סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים - תזהרו מהXXXXX

aleks​(נשלט)
לפני 20 שנים • 18 בפבר׳ 2004
aleks​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2004
deMi עלית על הנקודה הנכונה !
שבירת האמון ! זהו העניין כאן ובגדול.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 18 בפבר׳ 2004
ועוד נקודה דמי

אתה צודק שיש כאלה שזה הפטיש שלהם, אבל זה כנראה לא הפטיש של אלכס, מישהו שאל אותו?

האם צריך לשאול עבד, לפני שמורידים לו רגל, אם זה הפטיש שלו?

icon_eek.gif
המפונקת​(שולטת)

הצד השני (הנקי) של המטבע

המפונקת​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2004
אני חורגת ממנהגי כי לא יכולתי שלא להגיב.

לגבי העניין הפיננסי
אני מאמינה שעל העבד מוטלת חובת הדאגה לרווחתי ולאושרי ויש לי עניין רק בעבדים החושבים כמוני.
אינני מלכה בתשלום מכיוון שאיני גובה כסף על סשנים שכן אצלי הם לא קיימים.
אני לא מאמינה בפגישות שבהן משחקים בעבד ומלכה אלא רואה בזה דרך חיים ועבד הנמצא תחת חסותי צריך להיות כמוני וכמוני אומר שהעבדות היא דרך חיים בשבילו ולא פנטזיה רגעית התוקפת אותו בדקות מסוימות מהיממה.
כשעבד חפץ להיות לי לעבד ואני מחליטה שאכן הוא ראוי אני מבהירה מראש מה הן דרישותי מאותו העבד והוא מבחינתו יכול להחליט שדרישותי גבוהות או שלא.
עד לפני 3 חודשים היה לי עבד במשך 4 שנים ואפילו הגענו למצב שהוא חי איתי בביתי במשך כל אותה תקופה, דרך החיים של כל אחד ואחת מאיתנו התאימו וכמובן שזוהי הסיבה היחידה לכך שהקשר היה קיים.
לאחר שפיטרתי את אותו עבד מתפקידו נכנסתי לאתר זה על מנת למצוא לו מחליף שיהיה ראוי לאותו תפקיד נכסף ואכן ראיינתי המון עבדים שידעו מלכתחילה איזה סוג של קשר אני מחפשת עוד הרבה לפני שראו אותי מהסיבה הפשוטה שצורת ההסתכלות של אותם עבדים על עולם הבדסמ הייתה חייבת להיות תואמת לשלי וכשאני אומרת תואמת לשלי אני מתכוונת לכך שרק עבד בכל רמח אבריו או שהציג את עצמו כך וטען שהוא חושב בדיוק כמוני התקדם איתי לשלב פגישת ההיכרות.
בנוסף גם ניתן היה ללמוד המון עלי כמלכה בהודעתי הראשונה בפורום באתר זה וזאת הסיבה שידידנו אלכס פנה אלי והאמינו לי שכל העניין הפיננסי לא בא לו כרעם ביום בהיר אלא נושא זה הובהר כבר בתגובתי להודעתו הראשונה אלי (ועל כך יכולים להעיד כל העבדים שניסו ליצור איתי קשר ונענו ) והוא בחר לומר שהוא מסכים עם דעותיי.
בשיחת הטלפון הראשונה שלי איתו שאלתיו שוב "האם לדעתך על העבד לפרנס את מלכתו?" והוא ענה בביטחון מוחלט ש"בהחלט, זוהי חובתו של העבד", בנוסף הוא הגדיל לעשות בפגישת ההיכרות שלנו ואמר שהוא מאוד אוהב להיות מנוצל כספית.
בהודעתו של אלכס הוא משום מה "שכח" לציין שבפעם הראשונה שהוא הוזמן אלי הוא שהה בחברתי בתוך ביתי ומחוצה לו משעה 11:00 בבוקר ועד 17:00 ובפעם השניה שהה בביתי מ17:30 עד 21:30 מעניין למה?!?, עוד הוא סילף שלאחר שהוא כביכול השמיע טענה זו או אחרת באוזני "פלטתי לך חפש לך מלכה אחרת, אתה לא ראוי לי" אך הוא לא טרח לכתוב שהוא העיז להרים עלי את קולו באומרו "את שקרנית, את לא התקשרת אלי , אני הייתי זמין, מה? את חושבת שאני מטומטם? , אני לא אידיוט וכו..."
אז ברור מן הסתם שעבד המתנסח כך מול מלכתו פשוט לא ראוי להיות לה לעבד אך אם ידידנו אלכס היה מספר את כל הדברים האלו הרי שתדמית הפגוע, המנוצל והמסכן שרצה בכל מאודו הייתה מתנפצת לרסיסים ובטח שהוא לא היה זוכה לתגובות החמות כלפיו ואז.... היה נהרס למסכן כל הסיפור.
מיותר לציין שהוא הגדיל לעשות ונתן את מספר הטלפון שלי ללא רשותי לבעל אתר אחר על מנת שיגיד לי שאני לא בסדר ושאחזיר לו את הכסף ומיותר לציין שלאחר ששוחחתי עם אותו בעל אתר בטלפון התמונה התבהרה לו כמו יום שמש קייצי.
הוא עוד הגדיל לעשות באיומים עלי דרך אותו בעל אתר בפנייה למשטרה על מנת להגיש עלי תלונה בדבר הונאה ובנוסף איים בהליכה לבית משפט אזרחי על מנת להגיש תביעה נגדי וזאת אחרי שאני הצהרתי באוזניו עוד בהתחלה שאני לא עושה שום דבר עבור העבד שלי ושרצונותיו וצרכיו לא מעניינים אותי כלל וכלל, אגלה לך שלא רק שלא התעלמתי ממנו בצורה קרה אלא גם טרחתי להזמין אותו לביתי ולהתקשר אליו לפחות פעם ביום ובנוסף אפילו יצאתי מגדרי ופקדתי עליו להגיע לסיפוק מיני 3 פעמים בכל אותם 3 שבועות, אך גם את זה כנראה שלא היה כדאי לו לכתוב כי אז........הוא בעצם קיבל המון.
לא הגבתי עד עכשיו לשרשור פה בפורום מהסיבה הפשוטה שכל הנעשה על ידי אלכס הוא מתחת לרמתי האישית ואני מאמינה שימים יגידו ונראה מי צריך להיזהר ממי, העבדים מהמפונקת או המלכות מאלכס.

לסיום אני מוסיפה כמה מהודעותיו של אלכס אלי ואני בטוחה שגם אתם תלמדו עליו כמה וכמה דברים.

המפונקת

1
נושא שלום הוד מעלתך
מאת aleks(נשלט)

תאריך 10:50 24/12/03
שלום להוד מעלתך המפונקת !
קראתי את הודעותייך בפורום,ואני מסכים לכל מילה שלך הוד מעלתך.
הגבר הוא יצור נחות,ויש לך בתור מלכה ,נציגת הגזע הנשי העליון את כל הזכות לנצל אותו לצרכייך ולתועלתך
האישית בלבד,בלי להתחשב בצרכיו בין אם הם מיניים או אחרים.
אני יודע שכל רצונותיי אינם חשובים לך,אבל אגלה לך שעצם הניצול הציני והקר שלך מאד מאד מגרה אותי.
עצם המחשבה שאני תלוי בך בכל דבר,שאת קובעת ומחליטה בישבילי כל דבר,שהזמן שלי הוא שלך ,עצם זה שאין לי זכות
להתנגד או לסרב - זה מאד מאד מגרה אותי.
מלכה כמוך אני מחפש כל הזמן,שתשלוט בי ללא עוררין, כי למחשבות של עצמי אין שום ערך,כי אני אפס מאופס,סמרטוט ריצפה
לרגלייך הוד מעלתך.
אני יודע שיש לך תור ארוך של עבדים הממתינים לקריאתך המלכותית,וכרגע אני מעמיד את עצמי בתור הזה ושואל "מי אחרון ?"

ממתין כמו כלב לקריאתך ופקודתך
תודה שקראת את הודעתי הוד מעלתך
העבד אלכס

2
נושא תגובה ל:שלום הוד מעלתך
מאת aleks(נשלט)

תאריך 15:41 25/12/03
שלום להוד מעלתך !
תודה רבה שהגבת להודעתי,זה כבר כבוד גדול בישבילי.
כמובן שבלנקות רק את הבית של המלכה לא מסתכם השרות
בישבילי לשרת את המלכה זה אומר לדאוג לצרכים של המלכה,לבצע כל פקודה שלה,להשתעבד
טוטאלית לרצונות של המלכה ,לעשות הכל על מנת לספק את המלכה,לענג אותה ולפנק אותה.
הגחמה הכי קטנה של מלכתי היא פקודת חובה בישבילי,ויש לבצע אותה במהירות וביעלות הטובה
ביותר על מנת שמלכתי תהיה מרוצה.
אני מקדיש את הכל למען מלכתי,אני חי על מנת לשרת אותה,בישביל זה אני קיים,כי לי אין הרבה
רצונות משלי,מכיוון שאני אפס,יצור נחות,וגם אם יש לי רצונות (כמו לכל יצור חי),הרי הם בטלים
ואין להם שום זכות קיום.
בישבילי הצרכים של המלכה הם לא רק מעל לכל, אלא הם הכל.

תודה שקראת את הודעתי
עבד נרצע אלכס

3
מאת aleks(נשלט)

תאריך 17:07 30/12/03
בישבילי הוד מעלתך,לשרת מלכה,זה אומר להקדיש את כולי לטובת צרכיה של המלכה.
אני יכול לבצע כל פקודה של מלכתי,גם כשזה כואב ו/או לא משרת שום אינטרס שלי,העיקר שמלכתי
תהנה.רצונה של מלכתי הוא מעל לכל בישבילי,אני חי למען מלכתי,על מנת לספק את רצונה.

עבד נרצע אלכס

4- הודעה זו מראה באופן ברור שהוא רצה להיות לי לעבד בעקבות קריאת הודעתי בפורום שהלא "הוא יצא להגנתי"
נושא שלום למפונקת
מאת aleks(נשלט)

תאריך 16:29 01/01/04
שלום הוד מעלתך המפונקת !
מה שלומך ?
האם קיבלת את הודעתי מלפני 3 ימים ?

גם יצאתי להגנתך בפורום בשרשור המפורסם
העבד אלכס

5
מאת aleks(נשלט)

תאריך 17:40 11/01/04
שלום להוד מעלתך !

בישבילי,מהות קיומי הוא לשרת את המלכה שלי,ללא עוררין בצייתנות עיוורת.

סיפוק צרכיה של המלכה היא המטרה היחידה ,שבלעדיה אין זכות קיום ליצור נחות כמוני
ולכן אעשה כל דבר שתצווי עלי הוד מעלתך

ממתין בהכנעה לתשובתך
העבד אלכס

התגובה האהובה בשרשור
קרוליין​(שולטת)
קרוליין​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2004
המפונקת,
הרשי לי לומר לך שאני תומכת בך לחלוטין ושאת מלכה רצינית ואיכותית.
כל נושא הבדסמ מאוד התמסחר בארץ ולכן נבנו קהילות ומשם חוקים.
אני אישית חושבת שהרבה מהקסם ומהיופי של הבדסמ אי שם התפוגג.

כל עבד עם נטיותיו וכל מלכה עם רצונותיה.

אך אני אישית חושבת שבמילה "עבד" יש רמיזה כבדה לעבדות.
עכשיו, כיצד יכול עבד לסרב לכלכל את מלכתו? הרי האם אינה אמורה להצטייר בעיניו כיצור עילאי שאין עליה לעבוד בפרך כדי להנות ממותרות, והאם הוא אינו צריך לראות את עצמו כעבד נחות שמקומו הוא לעבוד ולסבול לעיתים בשביל מלכתו?
האם הכל מסתכם במשחקי שליטה ומין מטופשים?
בסאשנים או בשיחות מלוכלכות?
אני מבינה שכל עבד ונטיותיו וכל מלכה ורצונותיה, אך אני חושבת שאם המלכה והעבד בקשר רציני, זה רק לקחת את זה שלב נוסף, להעמיק את הכניעה וההשתעבדות ע"י פירנוס המלכה ע"י העבד. כמובן שהשליטה בהחלט לא נגמר כאן\ אך זהו פן חשוב, לדעתי.

הדבר היחידי שמוטל על המלכה אולי הוא לידע את העבד לפני כניסה למערכת יחסים שזהו כוונתה.

כל מה שנותר לי הוא להריע למפונקת שלא נשאבה למערכת ה"נורמל", ומסתכלת על כל הנושא מהזווית היחודית לה.
Demi
לפני 20 שנים • 19 בפבר׳ 2004
Demi • 19 בפבר׳ 2004
אני לא מאמין שאני מגיב כאן שוב
אבל
דיייייייייייייייי

