לך מוצא לנושא התשלום עבור הסשן .
למרות שאני בטוח שרבים פנו אליך וביקשו הצעות מחיר או שהסכימו לשלם ואני גם בטוח שחלקם היו רציניים , בחרת להעניק דווקא לפסיכאטר המופרע את חסדייך בחינם .

ג. מלאכת הצדיקים אכן נעשית לעיתי בידי אחרים .
ברם מאחר ואת טוענת שאת מכירה אותי היטב , ואני לא מעלה על דעתי אפילו מי את .. וטוב שכך שכן אם זו אחת ממכרותי הקרובות , לא כל שכן ממכרותי הקרובות מאד , ורחמנא ליצלן אם זו אחת מהקרובות מאד מאד וכן הלאה , דעתי היתה משתבשת והייתי חוזר להיות כאחד האדם , ואת בעצמך אמרת לי שאעזוב אותך שכן אני יכול להשיג כל אחת בכלוב בחינם ( לא לא נכון , ממש לא אני מכחיש !!! - הסבר בהמשך ) .

ד. [size=18][B]באשר לדעותיו של המופרע עלי [/B
אינני מכחיש , עם חלק ניכר מהנשים הנאות ששהו במחיצתי קיימתי יחסי מין מלאים ומוגנים .
ברם ההבדל ביני ובין הפסיכאטר המופרע הוא שאני לא בא רק לזיין את המוח , כדרכו שלו , המתצדק והמתיפיף , לפחות איני מכחיש דברים קימים , משקר באשר לגילי וכד' . את הבעיות הנפשיות שלי איני פותר בכלוב , או באתרי אינטרנט , ולהבדיל ממנו , יש לי אישור שאני שפוי - אישרו לי את חידוש הרשיון לנהג מונית - אוטובוס ( ועוד כמה רשיונות דרך אגב )
וכמו אחרים לפניו , אותם כוכבים שעלו וזרחו ונעלמו לבלי שוב שכן לא הייתה להם תכלית מלכתחילה .

ה. ואחרון חביב על שליטה מנטלית
הייתה לי שיחה מעמיקה עם שפחה נחמדה , רווקה ויפה עד כאב המשויכת לאדון נורא הוד ,ודי צעירה , אגב פסיכי , שתדע !!! שיחה בבית קפה תל אביבי , בבוקר יום עבודה , שנסבה על "שליטה מנטלית" "הסבירי לי מה זה שליטה מנטלית , מה זה אומר , עבורך , אני לא כל כך מבין מה זה ואיש לא מצליח להסביר לי ( החיים במונית , את יודעת לא נותנים למוח לעבוד )
תראה זה מתחיל בזה שהאדון שלי כותב לי במייל מה ללבוש , מתקשר ומורה לי לאונן ומתי לאכול , ומה לאכול ( היא אגב לא נראית שאוכלת הרבה לתשומת לב האדון שלה !!! וגם את הקפה שתתה בלי סוכר ) וכל דבר שאני עושה ולא קשור לעבודה שלי , אני מדווחת לו ,
אה זה .. אמרתי , ולחשוב שלי יש כמה "שפחות " ... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif