שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת בהשכרה

llulu​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 14 בספט׳ 2008

Re: כמה?

llulu​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2008
פסיכיאטר מופרע כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
כמה היא שוקלת, ההיא להשכרה?
מי יודע?

105 ק"ג +מע"מ

מחר זה היום האחרון לדיווח מע"מ אגב .

נב - לגבייך קטה לא רלוונטי מע"מ תשומות או עיסקאות . נראה לי אצלך יש רק מע"מ משקאות .

Oh Shut up Old pervert !
Morticia
Morticia • 14 בספט׳ 2008
Morticia כתב/ה:
יופי גן ילדים.
עכשיו בואו נצטט כמה מילים יותר חשובות, ברשותכם...

{אמן, אינשאללה שיפתח עמוד חדש!!!}

שבוע נעים icon_cool.gif

Buttercup כתב/ה:
ישנם אדונים ש"משכירים" או מוסרים את השפחה שלהם לאדונים אחרים לערב או כמה שעות,
לרוב זה כרוך בתשלום סימלי, יותר בשביל להגשים פנטסיה או משאלה של הנשלטת ולפעמים גם כזאת של האדון עצמו כל עוד השפחה באמת מסכימה מרצונה ולא רק בכדי לרצות אותו.ולרוב זאת רק פנטסיה לערב אחד או שניים ומיותר לציין
שזה כרוך בהסדר ותנאים חמורים כולל השגחה צמודה ומילת בריחה (סייף וורד) להפסקת כל העיניין במיידי וחוסה על הסדרת תנאים מוקדמת
כמו בפליי פארטיז של "מכירות עבדים" ואילו של "סתם" החלפת שפחות .
זה יכול להיות פנטסיה חביבה וממלאת למי שבאמת רוצה את זה וזה עשוי להתגלות כאכזבה אחת גדולה.ולא כדאי להמשיך את זה לאורך זמן,ממש,לא.

מעבר לזה,זה ידוע שישנם "סטודיואים" של מלכות שמחזיקות שפחות להשכרה וזה כבר דבר אחר שכרוך בתשלום רציני ואילו מוגנות ומבוטחות על ידי המלכה ש"משכירה" אותן ושלומן הוא, באחריותה המלאה, בין אם הן מחליטות להיות שייכות לה או רק כאילו "לשכור חדר"
זה מיקצוע בדיוק כמו מלכה בתשלום ואין לזה קשר לאדונים , פרט ל בואו נגיד אלו ה"שוכרים" שבאים.
למרות שאני שונאת לראות בשפחה או אישה כרכוש העובר מיד ליד בתשלום.(סימלי או לא) אז, סך הכל בידיסמ ,אמור להעשות מרצון ובהסכמה ולא משנה איך מיישמים אותו. וחשוב להדגיש :
כל עוד שומרים על כללי הבטיחות הבסיסיים כולל לדאגה לשלום הנימסרת.

אבל, זה קשה ,הקטע הזה של להתפרנס מיזה ,מתי שהוא זה סוחט כוחות נפש, שהם נידלים בסופו של דבר ,זה לא כמו שישנן אולי כאלו שחושבות שזה" כסף קל" רק בגלל שהן שפחות ומורגלות בזה ,זה ממש לא "כסף קל"!
אי אפשר להכנס לסיבות של המעטות שעושות את זה ולא אכנס אבל זה ממש לא קטע קל אולי בהתחלה ,רק אולי..כי הכסף קורץ..אבל ממש לא.

כל פעם להיות נתונה בידיו של גבר אחר ,גם אם הוא שולט,כל פעם מחדש כאילו ליצור נאמנות ל50 דקות או כמה לגבר אחר מה גם, שהוא משלם
בלי שתוכלי להיקשר אלי נפשית ולא כדאי כי מחר יבוא אחר וגם אם הוא יחזור עוד פעם ...הרי את להשכרה בלבד ,אולי ישנן כאלו שחושבת שזה יהיה קל נוסח "תעצמי עיניים ותחשבי על בריטניה" דהיינו התשלום.. אבל זה עיניין הם לא רוצים ולא מחפשים קשר קבוע ,קל ונוח להם יותר לשלם על זה
זה לא קטע קל בכלל ,בייחוד מבחינה נפשית וריגשית כי בין הייתר,
זה נוגד את העיניין של להיות שייכת לאיש אחד ולההתמסר רק אליו, שזה בסיסי יסודי אצלנו.

אבל אם מלכות עושות את זה אז אין סיבה ששפחות לא תעשנה את זה, למרות שעל מלכות לא חלה החובה של להיות מונוגמיות ובשטח של פאדום זה כבר מקובל .אבל לגבי שפחות ,ברגע שמעורב בזה כסף, הכללים מישתנים.

אבל, אם משיהי מסיבותי ה היא החליטה לעשות את זה, עדיף, מאוד עדיף להיות בחסות מלכה בסטודיו שיודעת מה היא עושה ומסוגלת לספק לפחות הגנה בסיסית
ולבחור מלכה שידוע שאפשר לסמוך עליה שלא תכניס את את מי שמחליטה שכן לעשות את זה למלכודת כזאת שיהיה לה מאוד קשה לצאת ולהפסיק והיו דברים מעולם
אבל
ללכת ו לעשות את זה לבד כאילו ,"עצמאית" (כי המלכה ה"תומכת" הרי מקבלת את האחוזים שלה, כמובן)זה חירוף נפש ושום כסף בעולם לא שווה את זה. גם לא בתור "השלמת הכנסה" וגם לא בתור "אני עושה את זה כי בא לי וכייף לי".לא שכל הדומים שמשלמים הם מסוכנים בפונטציה, אבל מספיק רק אחד שחושב שאם הוא משלם אז הוא יכול לעשות ה-כל.. .. מספיק רק, אחד כזה.

