ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים ונשלטות

Ilan 787​(שולט)
לפני 15 שנים • 17 בספט׳ 2008

Re: שאלה לשולטים ונשלטות

Ilan 787​(שולט) • 17 בספט׳ 2008
[quote="חתולונת1607"]
ilan787 כתב/ה:
זורו כתב/ה:

סליחה, אבל מה "טבעי" בלהוציא את הבדס"מ מהאינטימיות, מתוך ה-4 קירות שלכם, ולהחצין אותו לעיני עיניים זרות? איפה ה"סביבה הטבעית פה"?

בדסמ זהו דבר אינטימי בין שני אנשים - שישאר כך.

חתולונת,
הנושא היה סביב שליטה במצבים טיבעיים ולא האם טיבעי להוציא בדסמ מהאינטמיות.
המצב של שהייה במסעדה הינו טבעי לחלוטין, אולם השילוב של הביצה הנסתרת מוסיף לו נופך שליטה מיוחד.
יש לציין שמלבד ארוע זה, אני בהחלט רואה את הבדסמ כנושא פרטי בין שניים המשלב אמון ויופי.
אמון בין שני בני הזוג והיופי המהמהם של גוף האישה הקשור והנשלט.
עינבר

עינבר • 17 בספט׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
סליחה, אבל מה "טבעי" בלהוציא את הבדס"מ מהאינטימיות, מתוך ה-4 קירות שלכם, ולהחצין אותו לעיני עיניים זרות? איפה ה"סביבה הטבעית פה"?

האמת, חתולונות 1607, זה באמת לא טבעי - רק אנשים עם סטיות יכולות לעשות כזה דבר!
להחצין את משחקי הסקס וה BDSM לעיניים זרות או לעסוק בסוד אישי, שרק הם מבינים.

אבל אם תדעי מה ראיתי בעולם הזה, את פשוט icon_eek.gif . כי זה לא יאמן ובכמה רמות, לא באחת.
בסוף החלטתי לתת לאנשים אחרים להתעסק בסטיות שלהם כמה שהם רוצים, אם טוב להם.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 17 בספט׳ 2008
עינבר כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

אבל אם תדעי מה ראיתי בעולם הזה, את פשוט icon_eek.gif . כי זה לא יאמן ובכמה רמות, לא באחת.

icon_surprised.gif ומה אם ה"טוב" שלהם עושה לאחרים לא טוב? עדיין לעשות? בכוח?
Mephisto​(שולט)

Mephisto​(שולט) • 17 בספט׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
עינבר כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

אני בעד למנות אותך, חתולונת, לנציבה עליונה לעינייני בדס"מ נכון וראוי.
מעכשיו כל מי שחפץ לעסוק בכל פעילות מינית, קשורה או לא קשורה לבדס"מ, יצטרך להגיע אליך על מנת שתאשרי לו לעסוק בה.
אין די בעובדה כי בני זוג נהנים וחווים ריגוש מכינוי הנשלטת "כלבה" על ידי השולט. מרגע שאת הגדרת את זה כמעליב, פוגעני ובלתי לגיטימי עליהם לחדול לגמרי מפעילות זו אחרת יורחקו מהקהילה.
מעתה יאסר על שולטים להחדיר ביצים רוטטות לנשלטותיהם מכיוון שאת הגדרת פעילות זו כ "עושה לאחרים לא טוב". והרי ברור שאל לזוג להסתפק בכך שפעילות זו טובה להם עצמם ועליהם להתחשב במה שטוב לאחרים. במיוחד לך.

אודה לך באם תוכלי לפרסם רשימה של פעילויות אסורות ומותרות, פעולות פוגעניות ופעולות בלתי לגיטימיות וכן כל שאר האיסורים היתרים והירקות שעולים על דעתך על מנת שכולם ידעו ויוכלו להתמקד רק בבדס"ם נכון, על פי טעמך ה הו-כה-נחשב.

מ.
יו"ר המטה (מטעם עצמו) להרצת חתולונת לנשיאות, ראשות ובעלות על הבדס"מ העולמי והחוץ-עולמי.

נ"ב
אמליץ לך לדחות את תאריך הבחירות ליום אחר מכיוון שהיום (רביעי) נערכות בחירות ווירטואליות אחרות בהן יבחר אדם לו תהיה הזכות להנגף בפני הביבי. לצערי.

(פיכסה, פוליטיקה)
פנטין

פנטין • 17 בספט׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:
עינבר כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

זו כבר שאלה אחרת. אני לא בעד לשתף אנשים מחוץ לתא הזוגי במעשים, וזה נוגע גם להתעלסות ונילית.
זה מביך.

אבל, וזה אבל גדול, אם הסביבה לא שמה לב למעשים (שוב, ונילים או בדס"מים) אני לא רואה שום פסול בזה.
להיפך.

ובנימה אישית יותר, חתולונת, הייתי מציעה לך להוציא את הנימה המורתית והמגנה (מלשון גינוי) מהדברים שאת אומרת, נראה לי שזה מעצבן כמה אנשים פה icon_wink.gif
עינבר
לפני 15 שנים • 18 בספט׳ 2008

עינבר • 18 בספט׳ 2008
נועל'ה כתב/ה:
... הייתי מציעה לך להוציא את הנימה המורתית והמגנה (מלשון גינוי) מהדברים שאת אומרת, נראה לי שזה מעצבן כמה אנשים פה icon_wink.gif

דווקא שמעתי שיש אנשים שמאוד אוהבים את זה בפורום השני. icon_rolleyes.gif
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 18 בספט׳ 2008
נועל'ה כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
עינבר כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

זו כבר שאלה אחרת. אני לא בעד לשתף אנשים מחוץ לתא הזוגי במעשים, וזה נוגע גם להתעלסות ונילית.
זה מביך.

