שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצלפה על כפות הרגליים

נילי ונילי
לפני 16 שנים • 2 באפר׳ 2008
נילי ונילי • 2 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
דן, במה אתה ממליץ להצליף בכפות הרגליים?

ואם לענות קצת יותר ברצינות, כתשובה של סאבית לסאבית, אז בהחלט לא הייתי מרשה שיכו אותי בכפות הרגליים בקיין או בבול-וויפ. זה נראה לי חסר אחריות מצד השולט שלי ומעמיד אותי בסיכונים שלא שווים את הרווח.
כן הייתי מרשה (על אף שכאמור, אני ממש מ-מ-ש שונאת הלקאות בכפות רגליים ומפחדת מזה) שיצליפו בי שם בפלוגר כלשהו או בחגורה ותוך הבנה בסיסית של הסיכונים שיש בזה ושכפות הרגליים הן לא שוות ערך לתחת שלי מבחינת היכולת שלהן לספוג הלקאה קשה.

ומילה אחת נוספת, כי בכל זאת אלפוני-
אפשר לחלוק על התפיסה שלי או לא להסכים איתה, אבל אני מאמינה שיש אחריות לסאב על השלמות הגופנית שלו, במקביל לאחריות של הדום. החובה לשמור מפני נזק היא לא אחריות דומית בלעדית ובהחלט יש מקום לשיקול דעת סאבי לוודא שהדום מודע לכל הסכנות שיש בכל אקט ונוקט בכל אמצעי הבטיחות הרצויים. וגם לצרוח מילת בטחון- אם צריך.
נילי ונילי
נילי ונילי • 2 באפר׳ 2008
amy כתב/ה:
אני כבר מתארת לעצמי: "מאסטר, מאסטר, זה לא לפי רמזור ההצלפות!!!" icon_biggrin.gif

עדיף בעיניי על פני "מאסטר, מאסטר, בוא נרוץ לחדר מיון, כי אני לא מרגישה את כפות הרגליים" ובטח ובטח שעדיף על פני "מאסטר, מאסטר, מה אתה אומר על אדום בתור צבע לכסא הגלגלים החדש שלי?"

אל תתני לאף אחד להעמיד אותך בפני סיכונים שאת לא מוכנה לשלם את המחיר עליהם. יש דברים שפשוט לא שווים את זה.

התגובה האהובה בשרשור
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מה שנילי ונילי אמרה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 באפר׳ 2008
רצוי גם לזכור שתשובות כגון "אני עושה את זה המון זמן ועוד לא קרה כלום" אינן תחליף למידע עובדתי ברור לגבי סיכונים, משמעויות לטווח ארוך של תקלות וטעויות ואמצעי בטיחות נדרשים.

כפי שכולנו יודעים, במרבית המקרים של תאונות או טעויות, מי שנפגעים הם הנשלטים (אם כי שוט Single Tail מאפשר לשולט/ת להוציא לעצמם עין או לפגוע לעצמם באוזן icon_twisted.gif )
Tish Adams
לפני 15 שנים • 8 באוק׳ 2008
Tish Adams • 8 באוק׳ 2008
Tuff צודקת. לא מומלץ להצליף על: הצד העליון של כף הרגל, האצבעות עצמן בפרט הבוהן, במפרקי הרגל.
היכן שממוקמות עצמות (יש כאלה שזה מאוד בולט אצלם) הקרובות לעור.
כמובן, כפי שהזכירו פה לפני, יש לברר על מצב בריאותי לפני כן.
לא להשתמש בפלוגר (שוט זנבות) אלא אם יש בו שליטה מלאה ועדיף עם זנבות קצרים כי הם מתלפפים ועלולים להגיע למקומות שלא התכוונת.
מישהי כתבה פה על רפלקסולוגיה ומצאה חן בעיניי תשובתה.
אוקצור, חסרים מקומות בגוף להצליף בכיף?
אני ממליצה על דגדוג האזור. נראה אותם מתמודדים עם זה.
icon_twisted.gif
Morticia
Morticia • 8 באוק׳ 2008
king of falaka כתב/ה:
אני אישית מאוד אוהב את זה

ומייד מזנקות בהתלהבות יתר כל נשלטות הכלוב על המחסור הבוטה בפרופיל שלך ונעמדות בתור להצלפות קשות ונכספות בכפות רגלן ממלך ה... פאלאקה? {זה בן דוד רחוק של מופלטה? icon_rolleyes.gif}
חכה עוד רגע - הן בדרך - תהיה לך מסיבה! icon_razz.gif

נילי ונילי הזכירה שלנשלט יש אחריות באשר למה יתבצע על גופו
מה שנכון
אבל לא פחות נכון ששליטה אמיתית ואיכותית באה עם הרבה מאוד אחריות ודאגה מצד השולט
ולצערי יותר מדי "שולטים" מסתמנים כקונטרול פריקים מומחים בעיוות מציאות ושליטת מוחין על חלשים ופחות חכמים, דהיינו שרלטנים ומסוכנים
ולא במובן הרומנטי של המילה....

עוד הוזכר כאן נושא הסוכרת - ממש לא בדיחה ולא צחוק icon_exclaim.gif
כל מי שמתעסק בצד ה-S&Mי הכבד יחסית או בכלל של קשת השליטה {AKA BDSM} חייב להיות עם היד על הדופק בכל הקשור למצבו הבריאותי של הנשלט - לפני, במהלך ולאחר הסשן.
ואנא מכם, שימו לב לרמזור - הוא לא נדוש ולא נטחן - הוא תורה מסיני.

זהו פחות או יותר מה שלי יש לומר בנושא.

אולי אציין שלי אישית זה סוג של מדכא
כי אני פוט פטישיסטית כבדה
וכמה נעים כשמעסים את אותן כפות רגליים
...
מלקקים
...
מנשקים
...
מפנקים
...
מטפחים
...
מייפייפים
...

למה להרביץ?

אך עם זאת - RESPECT לכל סטייה, הנאה ובחירה חופשית של כל אדם לעצמו ולשולטו/נשלטו.

ומה? לא נאה לשולט לעסות את כפות רגליה של שפחתו?
כמה עונג טמון בכך עבור שניהם...

אם התשובה היא לא אבסולוטי יתכן ועלינו על רמזור אדום פוטנציאלי
או כתום לפחות

בירוק אפשר הכל
ואין דבר שנאה לנשלט ואינו נאה לשולט.

מה שתעשו - בחכמה, בהסכמה, באהבה, בכוונה טובה, באחריות, בדאגה, בהדדיות ובפתיחות.

שליטה ולא התעללות

המשך יום נפלא וגמר חתימה טובה
icon_cool.gif
teacher​(שולט)

בקטנה...

teacher​(שולט) • 8 באוק׳ 2008
icon_exclaim.gif איפה שלא בטוחים - משתמשים בידיים ולא ב''כלי משחית'', כמו קיינים שוטים.
(אפשר לשון, אבל זה עניין של טעם, לא? icon_wink.gif )

icon_exclaim.gif זה פוגע באברים פנימיים? כבוד לרפלקסולוגים ולהוליסטים באשר הם.
אבל (וזה אבל גדול...)יש מעל 300 נקודות לחיצה בגוף, כמה עשרות קוי זרימת אנרגיה,
כ-11 נקודות קריטיות, רפלקסולוגיה, מסג', מחטים, אבנים... זרקו מופלטה על מישהו ומובטח לכם שתשפיעו על אבריו הפנימיים..
רבים מאיתנו לא מומחים באף אחד מהתחומים האלה ובכל זאת, אנחנו מצליחים לחיות את חיינו מבוקר ועד ערב, במגע, לחיצה, ספורט ועבודה, בלי בעיות מיוחדות
(וכבר תשובה בעניין הזה - מי שלא יוצא מהמיטה אף פעם: סביר שימות ראשון, ושיהיה חולה רוב ימיו).
ועל כך נאמר: ידע זה כוח אך חכמה זה פרופורציות...

icon_exclaim.gif אחריות אינה ניתנת לחלוקה. אחריות על עצמנו, על הפרטנר ועל המחר, שיבוא ברגוע.
מי שחי על פי זה, לרוב מתחרט פחות...

icon_rolleyes.gif ברגליים אין אצבעות. יש רק בהונות. אצבעות זה מה שיש בידיים.(מי אמר אבשלום קור ולא קיבל?)

icon_exclaim.gif מרי ג'יין = גם מרי ג'ואנה. מצלצל מוכר?

icon_exclaim.gif וזה:
ציטוט: ''..ולצערי יותר מדי "שולטים" מסתמנים כקונטרול פריקים מומחים בעיוות מציאות ושליטת מוחין על חלשים ופחות חכמים..''
יותר מדי נשלטים 'מסתמנים' כחלשים וטיפשים (פחות חכמים..) - כשזה מנוסח ככה, קשה שלא לעבור ולהיות שולט...

צקמ''ל
(צום קל ומועדים לשמחה)
Morticia

Re: בקטנה...

Morticia • 8 באוק׳ 2008
teacher כתב/ה:
icon_exclaim.gif איפה שלא בטוחים - משתמשים בידיים ולא ב''כלי משחית'', כמו קיינים שוטים.
(אפשר לשון, אבל זה עניין של טעם, לא? icon_wink.gif )

icon_exclaim.gif זה פוגע באברים פנימיים? כבוד לרפלקסולוגים ולהוליסטים באשר הם.
אבל (וזה אבל גדול...)יש מעל 300 נקודות לחיצה בגוף, כמה עשרות קוי זרימת אנרגיה,
כ-11 נקודות קריטיות, רפלקסולוגיה, מסג', מחטים, אבנים... זרקו מופלטה על מישהו ומובטח לכם שתשפיעו על אבריו הפנימיים..
רבים מאיתנו לא מומחים באף אחד מהתחומים האלה ובכל זאת, אנחנו מצליחים לחיות את חיינו מבוקר ועד ערב, במגע, לחיצה, ספורט ועבודה, בלי בעיות מיוחדות
(וכבר תשובה בעניין הזה - מי שלא יוצא מהמיטה אף פעם: סביר שימות ראשון, ושיהיה חולה רוב ימיו).
ועל כך נאמר: ידע זה כוח אך חכמה זה פרופורציות...

icon_exclaim.gif אחריות אינה ניתנת לחלוקה. אחריות על עצמנו, על הפרטנר ועל המחר, שיבוא ברגוע.
מי שחי על פי זה, לרוב מתחרט פחות...

icon_rolleyes.gif ברגליים אין אצבעות. יש רק בהונות. אצבעות זה מה שיש בידיים.(מי אמר אבשלום קור ולא קיבל?)

icon_exclaim.gif מרי ג'יין = גם מרי ג'ואנה. מצלצל מוכר?

icon_exclaim.gif וזה:
ציטוט: ''..ולצערי יותר מדי "שולטים" מסתמנים כקונטרול פריקים מומחים בעיוות מציאות ושליטת מוחין על חלשים ופחות חכמים..''
יותר מדי נשלטים 'מסתמנים' כחלשים וטיפשים (פחות חכמים..) - כשזה מנוסח ככה, קשה שלא לעבור ולהיות שולט...

צקמ''ל
(צום קל ומועדים לשמחה)

אדון טיצ'ר היקר
מה נותר לומר?

לא רק שמסכימה עם כל מילה שכתבת כאן
נהנתי מכל רגע של הקריאה icon_smile.gif
{אתה מהכשרים - ראה בזה טקס קבלת תעודה. אפילו שאני מכירה אותך כבר שנים, עכשיו זה רשמי}

כל שנותר להוסיף הוא שלאחר קריאה מדוקדקת של הפוסט במלואו מסתבר שהמהגאנג'ה הזה הוא מין שם ידוע לשיטות עינויים עתיקות ואכזריות במיוחד בתורכיה לקראת אקספרס של חצות
{אתה מקבל גם גברים, אגב?}

המופלטה בעיני {ושמחה שגם בעיניך} עדיין משעשעת
אבל אולי אחרי הכל הוא בן דוד רחוק של איזה טרקיש דילייט
{הורודים עם הקוקוס... ממממממ.... וכל מה שיש בו פיסטוקים.... ממממממ......}
וחכה עוד רגע - הן בדרך... הן כבר באות! icon_razz.gif

עוד יש לציין שאם נשלט למלכה הוא גבר המסרב לתת לי את החופש לתחפושת יום היוולדי ומכריח אותי להתלבש על אפוד ומדים בכל עת בה חפצה נפשו
אני מעדיפה להיות נשלטת גאה
{ושאף אחד לא יבין מזה שהוא יכול להכניס לי מכות כי אני אפרק לו את הצורה icon_lol.gif}

וכמובן, הכי חשוב
icon_exclaim.gif
מאחלת לך
ולכולם על הדרך

חג שמח
שנה טובה
גמר חתימה טובה
אכן מועדים לשמחה
לקראת שבוע הבא
{איזו שרשרת חגים מתנגנת לה בחודש תשרי, אה? עובדים 10 ימים נטו ומקבלים פול ברוטו בבנק, פששששש!!!!}

בריאות
{הכי חשוב! תהיו נחמדים לכפות רגליים - זה אבר נשי כ"כ סקסי, אתם לא חושבים?}
וצום קל
לאלו מביניכם הצמים
{מדבריך טיצ'ר משתמע אז שיהיה לך קל ונצל את הזמן לאיזו סיאסטה טובה}

מה עוד?
אה!
הידעת?
{זה כמו מסטיק בזוקה ואנחנו בשלב הבדיחה הגרועה שהוא האחרון אז נא להחזיק רק עוד רגע אחד ולא לפוצץ בלונים בבקשה!}

דקארט מת בגיל צעיר יחסית כיוון ששכב הרבה יותר מדי זמן במיטה
והיה שמן ועצלן

אבל מה אכפת לו?
הוא הוכיח את קיום האל
הוא הסביר לנו שכל עוד אנחנו כאן
בתוך קיומנו הסופי בהחלט
מומלץ בחום לעשות שימוש איכותי במתנת האל בדמות המחשבה
אז הוא עשה את שלו
ויכול כבר ללכת...

ואנחנו נמחל ונתפלל, איש איש בדרכו, לשרוד לפחות עוד שנה
{מאחלת לכולנו עוד 200 - תפדאל! אבל בריאות כי אחרת אוי ואבוי! ושוב... בעניין כפות הרגליים...}

שלכם
JOE
OVER & OUT
icon_cool.gif

{והפרכה בג'ינס לבן ומגפי שפיץ מהתחנה המרכזית שפוצצה הרגע בלון מתבקשת להתקדם לראשית התור אצל המהראג'ה עם הבקלאוות ולהוריד את המגף! לקבלת הקיין המסדר יעבור לדום... עמוד דום! מי מתנדב להיות עבד זבל למען המסטיק שבדומה לדקארט, עשה את שלו וגם יכול כבר ללכת... נסו להמנע מגרימת צליעות ותקראו את הספר על דר. פרנקנשטיין שוב בהזדמנות, זה אולי יועיל לפרספקטיבת ההבחנה היפה שנעשתה כאן בין ידע לחכמה...}
אחר

Re: בקטנה...

אחר • 8 באוק׳ 2008
[quote="Morticia)[/quote]

אדון טיצ'ר היקר
מה נותר לומר?

לא רק שמסכימה עם כל מילה שכתבת כאן
נהנתי מכל רגע של הקריאה icon_smile.gif
{אתה מהכשרים - ראה בזה טקס קבלת תעודה. אפילו שאני מכירה אותך כבר שנים, עכשיו זה רשמי}

כל שנותר להוסיף הוא שלאחר קריאה מדוקדקת של הפוסט במלואו מסתבר שהמהגאנג'ה הזה הוא מין שם ידוע לשיטות עינויים עתיקות ואכזריות במיוחד בתורכיה לקראת אקספרס של חצות
{אתה מקבל גם גברים, אגב?}

המופלטה בעיני {ושמחה שגם בעיניך} עדיין משעשעת
אבל אולי אחרי הכל הוא בן דוד רחוק של איזה טרקיש דילייט
{הורודים עם הקוקוס... ממממממ.... וכל מה שיש בו פיסטוקים.... ממממממ......}
וחכה עוד רגע - הן בדרך... הן כבר באות! icon_razz.gif

עוד יש לציין שאם נשלט למלכה הוא גבר המסרב לתת לי את החופש לתחפושת יום היוולדי ומכריח אותי להתלבש על אפוד ומדים בכל עת בה חפצה נפשו
אני מעדיפה להיות נשלטת גאה
{ושאף אחד לא יבין מזה שהוא יכול להכניס לי מכות כי אני אפרק לו את הצורה icon_lol.gif}

וכמובן, הכי חשוב
icon_exclaim.gif
מאחלת לך
ולכולם על הדרך

חג שמח
שנה טובה
גמר חתימה טובה
אכן מועדים לשמחה
לקראת שבוע הבא
{איזו שרשרת חגים מתנגנת לה בחודש תשרי, אה? עובדים 10 ימים נטו ומקבלים פול ברוטו בבנק, פששששש!!!!}

בריאות
{הכי חשוב! תהיו נחמדים לכפות רגליים - זה אבר נשי כ"כ סקסי, אתם לא חושבים?}
וצום קל
לאלו מביניכם הצמים
{מדבריך טיצ'ר משתמע אז שיהיה לך קל ונצל את הזמן לאיזו סיאסטה טובה}

מה עוד?
אה!
הידעת?
{זה כמו מסטיק בזוקה ואנחנו בשלב הבדיחה הגרועה שהוא האחרון אז נא להחזיק רק עוד רגע אחד ולא לפוצץ בלונים בבקשה!}

דקארט מת בגיל צעיר יחסית כיוון ששכב הרבה יותר מדי זמן במיטה
והיה שמן ועצלן

אבל מה אכפת לו?
הוא הוכיח את קיום האל
הוא הסביר לנו שכל עוד אנחנו כאן
בתוך קיומנו הסופי בהחלט
מומלץ בחום לעשות שימוש איכותי במתנת האל בדמות המחשבה
אז הוא עשה את שלו
ויכול כבר ללכת...

ואנחנו נמחל ונתפלל, איש איש בדרכו, לשרוד לפחות עוד שנה
{מאחלת לכולנו עוד 200 - תפדאל! אבל בריאות כי אחרת אוי ואבוי! ושוב... בעניין כפות הרגליים...}

שלכם
JOE
OVER & OUT
icon_cool.gif

{והפרכה בג'ינס לבן ומגפי שפיץ מהתחנה המרכזית שפוצצה הרגע בלון מתבקשת להתקדם לראשית התור אצל המהראג'ה עם הבקלאוות ולהוריד את המגף! לקבלת הקיין המסדר יעבור לדום... עמוד דום! מי מתנדב להיות עבד זבל למען המסטיק שבדומה לדקארט, עשה את שלו וגם יכול כבר ללכת... נסו להמנע מגרימת צליעות ותקראו את הספר על דר. פרנקנשטיין שוב בהזדמנות, זה אולי יועיל לפרספקטיבת ההבחנה היפה שנעשתה כאן בין ידע לחכמה...}
[/quote]

אבינו שבשמיים, צור ישראל וגואלו.
שוטח אני תחינתי מלפניך.
חטאנו.. פשענו... צודק...
הכל נכון ואין על כך חולק.
דא עקא... איפה המידתיות?
טיפת רחמים אין בך?