הרצל, אני לא מוכן להתיחס באופן ספציפי לעניין כי אני לא שופט ולא מכיר את כל העובדות
אבל, אם דברים מובהרים מראש ויש הסכמה אז אין שום סיבה לטענות
ואם הדברים לא מבהרים מראש והעבד מרגיש שלא טוב לו אז שיעצור את העניין ומייד
והרצל, לפני שעושים אקט בלתי הפיך או חריג (וזה גם יחסי ולכן יש הכרות מוקדמת ושיחות מקדימות) אז מדברים על זה ומגיעים להסכמה זה ברור לכולם
ואם המלכה מבקשת כסף אז העבד חייב לתת? הוא יכול להגיד לה לא
aleks​(נשלט)
aleks​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2004
אני מאד שמח על תגובת המפונקת,כי תגובתה בעצם מראה על רמתה.
עצם פרסום של הודעות פרטיות של מישהו,וזאת על מנת להוכיח את צדקתה כביכול,או להחזיר
את כבודה האבוד מראה מי באמת עומדת לפנינו ועל רמתה.מעניין מה חושבים קוראי הפורום.
זה מראה בעצם על נואשות,על חוסר יושר אישי שכבר הזכרתי,ושוב מטעה את צבור הקוראים.
אני לא מתבייש במה שכתבתי בהודעותיי הפרטיות אל המפונקת, ואני עדיין עומד מאחורי כל מילה שכתבתי,אניבאמת רוצה להיות עבד טוטאלי ולציית למלכה באופן עיוור,וזה כולל לשלם הרבה מאד
כסף למען רווחתה של המלכה,בהודעותיי הקודמות אף פעם לא ציינתי שהעניין הכספי הוא ששבר
אותי לחלוטין.מה ששבר אותי הוא השקרים שלה,הטענות ששלחה לי הודעות מסויימות שמעולם לא הגיעו,ההבטחות שתגיע לחיפה,והשקרים שהתקשרה אלי ולא הייתי זמין,בזמן שכל הזמן הסתכלתי על הפלאפון בתקווה שתתקשר.
שבירת האמון הוא עצם העניין כאן,ולא העניין הכספי.ברגע שמלכה משקרת פעם אחת,היא תמשיך
לעשות זאת גם בהמשך.
לכן ראיתי לנכון להזהיר את כל הסאבים והעבדים,לא בעניין הכסף אלא בעניין השקר הגדול.
עכשיו בעניין הפניה לבן.בעקבות ההודעה שלי בפורום הפיפ,בן פנה אליי בעצמו על גבי הפורום,והציע את עזרתו.את זאת כולם מוזמנים לקרוא בשרשור שלי באתר פיפ.
התבקשתי להודיע על ידי בן שהעניין הולך להיות מוסדר בימים הקרובים בעזרתו האדיבה,
ואני מאד מודה לו על כך.
כמו כן אני מודה שוב לכל מי שתמך ועודד אותי על הצעד שעשיתי.
zboy{זאתי}

בעיניין הרמה

zboy{זאתי} • 19 בפבר׳ 2004
האמת שלא חשבתי להגיב שוב אבל ההתייחסות של אלכס בעיניין הרמה הרגיזה אותי ורציתי בכל זאת להגיד לו כמה מילים.
קודם כל אלכס, אם אתה חושב שזה לא מכובד לצטט את חילופי התקשורת אז למה ציטטת אותה כשענית לי למה שרשמתי ?
מעבר לזה, אני חושב שהמפונקת הגיבה רק מפני שכבר לא הייתה לה ברירה עם כל העליהום שנעשה עליה ובאיזה שהוא מקום, אם היא הייתה עדיין ממשיכה לא להגיב זה כבר היה נראה קצת צורם ואולי היה מעיד על כך שמשהו מהדברים נכון. לגבי רמת התגובה. אני דווקא חושב שתגובתה של המפונקת רק מעידה על רמתה הגבוהה, בעצם התייחסותה העיניינית והכנה, תגובה שמעידה שוב בעיני עד כמה היא כן מאלה הראויות לתואר מלכה (או שאולי התואר ראוי לה).
בקשר אליך אלכס, יש לי הצעה שאולי תעזור לך גם במקומות אחרים בחיים - תתחיל לקחת אחריות על המעשים שלך ותפסיק להאשים אחרים במה שקורה לך, וכמו כן, תתחיל להעריך את עצמך ברמה האישית בגלל שלפחות מהנסיון שלי, בתקופות שלא הערכתי את עצמי בתור בן אדם לא יכולתי גם לקבל את עצמי בתור עבד ורק סבלתי מהצורך הזה.
אני גם יתייחס בהזדמנות זאת למה שענית לי כשאמרת שאתה לא יודע איך זה אצלי.
ובכן, אני אספר לך איך זה אצלי, אצלי אני מרגיש שלו רק הייתי יכול, הרי שהמפונקת לא הייתה צריכה לעבוד יום נוסף בחייה ויחד עם זאת לא היה חסר לה כלום, מבחינתי, היא עושה את שלה בעולם הזה בעצם היותה ואני לא מרגיש שמשהו פה לא בסדר. עוד פעם, אולי אני שרוט אבל ככה זה אצלי.
zboy
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

יש בני אדם מפונקים, ויש מפונקים שהם לא בני אדם

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 19 בפבר׳ 2004
מפונקת,
גם מקודם חשבתי עלייך דברים לא טובים. אבל עכשיו, כשאת מצטטת בפומבי הודעות אישיות שבן אדם כתב לך באופן פרטי, אני משוכנע שאת פשוט גוש זבל גדול, מסריח ומצופה זבובים.

אנשים כמוך צריך להדליק בגפרור ולכבות עם נפט.
Tame
Tame • 19 בפבר׳ 2004
אפרוח, זה לא בריא לכעוס.