אבל, וזה אבל גדול, אם הסביבה לא שמה לב למעשים (שוב, ונילים או בדס"מים) אני לא רואה שום פסול בזה.
להיפך.

ובנימה אישית יותר, חתולונת, הייתי מציעה לך להוציא את הנימה המורתית והמגנה (מלשון גינוי) מהדברים שאת אומרת, נראה לי שזה מעצבן כמה אנשים פה icon_wink.gif

את יודעת, אני בסך הכל ניסיתי להראות, שיש עוד הרבה צדדים לנושא, ושלא ייתכן, שיסתכלו כל הזמן רק על "מה שעושה לי טוב" - כי יש אנשים שחושבים אחרת.
בעיני, זה שאף אחד לא רואה, לא עושה את זה ליותר מקובל ויותר נסבל בעיני.
icon_wink.gif
wrong naughty girl​(לא בעסק)

אבל יש גבול בכמה אפשר להתחשב באחרים

wrong naughty girl​(לא בעסק) • 18 בספט׳ 2008
לדוגמה:
כשאת נוסעת בשבת את פוגעת בדוסים
כשאת מזמינה סטייק במסעדה את פוגעת בצמחונים ואפילו יותר בחיה שספקה את הסטייק.
אבל עדיין רובינו עושים את הדברים האלו.
באותה המידה שלך מפריע לראות בדסמ בפומבי לי מפריע לראות זוגות מתנשקים ברוטשילד ואני עדיין מקבלת את זה ולא רואה בהם כפוגעים בי.
לי נראה שהעיקרון שצריך להוביל אותנו הוא שכל עוד אתה לא פוגע בגוף ברכוש או בחופש של אדם אחר אז אין פגיעה.
בקיצור תני לאקסביסיונסטים שבנינו את החופש להנות מהפטיש שלהם בשלוה.
רצה עם זאבים​(נשלטת)

רצה עם זאבים​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2008
Mephisto כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
עינבר כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

אני בעד למנות אותך, חתולונת, לנציבה עליונה לעינייני בדס"מ נכון וראוי.
מעכשיו כל מי שחפץ לעסוק בכל פעילות מינית, קשורה או לא קשורה לבדס"מ, יצטרך להגיע אליך על מנת שתאשרי לו לעסוק בה.
אין די בעובדה כי בני זוג נהנים וחווים ריגוש מכינוי הנשלטת "כלבה" על ידי השולט. מרגע שאת הגדרת את זה כמעליב, פוגעני ובלתי לגיטימי עליהם לחדול לגמרי מפעילות זו אחרת יורחקו מהקהילה.
מעתה יאסר על שולטים להחדיר ביצים רוטטות לנשלטותיהם מכיוון שאת הגדרת פעילות זו כ "עושה לאחרים לא טוב". והרי ברור שאל לזוג להסתפק בכך שפעילות זו טובה להם עצמם ועליהם להתחשב במה שטוב לאחרים. במיוחד לך.

אודה לך באם תוכלי לפרסם רשימה של פעילויות אסורות ומותרות, פעולות פוגעניות ופעולות בלתי לגיטימיות וכן כל שאר האיסורים היתרים והירקות שעולים על דעתך על מנת שכולם ידעו ויוכלו להתמקד רק בבדס"ם נכון, על פי טעמך ה הו-כה-נחשב.

מ.
יו"ר המטה (מטעם עצמו) להרצת חתולונת לנשיאות, ראשות ובעלות על הבדס"מ העולמי והחוץ-עולמי.

נ"ב
אמליץ לך לדחות את תאריך הבחירות ליום אחר מכיוון שהיום (רביעי) נערכות בחירות ווירטואליות אחרות בהן יבחר אדם לו תהיה הזכות להנגף בפני הביבי. לצערי.

(פיכסה, פוליטיקה)

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

לקחת לי את המילים מהפה
rffl.gif rffl.gif
fuxia
לפני 15 שנים • 19 בספט׳ 2008

fuxia • 19 בספט׳ 2008
זורו כתב/ה:
שלום לכולם,
יש לי שאלה לשולטים ולנשלטות: האם הזדמן לכם בדרך כזו או אחרת לנצל סיטואציות טבעיות לחלוטין ולהפוך אותן למצב של שליטה בנשים ששהו במחיצתכם? האם למשל שלטתם בעוזרת בית שעבדה אצלכם? או מזכירה? ואם אתן נשלטות - האם הייתן בסיטואציה כזו כמזכירות, פקידות בצבא או כל מצב אחר?

להפוך למצב שליטה איך?
לשלוח הוראות ופקודות ולהרגיש בפנים ש"הנה אני שולט בו/ה?"
או בזמן שהיא מנקה או מפקססת משהו- לדחוף אותה מטה, להוציא שוט והתחיל להצליף?

פעם הייתי מתעצבנת כשהייתי מרגישה שמישהו שולח אלי יותר מדי הוראות בסיטואציות טבעיות
היום כשזה קורה אני רק מפנטזת על ההמשך.....