כובש יצרה כתב/ה:
כל הנושא הזה של "שפחה להשכרה" והנסיון לראות בזה הגשמת פנטזיה של נשלטת מעורר אצלי התנגדות עמוקה. ברור שיש נשלטות שהפנטזיה שלהן היא להרגיש כזונה ממש, שגברים משלמים להן על שימוש בגופן. ברור גם שיש נשלטות שרוצות לממש אונס באמת, אפילו הכרתי אחת כזאת לפני המון שנים שהיתה מסתובבת בשעות הקטנות של הלילה לבד במקומות מועדים לכך.

אבל מבחינתי השאלה היא היכן עובר הגבול, מתי פנטזיה היא חלק מהבדסמ ומתי היא חוצה קו אדום? אין לי ספק שלכל אחד יש את הקווים האדומים שלו ויהיו כאלו שיראו בפעולה כזאת, פעולה לגיטימית לחלוטין וחלק מהבדסמ, אני לא רואה את זה כך.

מבחינתי מערכת יחסיים בדסמית היא מערכת יחסיים רגילה בין גבר לאשה, בדיוק כמו מערכת ונילית אם כי כמובן שצורת היחסיים שונה (כאב, השפלות וכו'). כמו בוניליות יש מערכות שנמשכות שנים רבות ואפילו מגיעה לחיים משותפים, יש מערכות קצרות ימים ויש מערכות של יזיזים. כמו בוניליות כל המערכות האלו קיימות גם בבדסמ.

בוניליות אשה ששוכבת תמורת כסף נקראת זונה, מי שמשגיח עליה נקרא סרסור. צר לי אבל מבחינתי זה שאשה שוכבת תמורת כסף שמלווה בשליטה לא משנה את ההגדרה שלה לפחות מבחינתי. מי ששוכבת תמורת כסף גם עם זה מלווה בסממנים של שליטה היא עדין זונה ומי שמשגיח עליה גם אם הוא אדונה נקרא סרסור.

כמובן שזכותה של אשה למכור את גופה תמורת תשלום כספי מכל סיבה שלה. אבל לראות בזה חלק לגיטימי מעולם השליטה? לדעתי לא.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: לא מצית כבר...

woman4rent כתב/ה:
את הציטוט הזה???

תפסיקי כבר להיתיחס אליהם קבלי משהו שיהפוך אותך בכל סשן.
לחצי על פליי.

http://www.box.net/shared/9ind5x5x28
נוריתE
נוריתE • 14 בספט׳ 2008
קודם כל ,חבל חבל חבל woman4rent שאת נותנת לטיפש אחד ,מופרע, בהצהרה עצמית
להוציא אותך משלוותך.
ועוד יותר חבל שנושא כזה רציני הפך להיות לקירקס בגלל אחד שכמוהו.

כי הרי , זה ידוע שישנם גברים שהם כל כך חסרי ביטחון עד שהם מוצאים פה מיקלט ומחסה בתור כביכול "שולטים"
רק בכדי להרים לעצמם את האיגו על ידי השפלת נשים ,בניסיון, עלוב , פאטתי ומקרטע, להראות כ"גבר גבר"
כשכל מה שהם מסוגלים לו,הוא להשתרך בעליבות ,על גבי הפורומים באתרי הקהילה רק בכדי להוציא את התיסכולים האישיים שלהם ולהקיא את חוסר הביטחון העצמי שלהם, בצורת עלבונות אישיים וכוללנים ,לנשים שכאן.ולא משנה באיזה נושא הם דוחפים את אפם הארוך,העיקר לעשות רעש כדי שישימו אליהם לב,
כשזה ברור לכל,שאין שום קשר אמיתי ורציני בינם לבין הגברים שכאן שבאמת
ראויים לתואר שולט או אדון.

כל מה שנותר לעשות הוא, להניד ראש, לצ'קצ'ק בלשון ולרחם עליהם לרגע, לפני שמקיאים את הנשמה .ולהמשיך הלאה , נקיים מהגועל שאחז.

WomanNot4Rent​(נשלטת)

כוס חמאה יקרה...

WomanNot4Rent​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2008
אינני יודעת מהיכן את שואבת את ידיעותייך הפסקניות על כך שאני נמצאת בכלל מחוץ לשלוותי???
[B]משועשעת זו ההגדרה!!![/B]

אז תעשי לי טובה ורדי מהכתף שלי!
קליבר​(שולט)

והנה את נמצאת...

קליבר​(שולט) • 14 בספט׳ 2008
woman4rent כתב/ה:
אינני יודעת מהיכן את שואבת את ידיעותייך הפסקניות על כך שאני נמצאת בכלל מחוץ לשלוותי???
משועשעת זו ההגדרה!!![/B]

אז תעשי לי טובה ורדי מהכתף שלי!

[B]מחוץ לשלוותך ..

בפולנית אומרים ... מגיע לך !!!
Morticia
Morticia • 14 בספט׳ 2008
אגב קליבר,
רציתי לומר לך שאף אחת לא מחבבת, בוודאי לא מעריצה, את קצין ה-SS העונה לשם "פסיכיאטר מופרע"
זו בעיקר חמלה נשית במיטבה
לאור הסאבמיסיביות הניכרת לעין מזויינת בנשק איכותי יותר הקיים ברשות כל אישה נעלה.
מזוכיזם אגוצנטרי לשמו.

כל הפסאודו שולטים האלה שבאטרקאפ מזכירה הם גברים סופר סאבמיסיביים שכמו שכבר אמרתי בעבר צריכים דומינטריקס-סרוגייט סטייל

בוא לא נבלבל בין הדברים, אה?

נ.ב.

Buttercup כתב/ה:

את פשוט גדולה!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif